Mustafa Narmanlı, Genel Cerrahi Nilüfer

Op. Dr. Mustafa Narmanlı

Genel cerrahi

4 görüş

Adres

Mudanya Yolu. Fethiye Mah. Küre Sok. No : 1, Nilüfer
Özel Medicabil Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
4 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
N
Konum: başka bir yer Diğer

Mustafa Narmanlı Hocamıza annemize yardımlarindan ötürü minnet ve şukranlarimizi ailece iletiyorum. Iki yildır dolaşmaktan yorulmuştuk. Hem teşhis hem ameliyat ve takip icin çok çok iyi bir cerrah. İnce bağirsak yapişikligini açip safra yolu ameliyati yapti. Çok memnunuz.


N

Mustafa Narmanlı gerçekten mükemmel bir doktor ve hastayla diyoloğuda çok iyi,Konur Hastanesindeki görevinde başarılar diliyorum..


Konur Hastanesi doktorlarından Mustafa Narmanlı'ya geçirdiğim başarılı safra kesesi ameliyatından dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Ameliyat olacak kişilere kesinlikle Mustafa beyi tavsiye ederim.


P

9 aralık 2013 tarihinde medicabil hastanesinde dr.Mustafa narmanlı tarafından laparoskopik safra kesesi ameliyatı oldum. ameliyat öncesi ailecek hangi doktora gideceğim hakkında araştırma yaptık ve uludağ ünv.tıp fakültesinin genel cerrahi doktorları mustafa beyi önerdiler.Mustafa beyle tanışmamız bu vesile ile oldu.rahatsızlığım bir senedir vardı ve daha önce de başka doktorlara gitmiştim fakat ameliyat olmaya birtürlü karar verememiştim. Mustafa bey mükemmel bir doktor.hastasını tedirgin etmeyen ,gereksiz telaşa düşürmeyen ,soğukkanlı ,işinin ehli bir doktor.medicabil hastanesi de mükemmel bir hastane.ben genel olarak ameliyat olmaktan korkan biriyim .fakat doktordan hemşiresine herkes insanı çok rahatlatıyor ve hastayla cok ilgileniyorlar.ameliyat sonrasında da hastaya ilgi alaka gayet güzel.ameliyatım onların sayesinde basarıyla sonuçlandı ve suan gayet iyiyim. genel cerrahi bölümünde Dr.mustafa narmanlı'yı herkese tavsiye ederim.Genel olarak da medicabil hastanesi bursada acıbadem hastanesi ayarındaki tek hastanedir.bundan emin olun .herkese sevgiler...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet