Op. Dr.

Mustafa Serkan Zaimoğlu

verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

80 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 796 profil ziyareti var

www.serkanzaimoglu.com Uzm.Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu 2004 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2011 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
80 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • K
  Yer: Özel Konya Akademi HastanesiHizmet: Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Geçen yıl sol diz ön çapraz bağ ameliyatını Konya’da farklı hastanede farklı doktora olmuştum. İyileşme sürecim fizik tedavi ile beraber 3 ayı bulmuştu ve hala sol dizimden memnun değilim. Bir yılı geçti ama istediğim gibi değil anlayacağınız güven vermiyor.Bu yıl sağ diz ön çapraz bağ ameliyatını tavsiye üzerine Mustafa hocama oldum. Ameliyata karar vermemde hocamın ilgi ve alakası,ameliyat hakkında bilgilendirme yapması,kendine olan güveni etkili olmuştur. Talihsizlik mi diyelim nasip mi bilmem ama aynı ameliyatı sağ sol diz olarak iki yıl içinde oldum. Mustafa hocamın yaptığı ameliyattan çok memnun kaldım. Yaklaşık 45 gün içinde fizik tedavi ile beraber normale döndüm. Allah hocamdan razı olsun. Sağ dizim şu an sol dizimden daha çok güven veriyor bunun üzerinden 3 ay geçtiğini düşününce eskisinden daha iyi olacağını hissediyorum ve bunun en büyük etkeni Mustafa hocamdır.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Ne demişler işi ehline vereceksin. Yolun açık olsun hocam.
  Yusuf Türk

 • E
  Yer: Özel Konya Akademi Hastanesi

  Yaklaşık 2 yıldır süregelen elde serçe parmak bölgesi uyuşukluk, sızlama ve soğukta şiddetli ağrı problemlerim vardı.
  Değişik merkezlerde yapılan muayene ve tetkiklerde sorunun kaynağı tam olarak anlaşılamadı. Elektrikli EMG testleri normaldi. Boyun MR'ı hafif bir baskıyı gösterince ümitsizliğe kapılmıştım.
  Doktorumu ziyaret edince durum değişti. Dirsek bölgesinde yapılan EMG testinde sorunun kaynağı anlaşıldı. (KUBİTAL TÜNEL SENDROMU) Hemen operasyon önerdi, tereddütsüz kabul ettim.
  Kısa süreli başarılı bir ameliyat gerçekleşti. Kol anestezisi ile dirsek bölgesi sinirlerim rahatlatıldı. Aynı gün taburcu oldum.
  Şu anda ağrılar yok oldu, uyuşma yok, eski konforum geri geldi.
  Sn. Doktorum Mustafa Serkan ZAİMOĞLU ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunarım.
  Hasta ile olan sıcak ilişkisi ayrıca bilgilendirici ve ikna edici davranışlarından dolayı kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

 • Birbıçuk yıl önce Karpal tünel ameliyatı oldum ve şikayetlerim hiç geçmedi hatta giderek çoğaldı bir kaç doktora gitmeme rağmen hiçbirisi çare bulamadı sonra araştırarak doktorumızu bulduk hiç tereddüt etmeden ben halledebilirim dedi yapacağı ameliyat konusunda bilgi verdi doğrusu kendisine aşırı derecede güven duyduk ve hemen aynı gün ameliyat oldum ve takriben 2saat sonrada taburcu oldum ameliyat olalı 15 gün oldu ve eski sağlığıma geri döndüm güler yüzlülüğü samimiyeti ve ilgisiyle Gönlümüzü fethetti her şey için kendisine teşekkür ediyoruz eğer sinir sıkışması rahatsızlığınız varsa hiç düşünmeden mustafa Serkan zaimoğlu tercih edin teşekkürler hocam ellerinize sağlık başarılarınızın devamını diliyorum.Allah sizden razı olsun nasip olursa birkaç ay sonrada sol elimden Kartal tünel ameliyatı olacağım en ufak bir korkum yok

 • Yer: başka bir yer

  Humerusta ( kol kemiği) egzositoz ( iyi huylu kemik çıkıntısı) nedeniyle ameliyat oldum. Egzositoz'u ( iyi huylu kemik çıkıntısını ) o kadar güzel bir şekilde temizlemişsiniz ki; ameliyat sonrası yapılan kontrol tetkiklerimde sanki hiç kemik çıkıntısı olmamış görüntüsüne şahit olmak benim için gerçekten hem bedenen hemde psikolojik yönden memnuniyetimi hat safhaya taşıdı. Güler yüzüyle , ilgi - alaka ve samimiyeti ile bıkmadan usanmadan aynı bilgiyi defalarca vererek psikolojik rahatlık sağlayan, özellikle cerrahi konuda alanında fazlasıyla
  nam salmış, her yönden mükemmellik barındıran bir doktor, bir abi .. Herşey için teşekkür ederim Sayın Hocam.. Rabbim gönlünüze göre versin. Ailecek Ortopedi ve Travmatoloji doktoru olarak Konya 'da bizim için TEK İSİM.. Allah yolunuzu açık etsin.

 • B
  Yer: Özel Konya Akademi HastanesiHizmet: Total Diz Ameliyatı

  Anneannem dizlerinden yasadigi çökme, hareket kısıtlaması, içe burkulma gibi şikayetler sonucu Seydişehir ilcesinde de fazlaca methini duydugumuz Serkan hocamıza geldi 1 gün arayla iki dizinden ameliyat oldu ameliyatlarinin ertesi günü kalkıp yürüyebildi 1 ay sonra tamamen her isini gorup eskisinden cook daha saglikli hale geldi sükürler olsun. simdi ameliyat sonrasi 3 ayi doldurduk ve hicbir sıkıntı ve sikayet yasamadik Doktorumuzdan Allah razi olsun güler yüzlü ilgili ve alakali Rabbim boyle doktorlarımızı eksik etmesin

 • Ben Seydişehirde ikamet etmekteyim. Annem şuan 68 yaşında sol dizinden ayağa kalkamayacak şekilde (yürümeyi geçtik) dizleri ağrıyordu ve Temmuz 2017 ye kadar götürmediğimiz hastane ve doktor kalmadı. Hepsi de dizine protez takılacağını ve başka yol olmadığını söylediler. Annemi ikna etmekte çok zorlandık. Nedeni önceden bu ameliyatı olanların anlattıklarıydı. Neyse ağrıları dayanılmaz hale gelince önceden tanıdığım Allah ondan razı olsun Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu'na götürdük ve kendinden çok emin oluşu, güven vermeside annemin ameliyat olmasında etkili oldu. Temmuz 2017 de Salı günü ameliyat oldu çarşamba günü yürüdü ve perşembe günü taburcu oldu. Annemin tek söylediği Allah razı olsun bu acıları boşuna çekmişim oldu. 2 gün önce sağ dizi için gittik ve ameliyat gününü aldık. Önce Allah sonra doktorumuza güvenerek ameliyat olacak annem. Şimdi şunu söylemek istiyorum: Eğer yorumu okuyorsanız hiç zaman kaybetbeden acılara daha fazla katlanmadan doktorumuza başvurmanızı şiddetle tavsiye ederim. Çok şükür biz çok memnun olduk. Allah Doktorumuzdan razı olsun

 • Yer: Özel Konya Akademi HastanesiHizmet: Kontrol Randevusu

  2016 yılında geçirmiş olduğum yaralanma olayında sağ omuzum parçalı şekilde kırılmış hastaneye kaldırmıştım orada ameliyat olmam gerektiği söylendiğinde doktorum mustafa serkan ZAİMOĞLU ile tanıştım ve ameliyatımı yaptı işte öğün benim kardeşim ailemden bir nefer oldu başarılı bir operasyon sonucunda sağlığıma kavuştum hemde bir kardeş kazandım.teşekkür ederim sana serkan hocam rabbim sana sağlık sıhhat versin başarıların daim olsun seni tanıdığım için rabbime şükürler olsun.

 • E
  Yer: Özel Konya Akademi HastanesiHizmet: Lateral Malleol kırığı

  Eşimin ayağı piknikte top oynarken kırıldı. Kayınbiraderimin tavsiyesiyle Serkan hocama ameliyat ettirdik. Kendisine ve hastane personeline sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Allah hepsinden razı olsun.

 • H
  Yer: Özel Konya Akademi Hastanesi

  Adım HASAN BALLI #28-03-2017 tarihinde (MOZAİKPASTİ) Yani KIKIRDAK NAKLİ OLDUM, DOKTORUM, MUSTAFA SERKAN ZAİMOĞLU na minnettarım, yürüyemezken, tekrardan koşmaya başladım Doktorumdan ALLAH RAZI OLSUN

 • Yer: Özel Konya Akademi HastanesiHizmet: Menisküs yırtığı

  Annem 52 yaşında ayağını hiç yere basamaz haldeydi. Öncelikle farklı bir doktora gittik. Ayağınız çok kötü çürümüş acil ameliyata almamız lazım dedi. Çürümüş deyince korktuk tabi. Ancak emin olmak için farklı bir doktora daha soralım dedik. Bir yakınımızın tavsiyesi üzerine serkan beye gittik. Kendisi bizi paniğe sevketmeden bacakta menisküs yırtığı olduğunu küçük bir ameliyatla bir hafta içinde yuruyebilecegini söyledi ve ertesi günü ameliyata aldı. Ameliyat çok başarılı geçti ve daha sonra yaptığı PRP(kök hücre tedavisi) sonrası annemin bacağı 3 ayda tamamen eski haline döndü. Serkan beyin canayakın tavrı ve ilgisi için kendisine teşekkür eder ve herkese de tavsiye ederiz.

Hakkımda

Hakkımda

 • www.serkanzaimoglu.com

  Uzm.Dr. Mustafa Serkan Zaimoğlu 2004 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2011 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde uzmanlığını tamamlayan Mustafa Serkan Zaimoğlu Özel Konya Akademi Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi 2004
 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Uzmanlık 2011

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Kendimi bildim bileli ilerde ne olacaksın sorusuna hep DOKTOR yanıtını verdim.El becerisi gerektiren işlerde eskiden beri çok meraklı ve başarılıydım.ORTOPEDİ,özellikle el becerisi ve yetenek gerektiren bir uzmanlık alanı olduğundan bana çok uygundu.Ortopediyi tercih etmemin en önemli nedeni bana en çok hitap eden uzmanlık alanı olmasıdır.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Benim mesleğim başkaları için gerçekten zor ama benim için hiç de zor değil.Mesleğinizi çok severseniz,mesleğinizde yeterliyseniz ve kendinize güveniyorsanız zor diye birşey yoktur.Ortopedi benim mesleğimden öte hayatımın bir parçası haline gelmiştir.Bu yüzden hiçbir zorluk çekmiyorum.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1.Her sabah işime ilk günkü heyecan ve istekle gidiyor olmak 2.Ameliyat yapmak 3.Tedavi sonrası hastalarımın yüzündeki tebessümü ve gözlerindeki minnettarlığı görmek,

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Ayak bileğinde 3 farklı yerde parçalı kırığı olan bir genç bayan hastam olmuştu.Hasta hamileydi.Ortopedik açıdan ameliyat edilmesi zorunluydu.Aksi takdirde ilerde aksama ve sakatlık kaçınılmazdı.Gebelikten dolayı aile çok tedirgindi.Ameliyatta bebeğin zarar görmesinden çok endişe duyuyorlardı.Hasta ve bebek için en uygun anestezi tekniğiyle ve en hızlı şekilde ameliyatını yaptım.Hasta eski sağlığına kavuştu.Doğum sonrası kucağında bebeği ile polikliniğime beni ziyarete geldiler.Anneyi ve bebeğini tamamen sağlıklı bir şekilde görmenin verdiği mutluluk benim için anlatılmaz yaşanır bir durumdur.