Prof. Dr.

Nilgün Güvener Demirağ

Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları

7 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Sıradan bir doktor hasta takibinden farklı bir yöntemi var Nilgün hanımın. Laboratuar tahlilleriniz, MR, film, tomografi gibi verilerinizi ilmek ilmek halı dokurmuş gibi sabırla database altyapısına işleyen bir yardımcısı ile iki kişilik bir ekip olarak karşılanıyorsunuz. Her veri işleniyor. Bunları değerlendirmeye geçmeden önce uzun uzun sizi dinliyor. Son olarak da anemnez bulgularınıza başvurup muayenenizi tamamlıyor. Güncel değişiklikleri sıkı takip ediyor. Sağduyu ve empati kurmak konusunda zorlanmıyor. Çok iyi konsantre olabiliyor. Hasta doktor arasındaki 3B'nin varlığı önemli bir eksiği tamamlıyor. 3B yani; (gerektiğinde) bilgilendirme, (konusunda) basiret, (geri) bildirim. Dikkat edin bu 3B'nin oluşturduğu 3 ayak yoksa, hasta ya doktoruna erişemez, ya hastalığıyla ilgili her zaman eksik bilgi sahibidir ya da doktordan insiyatif almasını beklediği anda onu karşısında göremez.

 • çok memnunum

  Canım doktorum! Yakın zamanda tiroid kanserinden ameliyat oldum. Çok başka bir sebepten gitmiştim oysaki muayenehanesine. Tiroidimdeki sorunu hemen fark etti ve beni çok doğru yönlendirdi. Nilgün Hoca'dan önce gittiğim doktorların yaklaşımları hiç bu kadar detaylı olmamıştı.Şükran borçluyum.

 • çok memnunum

  Tecrübeli ve işini çok seven bir doktor , yaptığı tetkiklerden , yaklaşımından , teşhisinden çok memnun kaldım , yalnız çok yoğun olduğundan yakın tarihlere pek randevu bulunamayabiliyor , ama beklemeye değer :)

 • çok memnunum

  Gördüğüm en mümkemmel ve işine aşık bir doktor...Kendisine gelene kadar hiçbir doktor şikayetlerime bağlı tanı koyup tedavi edememişti.(çok önemli doktorlar bunlar)Kendisi ilk odasına girip daha şikayetlerimi dinlemeden tanıyı koydu.Şimdi sağlıklı bir yaşam sürüyorum onun sayesinde.Binlerce teşekkürler ...

 • çok memnunum

  tanıdığım en mükemmel doktor sorununuz benimle ortaksa ona danışmadan adım atmayın

 • çok memnunum

  ço değerli bir hekim. 1 kez ve tavsiye üzerine gittim. randevuları o kadar yoğun ki 3-4 ay önceden randevu almak gerekiyor. kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Muhteşem bir doktor,tek kelime ile,