Uzm. Kl. Psk.

Nuran Oğuzkaya

verifiedCreated with Sketch.

Psikoloji

15 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Son 30 gün içerisinde 457 profil ziyareti var

Psikolog Nuran Oğuzkaya lisans eğitimini Gazi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi,Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı'nda , yüksek lisans eğitimini ise Erciyes Üniversitesi… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A
  Yer: Perspektif Psikolojik Danışma Merkezi

  Tek kelime ile muh-te-sem. Tereddüt etmeden gidilebilir. Çok rahatlatıcı yorumlar yapıyor. Minnettar olarak ayrıldım

 • O

  Ben 3 yıllık evliyim nerden bilebilirdim ki bir vajinusmus hastası olduğumu kabullenmek zor oldu ama bu sorundan çabucak kurtulmak istediğim kesindi. Nuran Hanım'ı tesadüf eseri internette gezerken buldum. Eşime söyleyip hemen bir görüşme ayarladık. Eşim başta gitmek istemedi ama benim gün güne psikolojimin bozulması onu ikna etti ve gittik.Nuran Hanım bizi çok sıcak samimi karşıladı. Ben şuan tedavi aşamasında son evredeyim. Hayattan hiç zevk almayan biriydim.Yavaş yavaş hayata tutundum ve bu sorunu onun sayesinde aşıcam inanıyorum. Zor günümde imdadıma yetişti ve benim elimi tutup herşey güzel olacak demesi beni cezbetti. Ben bu sorunu aşıcam çünkü ben Nuran Hanım'a çok güveniyorum ve iyi ki var.

 • D
  Yer: Perspektif Psikolojik Danışma MerkeziHizmet: Vajinismus Kontrol

  İnternetten yaptığım araştırma sonucunda ulaştım Nuran Hocama. Çok pozitif, samimi ve güvenilir bir yaklaşımla sorunum üzerinde çalıştık. Ben aramasam o aradı, beni hep motive etti. Özellikle evliliğinizde çözemediğiniz problemler, cinsel sorunlar var ise hiç düşünmeden arayıp randevu alın derim.

 • H
  Yer: Perspektif Psikolojik Danışma MerkeziHizmet: Cinsel Terapi

  Nuran hanım her zamanki güler yüzü ve sıcakkanlıliğı ile karşıladı beni ve eşimi. Tüm sorunlarımizi rahatlıkla paylaşabildik.Neler yapabileceğimiz üzerine konuştuk. Yaşadığımız vajinismus problemini aşabilmek için bize bu yolda desteğini esirgemeyen Nuran hanıma çok teşekkür ederiz.

 • N

  Merhabalar, Nuran Hanım ile tesadüf olarak tanıştım. Ama her zaman söylediğim gibi keşke seneler önce tanısaydım. Çaresizdim. Sevdiğim kocam, yuvam vardı. Ama vajinusmus hastasıydım. Bitirmek üzereyken bilmiyorum ki ne desem meleğim, gözümün nuru, gül yüzlü kadın beni ikna etti ve tedaviye başladım. Hayattan kopmuşken hiç bir şeyden tat almazken hepsini ama hepsini sanki elinde ki sihirli değnekle tedavi sürecinde düzeltti. Onun sayesinde çok kısa sürede kötü kabusumu yendim. Mis kokulu bebeğimi basıp bağrıma öpüyorsam hepsi dünyalar tatlısı danışanlarına ailesi gibi görüp en ufak sorunlarını çözen çok değerli o kadının sayesinde. Nasıl öderim ki ben onun üzerimdeki hakkını ? Dünyalar durdukça dur meleğim.Allah senden razı olsun .Hiç bir iyiliğini hiç bir zaman unutmayacağım.Umarım ki iki cihanda Allah'ta senden razı olsun.Seni çok seviyorum,sırdaşım ,dert ortağım.Benim gibi olup ta ne yapacağını bilemeyen kardeşlerim hiç üzülmeyin Allah sizlere de Nuran Hanım'a vesile kılsın.Ona sonuna kadar güvenin , çünkü elinden geleni değil kat kat fazlasını yapacağından eminim. Herşey için sana sonsuz teşekkürler iyi ki seni tanıdım.Hayat dolu,güler yüzlü,hoş sohbetli sevgili danışmanım.

 • Y

  İnternet üzerindeki yorumlar ve aynı zamanda çok fazla bir dala ayrılmamış olması ve belli dallara yoğunlaşmış olmasından dolayı tercih etmiştim.Görüşme sağladığımızda ilk izlenim olarak güven vermesi ve sonuç alacağımızı düşündürdü.Ve sonuç olarak netice aldık ve çok memnun kaldık.Tüm desteği adına çok teşekkür ederim.

 • H

  İnternet üzerinden ulaştım Nuran Hocama. Terapi uyguladı. 1,5 yıl boyunca çok yardımcı oldu. Nuran hocamla tanıştıktan sonra hayata ve yuvama bağlandım. Bütün terapi sürecimi internet üzerinden gerçekleştirdim. Ne zaman arasam mutlaka yardımcı oluyordu. 6 yıllık evliydim ve ilişkiye giremiyordum. Nuran hocam'ın söylediklerini harfiyen yaptıktan sonra yuvamı kurtardım. Benim gibi bu sorunu yaşayan herkese mutlaka tavsiye ediyorum.

 • Ş

  Nuran hocam dört dörtlük bir psikolog. Elinden gelenin fazlasını yapan bir psikolog gerçekten. Vajinismus sorunundan dolayı gitmiştim. 10 senelik evliyim ve bu sıkıntımdan beni Nuran hocam kurtardı. Gidemediğim zamanlarda bile telefon ile aradığımda geç vakit olsa bile yardımcı olur. Kendisinden çok memnun kaldım. Bu sorunu yaşayan bir kaç kişiye de tavsiye ettim. Eşimle yaşadığım başka sorunlar içinde gittiğimde yardımcı olup çözüme ulaştıran bir psikolog.

 • Z

  Kendisinden çok memnun kaldım, çok iyi bir psikolog. İnternet üzerinden yorumlarını okuyarak tercih ettim.. Sıcak kanlı içten ve güven veren bir psikolog. Çok sempatik bir doktor. Aile danışmanı olarak gitmiştim kendisine ve çok güzel bir sonuç aldım. Bilgilendirmeleri çok güzeldi. Soran oldugunda mutlaka tavsiye ediyorum.

 • H

  Nuran hanımı internet sitesinden kendisine ulaşmıştım.Çok zor bir dönem geçiriyordum.Yeni evlen bir çift için vajinismus tanısı çok hoş bir şey olmasa gerek.Ne olduğunu ilk başta tam olarak anlayamamamla birlikte aradığımda doğrudan asistanı değilde kendisini cevaplaması bana baştan bana güven verdi. Bu zor zamanımda minimum kişilik değiştirmeye doğru ilerliyordum.Çok üzücü bir durumdu.Ne olduğunu bilmemek ve aynı zamanda geçecek mi geçmeyecek mi ve bunun sadece ilaçla değilde psikolojik olarak çözümlenmeyeceğine çok inanmayan ben sorunu Nuran hanımla birlikte aştık.Bu süreçte bana ciddi yardımları oldu.Çünkü ben tamam başlayalım bakalım diye başladım ama sürekli eşimle seanslara gidiyorduk ama bazı zamanlar ben psikolojik destekle aşılamayacağını düşündüğüm için erteliyordum.Fakat buna hiç izin vermedi Nuran hanım takibi o kadar güzel ki beni arayıp ikna edip bir şekilde kendisiyle bir araya gelmemi sağladı.Belkide bu süreci aşmamın en büyük etkisi ben bıraksam da kendisinin beni hiç bırakmaması oldu.Ben balayından erken dönen hatta ağlayarak mutsuz dönen bir kişi olarak benim bu sorunumu aşmam hayatımın dönüm noktası buydu.Bu sorunu tamamıyla Nuran hanımla aştım.Eğer Nuran hanım olmasaydı bu kadar kaliteli bir kişi olmasaydı kesinlikle bu sorunumu aşamazdım.Ve bu sorunu yaşayan varsa kesinlikle ama kesinlikle Nuran hanımı tavsiye ederim.Kendisine buradan da ayrıca sevgi ve saygılarımı iletir çok teşekkür ediyorum.

 • B

  Nuran hanım ile hayata küsmüş,çaresizlik ne yapacağını bilemeyen bir dönemde tavsiye üzerine tanıştım.Vajinismus hastasıydım ama ümitsizdim taki onu görene kadar o benim kanatsız meleğim ilk görüşmemiz de o kadar içtendi ki en ufak ayrıntıyı bile atlamıyor benim söylediğim her kelimeyi can kulağıyla dinliyordu.Hastaya yakın ilişkisi,samimiyeti,ayrıntılı bilgi vermesi,ev ödevlerimi başardığımda benimle birlikte benden çok mutlu olan hiç bir emeğini esirgemeyen mükemmel bir insandır.Eğer karşımda Nuran hanım değilde başka biri olaydı asla başaramazdım.En ümitsiz anımda bana verdiği moralle seve seve tedaviyi başardım ve şuan hamileyim.Yaşadığım mutluluğun tarifi yok bebeğimin hareketleri bana dünyalara bedel.Tedavi sürecim bitsede elini bir an olsun üstümden çekmeyen her aramamda pozitif enerjisiyle hep hayatımda olan bana yaptıklarını ömrümce unutamayacağım ne yapsam üzerimdeki hakkını ödeyemem.Allah ondan binlerce kez razı olsun.Yıkılmak üzere olan yuvayı kurtardı.Şimdi bebeğini bekleyen mutlu çiftiz.Herkese tavsiye ederim vakit kaybetmeden tedavi olun tabikide Nuran hanımda.Seni çok seviyorum iyiki yanımdasın kanatsız meleğim

 • I

  Kendisinden çok memnun kaldım. İnternet üzerinden ulaştım kendisine ve gittiğimde çok ilgisiyle karşılaştım.Sizin iyiliğiniz için çabaladıgını hissettiren birisi. Çok güzel sonuçlar aldım gitmeye başladıktan sonra.

 • S

  Meleğimi tavsiye üzerine buldum. 6 yıllık evliydim. Vajinismus hastasıydım. Meleğimi aradım. O kadar sıcak ve içten konuştu ki güven verdi. Tedaviye başladım, 40 gün sürdü. Onun o ilgisi, sıcak kanlığı,sevecenliği ve yaklaşımı bana bu sürede o kadar iyi geldi ki sanki karşımdaki bir psikolog değilde ailemden biri gibiydi. O tam bir aile dostudur.Danışanlarının en ufak sorunları ile ilgilenir. Vajinismus tedavisinde onun kadar başarılı bir psikolog düşünemiyorum. Herkese tavsiye ederim. Eğer böyle bir sorununuz varsa hiç düşünmeden gidecekleri adres, alanında çok başarılı. Allah ondan razı olsun yuvamı kurtardı.Onu çok seviyorum. O benim her şeyim.

 • A

  Vajinusmus sorunum vardı çok yere gittim çok paralar harcadım fakat bir işe yaramadı sonrasında internette Nuran hanım ile tanıştım 6 yıldır olan sorunumdan onun sayesinde kurtuldum ne gerekiyorsa anlattı beni rahatlattı kendisinden çok memnunum

 • Y

  Nuran hanıma vajinusmus tedavisi için gittim kendisinden çok memnun kaldım arkadaşlarımdan tavsiye üzerine bulmuştum sorunuma tek kendisi çözüm buldu hastaya yakın ilişkisi samimiyeti ayrıntılı olarak bilgi vermesi herşeyiyle mükemmel biri

Hakkımda

Hakkımda

 • Psikolog Nuran Oğuzkaya lisans eğitimini Gazi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi,Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı'nda , yüksek lisans eğitimini ise Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Halen özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Gazi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi,Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Lisans Eğitimi 1982-1986
 • Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimi 1990-1992
 • Bilişsel-Davranışçı Terapi 1.Düzey Sertifika Programı
 • Dikkat Eksikliği Hiperaktivite ve Özel Öğrenme Güçlüğünde Eğiticilerin Eğitimi 1.2.ve 3. Düzey Kursu
 • Türk Psikologlar Derneği
 • Çocuk Değerlendirme Paketi Kursu
 • Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği
 • Holistik Cinsel Terapi Eğitimi Kursu
 • Türk Psikologlar Derneği
 • Kadın Cinsel İşlev Bozuklukları Kursu
 • Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği
 • Evlilik Terapisi Eğitimi
 • Psikiyatri Asistanları ve Uzmanları Derneği
 • Davranışçı ve Kognitif Tedaviler Yoğun Kursu
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi ve İnsan Kaynağını Geliştirme Vakfı
 • Cinsel Sağlık Bilgileri Eğitici Eğitimi Kursu
 • Aile Danışmanlığı Sertifika Programı
daha fazla

Deneyimler

 • Erciyes Üniversitesi Mediko-Sosyal Ünitesi Psikolojik Danışman 1988–1990
 • Erciyes Üniversitesi Psikiyatri Kliniği Klinik Psikolog 1990-1996
 • Fen-Edebiyat Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Görevlisi 1996-2002
 • Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi 2002- 2008
daha fazla

Fotoğraflar