Prof. Dr.

Nurettin Lüleci

Algoloji

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 100 profil ziyareti var

İzmit'te doğdu, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu. 1999'da doçent oldu. Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanlık eğitimini K.T.Ü. Tıp Fak.'de tamamladı.
daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • Hocam merhaba,
  çok uzun yıllardır diz ağrılarım var daha 33 yaşındayım fakat hayat kalitemi büyük anlamda düşüren ağrılarım var. daha öncesinde de bir çok kez ortopedi uzmanlarına gittim en son gittiğimde eklemlerimde hafif yıpranma var dendi. ama çok ciddi olmadığı söylendi. deneme amaçlı bir… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  bir ağrı 3 aydan fazla sürerse kronik demektir

 • Ben 7 sene önce bir rinoplasti geçirdim burunumda mimik ve jestler yaparken kitap okurken kaşlarımı hafif çattığımda yani burunumu hareket ettirdiğimde ağrı giriyor.Bu ağrıdan kurtulmak için stellar ganglion yada spenopalatine ganglion bloğu fayda getirebilirmi?

  VERILEN YANIT:

  Bu tür bloklar öyle basit şeyler için kullanılmaz

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • İzmit'te doğdu, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu. 1999'da doçent oldu. Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanlık eğitimini K.T.Ü. Tıp Fak.'de tamamladı.

  Celal Bayar üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalını kurdu. Prof.Dr. olarak Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim dalı ve Algoloji Bilim dalı Başkanlığını sürdürdü.

  Ağrı Bilimi (Algoloji) eğitimini Ege Ünv. Tıp Fak. Algoloji Bilim Dalı'nda, nükleoplasti eğitimini İtalya'da, nükleotomi eğitimi ve doktor eğiticiliği Amerikan Clarus medical tarfından sertifikalandırıldı. Pasha cath. Uygulamaları eğitimini Almanya' da Klinik ozonterapi uygulamaları eğitimini Rusya' da tamamladı.

  Uluslararası Ozon Derneği üyesi olan Prof. Dr. Nurettin LÜLECİ, halen Türkiye'de kurulu "Medikal Ozon Terapi Derneği" Başkanlığı görevine devam etmektedir. Ozon sertifikası ve eğitim verme yetkisine sahiptir.

  T.C. Sağlık Bakanlığı Ozon Tedavileri Bilim Komisyonu üyesidir.

Mezun Olunan Okullar

 • Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • K.T.Ü. Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanlık eğitimi
 • Ege Ünv. Tıp Fakültesi Algoloji Bilim Dalı Ağrı Bilimi (Algoloji) eğitimi

Hastalıklar

daha fazla

Makaleler

 • Migren

  15 Kasım 2016

  Günlük hayatımızı berbat eden, yaşam kalitemizi bozan sadece kendimize değil çevremizdekilere de huzursuzluk veren baş ağrıları sorununun bir kısmını kolay...

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
0

Genel skor
0 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan