Adres

Op.Dr. Orhan Erbaş
Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu, MAHALL Ankara 274-7 B Blok No: 45, Çankaya, Ankara

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu, MAHALL Ankara 274-7 B Blok No: 45, Ankara

Op.Dr. Orhan Erbaş

Özgeçmiş

Hakkımda

Eylül 1978 - Ankara doğumludur, eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. (1989-1992 Bahçelievler Deneme Lisesi,1992-1995 Yüce Fen Lisesi, 1995-2001 Gazi Üni...

Daha fazla

Diğer içerikler

Makaleler (1)

53 hasta/danışan görüşü

Genel skor

H
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Orhan Bey ile görüşmeye referans ile gittim.
Görüşmek için gittiğimde konuşunca emin oldum kendisine ameliyat olmak istediğime.
Çünkü konuşurken bile ne kadar tecrübeli ve başarılı bir doktor olduğu anlaşılıyor. Ameliyat öncesi ameliyat süreci ve sonrası herşey sorunsuz ilerledi memnun olmadığım hiç bir konu yok. Ve sonuçtan çok memnunum çok mutluyum. İçim çok rahat ve şanslıyım bence doktorum olduğu için.Çok emek var ortada kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Hem hekimliği hem insani tarafı duruşu bilgisi tecrübesi herşey alkışı hakediyor. Umarım böyle hekimler hep var olurlar. Teşekkürler her şey için..

H
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Orhan Erbaş Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme)

Ben de bir hekim olarak söylüyorum Orhan hocanın hekimliğini çok begeniyorum. Orhan hocayı yıllardır taniyorum yaklaşık 10 yıl önce de kendisine güvenip meme estetiği olmuştum bugün de yine kendisine güvenip ona ameliyat oldum. Hastayı bilgilendirmesi, güven vermesi, doğru bilgiyi aktarması, asla gereksiz işlem yapmamasi, size ve isteklerinize anlayışlı olması gibi bir çok kıymetli özelliği var hocanın. meme estetiği sonrasında ilk günden itibaren ayaklandim kendi işlerimi yapmaya başladım hiç ağrım sızım olmadı. Kendisine çok güveniyorum. İşin mutfagindan biri olarak bir hekim olarak ben de kendisine her türlü estetik islemimi gözüm kapalı yaptırırım ve kendi meslektaşlarıma da öneririm. Ayrica ameliyatlarina eşlik eden hemşire hanıma, klinikteki sekreter hanımlara da kibar ve ilgili tavırlarından dolayı çok teşekkür ederim

I
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Orhan Erbaş Meme Büyütme

Orhan hocam 2018 yılında meme büyütme ameliyatı oldum. İlk başlarda kendim hemşire olmama rağmen çok büyük korkularım vardı ama orhan hocamın hastalarını takip ettikçe güvenmem gereken isimin o olduğunu anladım. Şuan nerdeyse 4 yıl olcak ve aynaya baktığımdaki o özgüven imzası orhan hocamdan :) gün geçtikçe artan doğallık görünümü olsun yapılan işin mükemmelliği olsun hepsi muazzam. Tekrar her şey için teşekkür ederim canım hocam iyi ki varsınız gözüm kapalı yine olsa yine size emanet ederim kendimi.

M
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Orhan Erbaş Meme Büyütme

Nisan 2022 başında meme büyütme ameliyatı oldum. Silikonlar kas altına yerleştirildi, görece zor Bir ameliyat oldığunu biliyordum ancak Orhan Hocamla süreç tahminimden çok iyi geçti. Orhan Bey başta bir hekim olarak etik değerlere önem veren, hastayı ilgili ameliyatın tüm süreçleri ve her tür olası etkisi ile ilgili detaylı bilgilendiren, son derece yetkin ve başarılı bir cerrah. Ameliyat sürecinde ise bir gece hastanede yattım, kısa süreli bir refakatçi desteği ile eski hayatıma geri döndüm. 1 hafta sonra morluk bile kalmamıştı. Henüz 20 gün oldu ve dikişlerim yok denecek kadar ince bir şerit halinde. Ödem ve şişlik yine kısa sürede rahatsızlık vermeyecek düzeye indi. Dikişlerde pansuman ihtiyacı dahi olmadı. Orhan Bey’in bilgi ve tecrübesi hastaya güven olarak yansıyor. İşin ehli bir profosyonel olması sayesinde ameliyata karar sürecimden iyileşme sürecime kadar çok olumlu bir deneyim yaşadım. Protezler bu kadar kısa sürede doğal bir görünüme kavuştu ve istediğim görüntüyü sağladı. Bu ameliyattaki en büyük korkum yapay bir büyüklükte meme görüntüsüydü. Bu noktada da Orhan Bey’e vucut yapısını dikkate alarak yaptığı protez seçimi için ayrıca teşekkür ediyorum. Kısaca Orhan Hocama ve nazik ekibine bu başarılı süreçteki emekleri, ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum, iyi bir hekim arayışındaki herkese tavsiye ediyorum.

T
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Orhan Erbaş Meme Büyütme

Neden Orhan Erbaş?
1- Her şeyi en ince ayrıntısına kadar kafanızda netleşinceye dek en ufak bir yılgınlık belirtisi göstermeden anlattığı için,
2- İsteklerinizi dinleyip vücudunuza en optimal çözümü sizinle paylaştığı için,
3- Sağlıklı olanı her zaman en üstte tuttuğu için,
4- Ameliyat öncesi aklınıza takılan tüm sorunları hem ekibi hem de kendi defalarca cevapladığı için,
5- Mükemmel bir anestezi doktoruyla çalıştığı iiçin,
6- Ameliyat sonrası kontrollere çok önem verdiği için,
7- bitmeyen enerjisi ve güler yüzü için,
8- En en önemlisi ameliyat olduğunuzu hiç hissetmediğiniz için Orhan Erbaş.
Orhan hocam 1 ay öncesinde meme protezi ameliyatımı gerçekleştirdi. Ankara'da birçok doktorla görüşme gerçekleştirdim iyi ki Orhan hocamla bu yola çıkmışım. Dikiş ağrısı bile hissetmedim ameliyattan çıktığımda. Anesteziden çok rahat uyandım ve hemen ayağa kalkıp yürüyebildim. doğallık ve estetiği birleştirip istekleriniz doğrultusunda en güzel çözümü sağlıklı bir şekilde üreten Orhan Hocam ve ekibine sonsuz teşekkürler.

N
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

2017 yılında Orhan Hoca’ma lazer lipoliz ameliyatı oldum. 52kg’dım ama bel çevremden çok rahatsızdım. Hatta kendisi: “Herkes bu ameliyatı zayıflama ameliyatı sanıyor bu vücut şekillendirme ameliyatıdır ve sen ideal hastasın bu ameliyat için” demişti. Bu teşekkür geç kalmış bir teşekkür aslında ya da tam da yerinde bilemedim. Çünkü bu yıl doğum yaptım toplamda 18 kg aldım şu an bebeğim 8 aylık ve ben doğum kilolarımı attım. Göbeğim ise hâlâ Orhan Hoca’mın şekillendirdiği gibi :) Kendisine ve ekibine bizleri aynalarla barıştırdıkları için çok teşekkür ederim…

E
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Orhan Erbaş Meme Küçültme

30 kasimda meme küçültme diklestrme operasyonu geçirdim. Oneri uzerne orhan beyi araştirmaya basladim. Ilk gorüşmeden tutun opereasyon sonrasida da dahil olmak üzere herseyle cok cok iyi yakından ilgilendi. Bi hemsire olarak söyluyorum ki (işin icinden biri olarak) gercekten cok iyi bir cerrah operasyon konusunda hiç endisimde yoktu. Cok sükur ameliyat surecim cok iyi ve güzel geçti. Hem kendisi hem klinik ekibi hem de hastane ekibi gercekten isini profesyonel bir sekilde yapiyor. Onca zahmet ve emege kesinlikle değdi. Bunca yıl agri aci cekmeye hiç gerek yokmus. Kesinlikle opere olmayı duşunuyorsaniz Orhan Erbaş a danışmanızı siddetle tavsiye ederim. Hepsine emeginden dolayi da teşekkür ederim.

D
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Orhan Erbaş Meme Büyütme

Yaklaşık 1.5 ay önce kızım göğüs büyütme ameliyatı oldu. Ameliyat öncesi ve sonrası Orhan Erbaş ve çalışma arkadaşlarına gösterdikleri ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum. Bu kadar doğal olacağını hayal edemezdik. Ameliyat olduğunu unuttuk bile. Bir insanın doktoruna güvenmesinin karşılığı net Orhan Erbaş derim. Elleriniz dert görmesin sevgili hocam.

S
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Orhan Erbaş Meme Küçültme

20 yaşımda karnıma kadar inen göğüslerim için uzun araştırmalar sonucu Orhan hocama gittim. İyi ki Orhan hocamı tercih ettim iyi ki Orhan hocam beni şimdi ki görüntüme kavuşturdu. İlk muayene, tedavi aşamaları, ameliyat sürecini anlatımıyla ve yönetimiyle ameliyatım ve sonraki sürecim mükemmel. Şimdi gerçekten kendimi 20 yaşında bir genç kız olarak hissediyorum. Ellerinize sağlık hocam size minnetlerim kelimelerle bitmez. Size ve ekibinize çok teşekkür ederim.

D
Doğrulanmış
Konum: Op.Dr. Orhan Erbaş Lazer Lipoliz

Doktor bey hasta hekim iletisim surecini ilk muayeneden postop surecin sonuna kadar mukemmel yönetiyor. Ayrica saglik sektorunden olmayan kisilere bile bilmeleri gerekenleri anlasilir sekilde ayrinti vererek anlatiyor. Kızıma lipoliz yapti ve genc bir kızın endişelerini tereddütlerini giderecek sekilde net bilgiler verdi. Hem cerrahi olarak hem hekimlik marifeti olarak olaganustu bir performansi var. Bence hocam insan heykeltıraşı ve bende bir doktor olarak ifade edebilirim ki bu teknik bu beceri ve bu yaklasimla hizmet eden cok ozel bir insanlardan biri. Artik Orhan Hocadan baska bir plastik cerraha ne kendimi ne de kizimi emanet etmem. Saygi ve minnet duygularimla.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular