Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 2004 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, sonra Yrd. Doç. Doçent ve Profesör oldu. Halen Necmettin Erbakan Üniversitesi,… daha fazla

 • merhaba.
  benim de küçük dudaklarda ciddi anlamda sarkma var ve boyutları arasında ciddi anlamda fark var.
  otururken beni çok rahatsız ediyor hem de temizliği çok sıkıntılı ayrıca çok kötü bir görüntüye sahip.
  en çok rahatsız olduğum nokta ise çok şiddetli bir koku oluşması(kokunu… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Operasyon bekarlara da yapılabilir. Doğumdan sonra aynı sorun ortaya çıkmaz.

 • Hamilelikte guatır

  Merhaba hoca iyi günler eşim 3 haftalık hamile kan testinde guatır yüksek çıktı TSH 10.94 serbest T4 1.1 ne yapmalıyız korkacak bir durum varmı ilginize çok teşekkür ederim

  VERILEN YANIT:

  T4 değeri normal ancak TSH yüksek, bu duruma subklinik hipotiroidi diyoruz, tedavi gerekiyor. En kısa zamanda Endokrinoloji uzmanına muayene olması uygun olur. Geçmiş olsun.

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 2004 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, sonra Yrd. Doç. Doçent ve Profesör oldu. Halen Necmettin Erbakan Üniversitesi, Meram Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Annem miyom rahatsızlığından dolayı kapalı ameliyat oldu. Ameliyat sonrası annemin şikayetleri düzeldi. Prof. Dr. Osman Bey alanında uzman,ameliyat öncesi ve sonrasında hastası ile çok iyi ilgilenen, hastasına güven veren, güler yüzlü bir uzmandır. Ayrıca Hemşiresi Naciye Hanım'ın da güler yüzü ve ilgisi Doktor Bey'e olan güvenimizi arttırdı ve rahatça sorularımızı sormamızı sağladı. Prof. Dr. Osman Bey ve hemşiresi Naciye Hanım'dan çok memnun kaldık. Teşekkür ediyor ve tavsiye ediyoruz.

 • Konya'daki uzman jinekologlardan bir tanesidir. Alanında kendini sürekli geliştiren, hastayla yakında ilgilenen. Tanıyı koyarken acele etmeden sizi dinler. Çok memnun kaldım kendisinden. Teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

  Ayşe ETTEKİN
  Öğretmen

 • Miyom ve yumurtalık kistim vardı.İkiside büyüktü.Osman beye bir doktor arkadaşın tavsiyesi ile gittim.Çok memnun kaldım. Ameliyat öncesi ve sonrası hiçbir güven sorunu yaşamadım.Bilgi ve güven, bir hasta nın aradığı iki unsuru da onda buldum.Başarısın da en büyük etkeninde doktorumun kendine güveni olduğunu düşünüyorum.Açık ameliyatlarda bahsedilen sorunları hiç yaşamadım.

 • Doktoruma çok teşekkür ediyorum.