Prof. Dr.

Osman Balcı verifiedCreated with Sketch.

Kadın hastalıkları ve doğum

İletişim Bilgileri

 • Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

  Beyşehir Cad., 42080 Konya


En Güncel Görüş

 • Konum: Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: yumurtalık kisti

  Tek kelimeyle Allah razı olsun mükemmel bir hoca yumurtalık kistini ameliyatla temizledi eşim sağlığına kavuştu Allah bu gibi hocaları başımızdan eksik etmesin var olasın hocam

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 2004 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, sonra Yrd. Doç. Doçent ve Profesör oldu. Halen Necmettin Erbakan Üniversitesi, Meram Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görevine devam etmektedir.
   Amerika'nın Michigan Eyaletinde bulunan Michigan Üniversitesi (University of Michigan) Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Timothy Robert B. Johnson' in daveti üzerine 2013 yılında çalışmalarda bulunmuştur.

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hizmetler

  Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

  Beyşehir Cad., 42080 Konya

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  9 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Konum: Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: yumurtalık kisti

   Tek kelimeyle Allah razı olsun mükemmel bir hoca yumurtalık kistini ameliyatla temizledi eşim sağlığına kavuştu Allah bu gibi hocaları başımızdan eksik etmesin var olasın hocam

  • Konum: Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Yumurtalık Kistleri

   Eşimin yumurtalik larinda kist vardı 2 sin de de görmediğimiz doktor kalmadı tasviye üzerine Allah razi olsun Osman Balci hocamizdan 2 yıldır çocuğumuz olmuyor du yaptığı laporoskopi ameliyatı sonrası 4 ay içinde eşim Hamile kaldı herkese Tasviye ederim ALLAH razi olsun Osman Balci hocamizdan

  • D
   Konum: Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Yumurtalık Kistleri

   Osman Balcı hocama diğer tüm hastalar gibi sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Ameliyat öncesi benim kadar ameliyattan korkan hastayı bile güler yuzlulugu ve birebir ilgilenerek nasıl operasyon olacağını anlatmasıyla rahatlattı. Laparoskopi ameliyatla 8 cm ve 5 cm lik kistlerim alındı ameliyatın olduğu akşam rahatlıkla yürüyebildim ve 2 gün sonra günlük işlerimi yapabildim. Ayrıca ameliyat sonrası hasta takibi ilede bir kez daha iyiki Osman hocaya ameliyat olmuşum dememe sebeptir. Bu Ülkede Osman Balcı gibi doktorlara çok ihtiyaç var. Allah Osman Balcı hocamızdan razı olsun.

   Osman Balcı2018-02-14

   Güzel yorumlarınız çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

  • B
   Konum: Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: 20 cm'lik miyom

   Ben Erzincan'dan yazıyorum.Erzincanda aşırı karın ağrısı şikayetiyle doktora gittim ve 10 cmlik miyom olduğunu,burada ameliyatı yapamayacaklarını ve iyi bi doktora görünmemi yoksa ilerde rahmimin bile alınabileceğini söylediler.bir tanıdığımın tavsiyesiyle Osman beyi öğrendim ve iletişime geçtim telefonda bile olsa içimi rahatlattı ve kalkıp konya'ya gittim emar sonucunda 20 cm ve daha küçük miyomlar saptandı .Açıkçası bekar olduğum için ameliyattan korkuyordum fakat hocamızın başarılı kapalı ameliyatı(laparaskobi) sayesinde 3 günde ayağa kalktım.Şu an evli ve bir aylık hamileyim.
   ALLAH OSMAN BALCI gibi doktorlarımızı ülkemizden eksik etmesin.ALLAH razı olsun hocam...

   Osman Balcı2017-12-21

   Geçmiş olsun. Gebeliğiniz hayırlı olsun. Allah kucağınıza almayı nasip etsin.

  • R
   Konum: Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi

   Sayin hocam ile 9 yil önce tanıştık ilk hamilelik döneminden itibaren bütün Jinekolog kontrol lerimde tercihim kendisi olmuştur nedenmi güvenmek önemliydi ve ben hocam a her konuda güvendim iyi ki guvenmisim onun güler yuzlulugu hastaları ile birebir ilginenmesiydi tercih etme sebebim 2 Sezerryan 1 kürtaj olmak üzere 3 ameliyatimi gerçeklestirmistir benim için mükemmel isini seven ve buyuk titizlikle calisan bir jinekolog sayın hocam dir herkese tavsiye ederim memnun kalırsınız kesinlikle başarılarıniz daim olsun hocam

  • Annem miyom rahatsızlığından dolayı kapalı ameliyat oldu. Ameliyat sonrası annemin şikayetleri düzeldi. Prof. Dr. Osman Bey alanında uzman,ameliyat öncesi ve sonrasında hastası ile çok iyi ilgilenen, hastasına güven veren, güler yüzlü bir uzmandır. Ayrıca Hemşiresi Naciye Hanım'ın da güler yüzü ve ilgisi Doktor Bey'e olan güvenimizi arttırdı ve rahatça sorularımızı sormamızı sağladı. Prof. Dr. Osman Bey ve hemşiresi Naciye Hanım'dan çok memnun kaldık. Teşekkür ediyor ve tavsiye ediyoruz.

  • A

   Konya'daki uzman jinekologlardan bir tanesidir. Alanında kendini sürekli geliştiren, hastayla yakında ilgilenen. Tanıyı koyarken acele etmeden sizi dinler. Çok memnun kaldım kendisinden. Teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

   Ayşe ETTEKİN
   Öğretmen

  • H

   Miyom ve yumurtalık kistim vardı.İkiside büyüktü.Osman beye bir doktor arkadaşın tavsiyesi ile gittim.Çok memnun kaldım. Ameliyat öncesi ve sonrası hiçbir güven sorunu yaşamadım.Bilgi ve güven, bir hasta nın aradığı iki unsuru da onda buldum.Başarısın da en büyük etkeninde doktorumun kendine güveni olduğunu düşünüyorum.Açık ameliyatlarda bahsedilen sorunları hiç yaşamadım.

  • P

   Doktoruma çok teşekkür ediyorum.