Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Osman Balcı
Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 2004 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, sonra Yrd. Doç. Doçent ve Profesör oldu. Halen Necmettin Erbakan Üniversite... daha fazla

 • Beta Hcg değerleri

  mrb. kanda ilk bgcg değerim 1265,6 idi bugünki değerim ise Beta Hcg 1326 ve Bata Hcg ( dil ) 4628 anlayamadığım ( dil ) ne demek oluyor sıkıntı yoktur inşallah yardımcı olabilir misiniz ? Doktora soramadım çünkü izin alıp gitmişti ve küçük yerde yaşıyorum başka doktor yok :(

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Osman Balcı

  Kaç gün arayla Beta HCG bakıldığını ve son adetinizin ilk gününü belirtmeniz gerekir.

 • MUAYENE başlığı

  ÖZELE MUAYENE OLUYORUZ DOGUMA YAKIN DEVLET HASANESİNE GECSEK Bİ SIKINTI OLURMU.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Osman Balcı

  İstediğiniz hastanede doğum yapabilirsiniz. Hayırlı ve sağlıklı doğumlar.

Tüm cevapları kontrol et (21)

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 2004 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, sonra Yrd. Doç. Doçent ve Profesör oldu. Halen Necmettin Erbakan Üniversitesi, Meram Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

3 görüş

 • Konya'daki uzman jinekologlardan bir tanesidir. Alanında kendini sürekli geliştiren, hastayla yakında ilgilenen. Tanıyı koyarken acele etmeden sizi dinler. Çok memnun kaldım kendisinden. Teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

  Ayşe ETTEKİN
  Öğretmen

 • Miyom ve yumurtalık kistim vardı.İkiside büyüktü.Osman beye bir doktor arkadaşın tavsiyesi ile gittim.Çok memnun kaldım. Ameliyat öncesi ve sonrası hiçbir güven sorunu yaşamadım.Bilgi ve güven, bir hasta nın aradığı iki unsuru da onda buldum.Başarısın da en büyük etkeninde doktorumun kendine güveni olduğunu düşünüyorum.Açık ameliyatlarda bahsedilen sorunları hiç yaşamadım.

 • Doktoruma çok teşekkür ediyorum.