Adres

Kısıklı Caddesi Oymacı Sokak No:7 Altunizade, Üsküdar
İstanbul Başkent Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Allianz Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, + 19 daha fazla
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: İstanbul Başkent Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kızımın geniz eti sorunu .

Kızım, kış mevsiminde devamlı hasta olurdu. Burun akıntısı nedeniylede elinden mendil düşmezdi. Doktora götürdüğümüzde kimi sinüzit kimi üst solunum yolu iltihabı deyip antibiyotikleri verir gönderirlerdi. Hiç bir faydasınıda görmezdik. 2016 yılının Haziran ayında Osman Hocam Delta Hospital dayken muayeneye geldik. Hocam kızımı muayene ettikten sonra geniz eti olduğunu söyledi. Bugüne kadar hiçbir doktor anlamamıştı. Hocam ufak bir operasyonla geniz etini aldı. Allah Hocamdan razı olsun kızım o günden sonra rahatladı, şikayetleri sona erdi. Kızımın ikizi oğlumunda bu sene kulağında şikayetleri başlamıştı. Ara ara tıkanıyor ve ağrı yapıyordu. Onuda kaç doktora götürdük sonuç alamadık. İltihap var deyip antibiyotik ve damla verip gönderiyorlardı onlarda. Birkaç gün kulağı rahatlıyor sonra yine tıkanıyordu. Araştırıp Osman Hocamın Başkent Üniversitesi hastanesinde olduğunu öğrendik. Muayeneye geldik, Hocam yine nokta vuruşu yapıp kulağında mantar olduğunu söyledi. Yine bunuda hiçbir doktor tesbit edememişti. 2 haftalık sadece damla tedavisiyle oğlumun kulağı iyileşti sorunları bitti çok şükür. Hocama her daim duacıyım. Güler yüzlü, samimi ve insanı rahatlatan yaklaşımıyla hocam kesinlikle işinin uzmanı.


Z

Osman Bey'i ilk defa poliklinik muayenesinde tanıdım. Daha önceleride hastalığım için aralıklı olarak polikliniğe gitmiştim. Tedavim tam sonuçlanamıyordu. Bu sefer Osman Bey'in sayesinde tedavim bir yön kazandı. Önerdiği ilaçlar ve bazı hareket çalışmaları ile hastalığım iyi duruma geldi. Kendisine ilgisi başarılı tedavisi için teşekkür ederim.


_

Doktorumla şans eseri tanıştık fakat çok ilgili bir doktor hastalarla iletişimi çok güzel ve çok bilgili, kendisine çooook tşk ederim :)


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş