Adres

Dap royal center Altay Çeşme Mah. Çam sokak no :16 kat:3 daire : 13, Maltepe , İstanbul
Özgür Kartal

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Doğum Kontrol
  • Pelvik İnflamatuar Hastalık (PID)
  • Ferç Kaşıntısı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E
Konum: Özgür Kartal

Düğünümden 4 gün önce geçici kızlık zarı islemi yaptırdım,lokal oldu hiç bişi hissetmedim acıdan değil kanama olmamasından rezil olmaktan çok korkuyordum,fakat doktor bey işlemi basarılı bir sekilde sonlandırdı,sonrasında dugune kadar yazdığım da da korkmamamı söyleyip beni rahatlattı o gece herşey yolunda gitti,hayatımı geleceğimi kendisine borçluyum ,iyi ki kendisini tercih etmişim,yaptırmadan önce müdehale ile ilgili günlerce gecelerce yorum okuyordum,nasıl yaptırıcam nasıl olacak diye,buraya yazma sebebim belki birileri de benim gibi yorumlara bakıp icini rahatlatmaya calısıyordur,bu işlemi yaptırmak isteyenler kendisini gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.


S
Konum: Özgür Kartal Kızlık Zarı Dikimi (Himenoplasti)

Ben kalıcı kızlık zarı dikimi için gittim . Doktor ve çalışanlar çok çok ilgililer . Operasyonu geçirmeden önce sohbet ettik iyice beni aydınlattı sonra operasyon için geçtik hiçbir ağrı sizi olmadı .gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz . Ayrıca yaptık bitti değil sonraki kontollerdede ilgililer . Teşekkürler Dr özgür kartal❤


D
Konum: Özgür Kartal

Yaklasik 3 ay once bartolin apsesi rahatsizligi ile Ozgur beye gittim. Kendisi 45 dakikada apseyi bosaltti ve operasyonu tamamladi ver her sey o kadar yolunda gitti ki, muayenehanesinden evime, operasyondan sonra arac kullanarak dondum, hicbir agri sizi hissetmeden. Operasyondan sonraki gunlerde bir kere bile agri kesici kullanmak zorunda kalmadim ve Ozgur bey her gun bana kontrol mesajlari atti, her sorumu cevapladi saat farketmeksizin. Operasyondan 4 gun kadar sonra zaten az olan kanamam da tamamen bitti ve su anda 3 aydir hicbir sıkıntı yasamadim. Bundan sonra Ozgur bey disinda bir doktor tanimam ve siddetle tavsiye ederim.


ilgili, güler yüzlü ve hastayı önemseyen, dikkatli bir hekim. doktorun açıklayıcı ve ilgili olmasını tercih edenlere tavsiye ederim.


H

dünya tatlısı bir insan olmasının yanında çok da iyi bir hekim. 2 düşüğümün ardından şuan sağlıklı bir hamilelik geçirmemin sebebi onun doğru teşhis ve tedavisidir. medistate'ten ayrılmış, afiyet hastanesine geçmiş, bu nedenle bırakmak zorunda kaldım keşke doğumu da birlikte yapabilseydik. gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.


S

Çok iyi bir doktor. Kardesime gebeliği boyunca kontrollerde eşlik etmiştim. Bu sayede özgür hanımı tanıma fırsatım oldu. Kafanızda soru işaret olmadan gidebileceğiniz bir doktor.


B

Çok pozitif bir doktor. Her şeyi danisabiliyorsun.


B

anlayışlı güvenilir bir doktor


Ş

mükemmel bir doktor ayrıca inatçı ve dediğini yaptıran tarafı olan bir insan. Özellikle sezeryan yaptırmak isteyen hanımlara hastalığı olmayan kişilere tavrını koyabilecek bir yapısı var.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Doğum Kontrol
  • Pelvik İnflamatuar Hastalık (PID)
  • Ferç Kaşıntısı
Tümünü göster