Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 148 profil ziyareti var

Op. Dr Özgür Leylek Selçuk Üniversitesi Tıp Fakiltesi ' nden mezun olmuştur.Haydarpaşa Numune Hastanesinde uzmanlık eğitimini tamamlayan Özgür Leylek kendi özel muayenehanesinde hastalarına… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
16 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Tavsiye üzerine tanıdım Özgür Bey'i.On numara bir doktor.Arkadaşlığı,dostluğu ,tıp alanındaki kendini geliştirmiş olmasından tanıdığıma çok sevindim.Tanıdıktan sonra çok mutlu oldum.Hastasına yaklaşımı çok harika.Her şeyi maddiyat olarak değil hastanın sağlığı ve hastasının mutlu ayrılması için çaba sarfediyor.Maddiyata önem vermiyor 2.planda bırakıyor.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.Ben iyi bir dost kazandığımı gördüm.Özel günlerde de iletişim halindeyim.Her zaman için arkadaşlarıma da tavsiye ederim.

 • A

  Çok iyi bir doktor.Tanıdıklarımıda götürdüm.Kadın doğum ve estetikte Özgür Bey'i tercih ederim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.Özgür Bey her türlü konuda çok iyi bir doktordur.İşini iyi,titizlikle yapan,araştıran çok iyi bir doktordur.Her konuda kendilerine güveniyorum.

 • D

  Başka bir doktorada yüz askısı yaptırmıştım.Sonuçları çok olumsuz olmuştu.Yüzümde izler kalmıştı.Özgür Bey'e bunları düzeltmesi için gitmiştim ve olumlu sonuç aldım.Yüzümdeki simetriliği giderdi.İzler daha az belirgin kaldı ve zamanlada hatta iz kalmadı.Tavsiye üzerine gittim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • C

  Tavsiye üzerine gittim.Medical estetik uygulamalarından çok memnun kaldım.Hatta Özgür Bey'in tüm hizmetlerinden memnunum.Tedavi sürecinden memnun kaldım.Kendilerine çok teşekkür ederim.

 • A

  Botoks yaptırdım.İlaç kalitesinden ve kendisinden çok memnun kaldım.Bilgili bir doktor.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.Tavsiye üzerine gittim.Herkese tavsiye ederim.

 • E

  Referansla gittim.Genel kontrol için tercih ettim.Hastasını rahatlatmasından ,hizmet kalitesinden memnun kaldım.Rahat bir ortamdı.Bilgi ihtiyacım vardı.Gerekli bilgiyi aldık.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • E

  İşini iyi yaptığını düşünüyorum.Çok güler yüzlü,hastalarına karşı kibar.Referansla gittim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • B

  Tavsiye üzerine gittim.Hekim olarak bilgili bir hekim olduğunu düşünüyorum.Aldığım hizmetten memnun kaldım.Rutin kontrollerim için tercih ettim.İlgisinden,vakit ayırmasından,bilgisinden,tedavisinden ve tedavi sürecinden memnun kaldm.

 • D

  Saç tedavim için tercih ettim kendilerini.En başta kendisine ve uyguladığı tedaviye güveniyorum.Birlikte uzun süre denedik ve sonuçları gördük.Şimdide 2.küre başladık.Arkadaşlarımı da yönlendirdim.Onlarda başladılar ve devam ediyorlar.Tedaviden memnunum.Tedavim devam ediyor.

 • E
  Yer: Dr.Özgür Leylek

  Yaşadığım sistik ve enfeksiyon sebebiyle ziyarette bulundum. Tecrübeleriyle ve yaklaşımlarıyla harika bir doktor !

 • Benim canım doktorum. Özgür hocamiz bir tanedir.Her ayrıntıyla özenle ilgilenir. Baska doktorlar gibi biran once gitsin diye gözünüzün icine bakmaz. Her soruyu cevaplar. Uzun uzun anlatır.Gereksiz yere tahlil isteyip durmaz. Kan verirken bile korkudan titreyen ben Sezeryan doguma gülerek girdim gerisini sizler düşünün. Özgür hocanin o kadar rahatlatıcı bir etkisi var ki. Sanki yıllardır tanıdığım bir arkadas, cok yakın bir akraba hissi oluşuyor insanda. Buda duydugunuz güveni daha da arttırıyor. Kafadaki doktor kavramını ameliyat kavramını tamamen değiştiriyor. Canım oglumu Ateşimi onun sayesinde onun yardımı ile dünyaya getirdim. Konu dogumdan açılınca ben hemen ama benim doktorum diye başlıyorum lafa. Sadece ben degil ailem de öyle. Sagolsun var olsun. Hep böyle doktorlar olsun. Ben cevreme anlata anlata bitiremiyorum. Iyi ki o gun kanamam olmus da nobetci dr. olduğu bolge hastanesinde kendisiyle tanışmışım diyorum simdi. O gün 2 bucuk aylik hamileydim. Ve o kadar sicak geldiki 2 bucuk aydir gittigim doktorun vermedigi güveni cevaplamadigi sorulari 2 dakikada verdi bize eşimle hemen doktorumuzu değiştirip Ozgur hocayla devam etme karari aldik. Biz onu cookk seviyoruz.Iyi ki var.

  Op. Dr. Özgür Leylek2016-12-27

  Çok teşekkür ediyorum. Ateş i öpüyorum

 • N

  Sizin kadar donanımlı, işinin ehli ve aynı zamanda güleryüzlü bir hekime denk geldiğim için kendimi şanslı addediyorum. Keşke tüm hekimler sizin gibi olsa.. Sonsuz teşekkürlerimle..

  Op. Dr. Özgür Leylek2015-12-28

  Teşekkür ederim Naz Hanım..

 • M

  Özgür Beyle tanıştıgım günden berı doktor korkumu yendım hastasına çok güler yüzlü çok sıcak bır doktor kendı dalındada uzman bır doktor ıykı tanımısım kendisine çok teşekkurlerımı ıletıyorum . Doktorumu sevıyorum ve herkezede tavsıye edıyorum .

  Op. Dr. Özgür Leylek2015-11-21

  Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim..

 • T

  Hastalığımla alakalı bütün doktorların yazık iyi bir elde ameliyat olmasın diye acınası gözlerle baktığı anda tanışmış olduğum doktorum.. Benim için kahramandan farksız..Alanında uzman hastanın psikolojisine göre hastayı yönlendiren ikna eden harika bir doktor. Gerçek bir doktora ihtiyacınız varsa eğer doğru yerdesiniz ve şanslısınız...

  Op. Dr. Özgür Leylek2015-11-21

  Sevgili Tuba, çok naziksiniz, teşekkür ediyorum.

 • E

  2,5 yaşındaki kızımızı onun sayesinde edindik. Şimdi oğluma hamileyim. Samimi, cana yakın, daima güler yüzlü ve beni çok iyi anlayan doktoruma çok teşekkür ederim.

  Op. Dr. Özgür Leylek2015-11-21

  Sizin çocuklarınız, benim kuzularım, arslanlarım... Onları büyürken izlemek, başarılarını görmek beni ayrı bir mutlu ediyor.. Teşekkür ederim..

 • T

  normalde hastanelerden ve doktorlara olan nefretim büyük olması nedeniyle herhangi bi hastalığımda doktora gitmeyi hep ertelemişimdir. ama bi sebebten ötürü gitmek zorunda kaldım :) iyi kide gitmişim. Doktorum gayet sıcak kanlı ve bazı doktorlar gibi anlatırken hasta anlıyorum hı hı diyip sözünü bitirmeden daha hemen teşhisi koyması beni olukça rahatsız ederdi. ama Özgür Beyde asla öyle birşeye rastlamadım. Kendisine coook teşekkür ediyorum.İyi bir hekim sadece aldığı diplomayla olmaz.hastayla empati kurmak zorundadır....

  Op. Dr. Özgür Leylek2015-11-21

  Sevgili Tuba, hakkımdaki güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Hasta, Danışan Soruları (29)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Op. Dr Özgür Leylek Selçuk Üniversitesi Tıp Fakiltesi ' nden mezun olmuştur.Haydarpaşa Numune Hastanesinde uzmanlık eğitimini tamamlayan Özgür Leylek kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Selçuk Üniversitesi Tıp Fakiltesi (Tıp Fak)
 • Haydarpaşa Numune Hastanesi (Uzmanlık)