Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Cumhuriyet Bulvarı No.140 Alan Apartmanı Kat:3 Daire :6 Alsancak İZMİR, Konak, İzmir
Pınar Saatci Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Randevu

Muayene randevusu

Ortodonti


Özgeçmiş

Hakkımda

Ankara ‘ da doğdum. İlk ,orta ve lise eğitimlerimi 1983 yılında T.E.D. Ankara Koleji ‘nde tamamladım. 1983 yılında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimli...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diş Çene ve Yüz Bölgesi Gelişim Yetersizlikleri
  • Diş Çapraşıklığı
  • Diş Gıcırdatma
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Cumhuriyet Bulvarı No.140 Alan Apartmanı Kat:3 Daire :6 Alsancak İZMİR, İzmir

Pınar Saatci Muayenehanesi

Diğer Hizmetler


Cumhuriyet Bulvarı No.140 Alan Apartmanı Kat:3 Daire :6 Alsancak İZMİR, İzmir

Pınar Saatci MuayenehanesiCumhuriyet Bulvarı No.140 Alan Apartmanı Kat:3 Daire :6 Alsancak İZMİR, İzmir

Pınar Saatci Muayenehanesi

22 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Pınar Saatci Muayenehanesi ortodonti

İlk önce kızımın ve sonrasında oğlumun ortodonti tedavisi için Pınar Hanım la tedavi sürecini gerçekleştirdik.Hem insana yaklaşım tarzı hemde mesleki tedavi sonuçları 10 numara 5 yıldız.Daha fazla söze gerek yok.Tesekkurler Pınar Hanım.(yardımcı personeli Şaziye hanımda teşekkürler)

Dr. Dt. Pınar Saatci

Sevgili ve Değerli dünya güzeli aile, memnuniyetimiz karşılıklı elbette. Her hastama söylediğim gibi , ortodontik tedavinin üç ayağı var; doktor, hasta ve veli. Sizlerin verdiğiniz destekle bu süreç son derece verimli, keyifli ve yolunda gitti ve gidiyor. Güzel görüşlerinizi, değerli vaktinizi ayırarak paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Pınar Saatci Muayenehanesi Sabit Ortodontik Tedavi

Kızımızı yaklaşık 2-2.5 yıldır Pınar hanıma ortodonti tedavisine götürmekteyiz.kızımız dişleri ile yaşadığı korku ve endişelerini Pınar hanım ile yendiÇocuğa yaklaşımı endişelerini yok etmesi anlatılamaz yaşanır kontrollerimize işkence değil mutluluk içerisinde gidilmekte.pınar hanım ın kibarlığı zarifliği ayrı bir konu teşekkür ederiz Pınar hanım

Dr. Dt. Pınar Saatci

Değerli hasta velim, isminizi göremediğim için size adınızla hitap edemiyorum, kusura bakmayın. Hakkımdaki güzel görüşleriniz ve kıymetli paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Uzun süren ve periyodik kontrol gerektiren ortodontik tedavinin, hem hasta hem hekim tarafından, keyifle atlatılması için elimden geldiğince gayret ediyorum. Endişeleri giderebildiysem ne mutlu bana ! Sizin bu süreçte böyle hissetmenize çok memnun oldum. Elbette bu her zaman karşılıklı ve bir hasta velisi olarak sizin ve evladınızın da bunda katkısı çok büyüktür mutlaka. Güzel günlerde görüşmek dileği ve sevgilerimle..


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Pınar Saatci Muayenehanesi Kontrol Randevusu

Doktorumuz Pınar Hanım la yaklaşık 5 yıl önce tanıştık. Oğlumun ortodonti tedavisini gerçekleştirdi.Kendisi güler yüzlü ,sıcak ve sevecendir. Oğluma ve bize her zaman olumlu yaklaşmıştır. Bunca yıldan sonra ailemizden biri olarak görüyoruz. Tüm tedavi boyunca hiç bir sorun veya aksilik yaşamadık. Kendisine her zaman teşekkürü borç biliriz. Saygılarımla
Hümeyra Gürel Yaray (Eren Yaray)

Dr. Dt. Pınar Saatci

Sevgili Hümeyra Hanım, siz ve güzel oğlunuzun kliniğe her gelişinizi inanın hevesle bekledim. Güler yüzünüz, tatlı sohbetiniz, tedaviye her konuda destek verişiniz inanın çok kıymetli. Hakkımdaki güzel görüşleriniz ve kıymetli paylaşımınız için çok çok teşekkür ederim. Güzel günlerde görüşmek dileği ve kucak dolusu sevgilerimle..


G

Doktorum Pınar Saatçi’den çok memnunum, yaklaşık 3,5 yıl süren ortodonti tedavim boyunca hiçbir sorun yaşamadım aksine ailemden biri gibi ilgili ve yakın oldular. Tedavime başlarken zorluk yaşayacağımı düşünüyordum fakat tam aksine çok rahat ve kolay geçti. Teşekkür ederim

Dr. Dt. Pınar Saatci

Değerli hastam isminizi göremediğim için size de adınızla hitap edemiyorum, kusura bakmayın. Hakkımdaki güzel görüşleriniz ve kıymetli paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Uzun süren ve periyodik kontrol gerektiren ortodontik tedavinin, hem hasta hem hekim tarafından, keyifle atlatılması için elimden geldiğince gayret ediyorum. Sizin bu süreçte böyle hissetmenize çok memnun oldum. Elbette bu her zaman karşılıklı ve bir hasta olarak sizin de bunda katkınız çok büyük. Güzel günlerde görüşmek dileği ve sevgilerimle..


E

Pınar Hanım başarılı, sıcakkanlı, insancıl biri. Gerçekten çok iyi bir doktor. Biz kendisinden çok memnunuz.Kızım ve yeğenlerim de Pınar Hanım'da muayenelerini ve kontrollerini oluyorlar.Kendisi dört dörtlük bir insan.Yaptığı işlerde gerçekten tavsiye edilecek biri.Kızımın dişlerinde çarpıklık vardı ve üst üste çıkıyordu.Arka tarafta da iki diş yamuktu.O dişler alındı ve ondan sonra tel tedavisine başladık.2 sene süre tedaviden sonra tellerimiz çıkarıldı.Kızımın dişleri şu anda çok güzel.Pınar Hanım çok ilgili, kızım da kendisini çok seviyor.Pınar Hanım bazı şeylerde sürprizler yapıyor kızıma ,anlatış tarzı kızımı mutlu ediyordu.Herkesin gidebileceği,tavsiye edebileceğimiz tek doktor kendisi.

Dr. Dt. Pınar Saatci

Değerli hasta velim, sizin de isminizi göremediğim için size adınızla hitap edemiyorum, kusura bakmayın. Hakkımdaki güzel görüşleriniz ve kıymetli paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Oldukça uzun süren ve periyodik kontrol gerektiren ortodontik tedavinin, hem hasta hem hekim tarafından, keyifle atlatılması için elimden geldiğince konforlu bir ortam yaratmaya çalışıyorum. Sizin bu süreçte mutlu hissetmenize inanın çok memnun oldum. Elbette bu her zaman karşılıklı ve bir hasta velisi olarak sizin de bunda katkınız çok büyük. Güzel günlerde görüşmek dileği ve sevgilerimle..


M

Ben Pınar Hanım'dan çok memnunum.Yaklaşık 4 yıldır hastasıyız.İki çocuğumu da Pınar Hanım'a getirdim.İlk tedavimiz bitti ve çok güzel sonuçlar aldığımız için kendisine devam ediyoruz.Çok memnunuz. Çok alakalı, her konuda bize yardımcı oldu.Bir çocuğum tedavisi hala devam ediyor.Olumlu sonuçlar alıyoruz.Oğlum da çok memnun.Pınar Hanım sıcak ve sempatik biri.Sıcak bir ortam var.Normalde bir diş hekimi korkusuyla gidilir ama sıcak, temiz, hijyenik bir ortam var.Biz oraya giderken zevk alıyoruz.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Dr. Dt. Pınar Saatci

Değerli hasta velim, isminizi göremediğim için size adınızla hitap edemiyorum, kusura bakmayın. Hakkımdaki güzel görüşleriniz ve kıymetli paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Ben de bir anne olduğum, ve hastalarımı kendi evladım gibi kabul ettiğim için, iletişimimi her çocuğa özel ve keyifli olacak şekilde yürütmeye çalışıyorum. Elbette bu her zaman karşılıklı ve sizlerin de bunda katkısı çok büyük. Ortamın temizliği konusunda da evim gibi kabul ediyorum.Güzel günlerde görüşmek dileği ve sevgilerimle..


Ş

Kızım Pınar Hanım'ın hastası.Kızımın ortodontik tedaviye ihtiyacı olduğu için gidiyoruz.Tellerimiz çıkarıldı,uzunca bir süredir kontrollere gidiyoruz.Tedavinin her aşamasında bizi bilgilendiriyor.Hekim olarak çok güveniyorum, gerçekten işine, bilgisine güveniyorum.Randevu saatleri son derece düzenli,gittiğimiz zaman beklemeyiz hemen alır, her hastasına karşı böyledir.Muayenehanesi çok hijyenik,her yer pırıl pırıl.Hem hastalarıyla hem de hasta aileleriyle iletişimi çok iyidir. Ben hiç sıkılmadan, her zaman keyifle gidiyorum.İçim rahat bir şekilde oradan ayrılıyorum.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.Yönlendirdiğim kişiler de oldu.

Dr. Dt. Pınar Saatci

Değerli hasta velim, sizin de adınızı göremediğim için isminizle hitap edemiyorum, kusura bakmayın. Güzel görüşünüz ve kıymetli paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Muayenehane ortamını temiz bulmanıza çok sevindim. Çocukları kendi evladım, ebeveynleri kendi ailem, muayenehanemi de kendi evim gibi kabul etmeye çalışıyorum. Memnunsanız ne mutlu bana. Kızınıza ve tüm ailenize mutlu günler dilerim. Sağlıcakla kalın..


F

Pınar Hanım'dan gayet memnunuz.Bir tavsiye üzerine kendisine gelmiştik. Sevdiğimiz bir doktorumuz.Hastaya yaklaşımı ve iş disiplininden memnun kaldık.Kızımın ortodonti tedavisi için geliyoruz.Uzun bir süreç olacak.Tedavimiz devam ediyor. Bizim küçük kızımız gittiği için ona yaklaşımı iyi ve randevu saati sabit.Herhangi bir problem olmadı.Tedaviyle ilgili de bilgilendiriyor.Kesinlikle başka hastalara da tavsiye ederiz.

Dr. Dt. Pınar Saatci

Değerli hasta velim, isminizi göremediğim için size adınızla hitap edemiyorum, kusura bakmayın. Hakkımdaki güzel görüşleriniz ve kıymetli paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Tüm aileye sevgi ve selamlarımla, güzel günler dilerim.


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Pınar Saatci Muayenehanesi Diş tellerimizi çıkartmak

Beş yıldır doktorumuzla belirli aralıklarla görüştük. Kızımın ortodonti tedavisinin bir bölümü olan dis telleri bugün çıkarıldı. Şeffaf aparata geçildi. Kızımın doktor korkusunu yenmesine yardımcı olan ve dişlerimizi sırma gibi güzelleştiren dokorumuza çok teşekkür ederiz. Hülya TUNA

Dr. Dt. Pınar Saatci

Değerli Tuna Ailesi, hakkımdaki güzel görüşleriniz ve kıymetli paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Uzun süren ve periyodik kontrol gerektiren ortodontik tedavinin, hem hasta hem hekim tarafından, keyifle atlatılması için elimden geldiğince gayret ediyorum. Sizin bu süreçte mutlu olmanıza çok memnun oldum. Kontrollerdeki sizin iletişiminiz bu süreci benim açımdan da son derece keyifli kıldı.İyiliklerde görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın.


E

Biz çok memnunuz kendisinden. Yaklaşık 2 senedir gidiyoruz kendisine.Kızım için gidiyoruz ama oğlumu da getirdim, muayenesi yapıldı.Oğlum da tel tedavisine başlayacak.Ailece biz memnunuz kendisinden.Kızımın dişleri büyük olduğu için biz tel tedavisi görüyoruz. İki senedir gidiyor kızım ve biz çok memnunuz. Kızım da çok severek gidiyor.Tedavimizin bitmesine çok az kaldı.Pınar Hanım'ın kızıma karşı olan yaklaşımı, konuşması, her yaptığı işlemde bize de bilgi aktarması güzeldi.Tavsiye ediyorum kendisini.

Dr. Dt. Pınar Saatci

Değerli hasta velim, isminizi göremediğim için size de adınızla hitap edemiyorum, kusura bakmayın. Hakkımdaki güzel görüşleriniz ve kıymetli paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Uzun süren ve periyodik kontrol gerektiren ortodontik tedavinin, hem hasta hem hekim tarafından, keyifle atlatılması için elimden geldiğince gayret ediyorum. Sizin bu süreçte mutlu olmanıza çok memnun oldum. Elbette bu her zaman karşılıklı ve bir hasta velisi olarak sizin de bunda katkınız çok büyük. Tüm aile olarak sağlıcakla kalın..Güzel günlerde görüşmek dileği ve sevgilerimle..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Ankara ‘ da doğdum. İlk ,orta ve lise eğitimlerimi 1983 yılında T.E.D. Ankara Koleji ‘nde tamamladım. 1983 yılında Hacettepe Üniversitesi Dişhekimli...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diş Çene ve Yüz Bölgesi Gelişim Yetersizlikleri
  • Diş Çapraşıklığı
  • Diş Gıcırdatma
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar