Dt.

Rıdvan Yıldırım

verifiedCreated with Sketch.

14 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 313 profil ziyareti var

Sivas Cumhuriyet Üniversitesinden 2013 senesinde mezun oldum. Mezuniyet sonrası Gülüş Tasarımı ve Kanal Tedavisi üzerine eğitimler aldım. Gülüş Tasarımı ile Porselen Laminalar, Zirkonyum… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • D
  Konum: Özel Hira Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Kanal Tedavisi

  Şiddetli bir diş ağrısıyla gittiğim Hira diş polikliniğinde tanışma fırsatı buldum Rıdvan beyle.Kendisinin hastaya yaklaşımı tamamen empati kurarak korkumu da göz önüne alarak gayet iyimser motive edici tavrıyla adeta o korktuğum dişçi koltuğundan gülümsemelerle kalktım.Bu benim için çok önemliydi.Tabi ki yaptığı işin son derece hakkını veren özellikle çok titiz ve estetik çalışan bir diş hekimi kendisi.Burdan bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine.Güvenerek ve gayet korkusuz gidebileceğim daimi bir doktorum var artık.

 • Konum: Özel Hira Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Zirkonyum

  Arkadaş tavsiyesi üzerine Rıdvan hocayla tanıştım,ön üst 4 dişime zirkonyum kaplama yaptık,çok memnunum,kendisi çok sıcakkanlı ve muhabbet dolu,koltuğa oturduğunuz andan itibaren sanki yıllarca tanışıyormuşcasına bir enerjisi var...Dişlerim ile baştan sona çok sıkı ve samimi ilgilendi her şey çok güzel oldu bitti...Ben de herkese tavsiye ediyorum,diş probleminiz var ise muhakkak kendisi ile tanışın ve fikrine danışın.
  (Hele ki lazer operasyon için bile kapı kapı gezenler,hepiniz buralardasınız biliyorum...Diş bu,son derece önemli,Hira’ya da muhakkak uğrayın)
  Benim adım Caner SAVAŞÇI!

 • I
  Konum: Özel Hira Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Sadece diş hekimliği el becerisi değil , karakteri güler yüzü samimiyeti ve içtenliği mükemmel bir insan . Dişlerime yaptığı lamine işlem , kanal yenilemeler dolgular . yeni bir görünüm kazandım artık rahat gülümseyip müşterilerimle daha rahat iletişim kurabiliyorum. Elinize emeğinize sağlık hem sağlıklı dişler ve güzel bir gülüş kazandım hem de çok değerli bir insanla tanışmış oldum teşekkürler Rıdvan Bey

 • F
  Konum: Özel Hira Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  Herkese iyi günler diliyorum oncelikle. Rıdvan Beyi bi arkadas tavsiyesiyle tanidim. Dislerimin aradinda bosukluklar vardi ve carpisikliklar vardi. Tel tedavisi onerilmisti onceden ama belli bi yastan sonra yaptirmak istememistim. Ridvan bey plaklarla duzeltilebilecegini soyledi. Tedaviye basladik ve hem tedavi surecinden hem de doktor beyin ilgisinden cok memnunum. Tedavim cok guzel bir sekilde ilerliyor. Burdan tesekkur ediyorum tekrar kendisine.☺

 • N
  Konum: Özel Hira Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Gülüş Tasarımı

  Rıdvan bey tanıdığım en iyi diş hekimi. Estetik ve özgüvenli bir gülüşe sahip olmak için bugüne kadar çok doktor gezdim ama sadece Rıdvan bey beklentilerimi karşıladı. Sempatik tavırları ve güler yüzüyle bütün dişçi korkularımı götürdü. Ve gururla gülümseyebildiğim dişler yaptı. Kendisi estetik konusunda çok başarılı tüm çevreme güvenle tavsiye ediyorum.

 • Z

  Tesadüfen gtiim Rıdvan beye diş ağrısı için gitiim kanal tedavisi ve dolgu oldu. Sorduğum tüm soruların yeterince cevabını aldım.aldığım hizmtelerden memnunum çok şükür bir sorun yaşamıyorum.gayet titiz bir çalılma yapıldı kanaşl tedavisi sürecinde bir ağrı sızı hisssetmedim

 • M

  Ben kendisinden çok memnunum çok ilgilendi.dişte sıkıntım vardı kaplama yaptı kendisinden çok memnunum dişlerimde şuan herhangi bir sıkıntım yok .Tedavi öncesinde konuştuk ne yapacağını sonra tedavi başladık.Tedavim sonuçlandı 2-3 aydIr kullanıyorum memnunum.

 • M

  Büyük kızım başka bir doktor yüzünden dişçi fobisi oluştu ama oğlum çok küçük yaşta olduğu halde dişinin çekildiğini bile anlamadı ve 7-24 pazar günleri dahi hizmet verdiğinden çok memnun kaldım. Tesadüfen gittik oğlumun çok ağrıları oldu internetten araştırararak buldum dişleri çürüktü 4-5 dişi kanal tedavisi ile birlikte diş çekimi 6 dişi çekildi ve ben çok korkarak gitim oğlumun iğne fobisi vardı ama Rıdvan bey sayesinde dişine anestezi yapıldığını bile anlamadı. Tedavi sürecinde ve sonrasında da detaylı bilgilendirdi hatta diş fırçasından diş macununa kadar bizi yönlendirdi çok memnun kaldık. Tedavimiz olumlu sonuçlandı herhangi bir ağrı sızımız yok.

 • E

  Arkadaşım vasıtasıyla tanıştım yüzde yüz pamuk gibi bir insan eli hafifi işçiliği çok güzel ve ben birde dişçiden korkardım gidmemzdim ama Rıdvan beye giderek bu korkuyu attım konuşmalarıyla motive ediyor Dişlerim çrümüştü gitiğimde kanal tedavisi kaplama dolgu ve temizlik yapıldı. Tedaviyi çok güzel muhebbet ederek ve bilgi vererek yaptı.Yakınımıda yönlendirdim.Tedavim çok güzel sonuçlandı .Dişlerimi kullanıyorum hiç bir sorunum yok

 • M
  Konum: Özel Hira Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Rıdvan beye diş taşı temizliğim ve rutin konttrollerim için gidiyorum, kendisi güler yüzlü sevecen ve işinde gerçekten çok titiz birisi. Mesleki bilgi ve beceriside gerçekten çok iyi. Diş taşı temizliğinde air flor teknolojisiyle dişlerime zarar vermeden harika sonuçlar çıkarıyor .Ayrıca kendisi bir dolgumu yaptı 3 sene oldu ve hiç sıkıntı yaşamadım. Estetik açıdan şu zamana kadar ki yaptırdığım en iyi dolgu olduğunuda söyleyebilirim. Doğala en yakını en estetik olanıdır prensibiyle harika işler ortaya çıkardığı kanaatindeyim. Teşekkürler tekrardan:)

Hakkımda

Hakkımda

 • Sivas Cumhuriyet Üniversitesinden 2013 senesinde mezun oldum. Mezuniyet sonrası Gülüş Tasarımı ve Kanal Tedavisi üzerine eğitimler aldım. Gülüş Tasarımı ile Porselen Laminalar, Zirkonyum Porselenler,Şeffaf Plak Ortodonti, Estetik dolgular, Diş Eti Estetiği planlarını bilgisayar ortamında tasarlayıp tedavilerini bu plan doğrultusunda yapmaktayım. Kanal Tedavisi yaptığımız tüm tedavilerin temelini oluşturmaktadır, rutin kanal tedavilerinin yanında ileri kanal tedavisi (Mta, apikal rezeksiyon, lezyonlu dişler) gerektiren dişlerin tedavilerini yapmaktayım. Mesleğimden arta kalan vakitlerimde mesleğime sanatçı gözüyle bakmamı sağlayan fotoğrafçılık, görsel sanatlar ve grafik tasarım ilgi alanlarım arasındadır. Evli ve bir kız babasıyım.

Okullar / Eğitimler

 • Cumhuriyet Ünivesitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Deneyimler

 • Özel Hira Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Fotoğraflar