Prof. Dr. Rıfat Karlıdağ

Psikiyatri

Battalgazi 1 adres

10 görüş

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Psikiyatri Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Bulgurlu, Battalgazi

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Rifat KARLIDAĞ 1965 yılında Osmaniye'de doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Osmaniye’de tamamladı.
1989 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakü...

Daha fazla

Diğer içerikler

Röportaj

10 hasta/danışan görüşü

Genel skor

K
Doğrulanmış
Konum: İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Randevusu

Ben sınav kaygısı ve stres için Rifat hocaya gitmiştim. Bununla nasıl baş etmem gerektiğini, neler yapmam gerektiğini bana açıkladı. Tedavi/terapilere başladık. Ben kendim çok memnun kaldım. Psikiyatrist arayan varsa artık aramasın doğru adres Rifat hocam

H
Doğrulanmış
Konum: İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diğer

Prof.Dr. Rıfat KARLIDAĞ ile üniversite (YKS) sınav kaygım ile ilgili bir görüşmemiz oldu. Kaygımın giderilmesi için bana terapi uyguladı. Ayrıca ailem ile de görüşme yaptı. Elazığ’dan gelmiştik. Görüşme sonrası bana ve aileme ayrı ayrı bir takım önerilerde bulundu ve bilgilendirmeler yaptı. Herhangi bir ilaç kullanmadan doktorumuz Prof.Dr. Rıfat KARLIDAĞ sayesinde kaygımla baş etmeyi başardım. İletişim ve randevu süreci sorunsuz ve samimi idi. Klinik hekimi Prof.Dr. Rıfat KARLIDAĞ donanımlı ve deneyimli bir hekim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca klinik ferah ve güzel, ulaşım ve otopark sorunu da yok.

F
Doğrulanmış
Konum: İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Randevusu

Hanımım 2020 Ocak ayında meme kanseri yakalandı bu süreçte değerli hocamız çok destek oldu hem yüzyüze hemde online destek aldık

S
Doğrulanmış
Konum: İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Randevusu

Uzun süredir kendimi rahatça anlatabileceğim ve beni böylesine dinleyen bir hekimle karşılaşmamıştım. Psikiyatrik hastalıklarda hasta-hekim iletişiminin önemi tedavinin mihenk taşlarından. Görüşmeye başladığımız ilk andan itibaren beni dikkatle dinledi Rifat hocam. Kafamdaki soru ve sorunlarıma detaylıca açıklamalar yaptı, bana hastalığımı ve tedavisini, ne yapıp ne yapmamam gerektiğini detaylıca açıkladı. Kliniğin fiziki koşullarını da çok beğendim. Klinik, biz hocamla görüşmede iken benimle gelen yakınlarım bizim konuşmalarımızı duyamayacağı şekilde dizayn edilmiş. Her şey için teşekkür ederim Rifat hocam.

B
Doğrulanmış
Konum: İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Randevusu

Klinik, görüşme için rahat ve güvende hissettiren bir ortam sunuyor. Randevu saatine tam uyum sağlanmakla birlikte, görüşmenin ve genel sürecin, belirli süreli bir randevudan ibaret görülmemesi beni memnun etti. Bu durum, doktora danışma sebebim olan problemin önemsendiğini hissettirdi ve kendisine güven duymamı kolaylaştırdı. Ek olarak, doktorun dile getirdiği her şeyi detaylı bir şekilde açıklaması, kafamda soru işaretleri oluşmasını engelledi ve geçmiş deneyimlerimde yaşadığım şüpheyi ortadan kaldırdı. Takip eden sürecin de olumlu olacağına inanıyorum.

E
Doğrulanmış
Konum: İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Randevusu

Hayatımıza dokunan en güzel insan.3 aylık evliliğimizde cinsel birliktelik yaşayamadik malesef. araştırmalarım sonunda vajinismus olduğunu öğrendim ve taki Rıfat Karlıdağ hocamı tanıyana kdr 2 seanslık bir vajinismus tedavisi gördm ve mucizevi bir şekilde ağrısız acısız ilişkimiz oldu.benim ile aynı sorunu yaşayan arkadaşlar tadavi olmaktan korkmayın tek başınıza sorunu çözmeye clsmayn cnki ben 3 ay çabaladım malesefki sorunu kendiniz cozemiyorsunuz. Tedavi şart ve tabi ki doktr seçimide önemli şüphesizki Rıfat Karlıdağ hocamla görüşüp sizde bu durumdan rahatlıkla kurtulablrsz kendinize güvenin

M

Bazı hafıza dikkat kaynaklı olarak nörolojiye gitmiştim gittiğim doktor Rıfat beye yönlendirdi. Bayağı memnun kaldım konuşması samimi sempatik geldi kendimi rahat hissettim. Gitmeye başladım ilerleme görünce gitmeye devam ettim. Çok asabi sinirliydim azalma oldu sakin olmaya başladım bazı şeyleri kafama takıp kuruntu yapıyordum o düşüncem değişti farkına vardım. Eskiden zevk almıyordum herşeyden soğumuştum onda azalma oldu. Görüşmelerime devam ediyorum.

T

Referans aracılığıyla ulaştık Rıfat beye. Kendi alanıyla ilgili görüştük devam ediyoruz 2 kez görüştük olumlu ilerliyor memnunuz. Görüşmelerden sonra iyi görünüyor sonuç aldığımızı düşünüyoruz. Rıfat beyin ilgili hakim olması bilgilendirmesi bizi memnun etti.

M

Mükemmel bir hoca yardımcı oluyor hastasına çok iyi bakıyor ilgileniyor. Araştırarak ve daha önce 2 hastam vardı onlarla ilgilendi biliyordum kendisini o şekilde ulaştım. Kardeşimle ilgili görüştük devam ediyor görüşmelere kendisini daha iyi hissediyor.

U

Çok memnunum çok yardımcı olan birisi. Araştırma ve referans şeklinde ulaştım kendisine. Kaygı için görüşme sağladım. Görüşmelere devam ediyorum süreç daha iyi işliyor eskiye göre.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular