Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Son 30 gün içerisinde 546 profil ziyareti var

Doçent Dr. Şadan AY Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi Uzmanı, Ankara 1967 yılında Gaziantep de doğdu. İlk ve orta eğitimini aynı şehirde tamamladıktan sonra, 1984-1990 yıllarında… daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların/danışanların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hasta, Danışan Soruları (25)

Hakkımda

Hakkımda

 • Doçent Dr. Şadan AY Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi Uzmanı, Ankara
  1967 yılında Gaziantep de doğdu. İlk ve orta eğitimini aynı şehirde tamamladıktan sonra, 1984-1990 yıllarında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimini aldı. 1990-1992 yılları arasında Kütahya Tavşanlı Merkez Yeniköy sağlık ocağında pratisyen hekim olarak mecburi hizmetini yaptı. 1992 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde asistan doktor olarak göreve başladı, 1997 yılında uzman doktor olarak mezun oldu. Aynı yıl Ankara Özel Sevgi hastanesinde çalışmaya başladı. 1998-1999 yıllarında Hakkari Dağ Komando Tugayı 30 Yataklı Seyyar Cerrahi Hastanesinde tabip asteğmen olarak askerlik görevini yaptı. 1999 yılında Ankara El Cerrahi Merkezinde çalışmaya başladı. 2000 yılında GATA mikrocerrahi kursuna gidip bu konuda sertifika aldı.
  Doktor Şadan Ay, 2003 yılında Almanya’da Ludwisghafen şehrinde BG Travma Merkezinin Plastik Cerrahi departmanına bağlı El Cerrahisi ve Yanık bölümlerinde AO Fellow’u olarak çalıştı. 2004 yılında Amerika’da Kentucky-Louiswille Kleinert El Cerrahisi Kliniğinde, El ve Üst Ekstremite Cerrahisi konusunda tecrübe edindi. 2005 yılında Doçentlik unvanı aldı. Yine 2005 yılında Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneğinin yapmış olduğu sınavda "Ortopedi Yeterlik" sertifikası almaya hak kazandı. 2010 yılında Romanya da girmiş olduğu sınavda "Avrupa El Cerrahisi Diploması" aldı.
  Doktor Şadan AY çeşitli dönemlerde Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneğinin yönetim kurulu üyeliği yapmış ve bu üyeliklerde dernek sekreterliği ve saymanlık gibi aktif görevler almıştır. Yine 2014-2016 yıllarında Dünya El Cerrahisi Dernekleri Federasyonu olan IFSSH’ın Türkiye delegesi olmuştur. Bunun yanında Amerikan El Cerrahisi Derneği ASSH 'IN, AO Travma, FESSH, EFORT gibi ulusal ve uluslar arası derneklerin üyesidir.
  2009 yılından bu yana Medicana Ankara Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi bölümünde çalışmakta olup, aynı hastanede ortopedi alanında Ankara Tıp kökenli ekibin üyesidir.
  Genel ortopedi ve Ortopedik Travma Cerrahisinin yanında, El Cerrahisi, Dirsek Cerrahisi ve Omuz Sorunları özel ilgi alanıdır. Mikrocerrahiyle yakından ilgilenmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1996
 • Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Fakültesi, 1984 - 1990

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1992-1996

Sertifikalar

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
27 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Henüz 16 gün önce doğum yaptım .. oğlum un sol el ve ayak parmaklar arası yapisiklikla doğdu .. sadan bey i internet üzerinde buldum ve sekreterleriyle iletişim e gectim ve 2 gün sonra benimle bire bir telefonla görüştü bütün sorularıma cevap verdi bu durumun basit olduğunu söyledi ve beni o kadar rahatlattiki hayatımın en zor dönemim de bana yardımcı oldu..sadan beye ömür boyu minnettar im böyle mukemmel bir doktorumuz var olduğu için çok şanslıyız..iyiki varsınız..ayaginiz taşa takilmasin doktorum ..

 • K
  Yer: Medicana AnkaraHizmet: Tırnak yatağı kopması

  3,5 yaşındaki kızımın serçe parmağına tahta masa düşmüştü. Bütün tırnak yatağı kopmuştu. Tavsiye üzerine Şadan Hocam’a gittik ve kızımın parmağını ameliyat etti. Yaklaşık ameliyat üzerinden 4-5 ay geçti, eskisi gibi asla olmaz dedikleri parmak ve tırnak şu an gerçekten eskisi gibi oldu. Kızımın parmağını o kadar güzel ve ince iş yapmış ki hiçbir hasar veya iz kalmadı. Kendisi gerçekten alanında çok iyi ve başarılı bir doktordur. Biz çok memnun kaldık.

 • F

  Geçirdiğim motorsiklet kazasında sol dirseğim üzerinde 5-6 metre sürüklendim ve dirseğim açıldı. Yaşadığım şehirde kolumdaki yırtığı ortopedi doktoru dikti. Çekilen röntgenlerde bir problem olmadığı söylenmişti. Daha sonra farklı ortopedi doktorlarına da muayene oldum onlar da bir problemin olmadığını söylediler. En son bir tanesi kolumu alçıya aldırdı. Öylece 10 gün dolaştım. Kolum iyice şişmişti.Sonunda Şadan hocama muayene oldum. Kolum kısıtlanmıştı. Açma kapama yapamıyordum. Hocam yaptığı muayene sonucunda koluma ikinci derece bağ yırtığı teşhisi koydu. Bir sürü de ödem oluşmuştu içerde. Dirseklik takarak ve söylediği kremi kullanarak 10 gün sonra tekrar gelmemi söyledi. İkinci defa gittiğimde mr sonucunu da dikkate alarak kolumun operasyona ihtiyaç duyulmadan fizik tedavi ile iyileşeceğini söyledi. Gerçekten de kolum 15 gün fizik tedavi gördükten sonra ciddi anlamda iyileşme gösterdi. Bu süreçte teknolojinin verdiği imkanları da kullanarak,(Whatsapp) kendisiyle irtibat halinde kaldım. Rahatsızlığımla ilgili kafama takılan en ufak şeyleri bile hiç üşenmeden cevapladı ve tedavi için gereken yönlendirmeleri fazlasıyla yaptı. Şadan hocam bana karşı çok ilgiliydi. Oraya gittiğimde diğer hastalarıyla da tanıştığımda aynı duyguları paylaştık. İnsana değer veren, hastalarına değer veren çok değerli bir doktorumuz Şadan hoca. İşini iyi yapan insanlar kıymetlidir. İşini iyi yapan doktorlar çok daha kıymetlidir. Şadan hocam işini iyi yapıyor ve de çok karakterli bir insan. Kendisiyle tanıştığıma çok memnun oldum. Allah razı olsun kendisinden. Allah uzun ömürler versin. İnşaallah çok uzun yıllar hizmet eder milletimize. Türkiye böyle bir doktora sahip olduğu için çok şanslı.

 • Hayatımın en acılı olaylarının birinde Doktor Şadan AY bey ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Öyle bir doktor ki benim için dirsek kırığı için en iyi doktor ve muhteşem bir insan nasıl olur onun üzerinden anlayabilirsin. Ben anladığımı düşünüyorum ve kiminle karşılaşsam artık sevinçten anlatıyorum.
  (Dr. Şadan bey’i kelimelerle anlatmak çok zor, o yüzden onun hakkında neden böyle düşünüyorum azıcık uzun anlattım)
  Adım Silvester, Arnavutluk Tiran’dan, 26 yaşındayım. Üç ay önce sol dirseğimin üzerinde düştüm ve sonucu kötü bir dirsek kırığı oldu (distal humerus uç parçalı kırık). Memleketimde doktorlarca muayene olduktan sonra gönlümün kararmasının yanında hiçbir faydası olmadı. Ankara’ya gittim ve çok şanslıymışım ki böyle bir doktora gitmişim.
  Muayenesi dirseğin durumunu detay detay tetkik eden ve karamsarlığımdan bir zerre bile bırakmayacak bir özgüven ve derdimi kendisinin de benimle paylaştığı edası ile mükemmel bir doktor ve su gibi berrak kalbi olan bir insanın sözlerinden ibaretti. Hem dirsekte kötü bir kırık olduğunu, hem dirsek bağının da koptuğunu söyledi ve bir an önce ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Benim kabul etmemle beni birkaç saat sonra ameliyata aldı. Uyanır uyanmaz yanımdaydı, ameliyatın çok iyi geçtiğini ve o günden bugüne kadar, binlerce kilometre uzaktan da olsa, hiç yorulmadan, an be an, akşam dahil, gün be gün, Pazar dahil, durumumu ve gelişmesini hep düşüncelerinde taşıyormuş gibi o altından sözlerle, bana güven vererek ve her türlü endişemi gidererek, ne yapmam gerektiğini, kaç gün sonra ne olacağını anlattı.
  6. hafta sonunda fizik tedavi ile kolun rehabilitasyonunu başlamamı söyledi. Fizik tedavi doktoru kısmen kısıtlılık kalıcı olacağını söylüyordu, doktor Şadan bey ise tam açılacağını ve gönlümü ferah tutmamı söylüyordu. Memleketimdeki fizik tedavi başarısız olduğundan dolayı, yardımsever ve alakasını eksik etmeden, beni kendisinin de kontrolünde olabileceği fizik tedaviyi Türkiye’de yapmam için yanına davet etti. Açılacak dedi ve 20 seans sonunda kol açıldı ve ancak üç ay geçmiş olmasına rağmen eskisi gibi olmasına çok az kaldı.
  Dünyadaki doktorların sıralamasını yapmamız mümkünün dışında, sıralamaların da çok önemi yok, ama doktor Şadan bey derdimi eksiksiz bir şekilde tespit eden ilk doktor oldu, durumun çok ciddi olduğunu söyledi ve çok başarılı bir ameliyat yaptı ve kendi kardeşiymişim gibi, çok iyi doktorların soğuk ciddiyetiyle değil de, alçakgönüllülük ve insanı çok sevdiğini gösteren sevgi dolu bir insan gibi davrandı ve eski haline dönmesine kadar hiçbir hastanın bekleyemeyeceği bir titizlikle takip etmeye devam ediyor. Dirseğinde kırık ve onun yaşattığı acı ve üzüntü dolu tecrübesini yaşayan biri olarak Dr. Şadan bey gibi doktordan birazcık daha fazla beklemem mümkün olmadığı için - çünkü benzer bir durumda hastanın kendi kolunun iyileşmesini ne kadar arzuluyorsa, o da duruşu ve elde ettiği sonuçlarla hep o kadar arzuladığını gösterdi bana – benim için o en iyi doktor.
  Ona bir ömür boyu kocaman bir teşekkür borçlu ve minnettarım.
  Upuzun bir hayatta çok sevdiğim doktorumun ve sevdiklerinin gözü dert görmesin, sevinçli anlardan tebessümü hiç eksik olmasın!

 • K

  ben terörle mücadele GAZİSİ Abdurrahman SERDAR Şadan Hocamdan Allah Razı olsun. Mükemmel bir Ameliyat yaptı.25 yıldır çalışmayan parmağım ameliyat olduktan 50 gün sonra çalışmaya başladı.İyi bir cerrah olmakla beraber Mükemmel bir insan.Özellikle Gazilere karşı çok duyarlı çok yardımcı olan bir doktor.Şadan Hocama Rabbim Sağlıklı Huzurlu bir ömür versin Doktorluk görevinide bir ömür devam etsin.ŞADAN HOCAM ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
  TERÖRLE MÜCADELE GAZİSİ
  Abdurrahman SERDAR

 • S

  Ben Serdar Kurt Ağır sanayide çalışmaktayım 1997 yılında Futbol oynarken sol el bileğini kırdım ve bu kırma sonucu sol el bilegim yan kaynamisti 2016 yilina kadar hiç bir sıkıntım yoktu ağır sanayide calistigimdan dolayı aşırı zorlamadan 1997 de kırık tekrar oluştu 3-4 Ortopedi ve el cerrahisi doktorları gezdim ve hepsi sol el bileğini donduralim bileğinde kireçlenme var dediler hayatına boyle devam et dediler başka çözümü yok dediler kırığın kaynama ihtimali zor dediler bir hocam sayesinde Şadan Ay hocamla tanıştım ve muayene olmaya gittim muayemi yaptı film çektirdi gerekli evrakları hazırladıktan iki gun sonra ameliyat oldum ameliyatın çok güzel gecti hocam sol bileğimi eskisi kullanmamı sağladı.Sadan hocama çok teşekkür eder saygılarımi sunarım..

 • 2006 yılında yanlış yapılan iğne sonucunda siyatik sinir lezyonu (düşük ayak) meydana geldi.fizik tedavi vb. gibi süreçlerde herhangibi verim alamadim. Bu durumdan kurtulmak istiyordum. Ne yazık ki her görüştüğüm doktordan yapılabilecek bir işlemin bulunmadigini , bu duruma alışmam gerekeceginden farklı bir cümle duymadım. Takii sadan hoca ile karşılaşıncaya kadar ... hastaneye gidip muayene oldum. Muayeneden sonra sadan hoca, ameliyat edebileceğini ameliyat sonrası ayaktan % 70-80 verim alabileceğim yönünde bilgilendirme sagladi. O esnada hocanın verdiği güven duygusuyla beraber ameliyat olmayı kabul ettim. Ameliyatım başarılı bir şekilde gerceklesti. Rabbime şükür olsun 7-8 ay sonra ameliyatın verimliligini alarak ayağı aşağı yukarı doğru oynatabildim. Her geçen ay hocamın belirtmiş olduğu yuzdelige doğru ilerliyorum... Sadan hoca ile ilgili düşüncelerim ise yazmak ile anlatılmaz yaşanması gerekir. O yüzden kendisi ile yüz yüze görüşüldü takdirde ne demek istediğim daha iyi anlaşılacaktır...Rabbim işini gücünü rast getirsin. teşekkürler Şadan AY

 • ben semih yılmaz. dirseğimiz üzerine düşme sonucunda dirseğimde çıkık bağlarda kopma ve üç parça kırık oluştu.ilk gittiğim devlet hastanesinde alçıya aldılar ve ameliyata gerek olmadığını söylediler.iki hafta sonra alçıyı aldılar ve kolumu tam açıp tam kapatamaz hale geldi.1 ay gibi bir zaman geçti ve kolum iyileşmedi hatta daha kötüye gitti yani açıp kapama açısı iyice azaldı.bende bu durumdan şüphelenerek başka hastanelere gittim.3 4 hastaneye daha gittim.onlarda vakit kaybetmeden ameliyat olmamı söylediler.bununla beraber ameliyat sonrasında kolumun tam açılmayıp kapanmayacağı ihtimalinide söylediler ve amilayata 5 ay sonrasına randevu verdiler :) okadar bekleseydim kolum öyle kalacaktı büyük ihtimalle.sonra şadan ay hocamla tanıştık. şunu söylemek istiyorum mütevaziliyle, alçakgönüllülüyle birlikte olmak üzere çok başarılı br doktor.hemen ameliyat olmamı istedi.ameliyat olalı iki ay oldu ilk gece ağrısı dışında hiçbir ağrım sızım olmadı çok şükür.20 seans fizik tedavi sonrasında şuan kolum tam açıp kapanmasına çok az kaldı o kalan açınında zamanla olacağını söyledi.buarada vücut geliştirme sporu yapıyordum spor hayatmın bittiğini düşünerek üzülürken bana bir ay sonra spora başlayabileceğimi söyledi :) yani ameliyattan üç ay sonra.burdan tekrar teşekkürlerimi sunuyorum sayın hocam allah razı olsun

 • G

  Konservatuvar şan bölümü öğrencisiyim. Yakın bir tarihte sağ elimden De quervain ameliyatı oldum. Olası bir aksiliğin meslek hayatımın akışını olumsuz etkilemesi korkusuyla ameliyatı aylardır erteliyordum. Ta ki bu mükemmel insanla karşılaşana dek. Mesleki tecrübesi, samimiyeti, ilgisi ile bana çok güven verdi. Kesinlikle alanındaki doktorların en iyisidir. Başarılı ameliyatı için kendisine minnettarım.

 • Ben murat günay Turkiye futbol liglerinde 14 yıldır profosyonel kalecilik yapıyorum.1 buçuk ay önce maç ısınmasına sağ kolumun biseps kasinin tendonu yapışma yerinden koptu.profosyonel futbol hayatım bitti diye düşünürken şadan ay hocam la tanıştım hemen ameliyata aldı ve çok başarılı bir ameliyat gecirdim 1 gece ağrım oldu daha başka ağrım olmadı 1 buçuk ay oldu yani 50 gün ve çok iyi durumdayim fizik tedaviye başlama gereği bile duymadık suan koşulara başladım sanırım 3. Ay sonunda kaleci antrenmanlarina baslayip eski gücüme ulasirim burdan tekrar teşekkür ederim allah razı olsun şadan hocam

 • G

  Sol elimin 4. parmağında en uç tendonum geçirdiğim kaza sonucunda kopmuştu. Şadan Hoca hiç tereddüt etmeden ve benim içimde de hiç bir şüpheye yer bırakmadan ameliyatımı gerçekleştirdi. Şu an 4. ay içerisindeyim ve neredeyse eskisi kadar iyi çalışıyor parmağım. Başka bir hastaneden, başka bir doktorun referansıyla gelmiştim, gerçekten doğru kişiye yönlendirmişler. Her şey için kendisine bir kez de buradan teşekkür etmek isterim.

 • I

  Bir kaza sonucu sağ el ekstensör tendonum kesildi. Bir üniversite hastanesinde başarısız bir ameliyat sonrasında umutsuzluğa sürüklendiğim anda kendisini buldum. Çok başarılı bir ameliyat sonunda beni tekrar veterinerlik mesleğime geri döndürdü. Kendisine minnettarım.

 • K

  Öncelikle sunu belirtmek isterim doktorumuz mukemmel bir insan ben 20 yasinda bir gencim tam 1 sene once bursa inegolde calistigim mobilya fabriksinin metal bolumunde sol el isaret parmagimin tendonu nu bi kaza sonucu kestim ve ilk mudehale inegol acil servsinde yapildi tabi ordaki prtsyenler tendonun koptgunu anlmadilar ve diktiler kesilen yeri bir ay sonra ufak bi zorlma sonucu parmagimin tendonu tamamen koptu ve bursa da ozel bi hastanede 3 tane operasyon gecrdim gecrdigim oprasyonlr parmagimin daha da kotuye gitmesine sebep oldu 6 7 ay sonra sadan hocami bu siteden yorumlar uzerine buldum ve bursadan ankaraya geldim ama benim pskoljim tamamen bozuktu cunki parmagimin durumu cok kotuydu inthp vardi ve harkt etmiyodu hatta ben bursadki doktra parmagimi kesmesini bile istedim cunki yapln oprsyonlar bi ise yaramiyo daha kotuye gidyo ve ben her defasinda aci cekiyrdum pskoljim gittikce bozuluyodu ankaraya geldim ve sadan hocami buldum kendisyle konustuk ve biz bu parmgi harekt ettirrz dedi ilk seferde gelseydim tek amlytla bitreckti isi ama benim parmgim cok kotuydu bu yuzden 3 oprsyonla bu parmgi harekt ettrrz dedi bana ozmn dunyalar benim oldu cunki ben vazgecmstm parmgimdan suan tam bir sene oldu parmagim sadan hocam. Sayesinde tekrar eskisi gibi calisiyo kendisine saygi duyuyorum yaptigi ise de iyiki gitmisim beni eski sagligma kavustrdu basarilarinin devamini diliyorum ...

 • M

  mütevazi bir hekim olmasıyla beraber hastalarıyla bizzat yakından iligilenen ve ilgisini eksik etmeyen işinin uzmanı olduguna inandığım Türkiye'nin en iyi hekimleri arasından olduguna inandığım kalitesini ispatlamış bir hekim. Zonguldak 'tan tedavi için kendisine müracaat ettiğimizde desteğini bizden esirgemeyen sayın Şadan hocama tesekkürlerimizi iletir saygılarımızı sunarız .

 • M

  1 yasındaki kızımın doğuştan baş parmak anomalisi vardı. kendisi yüzyüze bile görüşmeden sadece attığım maiilere cevap atarak ilgilendi özelçankaya hastanesinde yapılan ameliyata katılamasa bile ömer hoca nın desteği ile işaret parmağını bas parmak yaptılar. şimdi okula başladı ve dört parmağı ile bil3 olsa elini çok rahat kullanmasını sağladı kendisine minnettarız. Tekirdağ da oturmamıza rağmen ilk ankara ziyaretimizde yanına uğrayacağız.

 • M

  Süper el cerrahı. 83 yaşında babamın işaret parmağında guta bağlı kitleyi çok kısa sürede teşhis ve müdahale ederek sorunsuz iş çıkardı. Operasyon sonrası hasta takibinde de çok başarılı. Bu yazıyı okuyor ve bu branşta bir cerraha ihtiyacınız varsa, başka arayışa girmemenizi tavsiye ederim. Bana tavsiye eden de duayen bir başka Profesör ortopedist hekimdi.

 • B

  DR bey ,tekrar çok teşekkürler ,dün elime,ve parmağıma uyguladığınız iğne ,çok iyi sonuç verdi,ödem inmeye başladı çok rahat ,elimi kullanabiliyorum.size sağlıklı ,huzurlu uzun ömürler diliyorum. Allah tüm işlerinizi rast getirsin.saygılar..:)

 • İ

  ŞADAN HOCAM BENİM SAG ELİM AVUÇ İÇİ VE 3 PARMAGIM KOPMUŞTU SAG ELİMİ AYNI ŞEKLİNE 9 AMELİYATLA TOPLADI EL CERRAHİ DALINDA ÜZERİNE DOKTOR TANIMAM BENİM ELİMİ VE PARMAKLARIMI KURTARDIGI İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM HERKESE TAVSİYE EDERİM

 • B

  DR ŞADAN BEYİ BİR ARKADAŞIM ,ÖNERDİ 3 AY ÖNCE ,SERÇE PARMAK DİBİNDE KİST ALDIRDIM ,OYNAK YER OLDUĞU İÇİN YARA ZOR İYİLEŞTİ,BU ARADA PARMAKLARIM ÖDEM YAPTI,HOCAM BİR JEL,BİRDE FİZİK TEDAVİ ÖNERDİ,10 GÜNDE PARMAKLARIMI KULLANMAYA BAŞLADIM .KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜRLER EDİYORUM .ORTOPEDİ İLE ŞİKAYETİ OLANLARA ,KESİNLİKLE ÖNERİYORUM .BEN SONRADAN GİTTİM AMA SAĞ OLSUN ,HEM PSİKOLOJİM,HEM SAĞLIĞIM YERİNE GELDİ ..ALLAH SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİN..

 • E

  ameliyatları çok iyi sonuç veriyor.hocama teşekkürler sizin gibi değerli ve insani doktorların olması bizleri sevindiriyor,ameliyatları her zaman başarılı olduğunu herkes tarafından bilinen bir doktor olduğunuzu duydum.

 • N

  2007 yılında trafik kazası sonucunda sağ kolum humerus kemiğinde 3yerinden parçalı kırık oluştu.Değerli hocam Şadan bey tarafından ameliyat edildim,bu vesile ile kendisiyle tanışma fırsatı buldum.Pansumanlarımı bile kendisi yaptı.Güleryüzlü,mütevazi ve çok iyi bir doktor.Allah ondan razı olsun.Yolum düştükçe uğrayıp hatırını sorup,minnetarlığımı sunuyordum,uzun zamandır uğrayamadım.Hocam eğer bu satırları okumaya fırsatın olursa sonsuz selamlar. Nejdet ZİYREKER

 • V

  çok değerli hocaö ŞADAN BEY BENİ ESKİ GÜNLERİME VE SAĞLIMA KAVUŞTURDUĞUNUZ İÇİN SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNAR MAGDUR EDİLMİŞLERİN IŞIĞI OLMAYA DEVAM EDİN

 • V

  1.12.2012 yılında kardemir a.ş iş kazası geçirdim .Karabük de bileğimden yapılan ameliyat sonucunda elimde kalan hasar ve Karabükteki doktorun bana soyledıgı anca bu kadar olur eski halıne dönmesi zor demişti.bunun üzerine 29. 01.2014 tarıhınde sayın ve saygı değer doktorumuz ŞADAN AY tarafından i 4 saat içerisinde gerçekleştirmiş olduğu başarılı ameliyat sonucunda elimin eski haline geldiğini gördüm.yapmış olduğu hizmet hoşgörü için saygı değer doktorumuza sonsuz minnet ve saygılarımı sunarım.

 • M

  Dr.Şadan bey yaklaşık 10 sene önce parçalanan parmağımı gece yarısı yatağından kalkarak tahminen 4saat süren bir ameliyattan sonra neredeyse tamamen eski haline getirmiştir. Mütevaziliği, hoşgörüsü ve güleryüzü ile uzmanlığı ile takdire şayan mükemmel bir doktordur. Parmağıma her baktığımda ona dua ediyorum. Allah her zaman yolunu açık etsin. Şadan hocamıza uzun, sağlıklı ve mutlu bir hayat dilerim.

 • Ö

  Değerli Hocamız Şadan Beye çok çok teşekkürlerimi sunmak isterim kendisi bir imkansızı başararak benim tamamen paramparça elimi gayet başarılı bir şekilde amaliyat ederek benim elimi geri kazandırmıştır kendisine elimin bilekten kesilmesinden kurtardığı için şükran borçluyum bu öylesine yazılmış bir ifade deyildir. gerçekten ben kendisine devamlı dua ediyorum teşekkürler.

 • S

  Çok iyibir doktor ama herşeyden öncesi harika bir insan.Kendisiyle tanıştığımız için ve Gaziantepli hemşehrimiz olmasından dolayı mutluluk duyduk

 • N

  mesleki tecrübesi ve bilgisi yanında,alçakgönüllü,samimi ve saygı duyulacak bir hekim.kendisi ile tanıştığımız için çok şanslıyız