Sancar Bayar, Genel Cerrahi Ankara

Prof. Dr. Sancar Bayar

Genel cerrahi, Cerrahi onkoloji

11 görüş

Kaydet


Adres

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Sarıkonak Apt. No: 8/7 Çukurambar, Çankaya, Ankara
Sancar Bayar Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
11 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Altı ay önce meme kanseri teşhisi ile uzun ve meşakkatli bir sürece başladım. İlk etapta yaşadığım büyük şok ve üzüntü sonrası yolum Prof. Dr. Sancar Bayar ile kesişti. Ameliyatta meme dokusunun tamamının alınacağını ve koltuk altı lenf dokusunun temizleneceğini öğrendim. Çok stresli başlayan bu yola Sancar Hocam’ın ilgisi, güler yüzü ve sorularımıza sabırla verdiği cevaplar sayesinde daha güçlü başladık. Çok büyük bir ameliyat olmasına rağmen ameliyattan 1 gün sonra ayağa kalktım ve çok az ağrı ile süreci atlattım. Ameliyat öncesi olduğu gibi sonrası dönemde Sancar hocam hep çok yakından ilgilendi. Bu zor günlerde gerek güler yüzü gerekse ilgisi sayesinde süreci daha rahat geçirmemize yardımcı olduğu için kendisine minnettarım. Saygıdeğer hocama her şey için çok teşekkür ederim. Bilgisi, tecrübesi ve alanındaki başarısı dışında içtenliği ve samimiyeti nedeniyle herkese içtenlikle tavsiye ederim.


Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Altı ay önce ablama meme kanseri teşhisi kondu. İlk etapta yaşadığımız büyük şok ve üzüntü sonrası yolumuz Prof Dr Sancar Bayar ile kesişti. Ameliyatta meme dokusunun tamamının alınacağını ve koltuk altı lenf dokusunun temizleneceğini öğrendik. Çok stresli başlayan bu yolda Sancar Hocam’ ın ilgisi, güleryüzü bu süreçte tüm sorularımıza sabırla verdiği cevaplar sayesinde sürece daha güçlü başladık. Ameliyattan 1 gün sonra ablam ayağa kalktı. Çok büyük bir ameliyat olmasına rağmen ablam çok az ağrı ile süreci atlattı. Ameliyat öncesi olduğu gibi sonrası dönemde Sancar hocam hep çok yakından ilgilendi. Bu zor günlerde gerek güler yüzü gerekse ilgisi sayesinde süreci daha rahat geçirmemize yardımcı olduğu için kendisine minnettarım. Saygıdeğer hocama her şey için çok teşekkür ederim. Bilgisi, tecrübesi ve alanındaki başarısı dışında içtenliği ve samimiyeti nedeniyle herkese içtenlikle tavsiye ederim.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sancar Bayar Muayenehanesi Diğer

Altı ay önce meme kanseri teşhisi konduğunda tavsiye üzerine ulaştığım Sancar Hoca'yı tanıma şansı buldum. Yaşamakta olduğum şaşkınlık ve telaşa karşılık Sancar Hoca'nın sükuneti, samimiyeti, iyimserliği ve titizliği sayesinde hastalığımla başa çıkabileceğime inancım kısa sürede arttı. Sancar Hoca ameliyatım öncesi tüm aramalarımda sorularımı sabırla ve ilgiyle cevaplayarak hiçbir tereddütümün kalmamasını sağladı, hastaneye yatış işlemlerimle yakından ilgilendi, ameliyat sonrası tüm kontrolleri titizlikle yaptı ve ilgisini hiçbir şekilde eksiltmeden, sabah-akşam demeden yine tüm sorularımı cevapladı. Devam etmekte olan kemoterapi ve radyoterapi tedavilerim ile de yakından ilgilenmeye devam ediyor. Yaşamımın bundan sonraki döneminde yapılacak takip ve kontroller için Sancar Hoca'nın hastası olmaya devam etmeyi umuyor ve ihtiyaç duyan herkese Sancar Hoca'ya danışmayı mutlaka öneriyorum.


G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sancar Bayar Muayenehanesi

Meme ca teşhisim sebebiyle Sancar hocamı tanıdım.Bilgisi, tecrübesi, titizliği ve alanında ki başarısı hastası olarak kendimi güvende hissettirmiştir.Ameliyat öncesi ve sonrasında gösterdiği ilgisine, güleryüzüne, anlayışına sonsuz teşekkürler.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sancar Bayar Muayenehanesi Kanser Cerrahisi

39 yaşında diyarbakırda meme kanseri teşhisi kondu o gün hayat bitmişti benim için. taa ki sancar hoca ile tanışana kadar gösterdiği ilgi alaka ile kendimi daha güçlü hissetim hayatımı önce allaha sonra sancar hocama borçluyum allah razı olsun .


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer

Sayın Hocamız bir yakınımızın ameliyatını yapmıştı.Hocamızın ellerine sağlık. Çok şükür süreci kolaylıkla atlatmamızı sağladı. Hocamız mesleki bilgisi, insanlığıyla çok çok iyi bir hekim . Allah sizden razı olsun. Hocamıza saygılarımızı sunuyoruz.


S
Doğrulanmış kullanıcı

Hastalgimla yuzlestigimde 29 yasindaydim ve tüm enerjisiyle bana guc ve guveni saglayan ameliyat oncesi ve sonrasi ilgi ve alakasi hasta yaklasimi mukemmel ben sagligimi prof dr sancar bayara borcluyum ve bu yolda beni degerli hocamla tanistaran murat çakmak hocayada teşekkür ediyorum boyle değerli bir hocaya emanet ettikler için prof dr sancar bayar kurtaricim kahramanim cok tesekkur ederim allah sizden razi olsun


G
Doğrulanmış kullanıcı

Her şeyden önce harika bir İNSAN.Olağanüstü bir doktor.Hastayla diyaloğu gerçekten çok rahatlatıcı ve güven verici.Her aşamada son derece ilgili.Ameliyat olduğuma dair ağrı bile yaşamadım doğru dürüst.Altın ve titiz eller.O benim kahramanım.


N

Hastalığımla yeni yüzleştiğimde tüm enerjisiyle bana güç ve güven verdi. Ameliyat öncesi ve sonrası hastaya yaklaşımı mükemmel .Kendinizi koşulsuz ellerine emanet edebilirsiniz. Beni yeniden sağlığıma kavuşturan ,yaşama inancımı güçlendiren Prof. Dr . Sancar Bayar 'a minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Elleri dert görmesin .


S

Tereddüt etmeden güveneceğiniz bir hekim. İşinin ustası. Hasta ile iletişimi çook güzel. Ameliyat öncesi, ameliyat günü ve sonraki günlerde ve işlemler bittiğinde de size yakın olan birisi. Allah uzun ömürler versin . Allah sizin gibi hekimlerden razı olsun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar