Prof. Dr.

Serdar Baki Albayrak verifiedCreated with Sketch.

Beyin ve sinir cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • M

  Selamualeykum. Hastalara Rabbimdenşifa için dua ediyor , değerli doçent dr. serdar Baki ALBAYRAK hocama sonsuz saygılarımı iletiyorum. Daha önce şiddetli bel ağrısı dolayı bir kez ameliyat olmuştum. Fakat hiçbir faydası olmadı aksine ağrıları dahada arttı. Bir vesile ile tanıştığım serdar Baki ALBAYRAK hocam vasıtasıyla çoğu doktorun bu ameliyatın yapılamaz dediği bel fıtığı ameliyatımı 4 saat süren operasyondan sonra yeniden beni hayata döndürdü. Şu anda sağlığıma kovuştum. Hasta olan insanların bu mükemmel insana gönül rahatlığı ile önce allaha sonra kendilerine rahatlıkla emanet edebilirler. Tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  GÜVENLİK İSMAİL

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Dr. Serdar Baki Albayrak,
   Tıp eğitimini 1998 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladım ve ardından hayat boyu adanma duygusuyla başladığım nöroşirürji uzmanlık eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 2004 yılında tamamlayarak uzman doktor ve aynı yıl yardımcı doçent oldum.

   Amerikan Tıp Denklik sınavı (USMLE) serisini 2005 yılında tamamladım ve Amerikan denkliğini elde ettim. Avrupa beyin cerrahisi birliğinin düzenlendiği kursları (EANS) tamamlayarak ve yazılı sınavı geçtim.
    2006 ile 2007 yıllarının Mayıs tarihleri arasında bir yıl süresince burslu olarak Helsinki Üniversite'sinde beyin anevrizmaları ve damarsal hastalıkların mikrocerrahi tedavisi konusunda 2007 yılı ile 2008 yılınının Temmuz ayları arasında bir yıl süresince Amerika Birleşik Devletleri, Boston'da, Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi Brigham and Women's Hastanesi'nde, beyin tümörlerinin cerrahi tedavisi konusunda burslu olarak tümör üst ihtisasımı (klinik fellowship) tamamladım.
   Askerlik görevini 2010 yılının Ağustos ayında Ankara GATA Hastanesi'nde tabip teğmen olarak tamamladım ve 2011 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde girdiğim sınavda Beyin ve Sinir Cerrahisi Doçenti unvanını elde ettim.
   Özel Akademik Hospital, Medicana Çamlıca ve Medipol Üniversite Hastanesi'nde beyin cerrahisi pratiğini ve öğretim üyeliğimi sürdürdüm.
   1 Nisan 2017 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi/Florya Medical Park Liv Hastanesinde göreve başladım.
   Halen klinik ve temel nörobilim alanında devam eden projelerim de bulunmaktadır ve başta beyin ve omurilik tümörleri, anevrizmalar, gamma knife, derin beyin stimülasyonu /Parkinson cerrahisi) dejeneratif bel ve boyun hastalıkları (bel ve boyun fıtıkları), spastisite, hidrosefali olmak üzere, beyin cerrahisinin bütün dallarında sahip olduğu bilgi ve beceriyi hastalarımın tedavisinde kullanmaktayım.

  Hizmetler


  VM Medical Park Florya Hastanesi

  Beşyol Mahallesi Akasya Sokak, 34295 Küçükçekmece

  Normal randevu

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  17 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • M

   Selamualeykum. Hastalara Rabbimdenşifa için dua ediyor , değerli doçent dr. serdar Baki ALBAYRAK hocama sonsuz saygılarımı iletiyorum. Daha önce şiddetli bel ağrısı dolayı bir kez ameliyat olmuştum. Fakat hiçbir faydası olmadı aksine ağrıları dahada arttı. Bir vesile ile tanıştığım serdar Baki ALBAYRAK hocam vasıtasıyla çoğu doktorun bu ameliyatın yapılamaz dediği bel fıtığı ameliyatımı 4 saat süren operasyondan sonra yeniden beni hayata döndürdü. Şu anda sağlığıma kovuştum. Hasta olan insanların bu mükemmel insana gönül rahatlığı ile önce allaha sonra kendilerine rahatlıkla emanet edebilirler. Tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
   GÜVENLİK İSMAİL

  • Konusunda uzman bir hekim olarak tereddüt etmeden muayene olup ameliyat olabileceğimiz bir hekim bir doktordur. 14 nisanda beyinciği m de ki kist için ameliyat oldum 16 nisanda hastaneden yürüyerek taburcu oldum. Bütün sorunlarım düzeldi. hocama tekrar tşkler ederim kesinlikle kendinizi ve sevdikleriniz emanet edebilirsiniz tekrardan hem hocama hem ekibine sonsuz teşekkürler.

  • S

   Yaklaşık üç yıl boyunca şiddetini tarif dahi edemediğim ağrılardan kurtulmak için blokaj, alternatif tıp vs gibi yöntemlerin zaman kaybı olduğunu Baki Hocamla tanıştıktan ve verdiği pozitif enerjiyle ameliyata karar verdikten sonra anladım. çoğu Tıp doktorunun yapamayacağı üç olguyu bünyesinde barındıran nadir insanlardan birisi Bilgi,Enerji ve Güven...Benim gibi Nevralji hastalarının en azından tanışması gerektiğini düşündüğüm Ülkemizin değerli bir Hekimidir...eniyihekim.com aracılığıyla Serdar Baki Bey'e gördüğüm en içten doktor olan Baha Bey'e ve yardımcıları Mehmet Ali Bey'e teşekkür ediyorum..

  • H

   merhabalar dr baki Albayrak tamamen işinin uzmanı hasta pisikolojisinden anlayan 10 numara bir doktor yanında bulunan m,ali bey olsun baha hocamız olsun çok mükemmel bir insanlardr eşimin sağlığına kavuşturan dr baki Albayrak hocamıza çok teşekkürlerimi sunarım allah ondan razı olsun yolu açık olsun başarılar dilerim...şu anki Kurtköy Ersoy hastahanesi İstanbul saygılar

  • H

   Merhabalar benim eşim 1kere bel fıtığı ameliyatı oldu ama ağrılar sadece bir ay kesildi sonra eşim gene ağrılarıyla karşılaştı çok ağrısı vardı ve sol ayağı baya Bi felç durumuna geldi yürüyemiyor du başladık hastane hastane dolaşmaya Bi çok doktor iyne vuralım şu yapalım bunu yapalım dedileer ve yaptılar ama sonuç sıfırdı sonra başka bi hastaneye gittik allahın işi de baki beyle karşılaştık muayene etti allahın izniyle ameliyat yyapalım dedi ve yaptı eşim ameliyattan Bi saat sonra ayağını hissetmeye başladı Allah DR BAKİ ALBAYRAKTAN RAZI OLSUN bize özel telefonunu verdi en ufak bi soru da beni arayın dedi ya bu devirde hangi doktor cebini verir uzun lafın kısası on numara bir doktor on numara Bi adam ALLAH ,DOÇ DR SERDAR BAKİ BEYDE RAZI OLSUN HERKESİN KARŞISINA ONUN GİBİ DR ÇIKSA KEŞKE SELAMLAR VE SAYGILAR

  • H

   dört ay boyunca geçen uykusuz gecelerden, görüştüğümüz onca doktordan sonra babamı sağlığına kavuşturan Baki beye sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum, Uzmanlığının yanında hasta psikolojini iyi değerlendirerek sürekli moralimizi yüksek tutarak bu sıkıntılı süreci kolaylıkla atlatmamızı sağladı, aynı zamanda çok az doktorda bulunduğuna inandığım parayı ikinci planda görmesini de söylemeden edemicem, öncelikle kendisine ve birlikte çalıştığı Baha bey başta olmak üzerine tüm ekip arkadaşlarına müteşekkir olduğumuzu söyleyerek yaptıkları her operasyonda yollarının açık olmasını dilerim

  • M

   epileptik nöbetle hastaneye kaldırıldım ve beyin tümörü teşhisi kondu.motor korteksinde olduğu için çoğu hekim çesaret edip amaliyat yapamdı baki hocama inandım ve onun tecrübesi bilgisi sayesinde çök şükür şuan sağlığıma kavuştum ona ve ekibine sonsuz teşşekkürler..........

  • M

   Baki hocam gelmeden menenjom denildi daha sonra gliai tm ? baki hocam net teşhis ve konusunda uzman oluşu ve risli bir tümör amaliyatını sıfır riskle altlattım allah razı olsun

  • D

   Aylarca Başka Hekimlerce basit olarak algılanan araknoid kistin anneme verdiği zararı daha ilk muayene de tespit edip müdahalede bulunarak bana annemi geri kazandıran baki beye sonsuz teşekkürler.. Güleryüzü cana yakınlılığı en önemlisi hastalarına verdiği önem ve değer ile farkını hissettiren mükemmel bir doktor..

  • T

   Eşim omurilik tümörü ameliyatı oldu.Birçok araştırma yaptık,riskleri fazla olan bir ameliyattı.Çoğu profosörler ve doktorlar riski göze alıp ameliyatı yapamayız dediler.Allah karşımıza Serdar Baki Beyi çıkardı.Güleryüzü,mert kişiliği ve tecrübesiyle bizi ameliyat için ikna ettik.Eşim ameliyat oldu zorlu ve uzun bir ameliyattı,çok şükür başarılı geçmişti.Çok sevindik,mutlu olduk sayenizde eşim hastaneden yürüyerek çıktı.Allah sizden ve ekibinizden razı olsun.Ellerinize sağlık iyiki varsınız,çok teşekkür ederim.