Prof. Dr.

Serdar Kahraman

Beyin ve sinir cerrahisi

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989 Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Nöroşirürji Uzmanlık, 1992 - 1997 Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Doçent, 2004-2010 İstanbu... daha fazla

 • Bel ağrısı

  Lomber aksta düzleşme izlenmiştir. L4-5 düzeyinde bilateral nöral foramenlerde daralmanın eşlik ettiği tekal saka hafif derecede bası oluşturan ventral epidural uzanımlı diffüz bulging izlenmiştir. Spinal kanal ve diske ait görünümlerin optimal değerlendirme açısından MR tetkiki ile korelasyonu önerilir.… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Serdar Kahraman

  bel fıtığı yönünden MR çektirmeniz önerilmiş.

 • Bel fıtığı

  Öncelikle iyi günler. 25 yaşındayım ve belimde ileri düzeyde fıtık var. Sol bacağımda uyuşma oluyor ve duruş pozisyonum sol bacağa baskı uygulayacak şekilde olduğunda hemen sızı ve uyuşma geliyor. Bundan önceki doktorum, yaşımın genç olması sebebiyle yüzme tedavisini denemem gerektiğini söyledi. 4 aydır… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Serdar Kahraman

  Belki MR çektirip sonucunu yazmanız gerekir.

Tüm cevapları kontrol et (40)

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta değerlendirmeleri:

8 görüş

 • Nefes bile aldırmayan bel ağrılarımdan tek operasyonla başarılı bir şekilde beni kurtaran hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.Sadece doktor olarak değil kendisini abim olarak görüyorum.Ömür boyu minnet duyacağım.Elleri dert görmesin.Başarıları bir ömür sürer inşallah.

 • mayıs ayında beyin tümöründen başarılı bir operasyon geçirdim 21 ün içinde ayağa kalktım. çok kısa bir süre içinde ameliyat olmam gerekiyordu.tam 4,5 cm lik tümör alındı siz düşünün artık . Çok hızlı bi şekilde iyileştim kendisine çook teşekkür ederim .HERKESE SERDAR HOCAYI TAVSİYE EDİYORUM.

 • Serdar bey,cok beyefendi bir doktor .cenazesi oldugu halde,iptal edilen randevumdan dolayi ,incelik gosterip beni telefonla arayip bilgilendirdi.kendisine cok tesekkur ederim..kisa zaman icinde gorusmek dilegiyle. Ibrahim halil ileri

 • iki yıldır maruz kaldığım bel ve ayak ağrılarımdan.bir dostumun tavsiyesi ile tanıştığım sayın Prof.Dr.Serdar Kahramanla tanışmamızdan sadece 10 gün sonra beni başarılı bir ameliyatla sıkıntılarımdan kurtaran Sayın Serdar beye teşekkürlerimi alenen arz kabulünü istirham ediyorum.Genç doktorumuza bundan sonraki hayatinda da başarı ve mutluluklarının devamını niyaz ediyorum.

 • Güven veren, sizi en doğru şekilde yönlendiren çok değerli bir doktor. Ben halen hastası olarak, kendisinden son derece memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Yaşamış olduğum paraşüt kazası neticesinde boynumda ciddi derecede servikal disk hernisi (boyun fıtığı) oluştu. Sol kolumu ağrılardan ötürü kullanamaz duruma gelmiştim. Gittiğim bütün doktorlar, acilen ameliyat olmam gerektiğini aksi takdirde felç kalma tehlikem olduğunu, ameliyatın çok riskli olduğunu ve ameliyat neticesinde de sakat kalma ihtimalimin bulunduğunu söylediler. GATA'dan tanıdığım doktor arkadaşlarım senin ameliyatını yapabilecek tek kişi Prof.Dr.serdar KAHRAMAN dedikleri zaman hiç vakit kaybetmeden yanına gittim. Konuşmasıyla, tavrıyla, nezaketiyle, kendine olan güveniyle, paraya önem vermeyen mükemmel kişiliği ve bilgisiyle beni rahatlattı ve korkularım bir anda kayboldu. Ameliyatımı buyuk bir ustalık ile yaparak beni dayanılmaz ağrılarımdan kurtaran, yeniden sağlıklı olmamı sağlayan mükemmel insan Prof.Dr. Serdar KAHRAMAN ve ekibine minnettarım.

 • 2003 TE GATA da hocama amneliyat oıldum çjk memnunum şimdi yeni fıtık için yine kenngidicem disine gidicem

 • Kendisine nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum.İyi ki var ve biz kendisini tanıdık.Yaşadığım sürece kendisini minnetle anacağım yolu açık olsun.Benim için çok değerli.Tüm tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.