Prof. Dr.

Serdar Kahraman

Beyin ve sinir cerrahisi

8 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989 Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Nöroşirürji Uzmanlık, 1992 - 1997 Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Doçent, 2004-2010 İstanbu... daha fazla

Hasta soruları (22)

 • FİBROMLA İLGİLİ

  HOCAM SOL OKSİPİTAL BÖLGEYE ÇEKİLEN ULTRASON SONUCUMA GÖRE OVOİD ANTREİRORU HAFİF ONDÜLA DİĞER KESİMLERDE DÜZGÜN KONTÜRLÜ 1 CMLİK HİPOEKOJEN OLUŞUM İZLENMEKTEDİR(FİBROM? SEBASE KİST? LAP?) YAZMAKTADIR. BU NE ANLAMA GELMEKTEDİR HOCAM? BİYOPSİ YAPTIRMALIMIYIM?

  DOKTORUN CEVABI:

  önemli bir sorun görünmüyor. ama yine de çıkartılıp bakılabilir.

 • Serdar bey merhaba 61yaşındaki annem 5ayönce kalçaprotezi ameliyatı sonucu düşük ayak oldu. İlaç kullanıyoruz.Emg de motor aktivite saptanamadı.Düzelmesi zaman alır dediler fakat başka bir dr görüşüne görede geç kalınmış dendi.İyileşme ümidi var mıdır? Ne yapmamız gerekir?Tavsiyelerinizi rica ederiz.Teşekkürler Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  İlk ve son EMG de hiç fark yok ise ameliyat yönünden değerlendirmek gerekir.

Tüm cevapları kontrol et (22)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Nefes bile aldırmayan bel ağrılarımdan tek operasyonla başarılı bir şekilde beni kurtaran hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.Sadece doktor olarak değil kendisini abim olarak görüyorum.Ömür boyu minnet duyacağım.Elleri dert görmesin.Başarıları bir ömür sürer inşallah.

 • çok memnunum

  mayıs ayında beyin tümöründen başarılı bir operasyon geçirdim 21 ün içinde ayağa kalktım. çok kısa bir süre içinde ameliyat olmam gerekiyordu.tam 4,5 cm lik tümör alındı siz düşünün artık . Çok hızlı bi şekilde iyileştim kendisine çook teşekkür ederim .HERKESE SERDAR HOCAYI TAVSİYE EDİYORUM.

 • çok memnunum

  Serdar bey,cok beyefendi bir doktor .cenazesi oldugu halde,iptal edilen randevumdan dolayi ,incelik gosterip beni telefonla arayip bilgilendirdi.kendisine cok tesekkur ederim..kisa zaman icinde gorusmek dilegiyle. Ibrahim halil ileri

 • çok memnunum

  iki yıldır maruz kaldığım bel ve ayak ağrılarımdan.bir dostumun tavsiyesi ile tanıştığım sayın Prof.Dr.Serdar Kahramanla tanışmamızdan sadece 10 gün sonra beni başarılı bir ameliyatla sıkıntılarımdan kurtaran Sayın Serdar beye teşekkürlerimi alenen arz kabulünü istirham ediyorum.Genç doktorumuza bundan sonraki hayatinda da başarı ve mutluluklarının devamını niyaz ediyorum.

 • çok memnunum

  Güven veren, sizi en doğru şekilde yönlendiren çok değerli bir doktor. Ben halen hastası olarak, kendisinden son derece memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Yaşamış olduğum paraşüt kazası neticesinde boynumda ciddi derecede servikal disk hernisi (boyun fıtığı) oluştu. Sol kolumu ağrılardan ötürü kullanamaz duruma gelmiştim. Gittiğim bütün doktorlar, acilen ameliyat olmam gerektiğini aksi takdirde felç kalma tehlikem olduğunu, ameliyatın çok riskli olduğunu ve ameliyat neticesinde de sakat kalma ihtimalimin bulunduğunu söylediler. GATA'dan tanıdığım doktor arkadaşlarım senin ameliyatını yapabilecek tek kişi Prof.Dr.serdar KAHRAMAN dedikleri zaman hiç vakit kaybetmeden yanına gittim. Konuşmasıyla, tavrıyla, nezaketiyle, kendine olan güveniyle, paraya önem vermeyen mükemmel kişiliği ve bilgisiyle beni rahatlattı ve korkularım bir anda kayboldu. Ameliyatımı buyuk bir ustalık ile yaparak beni dayanılmaz ağrılarımdan kurtaran, yeniden sağlıklı olmamı sağlayan mükemmel insan Prof.Dr. Serdar KAHRAMAN ve ekibine minnettarım.

 • çok memnunum

  2003 TE GATA da hocama amneliyat oıldum çjk memnunum şimdi yeni fıtık için yine kenngidicem disine gidicem

 • çok memnunum

  Kendisine nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum.İyi ki var ve biz kendisini tanıdık.Yaşadığım sürece kendisini minnetle anacağım yolu açık olsun.Benim için çok değerli.Tüm tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.