Serhat Gürocak, Üroloji Etimesgut

Prof. Dr.
Serhat Gürocak verifiedCreated with Sketch.

Üroloji, Çocuk ürolojisi, Tıbbi genetik

35 görüş
Son 30 gün içerisinde 730 profil ziyareti var

Adresler (2)

Şehit Osmanavcı Mah. 2649. Sok. No: 2 Eryaman (1.Etap), Etimesgut
Özel Eryaman Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Randevu

Normal randevu

Emniyet Mah., Mevlana Blv (Konya Yolu), Çankaya
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Randevu

Normal randevu

Özgeçmiş

Hakkımda

İlk öğrenimimi Ankara’da tamamladıktan sonra 1992 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun oldum. 1993 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fak...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Böbrek Taşı
 • Prostat Büyümesi
 • hidronefroz
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Kadiköy Anadolu Lisesi,1993
 • Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi,1999
 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Üroloji AD,2005
Tümünü göster

Fotoğraflar


Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
35 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Özel Eryaman Hastanesi Sünnet

oğlumuzun sünnetinde revizyon gerekiyordu. Bir tavsiye uzerine Serhat Gürocak hocamıza ulaştık iyiki de ulasmisiz....Serhat Gürocak hocamız bizimle empati kurdu, bizi rahatlattı. doktordan çok bir baba gibi (kendi çocugu gibi) oğlumuzla ilgilendi.Eli şifalı, işinde uzman ek olarak kibar, beyefendi ve çok düzgün bir insan...operasyon sonrasında ilgisi harika, çocuklarla ailelerle iletişimi harika...Sünnet veya sünnet revizyonunuz varsa artık hiç üzülmeyin.Serhat hocama ulaşın, gerisini o hallediyor...hocama buradan da selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum...


Konum: Özel Eryaman Hastanesi Hipospadias

Oğlumuzda bulunan hipospadias rahatsızlığının tedavisi için iki profesör hekimden sonra Serhat Beye danışmıştık. Serhat Beyin daha hassas ve daha ciddi bir bakış açısına sahip olduğunu, operasyonel anlamda kendisine güvendiğini, yöntem olarak doku büyütücü kremlere gerek duymadığını, benzer durumda çok sayıda operasyon gerçekleştirdiğini, operasyon sonrası gerçekleşen komplikasyon oranlarını şeffaf ve gerçekçi olarak belirttiğini gördük. Tüm bunlar bizde Serhat hocaya oğlumuzu emanet edebileceğimiz yönünde bir güven duygusu oluşturdu. Akabinde operasyonun planlanma sürecinde bize aktardığı tavsiyelerle oğlumuza büyük faydalar sağlayacak kritik kararları almamızı sağladı. Operasyon sürecinde hastane personelinin yakın ilgisiyle karşılaştık. Operasyon sonrasında oğlumuzda anestezi uygulamasına bağlı hiçbir belirti bile görmedik, oğlumuz ameliyat narkozundan öğlen uykusundan uyanır gibi uyandı. Oğlumuzun bütün tepkileri ve bütün görüntüsü gerçekten çok iyiydi. Hastane beklentimizden daha temizdi. Hemşireler hastamıza karşı oldukça ilgili ve başarılı hareket ettiler. Yine hastanenin diğer yardımcı personellerinin birbirleriyle güçlü iletişim kurduklarını işlerinde başarılı olduklarını gözlemledik. Serhat Beyin hastayla alakalı her şeyden sürekli haberdar olmak istemesinden dolayı mesai diye bir kavramının olmadığını, gün içinde hastayı bizzat, diğer zamanlarda ise hemşireler vasıtasıyla takip ettiğini gördük. Hocalarımız tarafından gece 2-3 sularında görüntülü pansuman kontrolü yapıldığına da gecenin geç saatinde evden gelip gitmek suretiyle hastanın yine hocalarımız tarafından pansumanının yenilenmesine de şahit olduk. Gerçekten buraya yazılabilecek çok daha fazla güzel şey tecrübe ettik. Oğlumuzun ameliyatı üzerinden 10 gün geçti şu süreçte her şey olumlu görünüyor. Serhat Beyi her zaman hatırlayacağız çünkü kendisi oğlumuza bizim yaklaştığımız hassasiyetle yaklaştı ve oğlumuzun hayati bir problemine Allah'ın izniyle çözüm olmak için elinden geleni yaptı. Hastanın babası olarak çekirdek ailemiz adına kendisine minnettar olduğumuzu söylemek istiyorum. Allah razı olsun.


S
Konum: Özel Eryaman Hastanesi

Dört yaşındaki oğlumda penil kurvatur (penis egriligi)
olduğunu fark ettik.oğlumu 1,5 yaşındaykende up darlık nedeni ile Serhat hocam ameliyat etmişti.yine hiç düşünmeden Serhat hocama götürdük.penis eğriliği için de ameliyat olması gerektiğini söyledi.hiç tereddütsüz hocamın ellerine bıraktık oğlumuzu.hocam profesyenelliği ile yine hiç sıkıntısız bir şekilde oğlumuzu ameliyat ettiGüler yüzü,Güven veren o samimi tavırları ile harika bir insan.çocukları çok seviyor.odasına girdiğiniz anda hissedersiniz içtenligini.bütün olumsuz düşünceleriniz gider kafanızdan,iyiki varsınız,iyiki sizinle tanıştık.oğlumun kıyafetlerini bile kendi elleriyle giydiren nadide insan.elleriniz dert görmesin.sağlicakla yaşayın inşallah.bizim için cok degerlisiniz hocam.


Konum: Özel Eryaman Hastanesi

Oğluma, anne karnında iken sol böbreğinin büyük olduğu ,doğumdan sonra muayene ettirmemiz gerektiği söylenmişti.Serhat gürocak hocamla hekim yakınımız sayesinde tanıştık.ilk tanışmada bize sonsuz bir güven verdi.Gerçekten doğru hekimi bulmuştuk.oğlumun up darlığı olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini söyledi.bizde hiç tereddüt etmeden oğlumuzu hocamın ellerine güvenle bıraktık.şu anda up darlıkla ilgili hiçbir sıkıntısı kalmadı.Serhat hocam cok değerli bir insan.Ender bulunabilecek hekimlerden.birisi bence.elleriniz dert görmesin hocam.


E
Konum: Özel Eryaman Hastanesi Sol inmemis testis ameliyati

Serhat hocamızla bir hekim tavsiyesi üzerine tanıştık .2 yaşındaki oğlumuzun sol inmemiş testis ameliyat sürecini kendisinin güler yüzü ,engin tecrübe ve bilgisiyle başarılı bir şekilde atlattık çok sükür . Bir hemşire olarak güvenle herkese tavsiye ediyorum .Allah yolunu açık etsin


Y
Konum: Özel Eryaman Hastanesi Penoskrotal hipospadias

Oglum doguştan cinsiyet belirsizliği ile dogdu genetik tahliller yapılarak erkek oldugu belirlendi. Bir araştırma hastanesinde tedavi basladık. Bir turlu ameliyat yapacak doktor bulamadılar ve sureli ameliyat tarihini ertelediler. Dogru düzgün hastalık hakkında bilgi vermedi. Daha sonra buradan Serhat hocamı buldum. Randevu alıp gittim bize bütün yapılması gerekeni anlattı ve ameliyat tarihi belirledik. Bir hafta sonra ameliyat olduk. Cok iyiyiz allaha sükür cok agrısıda yok. Hocamdan cok memnunuz herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Prof. Dr. Serhat Gürocak

hastamizin hipospadiasi olabilecek en zor seviyedeydi.Hizli karar verip sorunsuz bir sekilde ameliyatini yaptik.Aileyi de bakim surecinde uzerine dusen gorevleri eksiksiz yerine getirdigi icin kutluyorum.gorusmek uzere.


Konum: Özel Eryaman Hastanesi Doğuştan hipospadias

Oğlumun doğuştan pipi deliği yerinde değildi yani hipospadiastı . Doktorlar 2 yaşından önce müdahale edilemez dedi ve tedaviye Kayseri'de başladık . Önce hipospadiasttan ameliyat olduk ardından 8 kere uretal darliktan anestezi alarak ameliyata girdi çıktı bir sonuç alamayıp tekrardan hipospadiasttan ameliyat olduk sonrasında darliktan dolayı oğlum iki üç yerden çiş yapmaya başladı ve Ankara ya getirmeye karar verdik araştırmalarımız sonucu Serhat Gürocak beyefendiyi bulduk iyiki rastgelmisiz oğlumu ilk muayeneden sonra tedavi süreci başladı tekrardan hipospadias ameliyatı yaptı şükürler olsun ki diğerleriyle kıyaslanamaz bile eline emeğine sağlık diyorum teşekkürler ediyorum. (Keşke daha önce sizi bulsaydik,bunada çok şükür.)

Prof. Dr. Serhat Gürocak

aile bakimi en az ameliyat kadar onemli bence.sizde bu konuda muthis bir performans sergileyerek oglunuza cok guzel baktiniz.sonucta tabiki mukemmel oldu.gecmis olsun.kontrolde gorusmek uzere.


C
Konum: Özel Eryaman Hastanesi İnmemiş testis

Oğlumun testisleri ikiside yukarda olduğu fark ettikten sonra doktor arayışına girdik.Uzun araştırma sonrasında çocuk ürolojisinde sayılı doktorlarlardan olan Serhat hocayı bulduk.Serhat hoca muayene de oğlumun sol testisinin inmemiş testis olduğunu sağda problem olmadığı teşhisini koydu. Muayene sonrası bizlere geniş zaman ayırarak rahatsızlığından ameliyatına kadar adım adım anlattı.Aklımızda soru işareti bırakmadan ameliyat gününü kararlaştırdık.Oğlum Serhat hocamın güvenli ellerinde başarılı bir operasyon geçirdi.Ameliyattan sonra oğlumda ağrı sızı ödem olmadı.Serhat hocama tekrardan çok teşekkür ederim

Prof. Dr. Serhat Gürocak

gecmis olsun.kontrollerinizi aksatmayin lutfen.


Konum: Özel Eryaman Hastanesi Çocuk Ürolojisi Randevusu

Oğlumda sık idrar çıma sorunu başlamıştı Serhat Hocama ulaştık ilk muayene sonucunda hocam bizim yıllardır göremediğimiz darlığı hemen fark edip önce bu darlığı açmamız gerektiğini ve daha sonra tedaviye başlayabileceğimizi söyledi ve ameliyata karar verdi.Serhat Hocam gerçekten işinde tam bir profesyonel oğlumun darlık ameliyatını sorunsuz ve mükemmel bir şekilde gerçekleştirdi oğlum ne operasyon sırasında ne de sonrasında hiç bir ağrı ve acı yaşamadı şimdi tedavinin ikinci aşamasındayız.Kendisine bir kerede buradan çok teşekkür ediyorum.Çocuk üroloji doktoru arayanlar gözünüz kapalı gidebilirsiniz..

Prof. Dr. Serhat Gürocak

cok tesekkurler.daha isimiz bitmedi.kontrollerde gorusmek uzere.gecmis olsun


P
Konum: Özel Eryaman Hastanesi inmemiş testis

17 aylık oğluma sağ inmemiş testis tanısı kondu.Araştırmalarımız sonucu Serhat Beye gitmeye karar verdik.Bize daha önceden hazırladığı bilgisayar destekli bilgilendirme yaptı. Muayene etti,tanı aynıydı.Oğlumun ameliyatına karar vermede bize oldukça yardımcı oldu. Hastane gayet temiz ekibide oldukca güler yüzlü ayrica teşekkür ediyorum hemşirelerine ve personellerine .5. gün önce ameliyatı başarı ile gerçekleştirdi. 1saat 15 dk da oğlum yanımdaydı. Uyandiktan sonra neredeyse sıfır ağrıyla 6 saat sonrasında taburcu oldu.İşinde gayet başarılı bir doktor.Sorunu olan herkese tavsiye ederim. Teşekkürler

Prof. Dr. Serhat Gürocak

pozitif gorusunuz bizi cok sevindirdi.hastamizi iyilestirmek ayrica bizi cok mutlu ediyor.gecmis olsun.gorusmek uzere.


Hizmetler

Normal randevu

Şehit Osmanavcı Mah. 2649. Sok. No: 2 Eryaman (1.Etap), Etimesgut

Özel Eryaman Hastanesi


Emniyet Mah., Mevlana Blv (Konya Yolu), Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Randevu

Şehit Osmanavcı Mah. 2649. Sok. No: 2 Eryaman (1.Etap), Etimesgut

Özel Eryaman Hastanesi


Emniyet Mah., Mevlana Blv (Konya Yolu), Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
35 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Özel Eryaman Hastanesi Sünnet

oğlumuzun sünnetinde revizyon gerekiyordu. Bir tavsiye uzerine Serhat Gürocak hocamıza ulaştık iyiki de ulasmisiz....Serhat Gürocak hocamız bizimle empati kurdu, bizi rahatlattı. doktordan çok bir baba gibi (kendi çocugu gibi) oğlumuzla ilgilendi.Eli şifalı, işinde uzman ek olarak kibar, beyefendi ve çok düzgün bir insan...operasyon sonrasında ilgisi harika, çocuklarla ailelerle iletişimi harika...Sünnet veya sünnet revizyonunuz varsa artık hiç üzülmeyin.Serhat hocama ulaşın, gerisini o hallediyor...hocama buradan da selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum...


Konum: Özel Eryaman Hastanesi Hipospadias

Oğlumuzda bulunan hipospadias rahatsızlığının tedavisi için iki profesör hekimden sonra Serhat Beye danışmıştık. Serhat Beyin daha hassas ve daha ciddi bir bakış açısına sahip olduğunu, operasyonel anlamda kendisine güvendiğini, yöntem olarak doku büyütücü kremlere gerek duymadığını, benzer durumda çok sayıda operasyon gerçekleştirdiğini, operasyon sonrası gerçekleşen komplikasyon oranlarını şeffaf ve gerçekçi olarak belirttiğini gördük. Tüm bunlar bizde Serhat hocaya oğlumuzu emanet edebileceğimiz yönünde bir güven duygusu oluşturdu. Akabinde operasyonun planlanma sürecinde bize aktardığı tavsiyelerle oğlumuza büyük faydalar sağlayacak kritik kararları almamızı sağladı. Operasyon sürecinde hastane personelinin yakın ilgisiyle karşılaştık. Operasyon sonrasında oğlumuzda anestezi uygulamasına bağlı hiçbir belirti bile görmedik, oğlumuz ameliyat narkozundan öğlen uykusundan uyanır gibi uyandı. Oğlumuzun bütün tepkileri ve bütün görüntüsü gerçekten çok iyiydi. Hastane beklentimizden daha temizdi. Hemşireler hastamıza karşı oldukça ilgili ve başarılı hareket ettiler. Yine hastanenin diğer yardımcı personellerinin birbirleriyle güçlü iletişim kurduklarını işlerinde başarılı olduklarını gözlemledik. Serhat Beyin hastayla alakalı her şeyden sürekli haberdar olmak istemesinden dolayı mesai diye bir kavramının olmadığını, gün içinde hastayı bizzat, diğer zamanlarda ise hemşireler vasıtasıyla takip ettiğini gördük. Hocalarımız tarafından gece 2-3 sularında görüntülü pansuman kontrolü yapıldığına da gecenin geç saatinde evden gelip gitmek suretiyle hastanın yine hocalarımız tarafından pansumanının yenilenmesine de şahit olduk. Gerçekten buraya yazılabilecek çok daha fazla güzel şey tecrübe ettik. Oğlumuzun ameliyatı üzerinden 10 gün geçti şu süreçte her şey olumlu görünüyor. Serhat Beyi her zaman hatırlayacağız çünkü kendisi oğlumuza bizim yaklaştığımız hassasiyetle yaklaştı ve oğlumuzun hayati bir problemine Allah'ın izniyle çözüm olmak için elinden geleni yaptı. Hastanın babası olarak çekirdek ailemiz adına kendisine minnettar olduğumuzu söylemek istiyorum. Allah razı olsun.


S
Konum: Özel Eryaman Hastanesi

Dört yaşındaki oğlumda penil kurvatur (penis egriligi)
olduğunu fark ettik.oğlumu 1,5 yaşındaykende up darlık nedeni ile Serhat hocam ameliyat etmişti.yine hiç düşünmeden Serhat hocama götürdük.penis eğriliği için de ameliyat olması gerektiğini söyledi.hiç tereddütsüz hocamın ellerine bıraktık oğlumuzu.hocam profesyenelliği ile yine hiç sıkıntısız bir şekilde oğlumuzu ameliyat ettiGüler yüzü,Güven veren o samimi tavırları ile harika bir insan.çocukları çok seviyor.odasına girdiğiniz anda hissedersiniz içtenligini.bütün olumsuz düşünceleriniz gider kafanızdan,iyiki varsınız,iyiki sizinle tanıştık.oğlumun kıyafetlerini bile kendi elleriyle giydiren nadide insan.elleriniz dert görmesin.sağlicakla yaşayın inşallah.bizim için cok degerlisiniz hocam.


Konum: Özel Eryaman Hastanesi

Oğluma, anne karnında iken sol böbreğinin büyük olduğu ,doğumdan sonra muayene ettirmemiz gerektiği söylenmişti.Serhat gürocak hocamla hekim yakınımız sayesinde tanıştık.ilk tanışmada bize sonsuz bir güven verdi.Gerçekten doğru hekimi bulmuştuk.oğlumun up darlığı olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini söyledi.bizde hiç tereddüt etmeden oğlumuzu hocamın ellerine güvenle bıraktık.şu anda up darlıkla ilgili hiçbir sıkıntısı kalmadı.Serhat hocam cok değerli bir insan.Ender bulunabilecek hekimlerden.birisi bence.elleriniz dert görmesin hocam.


E
Konum: Özel Eryaman Hastanesi Sol inmemis testis ameliyati

Serhat hocamızla bir hekim tavsiyesi üzerine tanıştık .2 yaşındaki oğlumuzun sol inmemiş testis ameliyat sürecini kendisinin güler yüzü ,engin tecrübe ve bilgisiyle başarılı bir şekilde atlattık çok sükür . Bir hemşire olarak güvenle herkese tavsiye ediyorum .Allah yolunu açık etsin


Y
Konum: Özel Eryaman Hastanesi Penoskrotal hipospadias

Oglum doguştan cinsiyet belirsizliği ile dogdu genetik tahliller yapılarak erkek oldugu belirlendi. Bir araştırma hastanesinde tedavi basladık. Bir turlu ameliyat yapacak doktor bulamadılar ve sureli ameliyat tarihini ertelediler. Dogru düzgün hastalık hakkında bilgi vermedi. Daha sonra buradan Serhat hocamı buldum. Randevu alıp gittim bize bütün yapılması gerekeni anlattı ve ameliyat tarihi belirledik. Bir hafta sonra ameliyat olduk. Cok iyiyiz allaha sükür cok agrısıda yok. Hocamdan cok memnunuz herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Prof. Dr. Serhat Gürocak

hastamizin hipospadiasi olabilecek en zor seviyedeydi.Hizli karar verip sorunsuz bir sekilde ameliyatini yaptik.Aileyi de bakim surecinde uzerine dusen gorevleri eksiksiz yerine getirdigi icin kutluyorum.gorusmek uzere.


Konum: Özel Eryaman Hastanesi Doğuştan hipospadias

Oğlumun doğuştan pipi deliği yerinde değildi yani hipospadiastı . Doktorlar 2 yaşından önce müdahale edilemez dedi ve tedaviye Kayseri'de başladık . Önce hipospadiasttan ameliyat olduk ardından 8 kere uretal darliktan anestezi alarak ameliyata girdi çıktı bir sonuç alamayıp tekrardan hipospadiasttan ameliyat olduk sonrasında darliktan dolayı oğlum iki üç yerden çiş yapmaya başladı ve Ankara ya getirmeye karar verdik araştırmalarımız sonucu Serhat Gürocak beyefendiyi bulduk iyiki rastgelmisiz oğlumu ilk muayeneden sonra tedavi süreci başladı tekrardan hipospadias ameliyatı yaptı şükürler olsun ki diğerleriyle kıyaslanamaz bile eline emeğine sağlık diyorum teşekkürler ediyorum. (Keşke daha önce sizi bulsaydik,bunada çok şükür.)

Prof. Dr. Serhat Gürocak

aile bakimi en az ameliyat kadar onemli bence.sizde bu konuda muthis bir performans sergileyerek oglunuza cok guzel baktiniz.sonucta tabiki mukemmel oldu.gecmis olsun.kontrolde gorusmek uzere.


C
Konum: Özel Eryaman Hastanesi İnmemiş testis

Oğlumun testisleri ikiside yukarda olduğu fark ettikten sonra doktor arayışına girdik.Uzun araştırma sonrasında çocuk ürolojisinde sayılı doktorlarlardan olan Serhat hocayı bulduk.Serhat hoca muayene de oğlumun sol testisinin inmemiş testis olduğunu sağda problem olmadığı teşhisini koydu. Muayene sonrası bizlere geniş zaman ayırarak rahatsızlığından ameliyatına kadar adım adım anlattı.Aklımızda soru işareti bırakmadan ameliyat gününü kararlaştırdık.Oğlum Serhat hocamın güvenli ellerinde başarılı bir operasyon geçirdi.Ameliyattan sonra oğlumda ağrı sızı ödem olmadı.Serhat hocama tekrardan çok teşekkür ederim

Prof. Dr. Serhat Gürocak

gecmis olsun.kontrollerinizi aksatmayin lutfen.


Konum: Özel Eryaman Hastanesi Çocuk Ürolojisi Randevusu

Oğlumda sık idrar çıma sorunu başlamıştı Serhat Hocama ulaştık ilk muayene sonucunda hocam bizim yıllardır göremediğimiz darlığı hemen fark edip önce bu darlığı açmamız gerektiğini ve daha sonra tedaviye başlayabileceğimizi söyledi ve ameliyata karar verdi.Serhat Hocam gerçekten işinde tam bir profesyonel oğlumun darlık ameliyatını sorunsuz ve mükemmel bir şekilde gerçekleştirdi oğlum ne operasyon sırasında ne de sonrasında hiç bir ağrı ve acı yaşamadı şimdi tedavinin ikinci aşamasındayız.Kendisine bir kerede buradan çok teşekkür ediyorum.Çocuk üroloji doktoru arayanlar gözünüz kapalı gidebilirsiniz..

Prof. Dr. Serhat Gürocak

cok tesekkurler.daha isimiz bitmedi.kontrollerde gorusmek uzere.gecmis olsun


P
Konum: Özel Eryaman Hastanesi inmemiş testis

17 aylık oğluma sağ inmemiş testis tanısı kondu.Araştırmalarımız sonucu Serhat Beye gitmeye karar verdik.Bize daha önceden hazırladığı bilgisayar destekli bilgilendirme yaptı. Muayene etti,tanı aynıydı.Oğlumun ameliyatına karar vermede bize oldukça yardımcı oldu. Hastane gayet temiz ekibide oldukca güler yüzlü ayrica teşekkür ediyorum hemşirelerine ve personellerine .5. gün önce ameliyatı başarı ile gerçekleştirdi. 1saat 15 dk da oğlum yanımdaydı. Uyandiktan sonra neredeyse sıfır ağrıyla 6 saat sonrasında taburcu oldu.İşinde gayet başarılı bir doktor.Sorunu olan herkese tavsiye ederim. Teşekkürler

Prof. Dr. Serhat Gürocak

pozitif gorusunuz bizi cok sevindirdi.hastamizi iyilestirmek ayrica bizi cok mutlu ediyor.gecmis olsun.gorusmek uzere.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

İlk öğrenimimi Ankara’da tamamladıktan sonra 1992 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun oldum. 1993 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fak...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Böbrek Taşı
 • Prostat Büyümesi
 • hidronefroz
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Kadiköy Anadolu Lisesi,1993
 • Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi,1999
 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Üroloji AD,2005
Tümünü göster

Deneyimler

 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi

Fotoğraflar


Diğer içerikler

Röportaj