Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

Serpil Uzunok Doğan
Kordonboyu Mah. Ankara cad.No:147 A1/S1 Kule kat:9 Daire:114, Kartal, İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Randevu

Anoreksiya ve Bulimia Hastalarında Beslenme

Diyabet Diyeti +7 daha fazla

Enteral Beslenme

Gebelik Ve Emziklilikte Beslenme

Hastalıklarda Beslenme

Tümünü göster


Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Diyetisyen Randevusu

Online Danışmanlık

Online Diyet


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkKordonboyu Mah. Ankara cad.No:147 A1/S1 Kule kat:9 Daire:114, İstanbul

Serpil Uzunok Doğan

Diğer Hizmetler


Kordonboyu Mah. Ankara cad.No:147 A1/S1 Kule kat:9 Daire:114, İstanbul

Serpil Uzunok DoğanKordonboyu Mah. Ankara cad.No:147 A1/S1 Kule kat:9 Daire:114, İstanbul

Serpil Uzunok DoğanKordonboyu Mah. Ankara cad.No:147 A1/S1 Kule kat:9 Daire:114, İstanbul

Serpil Uzunok DoğanKordonboyu Mah. Ankara cad.No:147 A1/S1 Kule kat:9 Daire:114, İstanbul

Serpil Uzunok DoğanKordonboyu Mah. Ankara cad.No:147 A1/S1 Kule kat:9 Daire:114, İstanbul

Serpil Uzunok DoğanKordonboyu Mah. Ankara cad.No:147 A1/S1 Kule kat:9 Daire:114, İstanbul

Serpil Uzunok DoğanKordonboyu Mah. Ankara cad.No:147 A1/S1 Kule kat:9 Daire:114, İstanbul

Serpil Uzunok DoğanKordonboyu Mah. Ankara cad.No:147 A1/S1 Kule kat:9 Daire:114, İstanbul

Serpil Uzunok DoğanKordonboyu Mah. Ankara cad.No:147 A1/S1 Kule kat:9 Daire:114, İstanbul

Serpil Uzunok Doğan

Özgeçmiş

Hakkımda

Diyetisyen Serpil Doğan, İstanbul Kartal'da İstmarina'da kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Hizmet alanları,Fitoterapi Uzmanı,Fonksiyonel Tıp Diyet...

Daha fazla

28 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Hayatımda en kilolu olduğum zamanda ve insülin direncim nedenyile, bir arkadaşımın tavsiyesiyle Serpil Hanım'a gitmeye karar verdim. Hem çok yorgun hissediyordum hem de ani kan şekeri düşüşlerim nedeniyle kendimi gün içerisinde çok kötü hissediyordum. Gittiğimde öncelikle beslenme düzenimi oluştururken beni çok iyi dinledi, yapamayacağımı söylediğim konularda saatleri esnetti, bazı konuların çok önemli olduğunu söyleyerek o beni ikna etti (iyi ki de etmiş). Sonuçta yoğun ve düzensiz saatlerime uygun bir beslenme düzeni oluşturduk. Yaklaşık 2 ayda sporsuz 12 kilo verdim. Devam ettiğim süre içerisinde bütün sorunlarım hissedilir ölçüde azaldı, kendimi çok daha iyi hissettim. Hastanede çalışırken gitmeme rağmen her randevuda çok güzel ilgilendi. Hep motive edici konuştuk ve kendimi hiç kötü hissetmedim. Sonrasında benim bazı sorunlar nedeniyle devam edemedim ama hayatıma çok etkisi oldu. Artık çok daha sağlıklı düşünebiliyorum, Serpil Hanım'ın verdiği ara öğünü tüyoları sayesinde kan şekerimin düştüğü anlar artık neredeyse hiç olmuyor ve daha düzenli bir hayatım oldu. Kendisine çok teşekkür ederim :)

K

Ben ilk gittiğimde ön yargılı gittim, diyetisyen desteği ile kilo vereceğimi sanmıyordum ama tahlillerden sonra bana sihirli dokunuş yaptı.Dediği herşey çıktı .Bana söylediği önce sağlıklı yaşam sonra kilo vermek dedi. Düzenli beslenmeyi öğretti ve düzenli beslenme sonrası kilolarım da gitti.Çok mutlu oldum, benden sonra eşim ve oğlum devam etti.Gayet memnunuz.Tansiyon ve horlamam vardı, kilo verdikten sonra bu şikayetlerim geçti.

F

Kendisinin yaklaşık 1 yıldır danışanıyım, benim hızlı kilo alıp verme problemim vardı. Serpil Hanım'la bunu kontrol altına aldık.6 ayda 8 kilo verdim,daha sonrasında durma dönemim oldu.Kilo almama ve sağlıklı beslenmeye çalışıyorum .Kilo alıp veren bir bünyem var, bu nedenle kontrol altında olmam gerektiğini düşünüyorum.Bilgi birikimine güveniyorum.Verdiği listeler bana uygun, özellikle vermiş olduğu ara öğünler ve bitkisel baharatlı karışımlar metabolizmamı hızlandırıyor.Vücut direncimi düşürmeden zayıflıyorum kendisinden,memnunum ve referans olabilirim.

S

Serpil Hanım'ın olumlu davranışları beni çok etkiledi .Pes ettiğimde beni motive etti, geri döndüm. Şu anda yine pes etme sürecindeyim ama yine Serpil Hanım'ı görmek istiyorum pes etmemek için.Boğa burcuyum,yemeyi seviyorum, zorlu bir danışanım.4 ayda 16 kilo verdim, gayet memnunum.Kendisinden kalan 12 kilom var ve yavaş yavaş olsa dahi Serpil Hanım'la kalan kilolarımı yaza kadar vereceğime inanıyorum.Hızlı kilo vermek istedim daha öncedelerde ve çabuk pes etmiştim.Ama Serpil Hanım'la bunu sürece yaydık, kolay oldu kilo vermem 2 çocuklu bir anne olduğum için.Serpil Hanım'ı seviyorum.

E

Ben danışmanımdan çok memnunum,çok seviyorum.Kendisiyle birlikte yaklaşık 6 ayda 35 kilo verdim.Kendisini evladım gibi seviyorum, herkese tavsiye ediyorum.İşinde çok başarılı .Şeker ilacı kullanıyorum,şimdi sağlıklı beslenince ilacı bıraktım.Devamlı başım ağrıyordu, tansiyonum çıkıyordu.Kilom çoktu,kilo verdikçe hem başağrım kalmadı ve çok rahatladım.Hem de tansiyon ilacımı bıraktım.

G

Kendisine tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım. Ben verdiği diyet listesini uyguluyorum.Yaklaşık 5 ayda kaçamaklarım olmasına rağmen verdiğim kiloyu almıyorum.Yemeği sevdiğim halde aynı kiloda kalabiliyorum.Yaklaşık 4 ayda 10 kilo verdim.Tiroid sorunum var, şu anda yeni çıkan kalp kapakçık ve tansiyonum var.Bunlara rağmen diyeti uygularken zorlanmıyorum .Tiroidlerim 25 yıldır hiç çalışmıyor, ilaç kullanıyorum.Bunu dengelemek için ama yine de kilo verebiliyorum.Polikistik overim de var, şu anda tüm değerlerim stabil ilerliyor.

F

Tavsiye üzerine gittim, kilo vermem zordu.Hiçbir diyet ve spor yapmam işe yaramıyordu.Tavsiye üzerine gittim ve gerçekten başarılı oldu .İlk 3 ayda 15 kilo verdim.Hem üniversite hem de iş zor oluyordu ama bana uygun listeler olduğundan uygulamam kolay oluyordu.Tüketemediğim besinlerde alternatif sunuyordu .Şu anda evdeyim, hareket olmadığı için kilo vermem zorlaştı ama yine de devam ediyorum, danışanıyım.Sonuç olarak sağlıklı besleniyorum.Kilo vermesem de verdiği beslenme tarzıyla kendimi daha dinç hissediyorum.

H

Ben kendisinden çok memnunum.4 yıl önce de danışanı olmuştum, çok memnun kaldım.Şimdi yine kilo vermek ve sağlıklı beslenmek için danışanı oldum.Danışanına çok dikkatli ve özverili davranıyor.Kırmadan, incitmeden, zorlamadan diyetlerini çok rahat bir şekilde uygulatabiliyor.Sonuçları da çok güzel oluyor.Ben 2 ayda 6 kilo verdim.Gayet memnun kaldım, verdiği diyet listeleri işyerinde de beni zorlamıyor. Uygulayabileceğim listeler sunuyor çünkü.Güler yüzlü ve samimi yaklaşımıyla da danışanını çok rahatlatıyor.

Y

Kendisi çok tatlı, çok fazla gönüllü gittiğim bir diyetisyen.Aşırı ilgili, aşırı yardımcı ve pozitif enerji veriyor.Moralim bozuk olsa bile kendisiyle görüştükten sonra odasından her zaman pozitif çıkıyorum.Listesi çok eğlenceli ve çok değişik karışımları vardı.Uygularken eğleniyorum.Her hafta gidiyorum, seanslarımız çok keyifli geçiyor.Ben listeyi tam olarak uyguladığım zaman her hafta çok güzel sonuçlar alıyorum ve özellikle benim ne istediğimi sorup isteklerimi göz önünde bulundurup liste hazırlıyor.Uygulamam kolay oluyor.İlk 2 haftada 7 kilo verdim.Kronik kabızlığım vardı,bu sürede hafiften kontrol altına aldık.Diyet yaparken hayattan geri düşmüyorum kendisinin listeleriyle.

E

Serpil Hanım, güler yüzlü, tatlı dili, sabrı, enerjisiyle danışanını motive eden, ilgili ve mesleki açıdan donanımı tam, işinin ehli bir diyetisyen. Sağlıklı beslenme ve kilo problemi ile başvurdum. Güzel sonuçlar aldım. Diyetisyen arayışında olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar