Yrd. Doç. Dr.

Seydi Battal Gölgeli

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 202... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 283 profil ziyareti var

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Mezun olunan okullar

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp doktorluğu eğitimi, 1975 - 1981

Deneyimler

 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Öğretim Üyesi,

Hastalıklar

daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

14 görüş

 • Kizim dogdugundan beri Seydi beye gidiyoruz. Simdi bir kizim daha oldu ve onu da artik Seydi beye goturmeye basladik. Mukemmel bir doktor. Detayli muayenesi teshisleri ilaclari az vermesi cocuklari cok sevmesi gibi bir cok olumlu yani bulunan bir dr. Ondan baska guvenebilecegimiz bir dr yok acikcasi. Allah basimizdan eksik etmesin ve uzun omurler versin. Allah razi olsun Seydi beyden ve Seydi bey gibi doktorlardan. Eris ailesi..

 • Doktor Seydi Battal Gölgeli yi 2011 senesinde 2 aylık kızımın rahatsızlığında tanıştık. O ana kadar 4 Doktor a gitmiş olduğumuz halde teşhis koyamamışlardı. Aile Dostu Hekimimiz tarafından tanısına çok güvendiği bir Hekim Olarak Dr. Seydi bey e bizi yönlendirmişti. Dr Seydi bey ilk muayenede kızımın rahatsızlığını anlamıştı. Çok Hafif bir hastalık bebek reflüsü tanısı koydu. Uyguladığı tedaviyle kısa sürede kızım sağlığına kavuşmuştu. Dr Seydi bey İstanbul Nişantaşında kliniğinde olduğu dönemlerde kızımın genel kontrollerini yapıyordu. Fakat Medikalpark Gebzeye gidincede biraz zorlansakda kesinlikle Dr Seydi beye gidiyoruz. Önce Allah cc sonra Dr Seydi beye Sonsuz Mİnnettarız. Kızım şu an 5.5 yaşında ve Elhamdülillah gayet sağlıklı. Seydi Amcası artık bizim Ailemizden birisidir. Doktorluğunu Mükemmel yapan son derece dikkatli İlaçlar konusunda çok hassas çocuklara yüksek dozda değil yeterli dozda vermesine önem veriyor. Dr Seydi Bey i anlatmak sayfalat yetmez. Ailece sizi çok seviyoruz. Serpil Dinçer

 • Anneliğe ilk adımı 2000 yılında oğlum Toygar'la attım.Doktoruma güvenmek istiyordum.Muayenelerimiz,aşılarımız,hastalıklarımız derken Dr. Seydi bey çalışmış olduğu hastaneden ayrılarak,başka bir semtteki hastaneyle anlaşmıştı.6 yıl sonra ikinci oğlumu hangi doktora emanet edebilirdim.Poyraz akciğerine ceviz kaçırmıştı ve Dr. Seydi beye ulaşmalıydım.Daha 16 aylıktı.Dr. Seydi bey ameliyat sonrası her gün aynı saatte arayıp çocuğun durumunu soruyordu.Etrafımızda doktorlar olmasına rağmen 6. hastalıktan,bademcik ameliyatı sonrası dikişleri patlatmalarına kadar her zaman yanımızdaydı.Bu yoğun temposunda gece gündüz demeden herkese zaman ayırabilmesine hayranım.En son küçük oğlumu 4 gece Silivri'de hastaneye yatırdık sebebi bulunamıyordu ve Gebze Medical park hastanesine Dr. Seydi beye gittik.Tedavileri,hastalıklara yaklaşımı,aileye açıklamaları,mesleğini sevmesiyle,standartlar dışında kendini aşmış bir doktor.Oğullarımı sağlığına kavuşturduğu ve onların sayesinde böyle bir doktorla tanıştığımız için çok mutluyuz.Sizi seviyoruz,güveniyoruz.İyi ki varsınız..

 • Gülsen Ailesi Almanya dan
  Dr Seydi bey anlatilmaz ancak yasanir cok merhametli ,sevecen egolari olmayan doktor amcamizdi bizim Türkiye ye geldigimizde ziyaret ettigimiz de ilgisini vve sevgisini bizden hic esirgemedi oglum 41 derece atesliyken onu bir gunde iyilestirip bizim ucaga yetismemisi sagladi cok isabetli ve yerinde uygulamis oldugu tedaviyle ona cok teskur ediyoruz ve böyle iyi doktoramcalaimiz oldugunu bilmek bizi mutlu ediyor

 • Değerli büyüğümüz kıymetli doktorumuz size ne kadar tesekkur etsek az oğlumuz EFE nin doğduğu günden itibaren düzenli takipleriniz sayesinde çok ciddi ve onemli bi rahatsızlığını hiçbir sorun olmadan atlatmis bulunuyoruz.Samimi ve içten yaklasimlarinizla hep yanımızda olduğunuzu bilmek bizim için çok önemliydi.Gecirmis olduğunuz rahatsizligi duyunca çok uzulduk tekrar çok geçmiş olsun.Saygı ve sevgilerimizle...
  Gulfer -Şahin UYANİK

 • Çok Değerli Büyüğümüz ile 2012 yılında tanıştık. Kızımızın gribal enfeksiyonuna verdiği ilaçlar sayesinde bıçak gibi kesildiği gündü. Akabinde, hastası ile iletişimi, şefkati, güler yüzü, anne-babası olarak bizlerin kendisine her sorduğumuz soruya içtenlikle cevap vermesi, cevaplarının arasında değerli bilgiler de paylaşması bizleri çok memnun etmiştir.

  Bu derece ilgili ve alakalı bir doktor ile daha önce karşılaşmamıştık. Bizleri gerçekten olumlu yönde etkilemiştir. Hastalık sonrası, düzenli kontrollerde, ikinci çocuğumuzun doğumu esnasında, doğum sonrası kontrollerde, gereken ilgi ve alakayı fazlası ile göstermiştir.

  Doktorumuzun bağlı olduğu Özel Hastanenin şahit olduğumuz çalışma ortamının yoruculuğu, özel bir hastanenin, zaman zaman hastane olmasının dışında tamamen bir kar amacı güden kuruluş haline gelmesine sebep veren politikalar ile doktorlarımıza maalesef çok yüklenilmektedir. Muayene için beklediğimiz sırada, hocamızın birkaç doğum sonrası gittiğine şahit olduk. Bunun sonucunda, değerli Doktorumuz da son dönemde fazlası ile yorulmuş ve maalesef üzücü bir rahatsızlık geçirmiştir. Kendisine şifalar diliyoruz.

  Konu ile ilgili şahsen, doktorumuzun bağlı olduğu Özel Hastanenin Gebze ve Genel Merkezine gerekli şikayetlerimizi, her şeyden önemli insanlık görevimiz gereği yaptık. Olumlu geri dönüşler ve özür telefonları gelmiştir.

  Sonuç olarak, her anne-baba gibi evlatlarına gereken ilgi, alaka ve şefkati fazlası ile gösteren, teşhis ve tedavide her zaman başarılı olan, hastalarını evladı gibi gören ve bu konuda gerçekten samimi olan Değerli Büyüğümüz, Doktorumuz Sn. Seydi Battal GÖLGELİ Beyefendiye SONSUZ SEVGİ VE SAYGILARIMIZI sunar, işlerinde Kolaylıklar dileriz.

  Kiraz Ailesi

 • Seydi bey ile tanışmamız,çalıştığı hastaneye ilk gelişimizle birlik de başlamıştır. İlk tanışmamızdan beri her muayeneye gelişimizde yeni bir şeyler öğretmiş, çocuğumuzun sağlıklı gelişmesine büyük katkılar sağlayarak bizi bilinçlendirmiştir. Kızım artık hastaneye gideceğimiz zamanlarda sevinçle gitmek de, doktorunun adını bile ezberlemiştir.
  Şimdi 4 yaşında olan kızımızın 1 yaşından beri düzenli kontrolleri, hastalıkları ve buna bağlı tedavilerinde bize yol gösterici doktorumuzdur. Her muayene de yeni bir şeyler öğrendiğimiz, kızımızla çok yakından ilgilenmiş, sanki bir hastane muayenesinde değil de bir oyun odasındaymış gibi kızımızla candan ve içerisine oyunlar katarak güler yüzlü yaklaşımıyla muayene etmiştir. Belki de doktor fobisi oluşmasını bu şekilde engellemiş, 4 yaşında olan kızımızın iğneden bile korkmaz olmasını sağlamıştır.
  Dr. Seydi bey, her zaman güler yüzlü yaklaşımı ile hastalık süreçlerini yakın takip etmiş, doğru teşhis için doğru soruları seçerek sormuş etkin tedavi yöntemi uygulamış ve bizleri hastalık ve süreç hakkında bilgilendirerek endişelerimizi ortadan kaldırmış kararlı bir tedavi yöntemi ile kızımızın eski sağlığına kavuşmasını sağlamıştır. Mevsimsel hastalıklar, salgın hastalıklar hakkında önceden bizi bilgilendirmiş önlemlerini almamızda yardımcı ve yol gösterici bir rol oynamıştır. Yazdığı reçetelerle hiçbir yan etki yaşamadan tedavi sürecimizi tam olarak yapmamızı sağlamıştır. Hastane yatışlarımız da odamızda ki takiplerini bizzat kendisi sıkı şekilde yapmış, geç saatlere kadar bizimle hastanede kalarak süreci takip etmiştir. Dr. Seydi bey tanıdığımız doktorlar arasında nadir rastlanan bir doktordur. Mesleğine aşk ile bağlı, hastalarının sorunlarına candan eğilerek ilgilenen bir doktorumuzdur. Yalnız bizimle değil diğer çocuk hastaları ile de aynı şekilde ilgili odasından çıkan tüm çocuklar ve aileleri güler yüzle çıkmaktadır. Dr. Seydi bey bizim ve kızımız için çok özel bir doktordur. Çünkü kızımızla ilgilenmesi son derece samimi ve candandır. Hatta şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki olur da Dr. Seydi bey başka bir hastaneye gidecek olursa bizde onunla beraber gideriz. Çocuğumuzun tek doktoru Dr. Seydi bey olmasını arzu ederiz.
  Dr. Seydi bey doktorluk mesleğinin bilincinde ve modern tıbbı yakın takip ederek tedavi yöntemlerini etkin olarak kullanmakta, bizlerinde anlayacağı dile bunu çevirerek aktarmaktadır.
  Doktorumuz Dr. Seydi beye mesleğinde artan başarılar, sağlıklı nice uzun yılları sevdikleri ve biz hastaları ile geçirmesini dileriz.
  Saygı ve Hürmetlerimle,
  Evren ÇİFTÇİ

 • Saygın’ımız 19.01.2013 te aramıza katıldı. Ben çok panik bir anneyim ve her anne gibi çocuğum için en iyisini istiyorum. Çocuk doğduktan sonra ki en önemli mesele memnun kalacağınız bir doktor seçmek. Kontrollerimiz için kendi seçimimizle Seydi Bey’e gittik. İlk dikkatimizi çeken şey, ilk defa anne-baba olmanın verdiği heyecan ve panikle en basit sorularımızı bile sıkılmadan, doğru düzgün anlatarak cevaplaması oldu. Yaklaşık 3 yıldır her gidişimizde ilgisi ve samimiyeti ile bizi kendisine hayran bıraktı. Her detayı dikkatlice takip eden, çocuk hakkında çok soru sorup değerlendirmesini fiziksel muayene ile birleştirip tedaviye başlayan, çocuğa gereksiz ilaçtan kaçınan, kendi çocuğuna kullanmayacağı ilacı sizin çocuğunuza asla vermeyen, kendini mesleğine ve çocuklara adamış saygıdeğer biri. Telefon ile aradığımızda da, o kadar yoğunluğun içinde zaman ayırıp sorularımızı içtenlikle cevaplama nezaketini gösteren çok değerli bir doktor. Tabii yardımcısı Nurgül Hanım’ın güleryüzlü tavrını, eşsiz yardımlarını takdir etmeden geçemeyeceğim. Hiçbir şeyi unutmuyor. Her ikisine de çok çok teşekkürler.

 • işini severek yapan nadir insanlardan. cocuklari sevdigi her halinden belli olan bir doktor. cok sevecen bir kere.sizi tanimak cok guzel hocam.iyiki varsiniz

 • Doğumumu gebze medikal park hastanesinde yaptım. Daha önce hiç kimseden duymadığım bir mevzu oldu kadın doğum uzmanım ameliyatımiza çoçuk doktorununda gireceğini söyledi. Çok memnun oldum ameliyat tarihim belirlendikten sonra dogumuma giricem olan Yrd. Doç. Dr seydi battal GÖLGELİ beyle tanıştım bu uygulamayı hastaneye getiren ilk hekim olduğunu öğrenince güven duygum iki kat arttı. Doğumdan itibaren yaklasik bir yıldır düzenli olarak Seyfi beye gidiyoruz kişisel egolarindan arınmış güler yüzlü çocugumuza yaklaşımı inanılmaz guzel, bütün sorularınızın cevabını net aldığımız bir hekim olduğu için kendisine AKBAL ailesi olarak çok teşekkür ederiz...

 • Ablam çok titiz ve endişeli bir anne.Birçok çocuk doktorunun bebeklikten itibaren verdiği antibiyotik tedavisinden dolayı çok endişeliydi.Tesadüfen Medicalpark ta Seydi Battal Gölgeli ile tanıştı ve yaklışık bir yıldır bebeğinin aylık kontrolleri için oraya gidiyor.Doktor beyin ilgi alakası ve tedavi yöntemlerinden çok memnun.Çevresindeki herkese de tavsiye ediyor.. Gebze Medicalpark'a bünyesinde böyle güvenilir bir hekim çalıştırdığı için teşekkür ederiz..

 • Çocuğumun bademcik sorunu için on numara beş yıldız bir tedavi uyguladı. Ailemizin doktoru oldu. Teşekkürler Hocam...

 • İyi bir hekim çocugum alerjik rinit nereye götürdüysem öksürmeden dolayı burun akıntısından dolayı hep antibiyotik yanlış ilaçlar verildi ama seydi beyden allaj razı olsun yerinde ilaçlarla çocugum şu an iyi gebzede iseniz gidin derim

 • minnettarım kızımın dünyaya geldiğinde elini ilk tutuğu ve rahatsızlıklarında doğru teşhisleri sayesinde kızımın sağlığına kavuşturduğu için.Mesleğine kendini adamış ve ticari kaygısı yerine çocukların sağlıklı hayat sürmesini ilke edinmiş bir.