Psk.

Sıla Sönmez

Psikoloji

14 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 371 profil ziyareti var

Psikolog Sıla Sönmez,Girne Amerikan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji (İngilizce) Bölümünden mezun olmuştur.EPC Hastanesi'nde görev yapmaktadır. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S
  Yer: Özel Epc Hastanesi

  şu zamana kadar bir çok psikolog değiştirdim hepsine gitmek istemeyerek zorla götürüldüm ve tedaviyi yarıda kestim. ama Sıla hanım için her hafta başka bir şehirden geliyorum. beni sıkmıyor, gerkiyor veya derdimi anlatmam için oturup beklemiyor. kendi süren dolunca çıkmamak için ısrar bile ediyorum yanınızda bir masa fena olmazdı dünyanın en iyi psikoloğu ????

 • N
  Yer: Özel Epc HastanesiHizmet: OKB

  Psikolog değil de abla gibi yaklaşması benim doktorum yerine sıla ablam olması sayesinde kimseye olamadığım kadar rahat ve huzurlu hissettiriyor yanında. Her zor anımda herkesten çabuk ulaşabileceğim hep yardım etmeye hazır harika birisi. Yıllardır süren ve hayatımı etkilemeye başlamış sorunumu beni ilaç tedavisi gibi kısa süreli tedaviler olmadan daha kökten hızlı çözümle tedavi etmesinden dolayı beni en iyi anlayan ve hep pozitif yaklaşan eğlenceli bir doktor olduğu için ona minnettarım. İyileşsem bile hiç ayrılmak istemediğim bir insan iyi ki var. Teşekkür ederim.

 • K
  Yer: Özel Epc HastanesiHizmet: Çift Terapisi

  Diğer yorumları okuyunca ben de kendi düşüncemi yazmak istedim.Eşimle uzun yıllardır süren kavgalarımız bizi boşanmanın eşiğine getirmişti.Eşim arkadaşının bir psikolog tavsiye ettiğini bizim için belki bir umut olabileceğini söyledi.Daha önce birkaç kez böyle bir girişimde bulunup sonuç alamadığımız için başta istemedim.Sonra birgün eşim randevu almış gittik ve Sıla hanım benim psikologlara karşı önyargımı yıktı diyebilirim.Asla suçlayıcı ya da yargılayıcı değil.Tarafsız yaklaştı ve ben de bir erkek olarak kendimin anlaşıldığını hissettim.Çözülmeyecek diye gözümüzde büyüttüğümüz problemlerimiz 2 seansta bitti.Fakat biz devam etmek istedik çünkü bize iyi geliyordu.Burdan tekrar kendisine teşekkür etmek istiyorum.

 • E
  Yer: Özel Epc HastanesiHizmet: Çocuklarımın psikolojik sorunları nedeni ile ziyaret ettik

  Daha önce bir çok kez çocuklarım için psikologlara gittim ama ilk defa ilk seansında başarı sağlayan bir tek sizi gördüm.
  Şu an 2 çocuğum seanslarına devam ediyor ve düzelmeye başladılar. İlginiz,sevecenliğiniz Tatlı diliniz güler yüzünüz ve tabi ki işinizin hakkını vermeniz sayesinde.
  Dilerim hayatınız boyunca tüm güzellikler sizleri bulsun.
  Gülen yüzünüz, güzel kalbiniz hiç solmasın başarılarınız her geçen gün daha da artsın inşaallah sizi seviyoruz????????????????????????

 • B
  Yer: Özel Epc Hastanesi

  Sıla Hanım dan ziyade Sıla Abla diyebilirim. Çünkü çok sıcakkanlı, çok anlayışlı, empati kurma becerisi kuvvetli ve çok ilgili bir psikolog. Seanslarım dışında sorunlarımı ilettiğimde hemen cevap alıyorum. İşini gerçek anlamda çok iyi ve severek yapan güvenebileceğim harika bir psikolog. İyi ki tanımışım. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir psikolog.

 • A

  Biz eşimle birlikte çift terapisi olarak gittik. Kendim ayrı olarak da kaygı bozukluğu için gidiyorum. Genel olarak memnun kaldık. Bizi yargılamadan dinlemesi güzeldi. Sürekli problemlerimize çözüm odaklı yaklaştı, bizi anladığını hissedebildik, ayrıca arkadaşça yaklaştı. Bir danışman-danışan ilişkisinden çok arkadaş ilişkisi olduğundan sorunlarımızı aşmamızda yardımcı oldu. Yakınlarıma da tavsiye ettim.

 • S

  Ben Sıla Hanım'la sınav kaygımdan dolayı görüşüyordum. Daha sonra kendisi ile seanlarımız çok olumlu bir şekilde ilerledi. Kaygım daha az bir seviyeye indi. Kendisinden çok memnunum bu konuda. Çok samimi, çok cana yakın, gerçekten kendisini herkese önerebileceğim bir psikolog. Şu an için aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

 • Yer: Özel Epc HastanesiHizmet: Piskolojimi duzeltmek

  Herseyden tamamen vazgeçtiğim ve pes ettigim bir donemde Sıla hanimdan randevu almıştım. Ilk seansta bile bana o kadar iyi geldi ki isini gercekten hakkiyla yapiyor tam bir psikolog naifligi ve samimiyeti.Tedavimiz sonlanmasina ragmen hala iletisimimiz devam ediyor.Hem doktorum hem arkadasim oldu.Herkese tavsiye ederim

 • A

  Sıla Hanım çok mütevazi, cana yakın, güler yüzlü. Gerçekten sorumluluk sahibi bir danışman. Telefonla dahi arayıp danışanını soruyor. Ben gerçekten Sıla Hanım'ı gitmek isteyenlere tavsiye ederim. Biz kendisinden çok memnunuz. Oğlum kendisi gitmek istiyor.Hatta Sıla Hanım'a 1 ay sonra gideceğimizi söylediğimde oğlum daha erken gidelim Sıla Hanım'a diyor. Oğlum da memnun. Benim oğlum çok asabi ve sinirliydi ,birşey söylediğimde hemen cevap veriyordu, en önemlisi ders çalışmıyordu. Okulda dersi dinlemiyordu. Eve ödev getirmiyordu, ben de evde ödev yaptığını görmüyordum. Şimdi ise benimle paylaşıyor okulda bu ödevim vardı, arkadaşlarımla yaptım diyor. Okulda olan olayları anlatıyor. Öncesinde hiçbir şey anlatmıyordu. En güzeli kitap okumaya başladı. Roman alıyorum roman okuyor. Bir durgunlaştı, asabiliği gitti oğlumun.

 • Y

  Biz Sıla Hanım'dan çok memnunuz. Güleryüzlü, ilgili, çocuğumla iletişimi çok iyi. Araştırarak gittim. Özellikle oğlumla iletişimi ve konuşması bizi çok etkiledi. Oğlumda Sıla Hanım'dan sonra ilerleme oldu. Seanslardan memnunuz. Birçok arkadaşımı da yönlendirdim. Herkese tavsiye ediyoruz.

 • K

  Sıla Hanım'a gittiğimde sıkıntı bir dönemdeydim. Kendisi olanları anlatmamı istedi daha sonrasında bana bu şekilde yardımcı olabileceğini söyledi. Kendisi gayet anlayışlı, güleryüzlü ve pozitif. İnsan ilişkilerindeki iletişimi gayet başarılı bunu hissedebiliyorum. 2 seans danışanı oldum. Bu 2 seans içerisinde kendisinin önerileri ile şu anki durumum gayet iyi. Kendisine ayrıca çok teşekkür ediyorum. Sıla Hanım'ın mesleğinde daha iyi noktalara gelmesini diliyorum.

 • M

  Araştırarak gittim. Bizi çok sıcak kanlı karşıladı. Yanına çekinerek girmediğimiz bir danışman. Çok güler yüzlü ve aynı zamanda çocuğumla da çok güzel ilgileniyor. 3 aydır danışanıyız. Sıla Hanım sayesinde ilacı bıraktı. Baya bir yol katettik, şu anda çok memnunuz. Takıntılarımız geçti. Derslerde başarılı. Korkularımızı yendik. Korkuları vardı, uyuyamıyordu. Seanslarımız devam etmekte. Yakınlarıma ve komşularıma da tavsiye ettim. Onlar da çocuklarını götürüyorlar.

 • N

  Sıla Hanım'dan çok memnunum. İlk görüşmemizde bana güven verdi ve faydasını göreceğim konusunda ikna oldum ve devam ettim.İlk olarak seanslarımızda beni çok rahatlattı ve kendisiyle onunla konuşmak bana iyi geldi ve geliyor. Genç olmasına rağmen çok yardımcı oldu. Başarılarının devamını dilerim.Herkese tavsiye ederim.

 • S

  Daha önce de psikologa gitmiştim.Fakat bir neticeye ulaşamamıştım. Sıla Hanım'ın yönlendirmeleri ve nokta atışarı çok iyiydi.Büyük desteğini gördüm ve bana çok faydalı oldu. Herkese tavsiye ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Psikolog Sıla Sönmez,Girne Amerikan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji (İngilizce) Bölümünden mezun olmuştur.EPC Hastanesi'nde görev yapmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Girne Amerikan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü