Adres

Seyitgazi Mah.No:1/1-A Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Melikgazi
Acıbadem Kayseri Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Adenit
  • Lomber Disk Hernisi
  • Dirsek Ağrısı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
22 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
H
Konum: Acıbadem Kayseri Hastanesi Diğer

Sinan hocaya geçen sene ÖÇB + Menisküs tamiri + iç yan bağı yırtığı ile gittim ve ameliyatımı kendisi yaptı. Mümkün olabilecek en kısa sürede toparlandım. Tüm süreç boyunca her telefon edişimde ve kontrol muayenelerinde mutlaka detaylı ve tatmin edici açıklamalar yaptı , aktif sporcu değilim ancak şu anda rahatlıkla egzersiz yapabiliyorum , dizim güçlendikçe hergün daha iyiye gidiyorum. Öncelikle çok iyi bir insan ve sonrasında da eşsiz bir doktor, konusunun mutlak uzmanı , tekrar teşekkürler


Konum: Acıbadem Kayseri Hastanesi Revizyon ön capraz bag

Revizyon on capraz bag ameliyati oldum sinan hocamda ilk ameliyatimk yapan doktor tunel hatasi yapti bu yuzden dizimi bülemiyordum sinan hocayla tanistim tavsiyler sayesinde ve 2 hafta once ameliyat oldum ilk ameliyatimin 3.ayindaki durumdayim simdi sinan hocayi ortopedi dalinda tavsiye ediorum


S

Beş ay önce kazadan sonra ameliyat oldum. Ameliyat sonrası başlayan fizik tedaviden dizimde birden fazla travma olması sebebiyle pek sonuç alamadım. Dördüncü ayıma girdiğimde profesor doktor Sinan Karaoğlu beye görünmek istedim. Doğru egzersizlerle düzelebileceğimi söyledi ve bana bir egzersiz takvimi verdi. O güne kadar 45° açılan dizim Sinan beyin egzersizleri ile bir hafta içinde tamamen açıldı. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum. Gerek uzmanlık alanında ki başarısı, gerek hastasını ağırlamasıyla harika biri.


S

3 sene önce eklem yerindeki ödem sonucu sinan hocama ameliyat oldum dünya hastanesinde 3 yıl bu ağrıyla gezmedigim doktor kalmamışti 3 yıl ardan sonra bir bakışta ameliyat dedi korkmama rağmen ağrım çok olduğundan kabul ettim o gün bu gündür dua ediyorum kendisine çok şükür hiç bir sıkıntım yok .. ve gayet iyiyim ...


U

Sinan beye 1.5 yaşındaki kızımın dirsek kırığı için gittim. Fakat randevulu gitmeme rağmen 1.5 saat sonra ilgilenildi. Kesinlikle çok soğuk bir davranış sergiledi. Başından savmak için bir kaç cevap verdi. Fizik tedavi yapılması gerekir dedi, lakin guvenmedigim için başka bir doktora gittim ve sadece beklemem gerektiğini öğrendim 1 ay sonra dirsek hareket kısıtlıgı kendiliğinden geçti. Dediği uygulansaydı kızım boşuna acı çekecekti.


02 01 2016 tarihinde sayın hocama kalça kireclenmesinden dolayi ameliyat oldum daha önceki hocalar protez onermisti ama hocam gerek duymadi başarılı bir ameliyat oldu kendisine ekibine ve hastanesine teşekkür ederim güven veren sıcak kanlı vede mesleğinin en iyilerinden olan bir prof dr dur sayın hocam hersey için çok teşekkür ederim hersey gönlünüzce olsun


M

Ön çapraz bağ menisküs ameliyatı oldum. Ön çapraz bağım sorunsuz ancak dikilen menisküs sorun çıkardı, bir yıl aradan sonra tekrar menisküs ameliyatı oldum, bu ameliyatta menisküsün bir kısmı alındı.. Şuan menisküs nedeniyle ağrılarım devam ediyor, yürüme hariç sürekli ses ve takılma var. özellikle çömelip kalkma ciddi sorun oluyor. ilk ameliyattan sonra 2 yıl geçti. tekrar muayene için Sinan Bey'e gideceğim, Allah herkese şifa versin.


Y

Sinan hocama bugün ameliyat oldum öçb+oncapraz bağdan..o kadar memnunumki anlatamam.gecen sene Abim oldu ayni aameliyatı ben oturmuş aglamistim.cok aci cekiyordu.o yüzden çokta korkuyordum..ama cikali 6 saat oldu nerdeyse yok denecek kadar az agrim var..hocamin isi gücü rast gelsin .hocamla türkü söyleyerek ameliyat oldum.gozunuz kapalı güvenin..kaliteyi sizde hissedeceksiniz..


Ö

12 Mart 2014 tarihinde ÖÇB ve Dış menüsküs tamiri ameliyatı oldum. ameliyattan 12 gün sonra işbaşı yaptım. şuan normal hayatıma devam ediyorum ve doktorumun verdiği rehabilitasyon programıma devam ediyorum. fizik tedaviye ihtiyaç duymadan başarılı bir ameliyat sonucu normal hayatıma döndüm. Sinan hocamdan Allah razı olsun. teşhis ve tedavisindeki başarısının yanı sıra hastalarına olan davranışı ve yakınlığından dolayı sonsuz teşekkür ederim.


ben askeri personelim, hocamla 2002 yılında ortopedi doktoru Feridun ÇİL'in yönlendirmesi ile tanıştım. revizyon çapraz bağ ameliyatı olacaktım fakat askeri hastaneden sevk yapmadıkları için kendisine ameliyat olamadım. toplam 4 ÖÇB ameliyatı olmama rağmen olumlu sonuç alamadım.son ameliyatımı 2005 yılında olmuştum ama şikayetlerim devam ediyor. kimseyede güvenim kalmadığı için bağlarım yırtık yaşamayı tercih ettim. şimdi buradan sinan hocamı görünce bir umut oldu içimde ve kendisine ulaştıktan sonra kendisi de kabul ederse ona teslim olarak ameliyat olmak isterim. en kısa zamanda dizimi kendisine göstericem. YILLAR SONRA SİNAN HOCAM SAYESİNDE HAYALLERİM GERÇEK OLACAK İNŞALLAH.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Adenit
  • Lomber Disk Hernisi
  • Dirsek Ağrısı
Tümünü göster