Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

22 Şubat 1982 tarihinde doğdum, Lisans öncesi eğitimlerimin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığım tıp eğitimimi 2005 yılında tamamlayarak tıp doktoru… daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
30 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • .

  Değerli hocam Suat Karataş..
  Öncelikle size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.iki sene süren bitmek bilmeyen sancılarımdan o doktordan o doktora,sonucu olmayan tedaviler,sancılar nedeniyle hastanelerde yatmam,ağrılar yüzünden psikolojim bozuldu.Dr.suat Karataş hocamı tanıyana kadarmış başarılı bir miyom ve kist ameliyatı geçirdim.ameliyathaneden çıktığım güne kadar ilgilendi.ilgisinden,güler yüzü ve engin bilgisinden dolayı kendisine birkez daha teşekkür ediyorum.inandığım güvendiğim tereddütsüz herkese tavsiye edebileceğim tek doktorsunuz.
  Herşey için çok teşekkür ediyorum sayqılarımı sunuyorum varlığınız daim, yolunuz açık olsun hocam.
  Sevgiler..

 • A
  Konum: İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Coklu Miyom Ameliyati

  Subat 2018 de coklu miyom, yani Kadin-Dogumcularin deyimiyle Miyomektami ameliyatimi basarilar gerceklestiren Dr. Suat Karatas ve ekibine Syafaniz araciligiyla bir kez daha tesekkur etmek isterim. Yillardir karin boslugumda benimle birlikte yasayan 17 degisik boyuttaki irili ufakli miyom evet yanlis okumadiniz tam 17 tane miyomu sanki basit bir yara ya pansuman yapamiyor us profesyonelligi ilen benden kesip cikar tan Dr. Suat Bey, gerek ameliyat oncesi konsultasyondaki tum sorularimi cevaplayarak gerekse ameliyat sonrasi da dikislerimin alinmasi ve kontrollerim sirasindaki ilgi ve alakasi ile de isinde ne kadar Titiz ve profesyonel oldugunu ispatlamistir. Ustelik benim oykum biraz ilginc yillardir Londra, Ingilere de yasamama ve tip ta bu derece ileri olmalarina ramen, Londra da be I muayene Eden hic bir jinekolog, Dr. Suat Karatas in gosterdigi kararliligi ve cesaret I goaterememis ve benim yillarca sancilar icinde yasamama sebep olmuslardir. Dr. Suat Karatas Istanbul da sagliginizi guvenlikle emanet edebileceginiz sayilari yok denecek kadar az olan Kadin-Dogum uzmanlarindan bir tanesi dir. Kendi sine ve ekibine tekrar tesekkur ederim

 • V

  Psikolojik olarak kabullenemediğim ameliyattan (rahim ve yumurtalıkların alınması) Dr. Suat Karataş ve ekibi sayesinde başarılı bir şekilde çıktım. Gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Yolunuz açık olsun hocam.

 • Konum: İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Myomektomi

  Merhabalar.Eşim 21 haziranda 4 saat süren myom ameliyatı geçirdi.En büyüğü 6 cm olan 17 tane myom çıkarıldı ve buna rağmen rahmi alınmadı. Bu başarılı ameliyatı büyük bir titizlikle yapan Dr Suat Karataş beye Deneyimi iş disiplini yanında göstermiş olduğu ilgi alakadan dolayı çok teşekkür ederiz. Bunca tecrübenize rağmen diğer meslektaşlarınızın aksine hala amatör ruhla çalışıyor olmanız bizi çok memnun etti. İnanın ilk defa bir doktorun yanından kafamızda soru işaretleri kalmadan ayrıldık çünkü siz zaten herşeyi anlatınız. Bizde anlamadığımız her şeyi sorabildik.herşeyden önemliside size kolayca ulaşabildik. İnanın bu saydıklarım çok az doktorda var. İyi ki sizi tanımışız Suat bey. Herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

  Celil-Özcan BAYKAL

 • A

  Üç sezaryenim vardı miyom şikayeti ile Şişli Etfal’de doktor olan kuzenimin tavsiyesi ile Dr.Suat Karataş’a gittim.Ameliyatımın zor bir ameliyat olacağı söylendi ama ben doktoruma cok güvendim korkusuzca ameliyata girdim.Ameliyat sonrası hiçbir acı,ağrı hissetmedim.Bir doktorun eli bu kadar mı hafif olur.Şimdi bütün arkadaşlarıma Dr.Suat Karataş’ı tavsiye ediyorum.Böyle iyi doktorlara çok ihtiyacımız var.Şimdi Suat Beye çok dua ediyorum beni bu sıkıntımdan kurtardıgı icin.Mesleğinde en üst derecelere gelmesi dileğiyle çünkü bunu hakediyor. -Aytül

 • Konum: İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Rahim sarkması

  Suat Bey in hastası olan annemin ameliyatı geçen hafta başarıyla gerçekleşti.Suat Bey in adını duyana kadar annem birçok doktora muayene oldu.Muayene olduğu tüm doktorlar annemin yaşını ve şeker hastası oluşunu bahane ederek ameliyat olmaması gerektiğini ameliyat olsa bile başarı oranının çok düşük olduğunu söylediler. Ama Suat Bey daha ilk muayenede bizi çok rahatlattı. Doğru kişiye geldiğimizi anladık Ameliyat sonrasında da yanılmadığımızı gördük.
  Suat Bey e mesleki tecrübesiden , hastaya bilgi aktarımından ,ilgisinden ,samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederiz .Sevgi ve saygılarla

 • M

  Bir yakınımızın tavsiyesi sayesinde tanıştık Dr.Suat beyle.Öyle bir iyilik yapmışız ki böyle hem işinde inanılmaz profesyonel bir hekim hemde görüp görebileceğiniz en mütevazı insanı karşımıza çıkardı hayat.İlk bebeğimi kaybetmenin verdigi tedirginlik ve hassasiyeti yaşıyordum ikinci gebeliğimde.Ancak hem hamileliğim sürecinde gösterdiği ilgi,hem doğum hemde doğumdan sonraki yaklaşımı ve yaptıklarını unutamam.Hep yanımızda oldu.Sayesinde evladımızı sorunsuz bir şekilde kucağımıza aldık.Bir bebek daha yaparmiyim bilmiyorum ama doktorum kesinlikle Suat bey :)
  İyi ki varsınız Suat bey.
  Nağme Usta

 • S
  Konum: İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

  Suat beyi kızımın doktoru olması nedeniyle tanıdım. Kızım çok güvendiği için benim muayenemi ve ameliyatımıda kendisine yaptırmakta hiç tereddüt etmedim. Gerçekten içten samimi, bilgili ve aileden biri gibi suat bey. Sorulan tüm sorulara bıkmadan cevap verir. Ayrıca korktuğum ameliyatımı(rahimin alınması) o kadar güzel ve o kadar başarılı yaptı ki çok çabuk ayağa kalktım. Bu süreçte psikolojik olarak da çok destekledi suat bey.
  Herşey için sizin aracılığınızla kendisine çok çok teşekkür ederim. Mükemmel bir doktor suat bey

 • D
  Konum: İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: laporoskopi ve doğum

  Suat beyle 4 yıl önce bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Güleryüzlü olması ve herşeyi detaylı anlatması nedeniyle ona güvenebileceğimi anlamıştım. Çok zor bir yerde ve büyük olan miyomumu laparoskopik yöntemle alarak zor bir ameliyatın üstesinden gelmiş daha sonra da gebelik için baştan sona beni desteklemiştir.
  Hamilelik birçok kadın için çok özel bir durum ve bu sürede bilgisine güveneceğiniz bir doktor bulmak hiç de kolay değil. Oldukça zor bir hamilelik geçirmeme karşın bir an bile kendisiyle yola çıkmaktan pişman olmadım. Gebelik surecinde en cok ihtiyaciniz sey olan 'dogru iletisim'i onunla kurabileceginize eminim.
  Suat bey çok caliskan, guncel tum calismalardan haberdar, hicbir detayi atlamaz ve size bosa evham yaptirmaz. Bunlarin yaninda cok icten ve samimi birisi.
  Hem ameliyatım hem gebeliğim sürecinde beni sonuna dek desteklediğiniz için size minnettarım Suat hocam.
  Burdan doktor arayışı içinde olan herkese Suat beyi gözüm kapalı tavsiye ederim.

 • Konum: İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

  Değerli hocam Suat Karataş..
  Öncelikle size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..
  Ben rahatsızlığımı öğrenince hiç bir araştırma yapmadan tavsiye almadan tamamen rastgele gittiğim bir doktordu Suat hocam.
  Güler yüzü, ilgilisi alakası, hastasına sıcak yaklaşımıyla kısa zamanda bana güven verdi.
  Gerekli testleri yaparak ameliyatımı uygun gördü ilk cerrahi operasyonum olacaktı ameliyatımı kendisi yapacaktı biliyordum ama yinede tedirqinlik ve korku vardı.
  Ameliyathanede Suat hocamı qörünce rahatladım artık biliyordum ki qüvenli ellerdeydim. Ameliyatım başırıyla qerçekleşti.
  Rabbim bana bi dert vermişti ama yanı sıra dermanınıda vermişti şükürler olsun ki Suat hocam qibi bir hekimi tanıdım..
  Rahatsızlığım süresince hep ulaşılır, hep hoşgörülü oldu hiç bir sorumu cevapsız bırakmadı.
  Her zor anımda piskolojik desteğiyle moral verdi içimi rahatlattı çok yardımcı oldu bu zorlu süreci Rabbim'in izniyle ve hocamın büyük desteğiyle atlattım çok şükür.
  Suat Karataş hocam hiç bir söz sizin mükemmelliğinizi anlatamaz siz mesleğini layığıyla, yapan her zaman takdir ettiğim inandığım güvendiğim tereddütsüz herkese tavsiye edebileceğim tek doktorsunuz.
  Herşey için çok teşekkür ediyorum sayqılarımı sunuyorum varlığınız daim, yolunuz açık olsun hocam..

Hakkımda

Hakkımda

 • 22 Şubat 1982 tarihinde doğdum, Lisans öncesi eğitimlerimin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığım tıp eğitimimi 2005 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı aldım. Ardından yine İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimimi tamamladım ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldum.

  2005-2010 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda görev yaptım. 2011- 2012 yılları arasında Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde zorunlu hizmet yükümlülüğünü yerine getirdikten sonra Şubat 2013 - Haziran 2013 tarihleri arasında İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nde ve Ocak 2015 - Haziran 2015 tarihleri arasında 6 ay süreyle İstanbul Şişli Memorial Hastanesi İVF ve Genetik Ünitesi’nde görev yaptım. Haziran 2015 tarihinde Acıbadem Case Laboratuarında Jinekolojik Endoskopi ve Robotik Cerrahi uygulama Eğitimi ve sertifikasyonunu tamamladım , 2013 yılından günümüze ise Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mesleki çalışmlarıma devam etmekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru 1999-2005
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD , Araştırma Görevlisi , 2005-2010

Deneyimler

 • Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • İstanbul Şişli Memorial Hastanesi İVF ve Genetik Ünitesi
 • Florence Nightingale Hastanesi
 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı
daha fazla

Hastalıklar

 • infertilite(kısırlık)
 • Laparoskopik ve histeroskopik cerrahi
 • kızlık zarı(hymen) ve genital estetik
 • myom, yumurtalık kistleri tanı ve tedavisi
 • idrar kaçırma, rahim sarkması
 • rahim, rahim ağzı ve yumurtalık kanserleri
 • rahim duvarı kalınlaşması ve polip tedavisi
 • gebelik takibi ve doğum (normal ve sezaryen doğum)
 • riskli gebelik takibi
daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Dünyayı Değiştirme potansiyeline sahip kadınlarımızı sağlığına kavuşturup, en değerli varlıklarımız çocuklarımızın yaşama ilk merhabalarındaki mululuğu birlikte yaşamak

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Her zaman kendinizi bir telefonla iş ortamında bulmak ve her zaman iki canlıyı sağlıklı buluşturmak için canla başla çalışmak

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Hastalarımın ameliyat sonrası yüzlerindeki tebessüm, bir insana yardımın verdiği haz ve melek yüzlü, güzel kokulu bebeklerle iç içe olmak

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Daha önce gebe kalamazsın denilip , 20 yıl boyunca çocuk sahibi olamayan hastamın, tüp bebek öncesi gerekli olan ameliyatını gerçekleştirdikten sonra tüp bebekle gelen gebelik haberi ve yaşanan mutluluk anı