Adres

Rüzgarlı Gayrettepe Sokak No:6 Ulus, Ankara
Ankara Ulus Devlet Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
R
Konum: Ankara Ulus Devlet Hastanesi Diz Protezleri

Uzun yıllardır dizlerinden şikayeti hiç bitmeyen 110 kilo olan Konya da yaşayan annemin Aralık 2017 tarihinde Dr. Adnan Gürbüz tarafından sağ diz ameliyatı gerçekleştirildi. Gerek ameliyat gerekse ameliyat sonrası dönemde herhangi bir komplikasyon yaşamadan 3 gün sonra evimize geldik. Yaklaşık 4 ay süre sonunda annem (diğer dizi kötü olmasına rağmen) oldukça iyi yürümeye başladı. Gerçekten hareketlerinde epey bir rahatlama gözleniyor. İlk fırsatta diğer (sol) dizinden de yine dr. Adnan bey tarafından ameliyatının yapılmasını arzu ediyoruz. Tam anlamıyla mükemmel bir cerrahi hekim olan Adnan Gürbüz'e sonsuz teşekkürler.


D

Doktorun adını bir arkadasımdan duydum. Annemin dizleri çok ağrıyordu. Arkadaşları başka doktorlara ameliyat olmuşlar ama çok memnun değillerdi. Ancak annem doktoru görünce konusunca çok sevdi. Ameliyat olalı 6 ay gecti. Şimdi çok rahat ve hiç ağrınız yürüyor. Her gün Dr Adnan beye dua ediyor


R

Ayağımda yaşam standardımı etkileyen bir kitle vardı. Marmaris'te oturuyorum. Marmaris, Muğla ve Yatağan bölgerinde ortopedi bölümlerini dolaştım. Röntgen vs. işlemler ve sonuç krem verip gönderdiler. En son ailemin yanına Ankara'ya gittiğimde Ulus Hastanesine yine sonuç alamayacağımı düşünerek gittim. Aşırı kalabalık ve hasta psikolojisi tabi bekleyen herkez gergin. Sonra sıra bana geldi. Ben de içeri girerken böyle bir ortamda doktor da haliyle yeterince stresli ve suratsızdır diye düşünerek içeri girdim. Yok tabi ki öyle biri olsa bu kadar vakit ayırıp hakkında yorum yazma zahmetine girmezdim. Gayet güler yüzlü, anlayışlı ve ilgiliydi. Özel hastanede olduğumu hissettirdi. ayağımdaki problemi söylerken hala krem yazacak diye düşünüyordum. Öyle ya 5 tane doktor gezmişim hepsi aynı alanda... ayağıma baktı, kitlenin olduğu yere dokundu.. "alırız 1 haftaya iyileşirsin" dedi ve ayak başparmağımın altındaki kısıma baktı "buranın iyileşmesi uzun sürer" dedi. ameliyat ve sonunda kurtuldum. Bunlar benim hasta gözümle.. aynı alanda uzman olarak görev yapan bir çok doktora gidip sonuç alamadım. Op. Dr. Şükrü Adnan Gürbüz'e teşekkür ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet