Türkay Kırdak, Genel Cerrahi Bursa

Prof. Dr. Türkay Kırdak

Genel cerrahi

17 görüş

Adresler (2)

Yenikaraman Mahallesi Sanayi Caddesi No:150/16 Umi Plaza, Bursa
Türkay Kırdak Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
17 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
F
Konum: Türkay Kırdak Muayenehanesi Diğer

DR. Turkay beye esimin hastalığı icin gittik. Sol tiroidinde nodül vardı. Biopsi sonucu alınması gerektiği söylendi. Ama dyebilirim ki konusunda Türkiye çapında ilk 3 hatta 1. Sırada yer almayı fazlasiyla hakeden bir Dr. Ilk muayeneden ameliyat sonrasına kadar sürekli bilgilendirme yaparak karşılaşabileceğimiz her türlü durumu anlatması bizi çok rahatlatdi. Olumsuz hiç bir şeyle karşılaşmadık. Ameliyat sonrasında da sürekli takip ediyor. Konusunda cok uzman, ciddi ve hicbir şeyi şansa bırakmıyor. Bursalılar olarak böyle bir Dr.a sahip olduğumuz için çok.sansliyiz.


Ş
Konum: Türkay Kırdak Muayenehanesi Diğer

Troid nodülüm şüpheli çıkınca araştırmalarım doğrultusunda Türkay Hocama gitmeye karar verdim.Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri oldu bu benim için.Türkay hocam bu alanda işinin ehli bir insan .Ameliyat sonrası toparlanma ve iyileşme sürecim çok hızlı oldu .Ayrıca en en önemli konulardan biri olan ses tellerime hiçbir zarar gelmedi.
Gözünüz kapalı her konuda Türkay hocama güvenebilirsiniz.


M
Konum: Türkay Kırdak Muayenehanesi Diğer

Troid nodülü şüpheli çıkınca ameliyat denildi. Korkularım çoktu çünkü ses kısıklığı, nefes borusunda hasar, ömür boyu kalsiyum kullanma gibi riskleri vardı. Türkay Hocamla tanışınca o sıcak kanlılığı, samimiyeti, güler yüzlülüğü, sakin konuşmasıyla benim korkularım azaldı. Ve 09.12.2019 da ameliyatım başarılı geçti. Ona çok minnettarım. Allah ona sağlıklı, uzun ömür versin, yolu açık olsun.


F
Konum: Türkay Kırdak Muayenehanesi Diğer

Kapıdan girdiğimde bana güven veren Prof
Dr. Türkay Kırdak Hocama binlerce teşekkürler.Benim tiroit ile ilgili olan sorunumu çok başarılı bir ameliyatla sonuçlandırdı.Sonrasında kontroller için gittiğimde de aynı guleryuzle karşıladı.Kendisine minnettarım kesinlikle tavsiye ederim.


G
Konum: Türkay Kırdak Muayenehanesi Diğer

Troidnodulum vardı amaliyat denilince doktor araştırmaya başladım.Yine genel cerrahi olan bir tanıdığım vasıtasıyla Türkay bey'e gittim.Kendisinden emin güvenilir güler yüzlü bir beyefendi.Amaliyatım ve sonrası çok iyi geçti. Türkay hocam bence sadece Bursada değil Türkiye genelinde iyi bir profösör.gözünüz kapalı güvene bilirsiniz.varolsun.


Ö
Konum: Türkay Kırdak Muayenehanesi Diğer

Tiroid nodulum şüpheli çıkınca doktor araştırmaya başladım ve Sevgili Türkay Hocamla görüşmeye karar verdim. Verdiğim en doğru kararlardan biriydi. Ameliyat öncesi endişelerim ve korkularım çok fazlaydı. Ancak çok kolay ve sorunsuz bir şekilde ameliyatım gerçekleşti. Bir hafta içerisinde normal yaşantıma geri döndüm. Hocamızın alanında en iyisi olduğunu düşünüyorum. Ameliyat öncesinde ve sonrasında hem güler yüzlülüğü hem de ilgi ve alakasıyla bizi oldukça memnun etti. Herkese tavsiye ediyorum.


Ç
Konum: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Diğer

Papiller karsinom teşhisi konulduğunda tedavi için ilk tavsiye edilen doktor Türkay Bey oldu. Büyük tedirginlik ve korku ile ameliyat nası olacak sonrasında nasıl gelişmeler olacak gibi düşüncelerimiz vardı ancak Türkay Beyin gerek muayene sırasında kullandığı rahatlatıcı cümleler gerek sakin ve güvenilir tavrı ile gerçekten korku ve endişeyi azaltmaya yetiyordu. Ameliyatımız başarılı bir şekilde tamamlandı kontrollerimiz yapılıyor ilgi ve alakası müthiş denilecek seviyede bir doktor, demem o ki eğer bu şekilde cerrahi bir operasyon geçirmeniz gerekiyorsa öncelikle korkmayın sonrasında zaten Türkay Bey sizin için en iyisini yapacaktır :)


C
Konum: Türkay Kırdak Muayenehanesi Muayene

Troidlerimde nodül olduğunu öğrendiğimde bu konuda bana yardım edebilecek en iyi doktoru araştırmaya başladım. Tavsiye üzerine Türkay beyi buldum.Hayatimda gördüğüm en güler yüzlü, beyefendi doktor diyebilirim. Bana ameliyat olmam gerektiğini anlayabileceğim şekilde tane tane anlattı. 2 Aralık da üniversite hastanesinde ameliyat oldum.Ameliyatım başarılı geçti.Ses tellerime hic zarar gelmedi. Ameliyat sonrasında da sürekli ilgilendi ve beni bilgilendirdi.Gercekten gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir doktor diyebilirim. Tiroid konusunda bir rahatsızlığınız varsa ilk adresiniz türkay bey olsun.Hepinize şifa diliyorum..


S
Konum: Türkay Kırdak Muayenehanesi Paratiroid

Annemin paratiroid rahatsızlığı vardı. Bu rahatsızlıkla ilgili Türkay Bey'in adını duyduk ve muayene için annemi kendisine götürdük. İlgili ve güleryüzlü olması bizi çok memnun etti. İşinin ehli bir doktor. Annem şuanda çok iyi, çünkü ameliyatı da çok başarılı geçti. Türkay Bey'e çok teşekkür ederiz.


A
Konum: Türkay Kırdak Muayenehanesi Dikişsiz Tiroid Cerrahisi

2. biyopsi sonuçlarını almaya gittiğimde ameliyat denilince ben doktorumu aramaya başladım. Bu süreçte devlet ve özel dahil olmak üzere tam 5 genel cerrahla görüştüm. Tüm doktorlar ameliyat olmam gerektiğinden bahsettiler. Görüştüğüm cerrahlardan biri bu ameliyatın ses telleri için önemli olduğunu, ses tellerinin kısılma ihtimalinden ve Bursa' da tiroid konusunda en güvenilir cerrahın Türkay Kırdak' ın olduğunu vurgulaması üzerine soluğu Türkay Kırdak' ın yanında aldım. Panik halinde hocanın yanına vardığımda, sakin, kendinden emin bir şekilde, tane tane ne olup bittiğini öğrendikten sonra tiroid ameliyatı olmam gerektiğinden bahsetti. Benim ses telleri konusundaki endişemi duyunca böyle bir şeyin olma ihtimalinin çok düşük olduğunu ve böyle bir vaka ile karşılaşmadığını söylemesi üzerine dedim ki doktorum Türkay Kırdak. 27.11.19 tarihinde tiroid ameliyatı oldum ve sesimde hiçbir değişiklik olmadı çok şükür. Bugün dikişlerim alındı ince bir çizgi seklinde izi var ama bir sene içinde bu çizgi de belirsizleşicekmiş. Iyi ki diyorum Türkay hocaya biri beni yönlendirmiş iyi ki onunla devam etmişim. Kurduğu diyalog olsun beyefendiliği olsun çok nezih bir insan. Kendinizi benim gibi yıpratmayın Türkay Kırdak' ı bulun. Şimdiden geçmiş olsun :)


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet