Adres

Egm Park hospital

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Genel Cerrahi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

1980 Konya doğumluyum. 1998 yılında Eskişehir Osmangazi üniversitesi tıp fakültesine başladım ve 2004 senesinde mezun olarak tıp doktoru ünvanı aldım....

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Şişmanlık (Obezite)
 • Morbid Obezite Cerrahisi
 • Mide Kanseri
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi İhtisası


Bilinen Diller

İngilizce

Hizmetler

Genel Cerrahi Randevusu


merkez Fırat mah şefik tugay cad no 15,

Egm Park hospital

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
51 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
B
Konum: Malatya Özel Egm Hayat Hastanesi Morbid Obezite Cerrahisi

Uğur hocamla ocak ayında uzun bir telefon trafiği sonrasında ameliyat olmaya karar vermemle haftasında malatyada bularak kendimi mide küçültme ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde aklıma takılan her sorduğum soruları belkide birçok kez duymasına rağmen ayrıntılı açıklaması asla sıkılmaması ve ses tonundaki huzuru hissettiğim için Uğur hocama olarak hayatımdaki en güzel günler başladı.
Malatyaya adım atar atmaz uğur hocamın göndermiş olduğu araba bizi alarak sofor arkadaşın hos sohbeti ile birlikte hastaneye gittik. İlk gün bütün tetkikler yapılıp ameliyat olmamda herhangi bir sağlık sorunumun olmadığı anlaşılınca ertesi gün ameliyata aldılar. Kocaman bir midem olduğunu biliyordum ama çıkan mide karşısında şok oldum. Ameliyatımın 5. saatinde kalkıp Uğur hocamın eşliğinde yürüdüm. Beşinci gün taburcu olurken 148 ile geldiğim hastaneden 141 kilo ile taburcu oldum. Şuan beş ay gibi bir süre geçti, Uğur hocamla sürekli iletişim içerisindeyiz. Her türlü konuyu kendisine çekinmeden yazabiliyorum. 58 yaşındayım bir oğlum daha oldu. 15 mayıs 2020 günü itibariyle artık 85 kiloyum. Geriye kaldı 19 kilo onuda en fazla 3 ay içerisinde verip hayatım boyunca hiç görmediğim ideal kiloma Uğur hocam sayesinde kavuşmuş olacağım. Buradan bütün samimi duygularımla bu ameliyatı olmayı düşünenler hemen iletişim kurmalarını tavsiye ederim.

Op. Dr. Uğur Yaşar

geçmiş olsun. nice sağlıklı ve mutlu yıllara.


Z
Konum: başka bir yer Diğer

Merhaba Ben Rusya'da yaşamaktayım. 163 kilo ağırlığında ve şeker hastasıyım. Ülkemde ameliyat olmak istedim. Ve sonucunda Uğur hocam gibi işinde bir numara olan hocamı bulmak hayatımdaki en güzel rastlantı oldu. Kendisine mide bypası oldum ve ne şeker kaldı ne kilom kaldı.
Ameliyattan bir gün önce Malatya havaalanından göndermiş olduğu araç bizi alarak hastaneye götürdü. Bütün tetkiklerimizi yaptık ve ertesi gün ameliyatım öğleye yakın oldu.
Ameliyat sonrasında 4 gün hastanede yattım ve taburcu olarak Rusya'ya döndüm. Her şey o kadar güzel bir hal aldı Uğur hocam sayesinde kelimelerle ifade etmemin imkanı bulunmamaktadır. Sayesinde hem kilo veriyorum, hem şeker gibi bir hastalıktan kurtuldum hem de aynaya bakınca kendimi sevmeye başladım. Mimarisi olan Uğur hocama ve Asistanı Buket hanıma bana yaklaşımları, benimle özel ilgileri, ameliyat sonrasında da eksik etmedikleri ilgi ve hoş sohbetleri için bir kez daha teşekkür ederim. Ameliyat olmak isteyen, düşünen ve arayış içerisinde olan herkese önerim doktorumu tanımaları olacaktır. Saygı ve sevgilerimle

Op. Dr. Uğur Yaşar

çok geçmiş olsun.


H
Konum: başka bir yer Diğer

Ben önce Allahıma sonra Uğur hocama güvendim. Yıllardır fazla kilolarımdan kurtulmak istedim. Her türlü rejim, diyet spor yaptım ama bir türlü kilo veremedim. İnternette araştırmalarım sonucunda Uğur hocama ulaştım. Hakkında yazılan yorumlar çok güzeldi ve hastaları ilede iletişim kurup konuşunca kararımı verip Malatyaya giderek ilk gün Tetkiklerim yapıldı. ertesi gün ameliyat oldum. 5. gün taburcu olarak evime geldim. Her şey yolunda gitti çok şükür. Uğur beye ne zaman aklıma takılan bir soru olsa soruyorum ve yanıtını bütün samimiyetiyle alıyorum. Giden 34 kilo ve o kadar mutluyum ki anlatamam. İyiki Uğur hocamı tanıdım ve iyiki Uğur hocama ameliyat oldum. Hocam ellerinize emeğinize sağlık. Allahım size güç ve sağlık versin. Ameliyat olmak isteyen herkese Obezite düşmanı olan Uğur beyi şiddetle öneriyorum.

Op. Dr. Uğur Yaşar

geçmiş olsun.


S
Konum: Malatya Özel Egm Hayat Hastanesi Sleeve Gastrektomi (Tüp Mide) Ameliyatı

3 ay önce uğur hocaya tüp mide ameliyatı oldum şuan 30 kilo verdim... Bu üç aylık sürecim o kadar güzel geçiyor ki hiç Bi sıkıntı yaşamadım. Ameliyat anımda ve sonrasında desteğini esirgemeyen sayın doktorum ve asistanı buket hanıma çok ama çokk teşekkür ederim. Yeniden doğdum sanki çok mutluyum yine olsa hiç tereddüt etmeden uğur hoca derim tek kelimeyle harika bir insansınız hakkınızı helal edin hocam iyi ki varsınız

Op. Dr. Uğur Yaşar

Geçmiş olsun


S
Konum: Malatya Özel Egm Hayat Hastanesi Obezite Cerrahisi

Merhaba ben 39 yaşındayım. Çok uzun bir araştırma sonucu Uğur hocayı buldum. Kolay bir ameliyat olmadığını biliyordum. Kardeşimle birbirimizden cesaret alıp Kocaeli'den düştük yola doğru Malatya'ya. Bizi havaalanından aldılar hastaneye getirdiler. Tüm tetkiklerimiz yapıldı. Buket Hanım da her daim yanımızdaydı. Ertesi gün ameliyata alındık kardeşimle beraber. Uğur hocamın mükemmel ilgisi, sakinleştirmesi olmasa belki de Malatya dan geri dönecektik. (Ayrıca Buket hanımın evde hazırlayıp getirdiği muhteşem kayısı suyu için de teşekkür ederim.) Uğur hocam a çok teşekkür etmek istiyorum. Bana yeni bir hayata başlamak için bir şans verdi. Herşey yolunda ve iyi ki Uğur hocamı bulmuşum. İnanılmaz desteği ve mükemmelliği için çok çok teşekkür ederim. Eğer kilo probleminiz varsa lütfen tereddüt etmeyin ve bu hastalıktan Uğur hocam sayesinde kurtulun. Ayrıca belirtmek isterim ki Uğur hocamın ameliyat sonrası takibi çok iyidir. Yani siz evinizde olsanız bile o sizi takip eder :)))

Op. Dr. Uğur Yaşar

Geçmiş olsun, nice sağlıklı ve mutlu yıllara


E
Konum: Malatya Özel Egm Hayat Hastanesi Diyabet Cerrahisi

Merhaba ben Esra 35 yaşındayım. Hipertansiyon ve şeker hastasıyım.Omurgamda 7 belimde 3 ve boynunda 2 göbeğimde fıtık bulunuyor.Gun geçtikçe hareketlerim kısıtlandı ve 135.bucuk kiloya ulaştım.Uzun süre obezite cerrahisi hakkında araştırma yaptım.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Uğur beyle tanıştım.Tekirdağ'da yaşıyorum.Burada benden birçok tahlil istedi .Yaptırıp gönderdim.Ameliyat için uygun olduğumu söyledi.Açık konuşmak gerekirse başta mutlaka endişelerim vardı.Uçak biletleri alıp çıktık yola.Hastane personeli bizi hava alanından alıp direk hastaneye getirdi.Sabah 8 gibi ve aç olarak gittiğim için tüm hazırlıklar tahliller film vesaire geniş bir şekilde araştırıldı.Ertesi gün amaliya girdim.Ameliyat sırasında göbek fıtığimin kötü durumda olduğunu görünce iki ameliyatı aynı zamanda gerçekleştirmiş.Ameliyat olalı 3 ay oldu 35 kilo verdim tansiyon şeker kolesterol bitti tahliller çok güzel ve hayata yeniden doğdum resmen.Ugur beyin ilgisi hastanede sanki aileden biri gibi olan samimiyeti her soruya en açıklayıcı şekilde verdiği cevaplar ve ameliyat sonrası da her ihtiyac duyduğum anda ulaşıp yine yardımcı olması inanın bana hayatımda başıma gelen en güzel şey bana yeniden yaşama sevinci kazandıran sağlığımı geri veren ve mütevazi tavırlarıyla hayat boyu minnet duyacağım bir insan.Şuan 100 kiloyum ve hızla vermeye devam ediyorum.Teşekkür ederim hocam herşey gönlünüzce olsun Rabbim yolunuzu açık etsin inşAllah başarılarınız daim olsun.Kelimelerle anlatmak zor sizi tekrar tekrar teşekkürler...

Op. Dr. Uğur Yaşar

Geçmiş olsun, nice sağlıklı ve mutlu yıllara


M
Konum: Malatya Özel Egm Hayat Hastanesi Sleeve Gastrektomi (Tüp Mide) Ameliyatı

Merhabalar öncelikle ameliyatımı başarılı bir şekilde tamamlayıp ilgili tüm desteği her zaman sunan,Güler yüzünü eksik etmeyen moral motivasyonumu en üstte tutmaya yardımcı olan Uğur hocama çok teşekkür ediyorum.
Hayatımın dönüm noktası Uğur hocam ve Buket hnm la tanışmam oldu.Onlarca seçenek arasından samimi ve güler yüzlü yaklaşımları kendilerini seçme sebebim oldu.
İyikide öyle oldu...verdiğim en doğru karar idi.
Ameliyatımın üzerinden 45 gün geçti -14kilo ile devam ediyorum.Hayatımı yoluna koymama destek olduğunuz için minnettarım.iyiki sizi tanıdım çok ama çok teşekkür ediyorum hocam.

Op. Dr. Uğur Yaşar

Geçmiş olsun, teşekkür ederim


B
Konum: başka bir yer Diğer

Merhaba, Uğur Hocamı kendi çabalarım ile araştırarak buldum. 2 ay önce Istanbul'dan yola çıkarak Uğur Hocama tup mide ameliyatı oldum. Uğur Hocam ve ekibi sayesinde çok başarılı bir operasyon gecirdim. Türkiye için önemli ve değerli cerrah olduğunu belirtmek isterim. Onun sayesinde 20 kiloyu geride bıraktım. Ve en önemlisi operasyon bitti, evinize döndünüz ve Uğur Hocam en ufak bir sorumda bir telefonun ucunda. Iyi ki varsınız ve ıyi ki benim doktorum oldunuz. Gerçekten çok sansliyim.

Op. Dr. Uğur Yaşar

Geçmiş olsun, teşekkürler


S
Konum: Malatya Özel Egm Hayat Hastanesi Sleeve Gastrektomi (Tüp Mide) Ameliyatı

Merhabalar ben ankarada bir kaç kez tüp mide ameliyatı için girişimde bulunmuş ve korkularına yenik düşmüş biri olarak bir vesileyle op.dr.uğur yaşar tanışıp uzun bir konuşmanın ardından malatyaya gidip uğur hocama tüp mide ameliyatımı yaptırdım bu hayatımda aldığım en iyi karar ve en iyi hekim seçimim oldu...iyiki uğur hocamı tanıdım ne ameliyat öncesi nede sonrası sağlık açısından hiç bir sorun yaşamadım çok şükür hocama ne kadar teşekkür etsem azdır gerek kişilik olarak gerek cerrah olarak MÜKEMMEL bir insan tanımanızı çok isterim

Op. Dr. Uğur Yaşar

Geçmiş olsun, nice sağlıklı ve mutlu yıllara


A
Konum: Malatya Özel Egm Hayat Hastanesi Tüp Mide Ameliyatı

Tüp mide Ameliyatı için Adana dan korka korka gittiğim yerde bize Babacan tavırlarıyla yaklaşan Uğur Hocama Teşekkür Ediyorum. Hiçbir sıkıntı çekmedim ve ne olucak gidişat nasıl ilerleyecek herşeyi anlattı. Ve 130 kilodan 92 kiloya düştüm ve halen düşmeye devam ediyorum Astım var zannediyorduk meğersem Tüm sorunu kilo yapıyormuş. Teşekkürler Uğur Hocam

Op. Dr. Uğur Yaşar

Geçmiş olsun, teşekkürler


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1980 Konya doğumluyum. 1998 yılında Eskişehir Osmangazi üniversitesi tıp fakültesine başladım ve 2004 senesinde mezun olarak tıp doktoru ünvanı aldım....

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Şişmanlık (Obezite)
 • Morbid Obezite Cerrahisi
 • Mide Kanseri
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi İhtisası

Deneyimler

 • Ankara Atattürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi

SertifikalarBilinen Diller

İngilizce

Diğer içerikler

Makaleler (5)

Röportaj