• tiroit ameliyatı

  Hocam iyi günler... Ben denizlide ikamet etmekteyim. Tiroit ameliyatı dediler. Tek Taraftaki lobda kanser süphesi var dendi. Size sormak istiyorum. Siz Tiroit ameliyatı yapıyor musunuz. Yapıyorsanız muayeneye gelmek istiyorum.

  VERILEN YANIT:

  Sonuclarınızı gormek lazım. Troid ameliyatı yapmakTayım. Geçmiş olsun

 • S Alykm Hocam,Burnumun ve Alnımın Çevresinde Yaz Kış Hiç Dinmeyen Bir Ağrı Var,Yüzümü Yıkadıktan Sonra Bile Hemen Ağrımaya Başlıyor,Baş Ağrısı İle Birlikte Rahat Düşünemior,Zihnimin Yavaşladığını Hissediyorum,Daha Önce KBB Doktorları Cihaz İle Bakmalarına Rağmen Sinüsitimin Olmadığını Söylediler,Yardımcı… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Aleykum selam. Geçmiş olsun. Baş ağrısının bir çok sebebi vardır ve bunlardan sadece bir tanesi sinüzittir. Genel bir yaklaşımla sebep bulunabilinir.

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
7 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Kulak zarından yeni ameliyat oldum idealist işini severek yapan harika bir doktor ameliyat öncesi ve sonrası rahat geçti kendisine çok teşekkürler​

 • EMRAH INANIR ( 24.5.2016)
  uzun yıllardır sıkıntısını yasadıgım kulagımdaki iltihap artık yüz sinirlerime kadar ulasmıstı. birkac doktorla görüstüm antibiyotik kullanımı dısında ameliyat yapamayacaklarını riskli oldugunu bildirdiler. Agrılarım gun gectikce artıyordu ve ameliyat dısında baska carem kalmamıstı. son olarak Umut Bey'e (tesadufen) gittim. Iyiki de gitmişim, ve iyiki kendisi Denizli'ye gelmiş. tedavinin basından itibaren yaptıgı acıklamalar ve uyguladıgı tedaviyle beni inanılmaz rahatlattı ve 16. mayıs 2016da ameliyat icin gün verdi. cok uzun süren ameliyat sonrasında birkac gun hastane kaldıktan sonra taburcu oldum. Tum bu sure boyunca hastaya yaklasımı, az tıbbi terim kullanarak anlayabilecegimiz sekilde hastalıgı ve ameliyatta yaptıklarını anlatması ve insani tavırları, yakın ilgisi bizleri çok memnun etti. Kendisi ile ilgili nekadar övgü cümleleri kursam azdır. biz hastaların sizin gibi doktorlara cok ihtiyacı var. İyiki Denizli'ye gelmişsiniz. Emeginiz, guler yüzünüz ve guzel yüreginiz icin cok tesekkur ederim.

 • 38 yaşındayım. Hayatımda mesleğine bu derece aşık bir doktor görmedim. Allah sizi yetiştiren anne ve babanızdan razı olsun.

 • sayın umut hocam çok tecrubeli,güler yüzlü muhteşem birisidir.kızımı ameliyat ettirdik ve çok memnun kaldık.herkese tavsiye ederim.gözünüz kapalı çocugunuzu emenet edebilirsiniz..

 • Allah Umut Beyden ve hastane çalışanlarından razı olsun. Sinüzit ve burun eğriliği ameliyatı olup bütün sıkıntılarımdan kurtuldum. Şimdi çok rahatım, hiçbir sıkıntım kalmadı. Bana çok iyi baktılar Allah onları başımızdan eksik etmesin.

 • Doktorluğu kadar; her hastaya karşı tutumu, tavrı, anlayışı mükemmel olan ender insanlardansınız... Türkiyenin sizin gibi yürekli ve işini iyi bilen insanlara ihtiyacı var... İYİKİ VARSINIZ...

 • ÇOK YETENEKLİ BİR DOKTOR. İYİKİ ONA RASTLAYIP AMELİYAT OLMUŞUM.