Dr. Öğr. Üyesi

Ünal Adıgüzel verifiedCreated with Sketch.

Çocuk cerrahisi

İletişim Bilgileri

 • VM Medical Park Bursa Hastanesi

  Fevzi Çakmak Caddesi Kırcaali Mahallesi No:76 Osmangazi, 16220 Bursa

  Sigorta/Ödeme: Allianz Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Acıbadem Sigorta, Zurich Sigorta, Dubai Star Sigorta, Ziraat Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ace European Sigorta Daha fazla (20)


En Güncel Görüş

 • F

  5 aylık oğlumuz Yağız'ın sünetini yaptırmak için Ünal Bey’e bir arkadaş tavsiyesi üzerine ulaştık.Gerek ilgisi gerek doktorluk tecrübesi gerekse hastane çalışanları bizi çok memnun etti.Ve sünnetten kısa bir süre sonra hiç bir sıkıntımız olmadan iyileştik.Teşekkür ederiz.

 • Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  14 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • F

   5 aylık oğlumuz Yağız'ın sünetini yaptırmak için Ünal Bey’e bir arkadaş tavsiyesi üzerine ulaştık.Gerek ilgisi gerek doktorluk tecrübesi gerekse hastane çalışanları bizi çok memnun etti.Ve sünnetten kısa bir süre sonra hiç bir sıkıntımız olmadan iyileştik.Teşekkür ederiz.

  • Konum: VM Medical Park Bursa HastanesiHizmet: Safra kesesi ameliyatı

   Öncelikle Ünal beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kızım Aleynanın kapalı safra kesesi ameliyatını başarıyla yaptı mütevazi ve saygın duruşuyla bütün hekimlere örnek olunacak insancıl tavırlarıyla ameliyat olacak hastaların güvenini kazandırıyor bu sağlık sektöründe çok iyi bir doktor başarılarının her zaman devamını diliyorum Allah size uzun ömürler versin türkiyenin sizin gibi doktorlara ihtiyacı var

   Ünal Adıgüzel2018-09-06

   Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

  • A
   Konum: VM Medical Park Bursa HastanesiHizmet: Diyafragma hernisi

   Buraya uzun uzadiya Ünal hocami anlatmak isterdim ama cok soze gerek yok bir kanatlari eksik desem yeterli olur.
   Çocuğumuzun diyafragma hernisi olarak doğacağını duyunca dünyanız başımıza yıkılmıştı onca bekleyişten sonra böyle birşey duymak hızla giderken duvara frensiz çarpmak gibiydi. Bir doktor enkazimizdan sonra (Allah öylelerine dusurmesin) çok tesadüf ÜNAL BEY ile yollarımız kesişti kendisi bize durum ile ilgili doğal olarak ümit veremedi ama rabbimin sayesinde, ÜNAL beyin bilgi becerisi ve sihirli dokunuşları ile ameliyatınız gerçekleşti ve çocuğumuz hayata tutundu 2. Ameliyatını da hocam yaptı ve söyleyecek çok söze gerek kalmadı ALLAH RAZI OLSUN HOCAM SIZIN GIBI HEKIMLERIN ARTMASI GEREK. Gözünüz kapalı Ünal hocaya guvenebilirsiniz nice profesörlere taş çıkarır iyi ki varsiniz rabbim yolunuza engel ayağınıza taş değdirmesin insallah bizim umut isigimiz, oglumuz Kemal Okay"in kahramanı oldunuz.

   Ünal Adıgüzel2018-09-06

   İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

  • P

   Çocuğumuz için hemen ameliyat olması gerekir dediler. Apar topar ameliyata alacaklardı. Tavsiye üzerine Dr Ünal beyinde fikrini almak için Medical Park hastanesine gittik. Kızımı muayene etti ve ameliyat gerekmediğini sadece 6 saat sonra kontrole gelmesi gerektiğini söyledi. Gece tekrar gittik kendisi de geldi ve ameliyat gerekmediğini söyledi. Ilgisi, dikkati ve tecrübesi sayesinde kızım ameliyat olmaktan kurtuldu. Allah razı olsun. Başarılarınızın devamını dileriz. Ayrıca buraya yorum yazan ve bizi bilgilendiren diğer hasta yakınlarına teşekkür ederiz.

   Ünal Adıgüzel2018-01-26

   İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

  • H

   Kızımız Edamızın tedavisinde gösterdiği üstün başarılı performansı ve mütevazi tavırlarıyla doktorluğunun zirvesinde bir insan. Sayesinde kızımız ameliyat sonrası iyileşme sürecini çok kısa sürede tamamlamıştır. Kendisi laparoskopik Cerrahisinde çok başarılı bir hakimdir.

   Ünal Adıgüzel2018-01-26

   Teşekkür ederim

  • I

   Dr ünal adiguzel beye oğlunun tedavisi icin çok tesekkur ediyoruz çok şiddetli birkarin agrisi vvardi.once allah in sonrada doktor beyin tedavisi ile oğlumuz saglihina kavuştu inşallah.

  • E

   Bugün oğlımu dr a ckardım ilgi ve alakası için çok tş ediyorum gerçekten iyi bir doktor sizlerin de yorumuyla oğlumu rahatlıkla doktorumuzun ellerine emanet edebilirim yorum atan herkese de teşekkür ediyorum

  • H

   biricik oğlumun acısını dindirip tedavi ettiği için ünal hocama teşekkür ederim oğlum hasanda ellerinden öper hocam eşim her gün size dua ediyor tabiki bende. sizi çok sevdik allah yolun açık etsin başarıların katlanarak devam etsin inşallah sevgi ve saygılarımla hoşca kal. bir baba ve anne

  • O

   doktor bey yolun açık olsun başarılarının devamını temenni ederim yolum kütahyaya düşerse ziyaretine geleceğim oğlumla beraber çünkü siz bizlere başarınız ve dürüstlüğünüzle iz bıraktınız selam ve saygılarımla hoşca kal

  • E

   ünal hocam sana minnettarız sizi çok arıyoruz inşallah sizin gibi birisi ilçemize gelir sizi çok sevdik hele gece uykudan kalkıp hastalarını kontrola gelmeniz bize güven veriyordu allah yolun açık etsin .