Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Yakup Yalçın, 2008 yılında Akdeniz Üniversitesi Tip Fakultesi' nden mezun olmuştur. 2008 - 2013 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araş...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Jinekolojik Kanserler
  • Rahim Ağzı Kanseri
  • Rahim Kalınlaşması
Tümünü göster

Hizmetler


İzmir Yolu Görükle Kampüsü, Nilüfer

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Görüşler

5

Genel skor
45 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Hocama kendi araştırmalarım sonucu muayene oldum. 3 adet buyumus miyom ameliyatına 8.6.2021 tarihinde girdim.acik ameliyat yapma kararı sonucu 9 miyom ve 2 kistim alınarak başarılı bir ameliyat geçirdim. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.guler yüzlü, ilgili,pozitif yaklaşımı olan Yakup hocamla yollumuz kesişmiş.


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Rahim ve İdrar Kesesi Sarkma Ameliyatı

Dr. Yakup Yalçın kendisini tanımadığım ve hiç bir yerden tavsiye almadığım bir hekim. Tesadüfen tanıştım. Güven veren tavır ve açıklamalarından sonra İdrar kesesi sarkma ameliyatı oldum. Hekimliğinden ziyadesiyle memnunum. Önerebileceğim bir kadın doğum hekimi. Kendisine teşekkür ederim.


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Genel Jinekolojik Operasyonlar

Ben yıllardır miyonlarim yüzünden zorluk çekiyor ve ihmal ediyordum.Taaki cok değerli Doç.Dr.Yakup Yalçın hocamla tanışana kadar.
Hocamla ilk randevumuzda bana verdiği güven ve pozitif enerjisiyle ameliyatıma karar verdik.
Hocam ameliyatımı acik yapmadan uğraşmayı göz alarak kapali olarak yaptı.Uzun bir operasyondu ama cok basarili gecti.Bir gece yatis yapıp ertesi gün taburcu oldum.Su an ikinci günüm ve normal hayatımdayım.
Hocam.iyiki sizi tanıdım,iyiki varsiniz
Her sey icin çok teşekkkür ederim :)
Bu arada miyonlari fazla buyutmeden gideceğiniz adres belli
Hocam o gülen yüzünüz hep aynı kalsin inşallah!


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Laparoskopik Endometriosis Tedavisi

ENDOMETRIOZIS HASTASIYIM, YILLARDIR ADET AĞRILARIM İLE YAŞIYORDUM. DOKTOR YAKUP BEY MUAYENE VE GEREKLİ OPERASYONU YAPTI. HEMDE LAPAROSKOPİK OLARAK YAPTI, ÇOK MEMNUN KALDIM, ARTIK HİÇ AĞRIM OLMUYOR. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM AYRICA BİZE HER KONUDA YARDIMCI OLAN EKİBİNEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.


Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Kolposkopi

Yakup hocama rahimağzı hastalığım için gitmiştim. Ben normalde Almanya’da oturuyorum, yaz tatili için Antalya’ya gelmiştim. Smear testimde sorun çıkınca Yakup hocaya gittim. Hastalığım hakkında bilgi verdi, içimi rahatlattı çünkü çok korkuyordum sonrasında bilgisine ve kendisine çok güvendim ve operasyon gerçekleştirildi. Sonrasında her muayenede nasılsınız diye sorması, işini gerçekten bilmesi ve hastasına güven vermesi güler yüzlü olması beni çok memnun etti. Almanya’ya geri döndüm ama telefonla herzaman ulaşıp soru sorabiliyorum ve herzaman sorularıma cevap veriyor. Çok teşekkürler.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Jinekolojik Kanser Cerrahisi

Eşimin ameliyatını yaptı, ameliyat öncesi ve sonrası süreçte bizimle çok yakından ilgilendi. Kapalı kanser ameliyatı olduk, Allah’a şükür ameliyat çok güzel geçti ve eşim hemen ayaklandı. Biz şehirdışından gelmiştik, ama hocamız sağolsun hemen tetkiklerimizi halledip bizi randevularının arasına sıkıştırıp ertesi gün ameliyatımızı yaptı. Halen takiplerimiz için devam ediyoruz, çok ilgili ve sıcakkanlı bir hoca. Kesinlikle hocamızı tavsiye ederim, eğer onun hastasıysanız kafanızda kanseri silersiniz ve şeker hastalığı gibi düşünürsünüz. İnsanı çok pozitif etkiliyor.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Jinekolojik Kanser Cerrahisi

Daha önce bağırsak kanseri nedeniyle ameliyat olmuştum bağırsağımın yarısı alındı. Karnımdan toplam üç ameliyat oldum. Rahim kanseri nedeniyle dördüncü kez ameliyat olcaktım, çok riskli olması nedeniyle tedavi olabileceğim Kadın Doğum dalında uzman bir doktor arayışına başladım ve çok araştırıp aldığım tavsiyeler üzerine Yakup hocama muayene olmaya karar verdim. Muayene sırasındaki detaylı hastayı bilgilendirme ve hastayı sonuna kadar dinleme tavrından dolayı işte aradığım doktoru buldum dedim. Zaten hacamın bana verdiği güven ve hiç endişelenme bu hastalıktan seni tamamen kurtaracağız dediğinde yaşadığım sevinci tarif edemem. Yakup hocanın başarısını ve insanlığını kelimelerle anlatmak çok zor, muhteşem kişiliği ve işine olan hassasiyeti çok fazla. Beni sağlığıma yeniden kavuşturduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum.


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Myomektomi

Miyomlarım nedeniyle adet kanamalarım çok yoğun geçiyordu. Tavsiyeler üzerine Yakup beye ulaştım. Histeroskopik yöntemle vajinadan miyomları çıkardı. Aynı gün hastaneden taburcu oldum ve hiç ağrım olmadı. Artık adetlerim düzenli ve kanamalarım azaldı, hayatımdaki en doğru karardı Dr. Yakup Yalçın’a ameliyat olmak kendisini ve ekibini kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok ilgili ve çok güler yüzlüler.


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Antalya Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Rutin kontrollerim sırasında yapılan hpv testimde 16 ve 18 en riskli tipler çıktı. İnternetten araştırınca çok tehlikeli bir durumun olduğunu kanser olabileceğimi düşünüp çok telaşlandım. Arkadaşımın doktoru olması nedeniyle yakup beyi tercih ettim. Hastalık hakkında bana detaylı bilgiler verdi kolposkopi işlemi yaptı. Ama öncesinde beni sakinleştirdi, çok güven verdi ve şok etkisini üzerimden aldı. Kolposkopi işleminin sonunda bana önemli derecede hastalığım olmadığını daha patoloji sonuçlarım çıkmadan söyledi ve dediği gibi patoloji sonuçlarımda temiz çıktı. İşindeki profesyonelliği, ayrıntıcı özelliği, samimiyeti ve çok pozitif bir insan olması beni çok memnun etti. Sanki yıllardır tanıdığım arkadaşım kadar kendimi rahat hisstetim. Kesinlikle yakup beyi tüm hastalara tavsiye ederim.


T

Annemin kontrolünde rahminde sık enfeksiyon bulguları çıktı ve biz de tedaviye Yakup Bey'le devam ediyoruz. Radyoterapi ve kemoterapi tedavisi gördük. Şimdi ışın tedavisi almak için Ankara'ya geldik. Ben kendi adıma söyleyecek olursam kendisi gerçekten çok iyi bir hekim. Gayet memnunuz hocamızdan. Şu anda hala daha tedavimize kendisiyle devam ediyoruz zaten.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç. Dr. Yakup Yalçın, 2008 yılında Akdeniz Üniversitesi Tip Fakultesi' nden mezun olmuştur. 2008 - 2013 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araş...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Jinekolojik Kanserler
  • Rahim Ağzı Kanseri
  • Rahim Kalınlaşması
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (5)

İlgili aramalar