Prof. Dr.

Yeşim Erbil

verifiedCreated with Sketch.

Genel cerrahi

227 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Son 30 gün içerisinde 2 814 profil ziyareti var

Yabancı Dil: İngilizce Eğitim Durumu • 1977 - 1980 Şişli Terakki Lisesi • 1981 - 1987 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi • 1987 - 1992 İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı,… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
227 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Yeşim Erbil Muayenehanesi

  Söze sevgili hocamız Yeşim Erbil’e sonsuz teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunarak başlamak istiyorum. Annem 20 yılı aşkın guatr hastasıydı. İlk başlarda pek önemsemediğimiz fakat yıllar geçtikçe sıkıntıların arttığı bir hastalık haline geldi. Bulunduğumuz ilde ve ilçede bir sürü doktora muayene olduk. Her sene düzenli olarak tetkiklerimizi yaptırıyorduk fakat ameliyat konusu açıldığında annem hep geri adım atıyordu. Çünkü annesini ameliyat masasında kaybetmişti ve bu yüzden çok korkuyordu. Yıllarca boynunda kocaman bir kitle ile yaşadı daha doğrusu yaşamaya çalıştı. Her geçen yıl sıkıntıları artıyordu tabii. Bir kaç ay önce telefonda konuşurken biricik Yeşim hocamızı televizyonda gördüğünü ve guatr üzerine uzman olduğunu anlattı bana. Tabi ben de hemen araştırmaya koyuldum ve hocamızın yapmış olduğu bir sürü çalışmaları gördüm inceledim. Yaz tatili geldiğinde annemi ziyarete gittim ve hemen hocamdan randevu aldık ve düştük yollara. 1 Ağustosta hocamla tanıştık. Annemi görür görmez ameliyatın şart olduğunu belirtti. İlk görüşte bize vermiş olduğu sıcak kanlılık ve samimiyetle annem sanki büyülenmişcesine ameliyatı kabul etti ve kendini Yeşim hocaya teslim etti. Ben şaşkınlık içindeydim. Çünkü yıllardır ameliyat fikrine hiç sıcak bakmamıştık. Gerekli işlemleri hemen başlattık. Bu süreçte bazı diğer sorunlarımız da çıktı. Aynı zamanda astım hastalığımız da vardı. Hocam hepsini titizlikle inceleyip hiç bir noktayı atlamayarak yolumuza devam ettik. Ayın 14ünde ameliyatımızı gerçekleştirdik. Benim için çok zorlu bir saatlik bekleyişti ama güvenim tamdı. Çünkü bir evlattım ve o benim her şeyimdi. Hocamın bize anlattığı gibi gerçekleşti her şey ve annem ameliyattan sağlıcakla çıktı. Hatta beklediğimden daha da iyi gözüküyordu. Şu an hızlı bir şekilde iyileşiyoruz ve her şey yolunda. Tabii bunun en büyük etkeni bizi ailesi gibi gören ve her aradığımda ulaşabildiğim canım cicim biricik şeker doktorumuz Yeşim Erbil sayesinde. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki sizinle tanıştık. Annemi bana sağlıcakla teslim ettiniz. Onunla bir bebek gibi ilgilendiniz. Size olan güvenimizi boşa çıkarmadınız. Bu hastalığa sahip olan ve ameliyattan korkan hastalara size gözü kapalı kendilerini emanet edebileceklerini söylemek istiyorum. Allah sizden razı olsun. Yaşamımıza sağlık ve neşe katan sevimli insan Yeşim Erbil ❤️

 • D
  Yer: Yeşim Erbil MuayenehanesiHizmet: Endokrin Cerrahisi

  Ben 2013 yılından beri hipertiroid hastasıyım. İlaç kullandım düzeldi, sonra ilacı bıraktım. Sonra yine tekrarladı hastalık. Uzun bir süre daha ilaç kullanarak tedavi oldum. Son 2 yıldır da hormonlarım normal düzeydeydi ancak geçtiğimiz ay yaptırmış olduğum testler sonucunda hastalığın 3. kez tekrarladığını öğrendim. Ardından 2 ayrı hastane gezdim, net bir tanı konulabilmesi için ama 2 hastanedeki doktor da birbirinden farklı tanılar koydular. Yeşim hocamı bulmadan bir önce gittiğim doktorun koymuş olduğu tanıya ve vermiş olduğu bilgilere uysaydım belki de sağlığım çok daha kötüye gidecekti.. Neyse ki tavsiye üzerine Yeşim hocama da muayene oldum. Tüm raporlarımı detaylıca inceledi ve hastalığımın Graves'e dayandığı konusunda tanısını koydu ve ilaç tedavisine başladık. Bir süre ilaçlarımı kullanacağım. Sonrasında da cerrahi yöntem ile kurtaracaklar beni bu illetten. Yeşim hocanın hastalarına olan ilgisi öyle güzel ki.. Hayat kalitemi arttırmaya yönelik olarak ta çok güzel bilgiler verdi. Beslenme listesi hazırladı, vitaminler önerdi.. Şimdiye kadar hiçbir doktorum bu kadar özenli yaklaşmamıştı bana. Vermiş oldukları bilgiler çok genel geçer bilgilerdi ancak bu hastalık her bireyde farklı etkiler gösteriyor ve özel bir alaka gerektiriyor. Yeşim hocanın farkı da bu zaten. Her hastasıyla özel olarak ilgileniyor. Tedavimin belirsizliğinden dolayı stres dolu günler geçiriyordum ama şimdi Yeşim hocamın ellerinde kendimi tamamen güvende hissediyor ve korkmuyorum. Biliyorum ki Graves'li olan son günlerimi yaşıyorum.
  Sizi tanıdığım için çok ama çok mutluyum güzel hocam.
  Didem B.

 • F
  Yer: Yeşim Erbil MuayenehanesiHizmet: Tiroid Kanseri Cerrahisi

  Kızım üniversitesinin ara tatilinde Mersin'e geldiğinde genel check-up yaptıralım dedik ve iyi ki demişiz çünkü yaptırdığımız işlemler sonucu tiroid ve lenflerinde nodüller olduğunu tespit edildi ve iğne biyopsisi yapıldı. Ardından kızım okuluna geri döndü ve hiçbir şey den haberi yoktu, bana sonuçları sorduğunda sınavlarının etkilenmemesi ve bize doktor arayışımızda zaman kazandırması açısından ona sonuçların iyi çıktığını söyledim. Bu sayede konusunda uzman Prof. Dr. Yeşim Erbil hocamızın adını öğrendik. Randevu ve görüşme sonucunda kızımı en güvenilir ellere teslim edeceğim duygusunu ilk andan hocam bana ve eşime verdi. Sıcak, samimi ve açıklayıcı görüşme sonrası ameliyat günü geldi çattı ancak kızımın boğaz enfeksiyonu nedeniyle perşembe olan ameliyatımız salıya kalınca bir süre daha gergin günler geçirdik çünkü ne olacağını bilmemek, ameliyat sonrası gibi korkularımız vardı. Bugün cuma ve biz Mersinde evimizdeyiz, kızımın durumu çok iyi, büyük olacağından korktuğumuz ameliyat yarası Yeşim hocamız sayesinde öyle olmadı. Ufacık bir kesikten yaptığı başarılı ameliyat için başta Yeşim hocam ve ekibine, Taksim Acıbadem hastanesi personellerine çok çok teşekkür ederiz. Hocam ile kızımın yaklaşık 20 gün sonra alacağı atom tedavisi sebebiyle ve daha sonraki tedavi süresince tekrar görüşeceğiz.. Hocamız ameliyat bitti hastamda ilişkim bitti diyen bir doktor değil, hastalarının gelecekteki yaşam kalitelerinin düşmemesi için hastalarıyla yakından ilgilenen kıymetli bir doktor.
  Böyle değerli hocalarımızın ülkemizde olması bizler için gurur kaynağıdır.
  İyi ki varsınız Yeşim hocam, sevgiler..

  Yeşim Erbil2018-08-20

  Çok teşekkür ederim. O güzel ailenizle uzun sağlıklı yıllar ve nice güzel bayramlar dilerim. Kızınız benim de kızım artık.. çok sevgiler

 • Yer: Yeşim Erbil MuayenehanesiHizmet: Graves teşhisi

  Öncelikle burada bu yorumları okuyan ve yorum bırakan herkese merhaba demek istiyorum.
  Birkaç ay önce kendimde bazı farklılıklar hissetmeye başladım.Sıcak basması,sinir patlamaları,saç ve tırnaklarda zayıflama vs gibi.Bende genel bir kan testi yaptırmanın gerekli olduğunu düşündüm ve yaptırdım.Sonrasında testlerde “TSH”degerleri hariç hepsi gayet iyi çıktı.Bunun üzerine bende tabiki diğer süreçler başladı,derken GRAVES teşhisi kondu ve kesin ameliyat dendi.Küçük çaplı bir şok yaşadım.Hiç beklemediğim ayrıca da çok korktuğum bir durumdu bu.Bende ameliyattan nasıl kurtulurum umuduyla birkaç profesöre gittim.
  Sonra annem Yeşim hocamı buldu,muayenehanesine gittik.Daha ilk anda enerjisini,kendisini çok sevdim
  Ameliyat şart dedi ve o anda karar vermiştim zaten doktorum Yeşim hocam olmalıydı.Ameiyat öncesinde olsun,sonrasında olsun ilgi alakası,hiç bıkmadan sorduğum en ufak bir soruya bile tüm içtenliğiyle cevap vermesi,güler yüzü,güven veren tavrı ve daha nice güzel şeyler.
  3 gün önce ameliyat oldum,şu anda çok iyiyim.Ameliyat sabahının gününde ve sonrasında da hiç bir sorun yaşamadım.Herşey gayet yolunda
  Yeşim hocam size sonsuz teşekkürler,iyi ki varsınız,iyi ki yolum sizinle kesişmiş,size her daim minnettar kalacağım.
  Tüm sevgi ve saygılarımla Nurgül P.❤️

  Yeşim Erbil2018-08-12

  Ne mutlu bana, bir cerrah için büyük mutluluktur hastasının sorunsuz taburcu edilmesi. Sevgili kardeşim hep sağlıklı ol, hep yüzün gülsün. Çok teşekkür ederim.

 • Merhaba, ben 6 yıldır graves hastasıydım ve günlük yaşantımı okadar etkiliyorduki resmen bir işkenceydi sürekli ne zaman geçicek diye ağlama krizlerine giriyordum Taki yüreği kalbi çok güzel hocam Yeşim Erbille karşıalaşana kadar ☺️ İstanbulda gitmediğim endokrin doktoru (uzman, prof) kalmamıştı diyebilirim. Ben ilaç kullanamamaktan muzderiptim çünkü her troid ilaçları verildiğinde kurdeşen ve ateş şikayetiyle hastaneye gidiyordum. Bana alerji testi yapılıp alerjim olduğu teste gözükmesine rağmen sürekli içmem gerektiği ve ameliyat olamıyacağım eğer ilaç kullanmadan ameliyat olursam kriz geçireceğim söylenmişti ve bu korkuda bana yetiyordu. Ama hepsinin bir yalan olduğunu bu kullanmaya direlildiğim ilaçlara alerjim olduğunu bile Yeşim hocama gittiğimde öğrendim. Göz bulgum olduğu için ameliyattan başka çarem olmadığını (çünkü ilaç kullanamıyorum) ve en kısa sürede olmam gerektiğini söyledi. Muayenemden 10 gün sonra ameliyata girdim şuan 15 gün geçti iyiki size gelmişim iyiki benim doktorum olmuşsunuz iyiki size emanet etmişim kendimi. Şuan çok iyiyim hatta çok çok iyiyim. Bana muayene sırasında ameliyattan sonra şu sözü diceksin dedi ben hastayken yaşamıyomusum ameliyattan sonra yaşadığımı hissediyorum diceksin dedi gerçekten öyle artık normal insanlar gibi yaşadığımı hissediyorum 1 kat merdiven çıkamayan ben suan 4 kat merdiveni tek hamlede çıkabiliyorum yorgunluğum stresim sinirliliğim yavaş yavaş gitmeye başladı yaramda iyilişiyor. Ameliyattan ertesi gün notmal hayata döndüm ağrım sızım hiçbirşeyim olmadı çok korkmuştum ağrım olacak diye ama ne ameliyat sonrası nede şimdi şiddetli bir ağrım yok kimse ameliyat olduguma inanmıyor ☺️ Yani kısacası sizinle karşılaştığım için çok mutluyum size ne kadar teşekkür etsem azdır♥️ Herşey gönlünüzce olur inşallah güzel kalpli hocam Büşra Türk"

  Yeşim Erbil2018-08-12

  Çok teşekkür ederim güzel satırlarına.. Çok çok sevgiler öpüyorum sevgiyle seni.

 • D

  Doğum sonrası graves teşhisi ile hocama ulaştım. Sağ gözümde tutulumlar başlamiştı. Bana verdiği güven ile ameliyat olmaya karar verdim ve 2 gün önce ameliyatımı oldum. İlgi ve alakası için kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. ❤ İyiki varsınız hocam

  Yeşim Erbil2018-08-12

  çok çok teşekkür ederim, sağlıklı yıllar diliyorum sana ve ailene.

 • Yer: Yeşim Erbil Muayenehanesi

  yaklaşık 1 ay önce tesadüfen nodullerim olduğunu öğrendim ve çok korktum hic bilmediğim bir seydi çünkü bu tanı ve hemen arastırma yaptım kendimi güvenilir bir ele emanet etmem gerektiğini düşündüm. Yesim ERBİL hoca'mı buldum o kadar iyi seyler duydum ki hakkinda hemen kendimi yanında buldum pozitif ve güler yüzlü oluşu zaten iyi elde oldugumu farketmeme sebep oldu.20 temmuz persembe sabahı ameliyat oldum halay cekerek girdim ameliyata ve ameliyat sonrası da aynı sekilde uyandım hemen normal hayatıma devam ettim ellerine yüregine sağlık yeşim hocam sen türkiye ve bu millet icin çok değerli ve cok kiymetli birisin sonsuz saygılar sonsuz tavsiye ediyorum gonul rahatlığı ile.

  Yeşim Erbil2018-08-12

  Evet çok neşeli girdin ameliyata ve neşeli de uyandın. Çok teşekkür ederim, çok sevgiler. Sağlıklı yılların olsun.

 • Ç
  Yer: Yeşim Erbil MuayenehanesiHizmet: Tiroid Nodülü

  Bizim Tiroid nodülü serüvenimiz ilk olarak hamileleğim 3 ayında tesadüfen endikronoloji uzmanının rutin ultrason sonucu ortaya çıktı. İlk olarak 2.1 cm olarak ölçülen nodül bebeğimizi kucağımıza aldıktan iki ay sonra 3 cm ye ulaştı.Yapılan ilk biyopsi sonucu bening folliküler olmasına rağmen içimiz rahat etmedi ve Gaziantep'te özel bir hastanede 3 gün sonra yeniden biyopsi yaptırdık. Bu sefer folliküler neoplazi teşhisi konulunca bir çok doktora danıştık ve hepsi ameliyat kararı verdi. Ama 3 gün arayla yaptığımız biyopsinin sağlıklı olup olmadığı,nodülün büyüklüğü hep kafamızda soru işareti bıraktı.Daha sonra Yeşim hocamızın ögrencisi doktor arkadaşımızın tavsiyesiyle korka korka Yeşim hocamızın randevusuna geldik.Bu arada kızımız henüz 56 günlük ve aşırı huysuz gaz sancıları ağır olan kolik bir bebek. Bir de bu endişeyle acaba ne olacak ne olacak diye diye sonunda hocamızın kliniğine başvurduk. İçimizde derin bir korku ki eşim 18 yıl boyunca meme kanseri annesi için koşturup ve henüz 1.5 ay önce vefat etmişken bir daha bu süreci nasıl yaşayacak korkusu içinde odaya girdik.İkimizde de aslında var olan ama birbirimize söylemeye bile korktuğumuz tedirginlikle içeri girdik. Klasik doktor hasta süreci yaşayacağımızı hissettiğimiz anda bilakis karşımızda bir tür doktor değil de güleryüzlü,esprili,candan en kısa tabirle bir melek ile karşılaştığımızı hissedip içimizdeki korku bir anda uçuverdi.Eşim ve ben ameliyatı erteleyelim hevesinde girmişken hocamızın ameliyat olman gerekiyor sözü bile artık kolay gelmişti bize. Hadi perşembe ameliyat günüm üç gün sonra ameliyata alıyorum demesine rağmen sanki öteden beri kabullenmiş gibi kabul ettik. Peki ya kızımız? Emin olun hiçbir şey olmayacak,hamile bir bayanı bile ameliyat ettigini ve telefonunda fotoğrafıni gösterince aslında ne içten ve cana yakın olduğunu anladık.Ve ameliyat günü! Büyük gün! Ameliyat gecesi gene bir tedirginlik ve emzirememe sorunu için süt sağmalar ve mama hazırlamalar derken sabah oldu ve sabahın ilk saatinde dünyalar tatlısı hocamız içeri geldi ve her zamanki yüksek özgüveni ile bizi rahatlattı.Ama gene de herşey çok zordu bizim için. 3 aylık bir bebek ve bir ameliyat. Benimle beraber gelen annemin,babamın eşimin hatta bebeğim bile arkamdan ağlamalarına dayanamayacağımı düşünürken bir anda nasıl olduğunu bile anlayamadan uyandım ve hemen sonra eşimi karşımda gördüm. Herşey o kadar çabuk olup bitmişti ki inanamadım. Öğretmen olduğum için ses kısıklığından çok korkuyordum ama en ufak bile bir sıkıntı çekmedim. Kendime gelir gelmez emzirmeye başladım. O maharetli sihirli ellerin sahibi Yeşim hocam 12.30 da bize müjdeli haberi verince havalara uçtuk. Herşey çok güzel ve yolunda gitmişti.Bir sonraki gün taburcu olduk ve evimize geldik. Şimdi ben ve minik kızım çok iyiyiz.O sihirli ellerinize sağlık melek hocam. İyi ki varsınız iyi ki bizim doktorumuz oldunuz.Bu arada bizimle her konuda ilgilenen Acıbadem Taksim hastanesine de çok teşekkür ederiz.

  Yeşim Erbil2018-07-15

  Ailene olan düşkünlüğün o kadar güzel ki, hep kalbimde olacaksınız. En güzeli minik bebeğinizi ameliyattan kısa süre sonra kucağına alabildin. Çok teşekkürler.

 • Z
  Yer: Yeşim Erbil MuayenehanesiHizmet: Tiroid nodül ameliyatı

  10 yıldır tiroid hastasıyım ve nodüllerim vardı. Yıllardır ameliyat olmakla olmamak arasında ikilem yaşadım. Bu süre içinde farklı doktorlara gittim. Yapılan tedavi süreçlerinde hastalığım ile ilgili tam anlamıyla bir sonuç alamadım. Ameliyat ile ilgili sürekli şüphelerim olmasına yol açan sonuçlar ile karşılaştım. Hatta yapılan biopsiler bile bize doğru olarak aktarılmadı. Aktarılmadığını da Yeşim hocam sayesinde öğrendik.
  Yeşim hocamın ismini birçok kişiden duyduktan sonra sosyal medyadan takip etmeye başladım. Yapmış olduğu paylaşımlar ve vermiş olduğu bilgiler sayesinde Yeşim hocama gitmeye karar verdim. Bu arada eşime başka doktor tavsiyelerinde bulundular fakat ben Yeşim hocamın beni anlayacağına inandım ve kendisine gittik.
  Tanıştığımız andan itibaren bize verdiği güven, enerji, güleryüzü ve o içten samimiyeti ile hastalağım hakkında vermiş olduğu bilgi sonrası kendisine hayran oldum. Yapmış olduğu tetkikler ve detaylı anlatımı neticesinde ameliyatımıza karar verdik.
  Bu sürede Yeşim hocama her an ulaşabildim ve her soruma cevap verip benim ameliyata hazırlanmamı sağladı.
  Ameliyatım öncesi yaşadığım heyecanı ameliyathane kapısında yapmış oldukları karşılama ile kendimi kırmızı halıda karşılanıyor hissi yaşatan Yeşim hocam ve ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum.
  Yaşadığım korkularımın ve bu ameliyat ile ilgili tüm şüphelerimi yok eden ve çok başarılı bir ameliyat sonrası normal hayatıma dönmeme vesile olan Yeşim hocamdan ve tüm ekibinden Allah cc razı olsun. Yeşim hocam dün sizi tanıdım, bugün sizin vesileniz ile sağlığıma kavuştum. Yarınlarda da hep sizinle ve tavsiyelerinizle tedavime devam edeceğim.
  Her zaman bizlerle beraber olmanız dileğiyle Allah cc size sağlıklı, huzurlu, o güler yüzünüzle uzun ömürler nasip etsin. Sizi çok seviyoruz Yeşim hocam.

  Yeşim Erbil2018-07-15

  O kadar pozitif duruşunuz vardi ki, bu iyileşmenin en önemli unsuru. Sizleri tanıdığım için çok mutluyum, çok teşekkür ederim.

 • N
  Yer: Yeşim Erbil MuayenehanesiHizmet: Paratiroid cerrahisi

  Yesim Hocam babami paratiroid adenomu nedeniyle gecen persembe opere etti. Operasyon öncesi ve sonrasi, ilgili, sıcak ve sevecen tutumu ile hepimizi cok rahatlatti. Operasyon cok basarili ve kolay bir sekilde sonuclandi. Kendisine tesekkür, sevgi ve saygilarimi iletiyor ve Yesim Hoca’yi tüm endokrin hastalarina mutlaka öneriyorum.

  Yeşim Erbil2018-07-15

  Çok teşekkür ederim sözlerine. Çok zarifsin annen ve baban da aynı şekilde. Sağlıla yıllar geçirmenizi diliyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Yabancı Dil: İngilizce

  Eğitim Durumu
  • 1977 - 1980 Şişli Terakki Lisesi
  • 1981 - 1987 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
  • 1987 - 1992 İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Uzmanlık eğitimi

  İş Deneyimi
  • 1992 - 1999: Genel Cerrahi Uzmanı - İstanbul Tıp Fakültesi
  • 1999 - 2005: Genel Cerrahi Doçenti - İstanbul Tıp Fakültesi
  • 2005 - 2016: Genel Cerrahi Profesörü - İstanbul Tıp Fakültesi
  • 2016 - : Özel muayenehane

  Mesleki İlgi Alanları
  20 yıldır Endokrin Cerrahisi ile ilgili çalışmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, 1987
 • İstanbul Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Uzmanı 1992
 • İstanbul Tıp Fakültesi, Doçent 1999 - 2005
 • İstanbul Tıp Fakültesi, Profesör 2005 - 2015
daha fazla

Deneyimler

 • 20 yıldır endokrin cerrahisi ile ilgileniyor
 • 2012-2016 Türk Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı
 • 2002-Halen Medikal-Cerrahi Endokrinoloji Kursu Sekreteri ve Başkanlığı
 • 2013-2015 İstanbul Tıp Fakültesi e-Akademi sorumlusu
 • 2014-2015 İstanbul Tıp Fakültesi Dekan yardımcılığı
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Makaleler

 • Gebelerde Tiroid Hastalığı İçin Risk Faktörleri

  7 Eylül 2017

  Gebelerde tiroid hastalığı için risk faktörleri Ailesinde veya kendisinde tiroid hastalığı öyküsü (hipotiroidi, hipertiroidi, tiroidit) Tiroid ameliyatı...
 • Gebelerde hormon testleri

  6 Eylül 2017

  Gebelerde hormon testleri Gebelerde TSH değerleri değişiktir. Gebelikte salgılanan hormon (kriyonik gonadotropik hormon) nedeni ile TSH düşer. Bu nedenle...
 • Tiroid antikorları

  6 Eylül 2017

  Anti TPO ve Anti Tg antikorları Kanda TSH düzeyi 4 mIU/L’nin üzerinde olan kişilerde antikor düzeylerine bakılmalıdır. Kanda anti TPO ve anti Tg bakılması...
 • Tiroid Hormonlarının Sentezi

  6 Eylül 2017

  Tiroid bezinin içerisinde her biri ayrı bir fabrika gibi çalışan “folikül” olarak adlandırılan üniteler vardır. Her bir folikül ünitesi yan yana dizilen...
 • Tiroid Bezi Hakkında

  6 Eylül 2017

  Tiroid Bezi Hakkında Tiroid bezi soluk borusunun önünde, adem elması olarak adlandırılan kıkırdağın altında yerleşir. Tiroid bezinin iki yanında...
 • Hashimato'da Lazer Tedavisi: İlaç Dozlarının Azaltılması veya Kesilmesi ve Kilo Kontrolü !!!

  30 Haziran 2017

  Lazer tedavisi pek çok alanda uygulanmaktadır. “low level lazer” uygulamalarında anti enflamatuar ve kanlanmayı arttırıcı etkilerden yararlanılmaktadır....

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Çok sevdiğim için.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Cerrahi alan olduğu için komplikasyon riski var, stresli bir iş. Disiplin ve çok dikkat gerektiriyor.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Çabuk sonuç alınması, ameliyat yapmanın verdiği mutluluk ve hastaların memnuniyeti

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Kötü bir kanser türü olmasını beklerken sonucun olumlu çıkması ile hastamın ve yakınlarının sevinci.

Videolar

Hormon normal ama
Hormon normal ama
Önemli takviyeler
Önemli takviyeler
Papiller tiroid kanseri
Papiller tiroid kanseri
Tiroid kanserlerinde lokal nüks nedir ve nasıl tedavi edilir
Tiroid kanserlerinde lokal nüks nedir ve nasıl tedavi edilir
Tiroid nodülü olan bir hastada neler yapılır
Tiroid nodülü olan bir hastada neler yapılır
Raslantısal belirlenen tiroid nodülleri
Raslantısal belirlenen tiroid nodülleri
Graves Hastalığı tedavisi
Graves hastalığı tedavisi
Hiperparatiroidi tanı ve tedavisi
Hiperparatiroidi tanı ve tedavisi
Gizli tehlile paratiroid
Gizli tehlile paratiroid
Atom tedavisi nedir
Atom tedavisi nedir
Guatrda ameliyat ne zaman yapılır
Guatrda ameliyat ne zaman yapılır
Ameliyat öncesi dikkat edilecekler
Ameliyat öncesi dikkat edilecekler
İğne biyopsisi sonuçlarının yorumlanması
İğne biyopsisi sonuçlarının yorumlanması
Tiroid kanseri
Tiroid kanseri
hormon normal ama
Hormon normal ama
lazer tedavisi
Lazer tedavisi
Neden atom tedavisi yapılır
Neden atom tedavisi yapılır
Atom tedavisi nedir
Atom tedavisi nedir
Guatrda ameliyat ne zaman yapılır
Guatrda ameliyat ne zaman yapılır
Ameliyat sonrası dikkat edilecekler
Ameliyat sonrası dikkat edilecekler
Ameliyat öncesi dikkat edilecekler
Ameliyat öncesi dikkat edilecekler
Tg washout nedir nerede kullanılır
Tg washout nedir nerede kullanılır
İğne biyopsisi sonuçlarının yorumlanması
İğne biyopsisi sonuçlarının yorumlanması
İğne biyopsisi nedir ve nasıl yapılır
İğne biyopsisi nedir ve nasıl yapılır
Lenf bezlerinin çıkarılması ne zaman yapılır
Lenf bezlerinin çıkarılması ne zaman yapılır
Kanser ameliyatı nasıl yapılır
Kanser ameliyatı nasıl yapılır
Anaplastik tiroid kanseri
Anaplastik tiroid kanseri
Medüller tiroid kanseri
Medüller tiroid kanseri
Foliküler tiroid kanseri
Foliküler tiroid kanseri
Papiller tiroid kanseri
Papiller tiroid kanseri
Tiroid kanseri
Tiroid kanseri
daha fazla göster