Yeşim Erbil, Genel Cerrahi İstanbul

Prof. Dr.
Yeşim Erbil

Genel cerrahi

269 görüş
0850…

Adres

Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, Beşiktaş, İstanbul
Yeşim Erbil Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Randevu takvimini isteyin
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Sinir monitörizasyonu

Paratiroidektomi

Tiroid cerrahisi +14 daha fazla

Normal randevu

Tiroidektomi

Tiroid kanseri cerrahisi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Yabancı Dil: İngilizce Eğitim Durumu • 1977 - 1980 Şişli Terakki Lisesi • 1981 - 1987 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi • 1987 - 1992 İstanbul Tıp Fakült...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tiroid Guatr
 • Tiroid Kanseri
 • Tiroid Nodülü
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, 1987
 • İstanbul Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Uzmanı 1992
 • İstanbul Tıp Fakültesi, Doçent 1999 - 2005
Tümünü göster


Videolar


Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
269 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan

Dr um geçtiğimiz hafta acilen tiroidimdeki nodülün papiller olması nedeni ile alınması gerektiğini söyledi. İlk duyduğumda ne yapacağımı bilemedim. İlk kez ameliyat olacağım için çok panik olmuştum.bir arkadaşımızın tavsiyesi ile Yeşim Erbil in muayehanesini aradım.normalde çok yoğun olmalarına rağmen acil olması nedeni ile aynı gün görüşmeye aldılar. İlk gördüğüm anda Yeşim Hanıma çok ısındım. İnsana güven veren o kadar sıcak bir Dr ki. Ameliyatımla ilgili kafamda çok soru işareti vardı çok korkuyordum ama Yeşim hanım içimi öyle rahatlattı ki muayeneden çıktığım anda Nişantaşı’nda keyifli keyifli dolaştım bunuda atlattım diye gülümseyerek. Dün ameliyat oldum şimdi evimdeyim ve çok şükür korktuğum ses kısılmasını yaşamadım. Ameliyattan önceki gibi yiyorum içiyorum konuşuyorum.Yeşim Hanım evet çok iyi bir cerrah ama bunun yanında dahada önemlisi hastası ile yakın ilişkiler kuran ona önem veren ve içini rahatlatan bir Dr.kendisini çok seviyorum ve çoook teşekkür ediyorum.Evrim Özalp


Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi Paratiroid adenom cerrahisi

Değerli Yeşim hocam,  Adapazarın'da paratiroid adenomu teşhisiyle ameliyat olmamız gerektigi söylendiğinde kendimizi çaresiz ve bir o kadar bilinmezlik içinde hissettik, çeşitli tevafuklar sonucunda da sizi bulduk,  iyi ki de bulmuşuz ❤️ bugün ameliyatın 5.gunu, sabah yoğun kemik agrilari,horlama, uyku alamama, uyanmakta yaşadigimiz zorluklar gibi sikayetlerimizin hiçbirini şuan yaşamıyoruz,  biz de inanmakta zorluk çekiyoruz ama çok mutluyuz. Teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun sizden, mesleki hayatınızda başarılarınız daim,Allah cc yardımcınız olsun.

Prof. Dr. Yeşim Erbil

ne mutlu bana çok çok teşekkür ederim. Paratiroid benim çok önemsediğim bir cerrahi. Çok teşekkürler sağlıkla mutlulukla kalın.


S
Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi İç Guatr Ameliyatı

Yeşim hocamız. Diğer dr tūm guatr alacaklardı.yesim hocamız gerek yok yarisini almam sizde yeterli.ve õmūr boyu ilaç içmeyeceksin dedi.buyuk bir titizlik gösterdi.
Ve ömür boyu konfor sağladı bana .teşekkürler.hocam.
Ameliyatimda esimin dediğine göre reklam arasında bitmiş.nasıl bitti diye şaşırmış.pratik ve beceriklidir hocamız.
Sağolunuz varolunuz yeşim hocam

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Çok teşekkür ederim. "Reklam arası" güzel bir tanımlama olmuş sağolun :))


G
Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi Haşimoto

2 yıldır hayatımı zehir eden haşimato/hipotiroit bulgusuyla boğuşurken , bir taraftan da aklıma ve gönlüme uygun doktor arayışım sürüyordu. Tavsiye edilenlerin hiç birisi içime sinmemişti. Bir çok doktoru takibe alıp sonra da çıkartmıştım. Bir kaç doktora da memnuniyetsizlikten devam etmemiştim. Artık ümidimi kaybetmeye başlamak üzereyken...
Yeşim hanımı ilk bir gündüz kuşağı programında dinledim. Sonra web sayfasına girip kitabını indirdim ve hemen okudum. Beraberinde instagramdan takip etmeye başladım. Dümdüz, net, iddiasız ve çok mantıklı konuşmaları vardı. 2. Kitabı piyasaya çıkar çıkmaz aldım ve yine bir günde okudum. En son instagramda bir canlı yayın yapıp muayenehanenin boş bir anında erik dalı oynayışını seyredince bir Ankara'lı olarak :) "işte benim doktorum" dedim. Önce bir görüşme randevusu aldım, gözlerinin içine canlı olarak bakınca lazer tedavisinde netleştim. Hastaya güven veren, samimi,sevecen duruşundan çok etkilendim. Yazdığı yazılarla canlı kimliği o kadar örtüşüyor ki bu çok önemli.
Sonuçta zamanlamamı, bütçemi ayarlayıp yola çıktım. Ve teslim oldum:) 23.Ocak.2019
Şimdi mi? Kapısında yatasım var :). Bu illetten şikayetçi olan herkesin bir kere karşılaşması lazım Yeşim hanımla. Lazer tedavisine başladığım ilk gün Nişantaşı'ndan Beşiktaş'a yürümek Milat gibiydi benim için. Sihirli bir değnek dokunmuş gibi bütün ağrılarım (fibromiyalji) kayboldu. Depresif moddan çıkıp eski neşeme kavuştum. Sabah 6' lara kadar uzayan uykusuzluğum bir anda normale döndü. Bu tedaviyi olanların söylediği gibi kafamdaki bulanık sis perdesi kalktı. Ödemler indi ve hiç yorgun değilim artık. Normal insan oldum :) Bu arada yaşım 62. Bu yüzden bazı şeyleri gençlerden daha zor atlatırım diye düşünüyordum. Hepsi kafamdaki kurguymuş meğer. Tahminimin çok ötesindeyim şimdi.
Anlatılmaz yaşanır denen durum bu :)
Yeşim Erbil siz bir doktordan ve bütün ünvanlardan öte çok özelsiniz. Çok teşekkürler...

GülümOmay
Bodrum
1.Şubat.2019

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Beni çok ama çoookk mutlu ettiniz. Ayrıca saçlarınızın rengine de bayılıyorum, sizi çok çok öpüyorum, sağolun..


Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi

Öncelikle bu yazıyı okuyorsan sende troidlerle ilgili bir sıkıntı yaşıyorsun demektir :) Ama hiç korkma konu ile ilgili en doğru yerdesin. Nerden mi biliyorum? Bundan 2 yıl evveldi eşime özel bir hastanede Papiller Kanser’ i teşhisi konuldu, hayatımızda ilk defa böyle bir kanser ismi duyduk eşimle. Bu nedir? Nasıl bişey? Nasıl geçer? Sorularını peşpeşe doktorumuza sorarken doktorumuzun bize verdiği yanıt aynen şöyle oldu: ben cerrahi müdahale yapmıyorum, ameliyat olunması şart ve bu ameliyatı en iyi yapan hekim arkadasım Prof.dr Yeşim Erbil...
Peki dedik çıktık, hemen koştur koştur Nişantaşı’na geçtik. Çok kıymetli asistanı Sevda hanımdan randevu aldık, randevu saatimiz geldi odaya alındık, odaya girer girmez hiç unutmuyorum bize döndü ‘ hoşgeldiniz yavrum buyrun’ demesiyle gözlerimden akan bir iki damla yaşa engel olamadım. Öylece sarıldık hepimiz birbirimize. Eşime döndüm ve dedim ki ‘korkma biz doğru yerdeyiz emin ellerdeyiz, evimizdeyiz özgür’.
Bize ameliyatı anlattı ohhh içimiz çok rahatladı hemen bugün olalım falan dedik hatta ????
1 hafta sonra eşimin boynuna konan kelebek uçtu gitti.. Ameliyat tabii ki çok başarılı ve ağrısız geçti.
Eşine çok aşık olan bir kadın olarak biraz fazlaca kıskandım sanırım ki, hooop 2 yıl sonra bana aynı teşhis konuldu. Eeee üzüm üzüme baka baka derler ???? Ama bu sefer çok rahattık hiç depresyona, bunalıma girmedik. Hadi evimize Yeşim ablamıza gidelim dedik geçtiğimiz hafta. Süreci bildiğimizden hemen ameliyat tarihimizi aldık ve 2 gün evvel ameliyat oldum. Benimki de çok başarılı ve ağrısız geçti.
Hayatta bazı eller vardır pek kıymetlidir, bana göre yeşim ablanın elini Allah hiç bırakmıyor. Onun kalbi, ruhu öyle muazzam ki onu gördüğünüzde gözlerinizden akan yaşlar bunun içindir. Evinizde hissetmeniz bunun içindir. O çok özel bir ruh, o Allah’ın yeryüzündeki şifalı eli. Bunun başka bir açıklaması olamaz bana göre.
Ameliyat olacak olan bir kahve içmeli, ya da bi 10 dk onun gözlerine bakmalı, sonrası şifa...
Herkese sağlıklı günler dilerim.

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Canım çok teşekkürler. Karı koca kelebeklerin yarısınin gitmesi çok ilginç gerçekten. Çok tatlı bir çiftsiniz. Allah bağışlasın sizi, mutlu kalın sağlıkla kalın..


Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi

Kızımın rutin kontrolunde tiroidinde nodül tespit edildi.Ve biz doktor arama sürecine girdik.Yeşim hocamdan hemen randevu alacağımızı tahmin edemediğimiz için başka bir doktordan da randevu almıstik.Tesadüf randevular aynı güne denk geldi Sabahtan gittiğimiz doktorumuzdan çiktığımızda kızım ben asla ameliyat olmam dedi.Ben Yeşim hocama gitmeden tüm hasta yorumlarını okuduğum için onu tanıyor gibiydim.Kızıma peki Yeşim Hocam ne derse onu yapalım bekle bakalım dedim.Yeşim hocamın muayenehanesine girdik.Kızıma öyle güzel bir dille anlattı ki yapacaklarını.Hastalarının videolarını gösterdi.Kızım gayet sakin tamam dedi .Ben şaşkınlıkla izledim.Bu arada bizi de sakinleştirmeyi ihmal etmedi Yeşim hocam.Bir kus gibi hafifleyerek çıktık odadan.Kızım bana dönüp gülerek anne hemen ameliyat olasım geldi hiç korkmuyorum dedi.Gerçekten de ameliyat günü de dahil çok rahattı.Cok sevdi çünkü Çok güvendi.Bugün ameliyatımızn 6.günü Ameliyatımızdan çok sizin sıcaklığınızı sevecenliğinizi anlatıyoruz.Sızi çok seviyoruz.Herşeyin gönlünüzce olmasını diliyoruz.Kızımın Yeşim ablası

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Maşallah ne güzel, ne mutlu bana. Son doktorluk iş olsun ömür boyu sağlıkla kalın.. Çok çok teşekkür ederim. Bana en büyük hediyeyi verdiniz bu sözlerle.. Öpüyorum..


Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi İç Guatr Ameliyatı

Filiz Sönmez . Yaklaşık 20 yıllık öyküsü olan bir guatr hastasıydım. Takipler , biyopsiler , korkular gittiğim birçok doktor ve geçen yıllar sonucunda nodülüm dört cm büyüklüğe ulaştı. Tehlikeli ve alınması zor dendi kimseye güvenemedim. Benim için büyük şans Yeşim Hocam ilk gittiğim gün değerlendirip ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Ben ki ilaç alerjim ve narkoz korkumdan on yıldır ameliyattan kaçan biri olarak Yeşim Hocam la konuştuktan sonra on dakikada ameliyat günüme karar verdim. Bence Yeşim Hocam insanlığı, mesleği , prensipleriyle örnek alınması gereken bir hekim. Dört gün sonra hocam ın sihirli elleri bana değdi ve ameliyat oldum , kurtuldum. Çok başarılı ve sorunsuz bir ameliyatım oldu. Benim heyecanımı , panik yapmamam için beni sürekli düşünmenizi , sizin sabrınızı zorlamama rağmen sorduğum sorulara cevap vermenizi , ameliyata dakikalar kala sizi çok kızdırdığım halde şefkatli ve sihirli ellerinizi üzerimden çekmemenizi , benim için yaptıklarınızı hayatım boyunca unutamam. Benim koca yürekli Yeşim Hocam. " HOCAM SİZ BENİM BOĞAZIMDAN BİR KELEBEK ÇIKARDINIZ . KALBİME VE GÖĞSÜME PIRLANTA KELEBEK OLARAK KONDUNUZ. " Herşey için teşekkür ederim. Filiz Sönmez Gaziantep

Prof. Dr. Yeşim Erbil

SİZ BENİM BOĞAZIMDAN BİR KELEBEK ÇIKARDINIZ . KALBİME VE GÖĞSÜME PIRLANTA KELEBEK OLARAK KONDUNUZ... bu ne kadar güzel bir yorum, çok çok teşekkür ederim


5 senedir iri nodülüm olmasına rağmen ameliyat korkum nedeniyle hastalığımı ihmal ediyordum. Çevremde gördüğüm kanser vakalarının artması ile korkunun ecele faydası yok deyip Yeşim Hanım’ın 25 aralık 2018 tarihinde muayenehanesine gittim. Gözü kapalı ameliyata tamam dedim çünkü Yeşim Hanımdan aldığım elektiriği, ben hiç bir hekimden almadım. Doktor hasta iletişimi cok önemli bir konu hekiminize güvenmeniz gerekiyor. Hekimimiz son derece mütavazi bir insan, işine aşık, işini titizlikle ve özveri ile yapan, ülkemizin gururu başarılı bir hekim. Ameliyattan korkan insanlara söyleceğim kesinlikle korkulacak hiçbir şey yok. Ameliyattan korkup hastalığınızı ileride daha kötü hallere sokmayın. Benim gibi korkak bir insanı ameliyata karar verdirmiş olması bile mesleki başarısıdır. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim, hiç bir komplikasyon yaşamadım. Ziyaretçilerim ameliyat olduğuma inanamıyor. Yeşim ERBİL gibi değerli bir cerrahı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İşini severek yapan, titiz, başarılı, para müptelası olmayan, konusunda uzman, güvenilir bir hekim arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ameliyat öncesinde ameliyat sonrasında hastasına destek olan bir hekim görmedim duymadım. Buradan kendisine ve tüm ekibine tekrar teşekkür ediyorum. Bana şifa veren elleriniz dert görmesin. ????????????????

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Çok teşekkür ederim, herşey gönlünce olsun, çok sağol


I

Bundan 2 ay kadar önce bambaşka bir sebeple, kilo verme amacı ile gittiğim diyetisyenin vesilesi ile tiroid muayenesi oldum ve hiç beklemediğim bir sonuçla karşı karşıya kaldım.Yapılan biyopsi sonucunda süpheli bir tiroid nodülüm olduğunu öğrendim.Bir anda endişe, korku, şaşkınlık, üzüntü birçok duyguyu aynı anda yaşadım.Ne olduğunu kavramaya çalışırken, güvenebileceğim bir doktora o kadar çok ihtiyacım vardı ki.İşte tam zamanında sizi tanıdım sevgili Yeşim Hocam.Size geldiğimde bilgi ve tecrübenizle güven verdiniz , insancıl, samimi ve sıcak tavrınızla neşelendirip, rahatlattınız , içine düştüğüm kasvet havasından bir anda çıkarttınız beni.Birlikte ameliyata karar verdik, ve olabilecek en konforlu şekilde ameliyatımı oldum, nodül olan tiroidim alındı.Ameliyat sonrası ameliyat olmuş bir hasta gibi değildim kesinlikle.Aynı özenle beni takip ettiniz ve halen ediyorsunuz.Bugün ameliyatımın 4.günü, hem fiziken hem de ruhen bana sağlığımı geri verdiniz.Size ve ekibinize ne kadar teşekkür etsem az.Sizin gibi işinin ehli ve aynı zamanda güzel insanlara o kadar ihtiyacımız var ki.Saygı ve sevgilerimi sunuyorum hocam.İsmail Akgün Güvenç

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Çok teşekkür ederim, o tatlı aileniz ile mutluluklar dilerim, sağolun.


E

Değerli hocam güler yüzü, samimiyeti, mesleğine olan bağlılığı ve güven veren tavırları ile sonsuz bir rahatlık veriyor. Pratik, net ve pozitif yaklaşımı ile insanı sarıp sarmalıyor. Papiller ca nedeniyle ameliyat oldum. Şu an iyiyim. Ameliyat öncesi çok korktuğum ses kısıklığını hiç yaşamadım. Yeşim hocamdan şunu öğrendim, mesleğini yapmakla severek yapmak arasında çok önemli bir fark var. Yeşim hocam gibi mesleğini insanları severek yapmak hem kişinin kendini mutlu ediyor hem de hastalarını mutlu edip sağlığına kavuşturuyor. Çok teşekkür ederim hocam, iyi ki varsınız.

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Çok teşekkür ederim, ne mutlu bana teşekkürler.


Hizmetler

Boyun diseksiyonu


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Lobektomi


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Paratiroidektomi


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Adrenalektomi


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Santral boyun diseksiyonu


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Lateral boyun diseksiyonu


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Lenf metastazlarının çıkarılması


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Tiroidektomi


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Böbrek üstü bezi (adrenal) cerrahisi


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


İç guatr ameliyatı


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Tiroid kanseri cerrahisi


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Sinir monitörizasyonu


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Laparoskopik adrenalektomi


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Guatr ameliyatı


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Tiroid cerrahisi


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Paratiroid cerrahisi


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi


Normal randevu


Abdi İpekçi Cad, No 57, Reasürans İş Hanı 1, Kat 3, Nişantaşı, İstanbul, İstanbul

Yeşim Erbil Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
269 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan

Dr um geçtiğimiz hafta acilen tiroidimdeki nodülün papiller olması nedeni ile alınması gerektiğini söyledi. İlk duyduğumda ne yapacağımı bilemedim. İlk kez ameliyat olacağım için çok panik olmuştum.bir arkadaşımızın tavsiyesi ile Yeşim Erbil in muayehanesini aradım.normalde çok yoğun olmalarına rağmen acil olması nedeni ile aynı gün görüşmeye aldılar. İlk gördüğüm anda Yeşim Hanıma çok ısındım. İnsana güven veren o kadar sıcak bir Dr ki. Ameliyatımla ilgili kafamda çok soru işareti vardı çok korkuyordum ama Yeşim hanım içimi öyle rahatlattı ki muayeneden çıktığım anda Nişantaşı’nda keyifli keyifli dolaştım bunuda atlattım diye gülümseyerek. Dün ameliyat oldum şimdi evimdeyim ve çok şükür korktuğum ses kısılmasını yaşamadım. Ameliyattan önceki gibi yiyorum içiyorum konuşuyorum.Yeşim Hanım evet çok iyi bir cerrah ama bunun yanında dahada önemlisi hastası ile yakın ilişkiler kuran ona önem veren ve içini rahatlatan bir Dr.kendisini çok seviyorum ve çoook teşekkür ediyorum.Evrim Özalp


Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi Paratiroid adenom cerrahisi

Değerli Yeşim hocam,  Adapazarın'da paratiroid adenomu teşhisiyle ameliyat olmamız gerektigi söylendiğinde kendimizi çaresiz ve bir o kadar bilinmezlik içinde hissettik, çeşitli tevafuklar sonucunda da sizi bulduk,  iyi ki de bulmuşuz ❤️ bugün ameliyatın 5.gunu, sabah yoğun kemik agrilari,horlama, uyku alamama, uyanmakta yaşadigimiz zorluklar gibi sikayetlerimizin hiçbirini şuan yaşamıyoruz,  biz de inanmakta zorluk çekiyoruz ama çok mutluyuz. Teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun sizden, mesleki hayatınızda başarılarınız daim,Allah cc yardımcınız olsun.

Prof. Dr. Yeşim Erbil

ne mutlu bana çok çok teşekkür ederim. Paratiroid benim çok önemsediğim bir cerrahi. Çok teşekkürler sağlıkla mutlulukla kalın.


S
Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi İç Guatr Ameliyatı

Yeşim hocamız. Diğer dr tūm guatr alacaklardı.yesim hocamız gerek yok yarisini almam sizde yeterli.ve õmūr boyu ilaç içmeyeceksin dedi.buyuk bir titizlik gösterdi.
Ve ömür boyu konfor sağladı bana .teşekkürler.hocam.
Ameliyatimda esimin dediğine göre reklam arasında bitmiş.nasıl bitti diye şaşırmış.pratik ve beceriklidir hocamız.
Sağolunuz varolunuz yeşim hocam

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Çok teşekkür ederim. "Reklam arası" güzel bir tanımlama olmuş sağolun :))


G
Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi Haşimoto

2 yıldır hayatımı zehir eden haşimato/hipotiroit bulgusuyla boğuşurken , bir taraftan da aklıma ve gönlüme uygun doktor arayışım sürüyordu. Tavsiye edilenlerin hiç birisi içime sinmemişti. Bir çok doktoru takibe alıp sonra da çıkartmıştım. Bir kaç doktora da memnuniyetsizlikten devam etmemiştim. Artık ümidimi kaybetmeye başlamak üzereyken...
Yeşim hanımı ilk bir gündüz kuşağı programında dinledim. Sonra web sayfasına girip kitabını indirdim ve hemen okudum. Beraberinde instagramdan takip etmeye başladım. Dümdüz, net, iddiasız ve çok mantıklı konuşmaları vardı. 2. Kitabı piyasaya çıkar çıkmaz aldım ve yine bir günde okudum. En son instagramda bir canlı yayın yapıp muayenehanenin boş bir anında erik dalı oynayışını seyredince bir Ankara'lı olarak :) "işte benim doktorum" dedim. Önce bir görüşme randevusu aldım, gözlerinin içine canlı olarak bakınca lazer tedavisinde netleştim. Hastaya güven veren, samimi,sevecen duruşundan çok etkilendim. Yazdığı yazılarla canlı kimliği o kadar örtüşüyor ki bu çok önemli.
Sonuçta zamanlamamı, bütçemi ayarlayıp yola çıktım. Ve teslim oldum:) 23.Ocak.2019
Şimdi mi? Kapısında yatasım var :). Bu illetten şikayetçi olan herkesin bir kere karşılaşması lazım Yeşim hanımla. Lazer tedavisine başladığım ilk gün Nişantaşı'ndan Beşiktaş'a yürümek Milat gibiydi benim için. Sihirli bir değnek dokunmuş gibi bütün ağrılarım (fibromiyalji) kayboldu. Depresif moddan çıkıp eski neşeme kavuştum. Sabah 6' lara kadar uzayan uykusuzluğum bir anda normale döndü. Bu tedaviyi olanların söylediği gibi kafamdaki bulanık sis perdesi kalktı. Ödemler indi ve hiç yorgun değilim artık. Normal insan oldum :) Bu arada yaşım 62. Bu yüzden bazı şeyleri gençlerden daha zor atlatırım diye düşünüyordum. Hepsi kafamdaki kurguymuş meğer. Tahminimin çok ötesindeyim şimdi.
Anlatılmaz yaşanır denen durum bu :)
Yeşim Erbil siz bir doktordan ve bütün ünvanlardan öte çok özelsiniz. Çok teşekkürler...

GülümOmay
Bodrum
1.Şubat.2019

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Beni çok ama çoookk mutlu ettiniz. Ayrıca saçlarınızın rengine de bayılıyorum, sizi çok çok öpüyorum, sağolun..


Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi

Öncelikle bu yazıyı okuyorsan sende troidlerle ilgili bir sıkıntı yaşıyorsun demektir :) Ama hiç korkma konu ile ilgili en doğru yerdesin. Nerden mi biliyorum? Bundan 2 yıl evveldi eşime özel bir hastanede Papiller Kanser’ i teşhisi konuldu, hayatımızda ilk defa böyle bir kanser ismi duyduk eşimle. Bu nedir? Nasıl bişey? Nasıl geçer? Sorularını peşpeşe doktorumuza sorarken doktorumuzun bize verdiği yanıt aynen şöyle oldu: ben cerrahi müdahale yapmıyorum, ameliyat olunması şart ve bu ameliyatı en iyi yapan hekim arkadasım Prof.dr Yeşim Erbil...
Peki dedik çıktık, hemen koştur koştur Nişantaşı’na geçtik. Çok kıymetli asistanı Sevda hanımdan randevu aldık, randevu saatimiz geldi odaya alındık, odaya girer girmez hiç unutmuyorum bize döndü ‘ hoşgeldiniz yavrum buyrun’ demesiyle gözlerimden akan bir iki damla yaşa engel olamadım. Öylece sarıldık hepimiz birbirimize. Eşime döndüm ve dedim ki ‘korkma biz doğru yerdeyiz emin ellerdeyiz, evimizdeyiz özgür’.
Bize ameliyatı anlattı ohhh içimiz çok rahatladı hemen bugün olalım falan dedik hatta ????
1 hafta sonra eşimin boynuna konan kelebek uçtu gitti.. Ameliyat tabii ki çok başarılı ve ağrısız geçti.
Eşine çok aşık olan bir kadın olarak biraz fazlaca kıskandım sanırım ki, hooop 2 yıl sonra bana aynı teşhis konuldu. Eeee üzüm üzüme baka baka derler ???? Ama bu sefer çok rahattık hiç depresyona, bunalıma girmedik. Hadi evimize Yeşim ablamıza gidelim dedik geçtiğimiz hafta. Süreci bildiğimizden hemen ameliyat tarihimizi aldık ve 2 gün evvel ameliyat oldum. Benimki de çok başarılı ve ağrısız geçti.
Hayatta bazı eller vardır pek kıymetlidir, bana göre yeşim ablanın elini Allah hiç bırakmıyor. Onun kalbi, ruhu öyle muazzam ki onu gördüğünüzde gözlerinizden akan yaşlar bunun içindir. Evinizde hissetmeniz bunun içindir. O çok özel bir ruh, o Allah’ın yeryüzündeki şifalı eli. Bunun başka bir açıklaması olamaz bana göre.
Ameliyat olacak olan bir kahve içmeli, ya da bi 10 dk onun gözlerine bakmalı, sonrası şifa...
Herkese sağlıklı günler dilerim.

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Canım çok teşekkürler. Karı koca kelebeklerin yarısınin gitmesi çok ilginç gerçekten. Çok tatlı bir çiftsiniz. Allah bağışlasın sizi, mutlu kalın sağlıkla kalın..


Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi

Kızımın rutin kontrolunde tiroidinde nodül tespit edildi.Ve biz doktor arama sürecine girdik.Yeşim hocamdan hemen randevu alacağımızı tahmin edemediğimiz için başka bir doktordan da randevu almıstik.Tesadüf randevular aynı güne denk geldi Sabahtan gittiğimiz doktorumuzdan çiktığımızda kızım ben asla ameliyat olmam dedi.Ben Yeşim hocama gitmeden tüm hasta yorumlarını okuduğum için onu tanıyor gibiydim.Kızıma peki Yeşim Hocam ne derse onu yapalım bekle bakalım dedim.Yeşim hocamın muayenehanesine girdik.Kızıma öyle güzel bir dille anlattı ki yapacaklarını.Hastalarının videolarını gösterdi.Kızım gayet sakin tamam dedi .Ben şaşkınlıkla izledim.Bu arada bizi de sakinleştirmeyi ihmal etmedi Yeşim hocam.Bir kus gibi hafifleyerek çıktık odadan.Kızım bana dönüp gülerek anne hemen ameliyat olasım geldi hiç korkmuyorum dedi.Gerçekten de ameliyat günü de dahil çok rahattı.Cok sevdi çünkü Çok güvendi.Bugün ameliyatımızn 6.günü Ameliyatımızdan çok sizin sıcaklığınızı sevecenliğinizi anlatıyoruz.Sızi çok seviyoruz.Herşeyin gönlünüzce olmasını diliyoruz.Kızımın Yeşim ablası

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Maşallah ne güzel, ne mutlu bana. Son doktorluk iş olsun ömür boyu sağlıkla kalın.. Çok çok teşekkür ederim. Bana en büyük hediyeyi verdiniz bu sözlerle.. Öpüyorum..


Konum: Yeşim Erbil Muayenehanesi İç Guatr Ameliyatı

Filiz Sönmez . Yaklaşık 20 yıllık öyküsü olan bir guatr hastasıydım. Takipler , biyopsiler , korkular gittiğim birçok doktor ve geçen yıllar sonucunda nodülüm dört cm büyüklüğe ulaştı. Tehlikeli ve alınması zor dendi kimseye güvenemedim. Benim için büyük şans Yeşim Hocam ilk gittiğim gün değerlendirip ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Ben ki ilaç alerjim ve narkoz korkumdan on yıldır ameliyattan kaçan biri olarak Yeşim Hocam la konuştuktan sonra on dakikada ameliyat günüme karar verdim. Bence Yeşim Hocam insanlığı, mesleği , prensipleriyle örnek alınması gereken bir hekim. Dört gün sonra hocam ın sihirli elleri bana değdi ve ameliyat oldum , kurtuldum. Çok başarılı ve sorunsuz bir ameliyatım oldu. Benim heyecanımı , panik yapmamam için beni sürekli düşünmenizi , sizin sabrınızı zorlamama rağmen sorduğum sorulara cevap vermenizi , ameliyata dakikalar kala sizi çok kızdırdığım halde şefkatli ve sihirli ellerinizi üzerimden çekmemenizi , benim için yaptıklarınızı hayatım boyunca unutamam. Benim koca yürekli Yeşim Hocam. " HOCAM SİZ BENİM BOĞAZIMDAN BİR KELEBEK ÇIKARDINIZ . KALBİME VE GÖĞSÜME PIRLANTA KELEBEK OLARAK KONDUNUZ. " Herşey için teşekkür ederim. Filiz Sönmez Gaziantep

Prof. Dr. Yeşim Erbil

SİZ BENİM BOĞAZIMDAN BİR KELEBEK ÇIKARDINIZ . KALBİME VE GÖĞSÜME PIRLANTA KELEBEK OLARAK KONDUNUZ... bu ne kadar güzel bir yorum, çok çok teşekkür ederim


5 senedir iri nodülüm olmasına rağmen ameliyat korkum nedeniyle hastalığımı ihmal ediyordum. Çevremde gördüğüm kanser vakalarının artması ile korkunun ecele faydası yok deyip Yeşim Hanım’ın 25 aralık 2018 tarihinde muayenehanesine gittim. Gözü kapalı ameliyata tamam dedim çünkü Yeşim Hanımdan aldığım elektiriği, ben hiç bir hekimden almadım. Doktor hasta iletişimi cok önemli bir konu hekiminize güvenmeniz gerekiyor. Hekimimiz son derece mütavazi bir insan, işine aşık, işini titizlikle ve özveri ile yapan, ülkemizin gururu başarılı bir hekim. Ameliyattan korkan insanlara söyleceğim kesinlikle korkulacak hiçbir şey yok. Ameliyattan korkup hastalığınızı ileride daha kötü hallere sokmayın. Benim gibi korkak bir insanı ameliyata karar verdirmiş olması bile mesleki başarısıdır. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim, hiç bir komplikasyon yaşamadım. Ziyaretçilerim ameliyat olduğuma inanamıyor. Yeşim ERBİL gibi değerli bir cerrahı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İşini severek yapan, titiz, başarılı, para müptelası olmayan, konusunda uzman, güvenilir bir hekim arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ameliyat öncesinde ameliyat sonrasında hastasına destek olan bir hekim görmedim duymadım. Buradan kendisine ve tüm ekibine tekrar teşekkür ediyorum. Bana şifa veren elleriniz dert görmesin. ????????????????

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Çok teşekkür ederim, herşey gönlünce olsun, çok sağol


I

Bundan 2 ay kadar önce bambaşka bir sebeple, kilo verme amacı ile gittiğim diyetisyenin vesilesi ile tiroid muayenesi oldum ve hiç beklemediğim bir sonuçla karşı karşıya kaldım.Yapılan biyopsi sonucunda süpheli bir tiroid nodülüm olduğunu öğrendim.Bir anda endişe, korku, şaşkınlık, üzüntü birçok duyguyu aynı anda yaşadım.Ne olduğunu kavramaya çalışırken, güvenebileceğim bir doktora o kadar çok ihtiyacım vardı ki.İşte tam zamanında sizi tanıdım sevgili Yeşim Hocam.Size geldiğimde bilgi ve tecrübenizle güven verdiniz , insancıl, samimi ve sıcak tavrınızla neşelendirip, rahatlattınız , içine düştüğüm kasvet havasından bir anda çıkarttınız beni.Birlikte ameliyata karar verdik, ve olabilecek en konforlu şekilde ameliyatımı oldum, nodül olan tiroidim alındı.Ameliyat sonrası ameliyat olmuş bir hasta gibi değildim kesinlikle.Aynı özenle beni takip ettiniz ve halen ediyorsunuz.Bugün ameliyatımın 4.günü, hem fiziken hem de ruhen bana sağlığımı geri verdiniz.Size ve ekibinize ne kadar teşekkür etsem az.Sizin gibi işinin ehli ve aynı zamanda güzel insanlara o kadar ihtiyacımız var ki.Saygı ve sevgilerimi sunuyorum hocam.İsmail Akgün Güvenç

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Çok teşekkür ederim, o tatlı aileniz ile mutluluklar dilerim, sağolun.


E

Değerli hocam güler yüzü, samimiyeti, mesleğine olan bağlılığı ve güven veren tavırları ile sonsuz bir rahatlık veriyor. Pratik, net ve pozitif yaklaşımı ile insanı sarıp sarmalıyor. Papiller ca nedeniyle ameliyat oldum. Şu an iyiyim. Ameliyat öncesi çok korktuğum ses kısıklığını hiç yaşamadım. Yeşim hocamdan şunu öğrendim, mesleğini yapmakla severek yapmak arasında çok önemli bir fark var. Yeşim hocam gibi mesleğini insanları severek yapmak hem kişinin kendini mutlu ediyor hem de hastalarını mutlu edip sağlığına kavuşturuyor. Çok teşekkür ederim hocam, iyi ki varsınız.

Prof. Dr. Yeşim Erbil

Çok teşekkür ederim, ne mutlu bana teşekkürler.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Yabancı Dil: İngilizce Eğitim Durumu • 1977 - 1980 Şişli Terakki Lisesi • 1981 - 1987 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi • 1987 - 1992 İstanbul Tıp Fakült...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Tiroid Guatr
 • Tiroid Kanseri
 • Tiroid Nodülü
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, 1987
 • İstanbul Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Uzmanı 1992
 • İstanbul Tıp Fakültesi, Doçent 1999 - 2005
Tümünü göster

Deneyimler

 • 20 yıldır endokrin cerrahisi ile ilgileniyor
 • 2012-2016 Türk Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı
 • 2002-Halen Medikal-Cerrahi Endokrinoloji Kursu Sekreteri ve Başkanlığı
Tümünü göster


Videolar


Diğer içerikler

Makaleler (6)

Röportaj