Prof. Dr.

Yeşim Erbil

Genel cerrahi

Randevu Hattı: 0 850 333... numarayı göster

Yabancı Dil: İngilizce Eğitim Durumu • 1977 - 1980 Şişli Terakki Lisesi • 1981 - 1987 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi • 1987 - 1992 İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dal... daha fazla

 • acil soru, lutfen cevaplayiniz hocam

  merhaba hocam. benim 29 yaşim var ve kaç sene once guatrim oldu. şimdi bir kizle evlilik istiyorum. gelecek zamanda çocuğum olursa, çocuğumda bir sikinti olabilir mi? lütfen yardimci olunuz ve benim mailime cevab gönderin. çok teşekkür ediyorum

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Yeşim Erbil

  Olmaz merak etmeyin

 • tiroid ameliyatı

  Merhaba hocam ben erzurumdan 31 yaşında 72 kg tiroid yönünden ailesel kötü huylu öyküleri olan erkek bir hastayım. Bendede tiroid nodülü oldugundan Acaba bende'de kötü huylu mevcutmu bilmiyorum. biyopsi yaptırmam gerektiğini söylediler ve biopsi yaptırmam için gittigim prof bir endokrin hoca bana… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Yeşim Erbil

  Biyopsi yaptırmanız uygun olur, ultrason bulguları kuşkulu ameliyat gerekecek gibi duruyor.

Tüm cevapları kontrol et (15)

Adresler

Hakkımda

Hakkımda

 • Yabancı Dil: İngilizce

  Eğitim Durumu
  • 1977 - 1980 Şişli Terakki Lisesi
  • 1981 - 1987 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
  • 1987 - 1992 İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Uzmanlık eğitimi

  İş Deneyimi
  • 1992 - 1999: Genel Cerrahi Uzmanı - İstanbul Tıp Fakültesi
  • 1999 - 2005: Genel Cerrahi Doçenti - İstanbul Tıp Fakültesi
  • 2005 - 2016: Genel Cerrahi Profesörü - İstanbul Tıp Fakültesi
  • 2016 - : Özel muayenehane

  Mesleki İlgi Alanları
  20 yıldır Endokrin Cerrahisi ile ilgili çalışmaktadır.

Mezun olunan okullar

 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, 1987
 • İstanbul Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Uzmanı 1992
 • İstanbul Tıp Fakültesi, Doçent 1999 - 2005
 • İstanbul Tıp Fakültesi, Profesör 2005 - 2015
daha fazla

Deneyimler

 • 20 yıldır endokrin cerrahisi ile ilgileniyor
 • 2012-2016 Türk Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı
 • 2002-Halen Medikal-Cerrahi Endokrinoloji Kursu Sekreteri ve Başkanlığı
 • 2013-2015 İstanbul Tıp Fakültesi e-Akademi sorumlusu
 • 2014-2015 İstanbul Tıp Fakültesi Dekan yardımcılığı
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

129 görüş

 • Tıp fakültesinden sayın yeşim hocam,

  6 ay önce graves tanısı aldığım andan beri hep yanımda ilgisini bir anlığına bile üstümden esirgemeyen hocam kendisini değerlendirmek tabiki bana düşmez zaten alanında neler başardığı küçük bir araştırma ile görülebilir ben sadece dışarıdan bir hastası olarak ve kendimde bir hekim olarak şunu diyebilirim düşünmeden kendinizi emanet edebileceğiniz biri hem ulaşma açısından hem ameliyat öncesi ve sonrası takibi açısından kusursuz bir süreci sayenizde geçirdim çok teşekkür ederim.

  Uzm.Dr.Seçkin Özozan

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2017-02-23

  Seçkincim çok teşekkür ederim güzel sözlerin için.

 • Benim ikinci tiroid ameliyatı olmam gerekiyordu. Intetnetten yeşim Erbil adına ulaştım bütün yorumları okudum ve aradığım işte bu doktor dedim.hayatımda ilk defa birisini görüp tanımadan güvendim ve hiç düşünmeden randevu aldım.zaten görür görmez içiniz ısınıyor çok başka bir Dr . Hayatımda onun gibisini tanımadım. Ameliyat dedi ve ben hemen ameliyat olmaya karar verdim .eğer tiroid sorununuz varsa hiç düşünmeyin yeşim hocaya gidin derim. Onu tanımak gerçekten Dr lara olan genel fikrinizi degistirecektir. Bir de hemen ulasabiliyorsunuz bu da gerçekten cok önemli hemen size geri dönüyor dedim ya çok başka cok değerli bir insan.Ameliyatimi oldum ve iyiyim maşallah çok şükür.tekrar çok teşekkürler yeşim hocam sizi tanidigima çok mutlu oldum.Iyi ki varsınız Allah sizin gibi Dr lari başımızdan eksik etmesin .

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2017-01-26

  Adaşım :) çok çok teşekkür ederim. Öğrencilerinle anneciğinle birlikte sağlıklı bir yaşam dilerim. Çok sevgiler

 • Odasına girdiğim ilk anda göstermiş olduğu güleryüzü, ilgi alakası ve vermiş olduğu güven ile emin ellerde olduğumu hissettim. Bizleri ayrıntıyla bilgilendirip her sorumuzu detaylı bir şekilde cevaplayarak beni ve ailemi çok rahatlattı. Çok şanslıyım ki Yeşim Hoca ile tanıştım. Ameliyata çok sakin bir şekilde girdim ve ameliyattan bugüne kadar olan 5 günlük süreçte sanki ameliyat olmamış gibiyim, çok mutluyum. Ameliyat öncesi ve sonrası vermiş olduğu enerjisi, pozitifliği ile çok huzurlu bir şekilde evime döndüm. Her şey için ilk olarak Yeşim Hocama ve ekibine çok çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

  Buse Yağmur Taşar

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2017-01-26

  Güzel Busecik, çok teşekkür ederim. Tüm yaşamın boyunca en kötü olay bu olsun. Çok sevgiler.

 • ÖK

  Birinci troid ameliyatim doktor hatasıyla basarisiz oldu.tekrar ameliyat olmam gerekiyordu görüştüğüm doktorlar ameliyatın riskli olduğunu söylediler ameliyat yapmak istemediler bende araştırmalarım sonucu yesim hanima ulaştım ilk görüşmede samimiyetine guvendim ameliyata karar verdik ameliyattan ertesi gün evime geldim ses kisikligi olmadi ilginiz için çok teşekkürler allah razı olsun hocam

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2017-01-23

  Ömer bey çok teşekkürler. Sorunsuz sağlıklı bir yaşam dilerim. çok sevgiler

 • Sevgili Yeşim Erbil Hocam,
  Tanıştığımızdaki pozitifliğiniz, güven veren yaklaşımınız beni kaygı ve endişelerimden kurtardı. Papiller tiroid karsinomu teşhisiyle geldiğim sizden bütün sorularıma, ameliyat ve sonrası ile ilgili endişelerime su serpen ilginiz alakanız eşliğinde hep gülen yüzünüz sayesinde hazırlandım. Bugün ameliyattan sonraki 3. günüm.
  Kendimi çok iyi hissediyorum. Ailem ve ben sizin gibi nadide bir insanla tanıştığımız için çok mutluyuz. Herşey için çok çok teşekkürler. İyiki varsınız.
  Sevgi ve Saygılarımla,
  Nilgün Celep Avcı.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2017-01-23

  İnanarak ve güvenerek geldiniz. Çok teşekkür ederim güzel sözlerinize. Sevgiler

 • HS

  Sevgili Yeşim Erbil hocam,

  Öncelikle muayeneye geldiğim ilk günkü sıcak,sıkılmaz ve sabırlı anlatım tarzınız beni ve ailemi çok mutlu etmişti. Doktorluğunuzun yanında sıcak insani tavırlarınız ciddi anlamda ameliyattan önce beni çok rahatlattı. Tiroid bezimde tümör saptandıktan sonra duyduğum endişe çok fazlaydı. Ancak şuan ameliyatımın 3. günü ve normal hayatıma dönmüş bulunmaktayım. Ellerinize,kollarınıza sağlık dilerim. Sizin ve ekibinizin güleryüzlü davranışları için teşekkür eder, bir ömür sağlıklı ve mutlu kalmanızı temenni ederim.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2017-01-23

  Hakancım çok teşekkür ederim. Başarılarla dolu sağlıklı bir yaşam dilerim. Çok sevgiler

 • Sevgili Yeşim Erbil Hocam,

  İlk tanışmamızda ameliyatla ilgili bilgilendirmeniz,karşınızdakine vermiş olduğunuz güven,pozitif yaklaşım,içten samimiyetiniz ve her an ulaşılabilir olmanız beni ve ailemi çok etkiledi.On gün sonrası için ameliyat tarihini belirledik.20 Aralık 2016 günü 11 cm. kadar büyüttüğüm nodüllerimden kurtulup ertesi sabah hastaneden ayrıldım.

  Ameliyatım öncesi ve sonrasında göstermiş olduğunuz sımsıcak yakınlığınızı,ilginizi,sizin ve ekip arkadaşlarınızın güleryüzlerini hiç unutmayacağım.Ellerinize,bedeninize sağlık.Çok,çok teşekkür eder,başarılarınızın yıllarca sürüp nice ihtiyacı olan kişilere ulaşması dileğiyle sevgilerimi yolluyorum.
  Saygılarımla,

  sevil İslamoğlu

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2017-01-05

  Sevil hanım
  Çok teşekkür ederim. Sizi ve eşinizi tanımak benim için mutluluktu. sağlıklı yıllar dilerim. Çok çok teşekkür ederim.

 • ND

  2014 yılından beri takip ettirdiğimiz troidimdeki nodüllerimin en son biyopside maalesef " papiller ca" ya dönüştüğünü öğrendik.İlk şoktan sonra hemen cerrah arayışına girdik.Gerek Gaziantepteki endokrinoloji prof. hocamızın tavsiyesi gerek araştırmalarımızın sonucunda her kapı Yeşim hocama çıktı.Tedirgin bir şekilde randevu alıp yanına gittik . İyi ki de gitmişiz.İlk muayenede nasıl bir operasyon yapılacağı ve sonrası ile ilgili ayrıntılı bir şekilde beni aydınlattı.Hocamın ben sormadan benden önce boynumdaki ameliyat izini bir bayan olarak benim kadar düşünmesi beni çok etkilemişti. Ameliyat ve sonrasında neler yaşayacağımı tüm ayrıntıları ile sıkılmadan anlatan bir Doktor ile karşılaşınca doğru yerde olduğumu anladım.Çok başarılı bir ameliyattan sonra bir gün gibi kısa bir sürede evime döndüm..İstediğim her şeyi direk telefondan kendisine sorabilmem ayrıca çok rahatlatıcı idi.
  Sevgili Yeşim hocam işinin ehli sıcak mütevazi bir o kadar güven veren iyi bir hekim ve iyi bir insan .İyi ki sizi tanıdık iyi ki Rabbim sizi karşıma çıkardı.Size Allah tan Uzun ve sağlıklı bir ömür dilerim ki daha bir çok hastaya Allah ın nasip ettiği bu hüner ve ilim ile şifa dağıtasınız. Her şey için çooook teşekkür ederim.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-12-21

  Çok teşekkür ederim. Benim için çok değerli sözler bunlar. Hasta ve hasta yakınlarının doktoruna ulaşılabilir olması çok önemli. Ne mutlu bana, çok çok teşekkür ederim.

 • Şeker mi şeker, tatlı mı tatlı Yeşim hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. 7 sene önce tiroit nodül teşhisiyle ameliyat önerildi. Fakat söylenen olumsuzluklardan hep geriye adım attım. Son zamanlarda ki araştırmalarım bana en doğru kişinin sevgili Yeşim hocam olduğunu gösteriyordu. Evet karar verdim ve kendisiyle tanışıp, danışmak için gittim. Yeşim hocam sesimin kısılmayacağı, iki gün sonra normal hayata dönebileceğimi söylediğinde bana güven verdi ve bu şekilde ameliyat gününü kararlaştırdık. Başarılı bir ameliyat geçirdim. Elleriniz dert görmesin, Allah size sağlık versin, benim gibi hastalara derman olasınız. Sizi çok seviyorum.
  Saygılarla...
  Hülya ŞANVER

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-12-13

  Hülya hanım çok teşekkür ederim. Çok büyük bir guatrdı gerçekten, günümüzde pek karşılaşmadığımız. Sizin güveniniz ve inancınız ile sorunsuz bir ameliyat oldu. Çok sevgiler.

 • Hayatında doğru düzgün iğne bile yaptırmamış biri olarak graves hastalığı teşhisi sonucu ameliyat olmam gerektiğini öğrendiğimde çok korktum ama Yeşim hocam sayesinde ameliyata ikna oldum.Bir hasta için en önemli olan şey hekimine duyduğu güvendir,ben Yeşim hocayla görüştüğüm anda kendisinin alanında uzman olduğunu anladım,kendisi sizden daha çok önemsiyor sizi.Korktuğum ve kaçtığım ameliyatımın bugün 4.günü ama sanki hiç ameliyat olmamış gibiyim.Yeşim hocanın ameliyat öncesi ve sonrası desteğiyle hemen normal hayatıma geri döndüm.İyi ki sizi tanıdım değerli hocam,çok şekersiniz.Ben ve ailem size herşey için teşekkür ediyoruz.Allah uzun ömür versin size.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-12-13

  Çok çok teşekkür ederim. aylarca kaçtın doğru :)) Şimdi bebek haberini bekliyorum inşallah. Çok sevgiler

 • Hem ameliyat öncesi hem de sonrasında gösterdiği ilgi ve yaklaşımla bu süreci en kolay şekilde geçirmeme yardım ettigi için Yeşim Hoca'ma çok teşekkür ederim. Bugün ameliyatımdan sonra 3. Gün olmasına rağmen çok başarılı ameliyat sayesinde normal hayatıma döndüm. Bu süreci sizinle geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Hem ben hem de ailem her sey icin size teşekkür ediyoruz hocam.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-12-07

  Çok teşekkür ederim, Herşey gönlünüzce olsun. Çok sevgiler

 • Sayın Yeşim Hocam mesleki kariyer ve Dahiliniz yanında insanlığınız,güler yüzlülüğünüz abla şefkati ile yaklaşımınız ben ki ameliyattan korkan biri olarak hiç korkmadım ve 1.haftam çok şükür iyiyim iyiki araştırmışım iyiki Allah sizi karşıma çıkarmış,herşey gönlünüzce ve dilediğinizce olsun size ve tüm ekibinize saygılarımı sunuyorum.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-12-04

  Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için. Bu yazılar benim için çok çok değerli

 • Hocam kocaman 6cm lik bir nodül tarafından %90'ı kapanmış nefes borumu açarak beni yeniden hayata döndürdü. İşindeki titizliği, bilgeliği, uzmanlığı konusunda çok birşey dememe gerek yok internete ismini yazarsanız hocanın iş hayatındaki başarılarını buşabilirsiniz ama onun dışında hocam sevecen, güleryüzlü, verdiği moralle size her zaman güç katan sevgi dolu bir insan. Onu tanıdığıma çok ama çok memnunum. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir doktor

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-12-02

  Çok teşekkür ederim, anestezi ve cerrahi ekibinin uyumlu çalışması ile sağlığına kavuştun ve bizi de mutlu ettin.. Çok teşekkür ederim.

 • Kalite tesadüf deyil derler ya aynen yeşim hocam o kadar insancıl samimi vede insana değer veren kimliğiyle yaklaştı ki bana hastalığımı unuttum insana aşırı güven veriyor insan doğru adreste olduğunu anlıyor iyiki varsınız hocam...

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-12-02

  Çok teşekkür ederim sağolasın

 • Kan aldırmak için bile ağlayarak hastaneye giden, 6 yıldır hem tedavi olmaktan hem de ameliyattan kaçan benim gibi bir hipertiroidi hastasının, güle eğlene ameliyata girmesini sağlayacak kadar eşsiz bir doktor Yeşim hanım. Muayehanesine gittiğimiz ilk gün tüm detaylarıyla süreç hakkında bilgilendirmesi ve sağladığı güven ile ameliyata karar verilmesinin ardından sürekli telefon ile yanımızda olduğunu hissettirdiği için kendisine çok teşekkür ederim. Ameliyat öncesinde hastanede odamıza gelip eşime ve aileme dostça yaklaşımı, ameliyat sürecinde sürekli kendilerini bilgilendirmesiyle hepsinin yüreğine su serpti. İyileşme sürecindeki birebir ilgisi ve saat farketmeksiniz her soruma dönüşü kendisini hayatımdaki en özel doktor yaptı ve sayesinde hem bu dertten kurtuldum hemde doktor fobimi yendim. Yeşim hanım gözünüz kapalı güvenebileceğiniz eşsiz bir doktor, hakkı ödenmez..

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-12-02

  Çok ürkek gelmiştin ofise ama inandın ve güvendin. Bu iyileşmenin yarısı. Çok teşekkür ederim. başka sağlık sorunu yaşamamanı diliyorum, sevgiler

 • Babama ilerlemiş papiller karsinom tehşisi koyulmuştu 1 ay önce 30 14mm boyutlarındaydı boyun lenflerine kadar ulaşmıştı.Ama babam kanser olduğunu kabullenmiyordu ameliyat olmak istemiyordu Allah bize Yeşim Hocayla tanışmayı nasip etti ben onun kadar pozitif onun kadar anlayışlı onun kadar ilgili bir doktor daha görmedim onun sayesinde babamı ameliyat olmaya ikna ettik şuanda hastane odasından yazıyorum babamın durumu gayet iyi 11 saat süren ve 10 kişilik bi ekiple ameliyat oldu.Hocam size ne kadar teşekkür etsem az Rabbim hiçbir dileğinizi boşa çevirmesin

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-11-22

  Çok geçmiş olsun, en kısa sürede baban iyileşir umarım. Çok teşekkürler.

 • E

  Babama konulan "papiller karsinom" teşhisi sonrasında bir çok insanın tavsiyesi ve yaptığımız araştırmalar sonrasında muayenehanesine gittik ve kendisiyle tanışma şerefine nail olduk. Hocam, herkesin de bahsettiği üzere hastasıyla ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgilenen, güler yüzlü ve insana güven veren biri. Kendisiyle tanıştıktan sonra babam başta olmak üzere ailemizin ameliyata ilişkin neredeyse hiç tereddüttü kalmadı.

  Hocamız, muayenesinde gayet ayrıntılı ve anlaşılır şekilde bizi aydınlattı. Ameliyat hakkında bilgilendirdiği gibi ameliyat sonrası da bizleri neler beklediğini, nelerle karşılaşacağımızı, sürecin nasıl olacağı hakkında bizleri bilgilendirdi. Hocamız Babamı ameliyat etti ve şu an kendisi gayet iyi. En güzeli de hocamızın bir telefon uzağımızda olduğunu bilmek. Ameliyat sonrası, sorduğumuz sorulara hemen dönerek çözüm üretiyor. Kendisine ve ekibine, bu süreci sorunsuz atlatmamızı sağladığı için buradan tekrar teşekkür ediyorum.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-11-22

  Çok teşekkür ederim, çok naziksiniz. Babanızla ilgilenen oğul olmanız ne kadar güzel. Ayrıca eşin de kendi babası olsa ancak bu kadar ilgilenir. Çok sevgiler

 • Biyopsi sonucumu aldigimda troid papiller karsinom oldugumu ogrendik. tanidigimiz bir cerrahinda tavsiyesiyle Hic vakit kaybetmeden Yesim hocanin yolunu tuttuk. Bana ve aileme yaklasimi cok iyiydi. Hastaligimin hikayesini dinledi ve yaptirdigimiz tum sonuclari inceledi ve lenfe de sicradigini soyledi. Bizim icin bu ikinci bir sok olmustu. Ama Yesim hocanin pozitif yaklasimi, samimiyeti ve hastalikla ilgili verdigi bilgiler bizi cok rahatlatti. Hic tereddut etmeden Yesim hocanin ellerine kendimi biraktim. Ameliyat oncesi ve sonrasi devamli iletisimde kalarak hastayi takip etmesi hasta ile olan iliskisi ve guleryuzu moral veriyo. Kendisine her sey icin cook.tesekkur ederiz :)

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-11-18

  Çok teşekkür ederim. Seni ve güzel aileni tanımaktan mutluluk duyuyorum. Sağlıklı yıllar dilerim, teşekkür ederim.

 • Modül hastalığı teşhisi üzerine Amasya daki doktorum Sırac Akgül tavsiyesi üzerine Prof Dr.Yeşim Erbil' e muayeneye geldim. Yesim erbilin pozitif enerjisi ile yuksel moralle gonul rahatligiyla ameliyat oldum. Kendisine sonsuz guveniyorum ve tesekkur ediyorum.
  Gulay

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-11-17

  Çok teşekkür ederim, sevgiler

 • Ben soğuk nodülü olan guatr hastasıyım. Daha doğrusu Yeşim hocayı tanımadan önce hastaydım. İstanbul'a büyük bir korku ve tereddüt içerisinde geldim. Yeşim Erbil hocam eşimle beni öyle güzel karşıladı ki onu kendi ailemden birisi benim içim çabalıyor gibi hissettim. Amaliyat olacağımı biliyordum ama bide hocamdan dinledim. Bana öyle bir güven verdiki korktuğum amaliyata stres yapmadan girdim. Sorduğum bütün doktorlar onun için duayen hocaların hocası diyordu gerçektende öyleymiş. Şuanda gayet iyi ve sağlıklıyım. Allah'ta ömrü boyunca Yeşim hocamı mutlu etsin. Onun gibi mükemmel bir insanla tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Engin gönüllü, mütevazi, egosu olmayan Harika bir insan.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-11-16

  Sevgili kardeşlerim çok çok teşekkür ederim. Hep sağlıklı huzurlu olun, sevgiler

 • Son bir senedir uğraştığım tiroid hastalığım artık ameliyat aşamasına gelmişti. Psikolojik durumum hiç iyi değildi ve yaptığım bir çok araştırmadan sonra kafam iyice karışmıştı. Bu ruh halimle Yeşim Hocaya bir mesaj attım ve hemen kendisi bana telefonla bizzat dönüş yaptı. Muayenehanesine gittim ve yarım saat içinde kafamdaki bütün soruların cevabını buldum. Ameliyat günümü ve yerini hemen kararlaştırdık. Artık rahatlamıştım. Ameliyat gününe kadar ilgisini hiç eksik etmedi. Sorunsuz bir şekilde ameliyatımı oldum ve sağlığıma kavuştum. Cana yakınlığı ve güler yüzü sayesinde hiç stres olmadan bu zorlu süreci atlattım. Yeşim hocama çok teşekkürler , tiroid rahatsızlığı olan herkese tavsiye ederim.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-11-16

  Çok teşekkür ederim, çok değerli sözlerin için sağol.. Güzel yüzün hep gülsün..

 • Bilinçli bireyler olarak her sene eşimle birlikte yaptırdığımız check up niteliğindeki tüm vücut MR'ını bu sene de yaptırdık ve tiroid sağ lobumda şüpheli nodüle rastlandı. Bunun üzerine birkaç doktorla görüştük; ilk doktor tiroidin tamamının hemen alınması gerektiğini ve riskli bir operasyon olduğunu, ses tellerimin zarar görebileceğini söyleyerek beni ve ailemi son derece korkuttu. Görüştüğümüz diğer doktor ise ameliyata gerek olmadığını takibe alınması gerektiğini söyledi. Birbirine böylesine zıt iki görüş aldıktan sonra daha deneyimli ve bu konuda uzman bir doktorla görüşmemiz gerektiğini düşündük, eşimin ve kızlarımın araştırmaları sonucu Türkiye'nin bu konudaki en önemli uzmanı olan aynı zamanda Türk Cerrahi Derneği Başkanı Prof.Dr.Yeşim Erbil'e ulaştık. Kendisiyle ailece yaptığımız görüşmede bizleri konuyla ilgili son derece detaylı bir şekilde bilgilendirdi, bu bilgilendirmelerle ve kendisinin güler yüzlü pozitif yaklaşımlarıyla ailece güvenimizi kazanmış oldu. Ameliyat olacağım gün ise hem operasyon öncesinde hem de sonrasında ilgisiyle bizleri şaşırttı. Operasyonum biter bitmez eşimi sesli mesajla birkaç kez detaylı olarak bilgilendirmiş olmasıyla, gün içerisinde de beni defalarca ziyaret etmesi, gece gündüz sürekli ulaşılabilir ve her zaman yardıma hazır olmasıyla, hassasiyetiyle bizleri çok etkiledi. Ayrıca hastası olmamasına rağmen kızımın da tiroid tedavisiyle ilgili tavsiyelerde bulunması ne kadar düşünceli ve iyi bir insan olduğunun göstergesiydi.

  Yeşim Hanım hastasına ve hasta yakınlarına karşı o kadar içten, samimi ve güler yüzlü ki, insan hem olağanüstü bir doktor, hem de çok iyi bir dost kazandığını düşünüyor. Çok teşekkürler Yeşim Hanım Allah size sağlıklı ve mutlu uzun ömürler versin.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-11-08

  O kadar zarif bir ailesiniz ki, çok teşekkür ederim. Sizleri tanımaktan büyük mutluluk duydum. İç huzurunuz hepimize yansıdı, hep sağlıklı olun, sağlıkla kalın. Çok teşekkür ederim, sağolun.

 • Bundan yaklaşik 2 ay kadar önce tiroid bezimin sol lobunda papiller karsinom olduğunu öğrendim. Konuyla ilgili 5-6 doktorla görūşmūş olup çoğunluğu iki lobun da alinmasi gerektiğini söylediler. Ancak Tūrkiye ' de bu alandaki en iyi doktorlardan biri olan Yeşim hoca būyūk bir kararlilikla işin doğrusunun tek lobun alinmasi gerektiğini söyledi. Yaşimin da çok genç oluşu bunda etkendi. Japonlarin bu konuyla ilgili son yillarda yapmiş olduğu araştirmalari da referans gösterdi. Yeşim hoca bu şekilde belki ilaç bile kullanmak zorunda kalmayacağimi söyledi. Aksi halde hayatimin geri kalanini sūrekli ilaç kullanarak geçirecektim. Yeşim hocama gūvenip ameliyatımı oldum ve ameliyat sonrasında neredeyse hiç ağrim olmadi diyebilirim. Yeşim hocama kocaman teşekkūrler.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-11-04

  Çok teşekkür ederim, en güzel günler sizin olsun. Hep mutlu olun, teşekkür ederim.

 • Troid ca şüphesi taşıyan çapı oldukça büyük bir nodülüm var idi henüz 21 yaşındayım. Ameliyat önerildi ardından bu ameliyatın ses tellerime zarar verebileceğini ve ses kısıklığı riski olduğunu söylediler. Sonuç olarak doğalında stresi de beraberinde getirdi bu durum. Bir yakınımız aracılığıyla Yeşim hanımla tanıştık tabi bunun öncesinde yaptığımız araştırlamalarda da karşımıza ilk çıkan isim Prof.Dr Yeşim Erbil olmuştu. Kendisi baştan aşşağıya bütün detaylarıyla bize durumu açıkladı. Yeşim hanımdaki enerji samimiyet ve o güler yüzü bizi rahatlatmaya yetti açıkcası. Gözümüz kapalı bir şekilde güvendik.Bugün ise iyiki güvenmişiz ve iyiki Yeşim hanımı tanımışız diyoruz. Biyopsi sonuçlarım temiz çıktı. Ses kısıklığı söz konusu bile olmadı ayrıca ameliyat sonrası hiçbir sorun yaşamadım.Ameliyatımdan bir gün sonra taburcu oldum ve bir hafta sonra Yeşim hanım sayesinde işe başlayabileceğim. Yaptığı işi emeğiyle güzelleştiren profesyonelliğiyle donatan duruşuyla örnek bir kadın kendisi benim için. Kendisini çok seviyorum buraya ne yazarsam yazayım onu anlatmaya yetmeyeceğini biliyorum. Herşey için defalarca teşekkür ediyorum. Gülen yüzünüz hiç solmasın...

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-11-04

  Çok teşekkür ederim, herşey gönlünce olsun. Güzel ailenle mutluluklar, sağlıklı yıllar dilerim. Çok teşekkürler.

 • Bunda 1 yıl önce eşime tiroid ca teşhisi koydular tiroid ve lenf boyun diseksiyonu ameliyatı oldu atom gordük bir yıl sonra aynı bölge daha zor biryerde metastaz oldu tam kurtulduk derken herşey karardı gittimiz doktorlar radyologlar zor bir bölgede sesini kaybetme riskinin olduğunu söylediler taaaki yeşim hocayla gecenin bir yarısı annemin tanışması ile olana kadar çok korkuyorduk bir aya yakın yazıştık konuştuk stajer doktorların bile egosunun yüksek olduğu bir ülkede yaşadığımızı düşünürsek yeşim hoca için bir melek diyebilirim bize kenimizi değerli hissettirdi biyopsi bile yapılamayan bölgeye bırak dokunmasınlar bu işi ben hallederim deyip istanbula davet etti kendi bulduğu bir yöntem ile ameliyatımızı sağlıklı bir şekilde gerçekleştirdi bir gün sonra taburcu etti ve eşimin sesinde gram kısılma olmadı elinin hafifliği yüreğinin güzelliği kalbinin temizliği bir annenin şevkati ile bize yaklaştı allah böyle sizin gibi kendini insanların sağlıklı olmalarına adamış doktarları başımızdan eksik etmesin iyiki sizi tanımışız hayalini kurduğunuz tüm dilekleriniz gerçek olsun allaha emanet olun sizi çok seviyoruz ONUR GÜLÇİN ÇAVGUNER

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-10-11

  Sevgili Onur ve Gülçin doktora güvenmek iyileşmenin yarısıdır. Bana güvendiğiniz için teşekkür ederim. Çok tatlı bir çiftsiniz, uzun sağlıklı bir yaşam dilerim. Çok teşekkür ederim.

 • Annemizin biyopsi sonuçlarında çıkar Papiller Tiroid Kanseri için duayen doktor araştırmamız sonucu karşımıza çıkan ilk isim Yeşim Erbil hocaydı. Hakkında mesleki yorumları okuduktan sonra randevu alıp muayenehanesine gittiğimizde her şeyden önce sıcak karşılaması ve hastasının halinden anlayan tavırlarıyla bize fazlasıyla güven verdi. Muayene sırasında hiç tereddüt etmeden Yeşim Hanım'a ameliyat olmaya karar verdik. Ameliyat öncesi ve sonrasında bizimle sürekli irtibat halindeydi ve konuşmalarıyla bizi hep rahatlattı. Ameliyatımız harika geçti annemiz 2. gün dışarı çıkıp gezebildi :) Bizi üzen, korkutan bu hastalıktan hocamız önce Allah sonra hocamız sayesinde kurtuldu annemiz. Elinize kolunuza sağlık hocam. Neşeniz eksik olmasın :) Daha birçok hastaya umut olmanız dileğiyle. Teşekkürler Yeşim Hoca'm.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-10-11

  Çok çok teşekkür ederim. Evlatları olarak annenizle yakın ilgilenmeniz çok etkiledi beni. sağlıklı yıllar dilerim, güzel sözleriniz için çok teşekkürler.

 • Bizde babamızın tiroit kanseri teşisi ile tanışmış olup,yıllarca bilgi birikimi teçrübesi ve güler yüzü ile bu rahatsızlığa yakalanırsanız , cözüm Yeşim hocamızdır,ameliyatımzın başlangıcından bitişine kadar sürekli yakınları bilgilendiren sevecen hocamızdan Allah razı olsun.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-10-04

  Teşekkür ederim, babanıza saygılar

 • Anneme 4 sene önce guatr teşhisi konularak ameliyat olması önerildi. Ama annem korktuğu için ameliyatı sürekli erteledi. En son 2 ay önce yaptırdığı biyopside papiller karsinom çıkınca ilk başta çok korktuk. Hemen ameliyat olmalıydı. Elazığda sorduğumuz bir kaç hekim, tümörün invaze olduğunu, kolay bir ameliyat olmayacağını söylediler. Biz de İstanbul'da kendi öğrencisi olan arkadaşlarımın da önerisiyle Yeşim hocaya ulaştık. Beklediğimizin aksine çok sıcakkanlı ve sevgi dolu karşıladı bizi. Bir hekim adayı olarak benim bile aklımda olan soruları sabırla cevapladı. Ameliyat kararını beraber aldık. Ameliyat ise beklediğimizden daha zor geçmişti. Büyük bir tümör çıkardı Yeşim hocamız. Ne kadar zorlandığını anlattı. Annem, Yeşim hocanın ellerinde yeniden doğdu. Şimdi çok iyi. Radyoaktif iyot tedavisi alacak. İnşallah eskisinden daha iyi olacak. Kendinizi güvenerek teslim edebileceğiniz bir insan olan Yeşim hocaya tekrar teşekkür ediyorum.

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-10-04

  Bizler hekim olarak, sen de hem evlat hem de hekim olarak elinden geleni yaptın. Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim. Ana oğul size uzun sağlıklı ömür dilerim.

 • Merhabalar,
  Annem tıroıt kanseriydi ve Bursa'da yapılan amelıyatında tüm tıroıt bezinin alındığı söylendi.Atom tedavisi öncesi yapılan ultrason da ise tüm yapının alınmadığı parçaların kaldığı ve 2.bir amelıyatın olması gerektıgı söylendi.Annemi Bursa da götürdüğümüz Prof.doktorlar 2.amelıyatın risklı olduğunu annemin sesini kaybedebilecegını bu amelıyatı yapmak istemedıklerini söylediler .Sonraki aşamalarda yaptıgım tüm araştırmalar Yeşim Hocayı gösterdi bulduğu işaretleme teknıgı ile 2.amelıyatlarda başarılı olmak cok daha kolaydı.Tabi bu aşamada annemin psıkolojısı kötü etkılenmıs bırakın Amelıyat olmayı doktor randevularına gıtmeyı bile reddedıyordu. Annemi bir şekilde kandırıp yemeğe götürcez diye Yeşim hocaya götürdükYeşim hocanın aileden birıymiş gibi davranıp empati yetenekliyle (çoğu doktorda olmayan)annemi amelıyata 20dk içerisinde ikna etmesi gerçekten şok ediciydi.Annem bir hafta sonra amelıyat oldu ve durumu şuan çok iyi.Amelıyat öncesi ve sonrasında Yeşim hocaya ne zaman ulaşmak istediysek ulaştık aklımızdaki sorulara tatmin edici cevaplar aldık.Hastasına karşı her zaman çok ilgili ve alakalıydı.Yaşadıgımız süreci düşündüğümde Yeşim hoca gerçekten bizim için büyük bir şansdı.Bana ve Yeşim hocayla karşılaşmış tüm hastalara göre "Yeşim Erbil"genel cerrahı konusunda yaşayan bir efsanedir.Empatının,hoşgörünün,zekanın,tatlı dilin,başarının can bulmuş hali cok yaşayın hersey için cok tesekkurler

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-10-04

  Sevgili Yeşim. Gelecek planlarına başlamadan önce annenin sağlığı le ilgili çabaların gerçekten hayranlık uyandırıcı. Dileklerin gerçekleşsin, anneciğin ile uzun yıllar mutlu olun. Çok çok teşekkür ederim bu güzel sözlerin için.

 • SU

  Bir dilin bütün sözcüklerini kullansam sizi tarif edemeyeceğimı biliyorum hocam kelimeler yetersiz kalır sizi anlatmama. Hastalık süresince hep yanımizda oldunuz hiç bir doktorda görmediğim bir ilgiyle sevgiyle destek verdiniz.bu alanda en iyi hekim sizsiniz. Sizden çok şey öğrendim hocam bugün bize verdiğiniz bu müjdeli haberle tekrar dan umutlarım yeşerdi. Şifa bekleyen tüm hastalara önce Rabbim yardım etsin sonra sizin gibi hekimler nasip etsin.tekrar söylüyorum siz benim gözümde bir meleksi niz iyiki varsınız sizi inanılmaz çok seviyorum❤❤❤

  Prof. Dr. Yeşim Erbil2016-09-06

  Çok teşekkür ederim, öyle vefalı bir evlatsın ki sen.. ne güzel annene böyle sahip çıkman. çok teşekkürler güzel sözlerin için sağolasın. Artık bir ablan var unutma :)