Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Online Danışmanlık


Sigortasız hastalar


Online Danışmanlık

Online Danışmanlık

Aile Danışmanlığı +31 daha fazla

Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı

Ağlama ve Öfke Nöbetleri

Beck Depresyon Ölçeği

Tümünü göster

Yetkin KUŞAN
Atatürk Bulv, Konyaaltı, Antalya


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online Danışmanlık


Online DanışmanlıkAtatürk Bulv, Antalya

Ücretler Hakkında

Yetkin KUŞAN

Diğer Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

Özgeçmiş

Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü 2005 mezunuyum. Ardından Avrupa Akreditasyonu sorumluluğunu taşıyan Kognitif(biliş...

Daha fazla

İlgi alanları

Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

  • İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
  • Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans
  • İnternational Dublin University Klinik Psikoloji Doktora
Tümünü göster

Deneyimler

  • Pandost (Panik Atak Dostları Derneği Bakırköy-İstanbul 2007)

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (23)

Makaleler (5)

63 hasta/danışan görüşü

Genel skor

C
Doğrulanmış
Konum: Yetkin KUŞAN Randevu

Bir çok kaygı ve endişe duyduğum konularda yetkin hocam çok destek oldu. Dısarıya çıkmakta zorlanıyordum. Ayrıca panik bozukluğum vardı.şuan çok daha iyi hissediyorum.Kendisi işinde çok eğitimli ve ilgili birisi. Düşüncelerim çok degişti ve hocamın verdiği calışmalarla öğrendiğim başa çıkma becerilerini her zaman kullanıyorum. Bilişsel terapisi ve yetkin hocamı tavsiye ederim.Kendisiyle halen görüşmelerimiz devam ediyor.

H
Doğrulanmış
Konum: Yetkin KUŞAN Randevu

Yetkin Beye tavsiye üzerine gittim .
Çok Dürüst Işinde Uzman Sadece İş Olarak Yapmıyor Insanlara Biseyler Katabilirim Çabasında. Korkularımı Ve Sorunlarımı Sizin Sayenizde Çözüme Kavusturabildim

Doğrulanmış
Konum: Yetkin KUŞAN Diğer

Benim İçin Zor Olan Bir Süreci Toparlayabilmem İçin Tamamen Bilimsel Yöntemler Uygulayarak Tedavi Oluyorum Kendisine Çok Teşekkür Ederim Alaninda Gerçekten Uzman Kesinlikle Tavsiye Ederim.

K
Doğrulanmış
Konum: Yetkin KUŞAN Bilişsel Davranışçı Terapi

Anksiyete ve panik atak problemlerim nedeniyle kendisine danıştım.Her şey çok güzel gidiyor,ilaçlarımın yanı sıra psikoterapiye ihtiyacım olduğunu da anlamış oldum.Yetkin Bey çok ilgili ve gerçekten hayatımı düzene sokmamda ve sorunlarımla baş etmemde bana ilaç gibi geldi.Aktardıkları yalnızca seans ile sınırlı değil her anlamda hayatıma ve olumsuz düşücelerime kurtarıcı etkisi oldu.Kendisine teşekkür ederim.

K

Bana çok büyük katkıda bulundu psikolojik destek olarak herhangi bir zamanda ihtiyacım olduğunda tekrar ona gitmek isterim. Hayatıma bakış açımı düşünme açısından bir çok şeyde etkisi oldu. Kendisine araştırarak gittim ve çok memnun kaldım.

F

Bayağı yardımcı oluyor. Görüşmelerimizden sonra değişikler oldu hala daha devam ediyorum. Kendisine internetten araştırarak gittim ağır bir depresyon geçiyordum depresyon seviyemi düşürdü ondan dolayı memnun kaldım. Tedavi sürecim devam ediyor bayağı gelişme oldu birlikte kat ediyoruz.

I

Yetkin Bey çok yardımcı oldu depresyon ve kaygılarım için gittim bilişsel davranış terapisi uyguladı. Hem depresyonda değilim hem de kaygılarım için belirli tetkikler yaparak azaldı, oldu. Hem de daha fazla kendimi sorgulayıp kendimden tatmin olduğum bir hal yarattı. Arkadaşımın referansı ile görüşme sağladım. Bir kere kendi alanı ile çok ilgili, kendi alanı dışında başka bir vaka geldiğinde o alandaki uzmana yönlendiriyor, beni çok memnun etti. Bir süre ödevlerim var o ödevlerde kendimde olumlu anlamda dönüşler görünce devam ettim. Bende ki bu dönüşümü gördükçe arkadaşları ve herkese tavsiye etmeye başladım kendim güveniyorum ve etrafıma da bu güvenimden yola çıkarak tavsiye ediyorum.

A

Yetkin Bey'e severek ve isteyerek gidiyorum bana çok iyi geldi. Verdiği ödevler vardı sorunumla alakalı, ödevleri yerine getirdiğimde sorunlar düzeliyor. Boş verdiğim zaman tekrar devam ediyor. Yetkin Bey ile görüşmelerimizden sonra kendimi daha iyi toparlıyorum bir yakınımdan numarasını aldım o tavsiye etti onun tavsiyesi üzerine gittim. Daha önce psikolog tecrübem olmadığından bu iyi bir tecrübe oldu.

H

Ben kendisinden memnunum eşim de, ben de görüşme sağladım. Eşim görüşüyor zaten konuyu anlaması dinlemesi çok güzeldi bazı kitaplar tavsiye etti memnun kaldım.

A
Doğrulanmış
Konum: Yetkin KUŞAN Bilişsel Davranışçı Terapi

Lise yıllarında annemin mükemmeliyetçi davranışları ile antidepresan kullanmaya başladım. Düzensiz halde ilaçlar kullandım. Pek çok psikologla görüştüm en sonuncusu Yetkin Beydi. Şuan 24 yaşındayım. Kişilik gelişimimle ilgili önemli bilgiler edindim ve bilişsel terapiyle adeta bana hayatı yönetmeyi öğrendim. Artık bir problemim olduğunda daha problemin başında fark ediyorum ve önlem alıyorum. Daha doyumlu bir hayatım var. Kendisine teşekkür ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular