Uzm. Kl. Psk.

Yetkin Kuşan

verifiedCreated with Sketch.

Psikoloji, Pedagoji

29 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 510 profil ziyareti var

İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nden mezun olan Psikolojik Danışman-Psikoterapist Yetkin KUŞAN ; lisans mezuniyetinin ardından Esenyurt Üniversitesinde… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
29 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: PsikoAntalya DanışmanlıkHizmet: Danismanlik

  Sayin Yetkin beye internet ten arastirmalarim ve danisan goruslerini degerlendirerek ulastim.
  Ismi gibi mesleginde Yetkin ve donanimli bir uzman .Gelismek iateyen her danisanina cok faydali olabilecegi kanatindeyim.
  Psikolojik danismanlik Uzmanlik ,ciddi egitim ve deneyim isidir.
  Ozellikle piyasada sovmen, bir cok bu title haksiz yere kullanan bireyler varken.
  Farki Yetkin bey ile tanisinca ilk gorusmede anlayacaginiz kesin!!!!!.Kendisine ve Basarili Seda hanima hizmetlerine tesekkur eder basarilarinin devamini dilerim.
  Ozellikle randevu takibi ve size uygun zamanda calismayi gerceklestirmesi konusunda Sayin Seda hanima tesekkuru borc bilirim.

 • Yer: PsikoAntalya DanışmanlıkHizmet: Kaygı Bozukluğu

  Hocamı internet üzerinden araştırma yaparak buldum kendisi ilk görüşmemizden itibaren çok iyi bir dinleyici ve farklı bakış açıları geliştirerek hayata daha farklı ve anlamlı bakmamı sağlamıştır.Kaygılarım her geçen gün azalırken en zor anlarda bile hocamızın tavsiyelerini uygulayarak kendimi daha iyi hissetmeme yardımcı olmuştur.Şiddetle tavsiye edebileceğim bir terapi oldu ayrıca asistanın ilgili ve yardımcı tavırlarında güvenimi bir kez daha tazeledi.

 • A
  Yer: PsikoAntalya DanışmanlıkHizmet: Panik Atak

  1,5 yıl önce gittiğim psikiyatrim bana panik atak teşhisi koymuştu. 1 yıl antidepresan kullanarak hayata bağlanmıştım ve hiçbir atağım olmamıştı. 1 yıl sonunda ilaçları bıraktım ama ara ara ataklarım gelmeye başlamıştı. İlaç kullanmak istemiyordum ve Yetkin Beyi bu site aracılığıyla buldum. İlk başlarda tereddüt etmiştim, yorumları okuduktan sonra gitmeye karar verdim. Şuanda 4. seansımızı bitirdik ve panik atakla ilgili hiç kaygım kalmadı diyebilirim. Seanslarım hala devam ediyor. Yetkin Beye çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

 • A

  İnternet üzerinden araştırarak gittim kendisine. Yetkin Beyden çok memnun kaldım . Anksiyate hastasıydım ve tedavimde büyük ölçüde yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Verdiği destek şu an için yeterli bana ama 3-4 ayda bir gerek duydukça gidiyorum . Herkese tavsiye ederim.

 • B
  Yer: PsikoAntalya Danışmanlık

  Yetkin hocamı 2012 de panik atak dostları derneğinden itibaren tanıyorum.o dönemde kendisiyle bağlantı kurmuş ve etkili çalışmalar gerçekleştirdik.bu yaz hem kendim hem bir arkadaşım için farklı konuda yaz tatili için geldiğim antalyada yeniden görüşme imkanı buldum. Erkek arkadasimla ilgili sorunlarda çift terapisi konusunda bana çok destek oldu ve belirsizliklerimden eser kalmadı.kendisi çok samimi, mesleğine hakim ve iyi yetişmiş birisidir.tavsiye ederim.

 • Yetkin bey seanslarindan aldigim olumlu tepkiler icin cok tesekkur ederim. Insaallah baska hastalara da dokunman dileğiyle...

 • B

  Depresyon,özgüven gibi problemlerle gitmiştim çok memnunum gerçekten her seansta yenilenmiş hissediyorum hala devam ediyorum gitmeye ama yüksek ölçüde daha iyi hissediyorum.

 • A

  Yetkin Bey'le tanışmamız internet sayesinde oldu. geçmişimle alakalı bir kaç sorunum vardı. uyguladığı yöntemler ve verdiği tavsiyeler sayesinde hayatıma düzene koydum. Bu desteğe hayatım boyunca belirli periyodlarda devam etmek istiyorum. Teşekkürler Yetkin KUŞAN.

 • B

  Ameliyat olduktan sonra panikatak sorunum oluşmuştu ne yapacağımı bilmiyordum . İnternetten araştırdım ve Yetkin Beyi buldum ve iletişime geçtim . Kendisi kültürlü,sıcak kanlı ve samimi bir kişi . Yetkin Beyle panikatak sorunumu 2 seansta çözdük .

 • A

  Yetkin beyle 3 ay önce tanıştım ona sizlerin görüşleri sayesinde gittim ve gerçekten söylendiği gibi sıcak kanlı anlayışlı samimi insana güven veren para kazanmak değilde hizmet için kendini adamış bir hocamız yetkin bey 4 seansta normale döndüm çok stresli ve kararsızdım kararlarımı veremiyordum çok sağolsun bana yardımcı oldu ve tekrardan kendim oldum gitmek isteyen sorunları olan arkadaşlarımız hiç tereddütsüz gitmesi gereken bir pisikolog yetkin kuşan beni iyileştirdi benim daha öncede psikolog deneyimlerim olmuştu başladığım noktaya dönmüştüm gittiğim psikolog bana güven vermemişti 10 seans gittim yinede aynıydım yetkin hocamin sayesine yine kendime yön verdim burdan kendisine çok teşekkür ederim psikolog arayışı içinde olan arkadaşlara tavsiye ederim yetkin hocamın bilgilerinden sizde yararlanın sağlıklı mutlu kalın hoşçakalın

Hakkımda

Hakkımda

 • İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nden mezun olan Psikolojik Danışman-Psikoterapist Yetkin KUŞAN ; lisans mezuniyetinin ardından Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji Eğitimini tamamlamış ve projelendirme aşamasındadır. Avrupa Akreditasyonu Onaylı Bilişsel Davranışçı Psikoterapi Eğitim-Süper vizyonunu (2 sene- 200 saat) Prof Dr Mehmet Zihni SUNGUR gözetiminde tamamlamıştır. Eğitimi süresince çeşitli kurum ve kuruluşlara öfke kontrol eğitimleri ve çeşitli seminerler vermiştir. Ayrıca sosyal yönleri düşük çocuklarla “Yaşam Becerileri” grup çalışmasıyla beraber psikolojik danışmanlık hizmetleri ile ilgili çalışmalar yürütmüştür. İnsan kaynaklarıyla ilgili de bir dönem kısa çalışmaları olan terapist; şuanda Psikoantalya Danışmanlık Merkezi'nde terapi hizmeti vermektedir.

  Uyguladığı Psikoterapi Yöntemleri ve Teknikler:
  Bilişsel Davranışçı Terapi
  Çocuklarla Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık Teknikleri
  Yaşam Becerileri Teknikleri ve Yaşam Koçluğu
  emdr psikoterapi
  imajinasyon psikoterapi
  ACT (kabul ve kararlılık terapi)
  Sistemik yaklaşım çift-aile psikoterapi


  İlgilendiği Terapi Alanları
  Çocuk ve ergen danışmanlığı
  Yaşam becerileri (hayır diyebilme,bağımlılık,stresle başa çıkma,sigarayı bırakma,çatışma yönetme,etkili iletişim)
  Anksiyete Bozuklukları
  Panik atak bozukluğu
  Çift ve aile terapisi
  Sosyal fobi
  Özgül fobiler
  Obsesif kompulsif bozukluk
  Yaygın anksiye bozukluğu
  Post travmatik stres bozukluğu
  Depresyon
  Ergen problemleri
  Ders başarı düşüklüğü
  Tırnak Yeme Problemi
  Sınav Kaygısı
  Dikkat eksikliği ve hiperaktivite
  Psikososyal kriz yönetimi
  Yalan Söyleme Davranışı
  Çocuklarda Şiddet Eğilimi
  Okul Fobisi
  Okul problemleri
  Verimli ders çalışma düşüklüğü
  Aile İçi İletişim Problemleri
  Karar verme becerileri
  Özgüven becerileri
  Kişilik karmaşası problemleri
  Yaşam koçluğu ve varoluşsal kritik

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
 • Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans

Deneyimler

 • Performans Psikiyatri Kliniği (Bakırköy-İstanbul 2005)
 • Pandost (Panik Atak Dostları Derneği Bakırköy-İstanbul 2007)
 • Paradigma Psikolojik Danışma Eğitim ve Akademi (ANTALYA 2011)
 • Evreka Danışmanlık ve Akademi (ANTALYA 2012)
 • Havacılık ve Uzay Psikolojisi Derneği (Bakırköy İstanbul 2008)
 • Uluslararası Üstün Yetenekliler Derneği (ANTALYA 2015)
 • Gazi Koleji (Bakırköy-İstanbul 2010)
daha fazla

Fotoğraflar