Yılmaz Özen, Genel Cerrahi Nilüfer

Prof. Dr. Yılmaz Özen

Genel cerrahi

5 görüş

Adresler (2)

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Kükürtlü Mah. Oulu Cad. Oylum Gökberk Sit. K:1 D:5 Osmangazi, Bursa, Osmangazi, Bursa
Yılmaz Özen Muayenehesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Karaciğer sağ alt lobunda 2.5 cm kitle

Yılmaz ÖZEN hocama 4 yıl önce kolon ca dan kaynaklanan karaciğerde ki kitle sebebiyle gittik. 1 hafta içinde başarılı Bi şekilde ameliyatımızı gerçekleştirip yüzümüzü güldürdüğü için çok teşekkür ederiz. Yılmaz hocam ve ekibinden hasta bakıcısına hemşiresine kdr hepsine minnet borçluyuz.


R

ben 2011 yılında kurban bayramı arifesinde ameliyat ettiğiniz rasim akgüllerin oğluyum sizin başarılı ameliyatınızdan ve kemoterapi seanslarından sonra babam 3 seneden beri kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmektedir 6 aylık kontrolleri temiz çıkmaktadır kasım ayı kontrollerinden sonra inşallah senelik kontrollere başlıyacağız babamı ameliyat ettiniz ve şifa sebebi oldunuz allah sizden binbirkere razı olsun dağa nice hastalara şifa sebebi olursunuz inşallah ailecek teşekkürlerimizi sunarız


hocam suat akasad ın oğluyum 24 eylül de ameliyat ettiğiniz 94 yaşındaki annemin sağlık durumu sayenizde gayet iyi bu ameliyatın kolay zannedildiği fakat bilgi ve beceri olmadan yapılamıyacağını biliyorum uzun süre hastanede kalınması gerektirdiği halde 5 günü taburcu edilmesi tabiki sizin sayenizde olduğuna eminim annem ve ben size teşekkür eder saygılarımızı sunarız sayın hocam.


Y

Mükemmel bir insan mükemmel bi hekim ... Siz annemden yadigarsiniz diyebilirim hocam allah razı olsun en Zor zamanlarımda bi Dr bi akraba bi baba bi abi bi kardes gibi yakından ilgilendjnz ne saat ne zaman olarak hic ulaşamadığım zaman olmadı size sizin sözleriniz annemi her zaman teselli etti cok destek oldunUz tek kelime ile cok değerli bi insansiniz cok değerli bi hekim sınız ....


A

yılmaz hocam 4-5 yıl önce bana fıtık ameliyatı yaptı.sağ olsun bir daha hem tekrarlamadı hemde hiç ağrım olmadı.kendisi her zaman tavsiye edebileceğim hekimlerdendir.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet