Son 30 gün içerisinde 1 507 profil ziyareti var

Adres

Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana
Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit
0850 333.....

Gastrektomi

Gastroskopi

Esnek sigmoidoskopi +89 daha fazla

Hepatobilier görüntüleme

Gastrik bypass

Fundoplikasyon - laparoskopik cerrahi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü, kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Gastrointestinal Kanama
 • Anal Bölge Hastalıkları
 • Siroz
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi - GASTROENTEROLOJİ -- HEPATOLOJİ,
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE),
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - İŞLETME YÖNETM ORGANİZASYON DOKTORASI,
Tümünü göster


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
209 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
E
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Mide rahat sızlıgı

Yaklaşık 15 17 senedir gitmedim hastane doktor kalmadı özel olsun devlet hastaneleri olsun yapılmayan kan tahlileri yapılmayan endesgobiler kalmadı nerdeyse umitsizlige kapılmısdım bu mide şişkinliğim surekli mide sorunlarım ve birbirini tetikleyen bir suru hastaliklar kendimi çok kötü hissediyordum bir ortama bir topluma giremeyecek kadar gaz siskinlik sorunum vardı sabah kahvaltısı nedir bilmezdim uyaninca sabah 4 5 saat Bir şey yiyemiyordum siskinlikden az yedim halde çok sisyorudm bazen nefes alamiyordum biraz fazla yedim de bir-çok doktora gitdim bir çok hastalık dediler kimi reflu dedi kimi sinirden sisiyorsun dedi kimi yemek borusunda intihap var dedi kimi yara var dedi her eve geldim de doktor dan 1 çanta dolu su ilaç lar la geliyor dum ve hangisini içeceğimi sasiyordum ve artık korkuyordum ölene kadr bu şekilde devam edecek diye artık tam ümidimi yitirmisken internetden araştırıp gitdim giderkn bile umutsuz bir vaka gibiydim ve tahlil endesgobi sonucunda sadce bir ilaç ve gluten diyeti verdi ilacı aldım diyeti uyguladim ilk 15 günde burun amaliyatı olmama rağmen 15 günde siskinlik gaz tamemen bitiverdi ve Suanda ortalama bu diyeti 1 ayı gecgin uyguladim kesinlikle siskinlikden eser kalmadı kilo verdim zayifladim her şey tıka başa yememe rağmen sadce gluten diyeti yapdim ben ve yakın cevrem de her kez takdir etti helal olsun dedi doktor beye gercekden eğer bir mide rahatsızlığınız olursa adana da doktor yüksel gümürdülü beye şiddetle tavsiye ediyorum ve kendisine çok Tskr ediyorum allah razı olsun ????


G
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Agrı ve kanamalar

Uzun süredir bitmeyen kanama ve agrılarım vardı. 2 ay boyunca iyi denilen birçok doktora gittim. Kolonoskopi yapmalarına rağmen net teşhis koyup tedaviye başlatamadılar. Yorumlar üzerine Doktor Yüksel Bey’e ulaştım. Gereken işlemler sonucu teşhisi hemen koydu. İyi bir doktor olmasının yanı sıra çok ilgili ve insanı psikolojik olarak iyi motive eden bir doktor. Aynı şekilde yanında bulunan Neriman Hanım da çok ilgili ve güleryüzlü. Doğru doktora denk gelmek çok önemli. Yorumlarda bahsedildiği gibi gerçekten çok iyi bir doktor.Kesinlikle tavsiye ediyorum


A
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Ülseratif Kolit

2008 yılında ülseratif kolit teşhisim konuldu, ilk zamanda yaşam kalitemde çok önemli bir değişiklik hissetmiyordum sadece kullandığım ilaçların fazlalılığı biraz sıkıntı oluyordu, yıllar ilerledikçe hastalığım ilerledi tuvalet ihtiyacım günde 7 - 8 defa kanlı isal olmaya başladı ve eski doktorum sadece ilaç dozunu arttırak devam etti, en sonra anti-tnf grubu ilaca başladık ilk zamanlarda ilaç etki edip tuvalet sayım azalmasını sağladı ama çok uzun sürmedi hastalığım biraz daha ilerdi sonra 2 yıldır tuvalet ihtiyacım 10 -11 defa olmaya başladı en kötüsü de tuvaletimi tutamaz hale geliştim. en son yeni çıkan bir ilacı kullanmaya başlandı 4 kür yapıldı ve bu süre zarfın benim bağırsaklarımın kötüleştiğini ameliyat olmamı söylüyordu eski doktorum, bu hastalıktan başka bir arkadaşım ise Yüksel Hocamızı tavsiye etti sonra çare ya ameliyat olacaktım ya Yüksel Hocaya gidecektim, Yüksel Hocamızla ilk muayenemiz tam 1 saat sürdü, bundan önceki 10 yıllık hastalık yaşantımın tamamen yanlış olduğunu anlattı, hastalıkla nasıl yaşamam gerektiğini , hem psikolojik hem de diyetisyenlik bilgileriyle bizi aydınlattı, ertesi gün kolonoskopi yaptı ve bunun akabinde 1 haftalık beni hastaneye yatırdı, 1 haftalık tedavisi ile 2 günden etkisini gördüm ilk başta kanlı isal azalmaya başladı , sonra tuvalet sayım git gide azalıyordu, şuan hastaneden çıkmamın ikinci haftasındayım, tuvalet sayım 1e düştü, yaşam kalitem oldukça arttı. hocam dediklerine uyduğum sürece ülseratif kolit belirtileri şuan hiç bir şekilde yaşamıyorum.Yüksel Hocam çok teşekkür ediyorum. Ayrıca yardımcısı Naime Hn. hakkını ödemeyiz, ilk telefonla randevu aldığımız dakikadan itibaren ilgileri için çok çok teşekkür ediyorum.


B
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Randevu

Yaklaşık 4 yıldan beri isal ve gaz sıkıntısı çekiyordum nerdeyse gitmediğim bir doktor kalmamıştı.Bir türlü verdikleri teşhis ve tedaviden sonuç alamamıştım en sonun da ishalim kanlı gelmeye başladı yine başladım doktor doktor gezmeye gitmediğim doktor bütün doktorlar farklı ve korkutucu konustular taki Dr. YÜKSEL GÜMÜRDÜLÜ hocamı bulana kadar muhteşem bir doktor. ilk önce beni hastalığım konusunda rahat olmamı ve iyileşeğimi söyledi ve gerçektende iyileştirdi.Ben burdan DR.YÜKSEL GÜMÜRDÜLÜ hocama çok teşekkür ederim. Ayrıca NAİME hanımda sürekli ilgilendi ve nezaman olursa olsun kafamıza takılan birşey olduğun da aradığımız da ilgili alakalı bir şekil de hocamıza sorup bize geri dönerek her zaman bilgilendirdiği için çok teşekkür ederim.


Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Aşırı mide yanması ve sonrasında oluşan sancılı ağrılar

Son 10 yıldır midemdeki rahatsızlığım nedeniyle gitmediğim doktor kalmamıştı. Bu süreç içerisinde farklı doktorlarda endoskopi olduğumda her defasında gastrit , fıtık gibi sonuçlar ile karşılaşıyordum. Yıllardır midemde ki rahatsızlığıma hiçbir doktor tam anlamıyla çözüm bulamadı. Arayış içerisinde iken internette tesadüfen rast geldiğim değerli doktorum Yüksel beye Adana da muayene için gittiğimde , yıllardır hiç bir doktorun tam olarak teşhis edemediği sorunumu gluten hassasiyeti olduğunu çözdü ve şuan ortalama 20 gündür glütenli gıdalar tüketmiyorum ve gerçekten midem de ne yanma kaldı ne de yanma sonrasında oluşan sancıdan eser kalmadı. Kendisine olduğum endoskopi tedavisinde yıllardır gastrit ve fıtık olduğunu bildiğim sorunların olmadığını gösterince ayrıca bi rahatlamamı sağladı. Bu konudaki rahatsızlığımı teşhis edip tedavimi bulduğu için sayın Yüksel beye ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendisine Şükranlarımı sunuyorum.


H
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Ileostomi(Ülseratif Kolit Cerrahisi)

Babam 62 yaşında ülselaktif rahatsızlığı vardı yaklaşık 6 yıldır gitmediğimiz doktor hastane kalmadı, tuvalete gece 5-6 defa gündüz 10-14 drfa giriyordu, evden dışarı cıkması mümkün değildi, tuvalete gitmemek için kanama olmaması için su bile iç içmemeye başlamıştı, kilosu 88 kilodan 53 kiloya düşmüştü bir gün tvde yüksel hocamı izledik işte o gün son çare olarak Balıkesir den Adanaya gittik, şimdi o kadar çok dua ediyoruz ki iyiki gitmişiz, muayenede 1 saat tuvaletten dahi çıkamadı hocamızı bekletmiştik o seviyedeydi, hocam kontrol etti geçmiş evrakları gösterdik, tedavi başaldı 23 gün hastanede yattı, o hemşirelere doktorlara cok teşekkür ediyorum, en ufacık soru işareti bile incelendi kaynağı bulundu sonunda doğru teşhiş ve tedavi ile ve hocamımızın psikolog tavrı herşeyi ince ayrıntısına kadar anlatması ilgisi ve alaksı ile 6 yıl sonra iyileşti , Hiç unutamadığım hala gözümün önünde gitmeyen ilk karşılaştığımızda hocama demiştim ki artık siz son çaremizsiniz bu kapıdan çıkınca başka doktora hastaneye gitmeyecez kaderimize razı olacaz demiştim kendiside baban iyi olacak ve adanadan öyle gideceksiniz demişti gerçekten öyle oldu, şimdi nasıl mı diye sorarsanız tuvalete gitmemek için su bile içmeyen babam şuanda günde 4 öğün yemek yiyor sürekli aç bir öğünde yediği yemekleri inanın 4 kişilik ailenin bir öğün yemeği .HOCAM babamı doyuramıyoruz sizin sözününüzden çıkmıyor diyet programı aynen gecerli 10 günde 2 kilo almış evden çıkmayan babam şimdi otobüs minübüse binerek normal hayatına döndü, geziyor dolaşıyor en önemlisi torunlarıyla ilgileniyor gücü kuvveti yerine geldi, naime hanımada ilgisi alakası için çok teşekkür ediyorum, En büyük teşekkürü Yüksel hocam hakediyor çok teşekkürler hocam iyiyki sizi tanımışız iyi ki adanaya gelmişiz...


M

Hepatit b rahatsızlığım sebebiyle bugün muayene oldum. Bu rahatsızlıkla ilgili tüm sorularıma gayet güzel ve rahatlatıcı cevaplar verdi. Tedavi sürecini de ince ayrıntısıyla anlattı. Inşallah ileri ki tedavi süreçlerinde güzel sonuçlar alırım ve burdan paylaşırım.


P
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi ülser hastalığı,reflü

Ben ülser hastasıydım 5 yıldır çekmediğim ağrı kalmamıştı sürekli açıkıyor ve mide yanması,ağrısı çekiyordum.gitmediğim doktor kalmadı hem adana da hemde başka şehirlerde bütün doktorlar farklı ve korkutucu konustular taki Dr. YÜKSEL GÜMÜRDÜLÜ hocamı bulana kadar muhteşem bir doktor. ilk önce beni hastalığım konusunda rahat olmamı ve iyileşeğimi söyledi ve gerçektende iyileştirdi.Ben burdan DR.YÜKSEL GÜMÜRDÜLÜ hocama çok teşekkür ederim. Ve NAİME hanımda sürekli ilgilendi her zaman bilgilendirdiği için çok teşekkür ederim.


Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Yaklaşık 1 yıldır kabizligim ve şişkinligim var

Yaklaşık bir yıldır kabizligim ve şişkinligim var gitmedigim hastane gitmedigim doktor kalmadı ve enson internete araştıma yaptım ve yüksel hocama yapılan yorumlara baktım ve hiç zaman kaybetmeden randevu aldım ve eski tahlillerimi gösterdim ve hiç zaman kaybetmeden bana endoskopi yaptı ve gereken ilaçlarımı yazdi inanki bir hafta içerisinde düzelmeye başladım bir yılda doktorların bana çare bulamadığı yüksel hocam bir haftada düzelti allah ondan razı olsun ayrıca naime hanıma da çok çok teşekkür ediyorum hiç bıkmadan usanmadan telefonlarımıza cevap veryor her konuda destek oldu tekrar teşekkürler naime hanım €isa geçkin €sadık geçkin


M
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Mide ve Bağırsak Ağrıları

Mehmet Sabancı - Yüksel Hocama 2 hafta önce huzursuz bağırsak sendromu ve gastrit teşhisi üzerine gittim. Aslında bu rahatsızlıkların hiç birinin semptomlarını yaşamıyordum ve teşhisin doğru konulmamış olduğuna kanaat getirerek Yüksel hocamı ziyaret etmeye karar verdim. Kendisi gerçektende çok profesyonel bir doktor. Ne kadar karamsar ve pimpirikli olsamda, Yüksel hoca ve Naime hanımın korkularımı yok edecek kadar özverili yaklaşımı beni çok rahatlattı ve süreç boyunca bana karşı sabırlı olmalarından dolayı kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. Görüşme sonrası bazı testler yapıldı. Bu test sonuçları doğrultusunda endoskopi ve kolonoskopi olmam gerektiği sonucuna varıldı. Gayet rahat ve hiç bir acı hissetmeden ( uyutularak ) gerçekleştirilen endoskopi ve kolonoskopi sonrası bağırsak iltihabi teşhisi konuldu. Bu süreç sırasında Naime hanım her konuda bana telefon üzerinden destek verdi. Sürekli kendisini arayıp soru üzeri e soru sormamdan dolayı umarım beni affeder .. :) Şu anda Yüksel hocamın yazmış olduğu ilaçlar ile tedavim sürmekte ve aldığım ilaçlar ile tekrar normal hayatıma dönmüş vaziyetteyim. Şimdiden tedavimin güzel ilerlemesi özellikle ağrılarımın çok çok azalması beni tekrar hayata bağladı diyebilirim. Yüksel Hocama ve Naime hanıma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Sıkıntıları azalmayan ve yanlış teşhis konulan herkese Yüksel Hocamı tavsiye ederim. Tekrar tekrar teşekkür eder ve kendileri ile tanışmaktan büyük bir zevk duydum. Tekrar kendiler ile görüşmek ve tedavimi tamamlamak ümidiyle. Esen kalınız...


Hizmetler

Gastro laparoskopik ameliyat


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Bilgisayarlı tomografi kolonografisi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Sanal kolonoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Özofajiyal band ligasyonu


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Antroduodenal motilite çalışmaları


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Özofagoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Karaciğer fonksiyon testleri


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Kolesterol testi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Hepatobiliyer sintigrafi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Ercp(endoskopik retrograd kolanjio pankreotografi)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Egg(elektrogastrogram)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Kıl kurdu testi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Abdominal ultrasonografi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Tümör nekrozu faktörü (tnf)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Kolon kanseri görüntüleme


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Esd (sedimantasyon)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Laktoz tölerans testi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Vertikal (dikey) bantlı gastroplasti ameliyatı (vbg)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Karaciğer nakli (transplantasyonu)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Fundoplikasyon(gerd cerrahisi)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Afp kan testi(alfa-fetoprotein kan testi)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Gastrik band uygulaması


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Endoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Karaciğer rezeksiyonu


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Pankreas ve adacık hücre transplantasyonu


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Dışkı asit testi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Ileostomi(ülseratif kolit cerrahisi)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Çocuk immünizasyonu(aşılanması)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Özofajial ph metri


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Kısmi gastrektomi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Radyonüklid tarama (hida scan)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Kolesistektomi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Baryumlu lavran


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Üst gastrointestinal endoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Transözofageal ekokardiyografi (töe)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Hidrojen nefes testi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Perkütan iğne aspirasyonu


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Hida taraması


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Bağırsak tıkanması onarımı


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Kapsül endoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Endoskopik tedavi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Karaciğer metastazına perkütan etanol-enjeksiyonu


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Mide balonu


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Özofajial manometri


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Özofagus varisleri tedavisi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Cea(karsinoembriyonik antijen)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Karaciğerin radyofrekanslı ablasyon


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Enteral beslenme


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


İntestinal obstrüksiyonun onarımı


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Dgk(dışkıda gizli kan) testi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Özofagus varis kanamasında injeksiyon skleroterapisi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Hidrojen solunum testi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


İnce barsak biyopsisi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Özofagogastroduodenoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Sigmoidoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Bt kolonoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Ivc(intravenöz kolanjiografi)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Üre nefes testi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Gastrik bypass


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Hepatobilier görüntüleme


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Esnek sigmoidoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Gastrektomi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Gastroskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Fundoplikasyon - laparoskopik cerrahi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Feces testi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Eus(endoskopik ultrason)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


M2 antijeni(antimitokondriyal antikor(ama))


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Gastrostomi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Tam kan sayımı-hemogram


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Helikobakter pilori nefes testi - üre nefes testi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Balon dilatasyon


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Sleeve gastrektomi (tüp mide) ameliyatı


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Kolesintigrafi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Rektosigmoidoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Hemaferez


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Abdominal laparoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Fundoplikasyon


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Egd(endoskopi)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Duodenoskopi(endoskopi)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Kolonoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Endoskopik ultrason


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Enterostomi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Çift-balon endoskopi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Kan elektrolit testi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Transvenöz karaciğer biyopsisi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Bilgisayarlı tomografi taraması(bt)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Polipektomi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Karaciğer biyopsisi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Perkütan karaciğer biyopsisi


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Pdc-e2 antijen(antimitokondiyal antikor)


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Karaciğer kan testleri


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi


Randevu


Reşatbey Mahallesi Türkkuşu Cad. Günep Panoroma İş Merkezi, Adana

Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
209 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
E
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Mide rahat sızlıgı

Yaklaşık 15 17 senedir gitmedim hastane doktor kalmadı özel olsun devlet hastaneleri olsun yapılmayan kan tahlileri yapılmayan endesgobiler kalmadı nerdeyse umitsizlige kapılmısdım bu mide şişkinliğim surekli mide sorunlarım ve birbirini tetikleyen bir suru hastaliklar kendimi çok kötü hissediyordum bir ortama bir topluma giremeyecek kadar gaz siskinlik sorunum vardı sabah kahvaltısı nedir bilmezdim uyaninca sabah 4 5 saat Bir şey yiyemiyordum siskinlikden az yedim halde çok sisyorudm bazen nefes alamiyordum biraz fazla yedim de bir-çok doktora gitdim bir çok hastalık dediler kimi reflu dedi kimi sinirden sisiyorsun dedi kimi yemek borusunda intihap var dedi kimi yara var dedi her eve geldim de doktor dan 1 çanta dolu su ilaç lar la geliyor dum ve hangisini içeceğimi sasiyordum ve artık korkuyordum ölene kadr bu şekilde devam edecek diye artık tam ümidimi yitirmisken internetden araştırıp gitdim giderkn bile umutsuz bir vaka gibiydim ve tahlil endesgobi sonucunda sadce bir ilaç ve gluten diyeti verdi ilacı aldım diyeti uyguladim ilk 15 günde burun amaliyatı olmama rağmen 15 günde siskinlik gaz tamemen bitiverdi ve Suanda ortalama bu diyeti 1 ayı gecgin uyguladim kesinlikle siskinlikden eser kalmadı kilo verdim zayifladim her şey tıka başa yememe rağmen sadce gluten diyeti yapdim ben ve yakın cevrem de her kez takdir etti helal olsun dedi doktor beye gercekden eğer bir mide rahatsızlığınız olursa adana da doktor yüksel gümürdülü beye şiddetle tavsiye ediyorum ve kendisine çok Tskr ediyorum allah razı olsun ????


G
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Agrı ve kanamalar

Uzun süredir bitmeyen kanama ve agrılarım vardı. 2 ay boyunca iyi denilen birçok doktora gittim. Kolonoskopi yapmalarına rağmen net teşhis koyup tedaviye başlatamadılar. Yorumlar üzerine Doktor Yüksel Bey’e ulaştım. Gereken işlemler sonucu teşhisi hemen koydu. İyi bir doktor olmasının yanı sıra çok ilgili ve insanı psikolojik olarak iyi motive eden bir doktor. Aynı şekilde yanında bulunan Neriman Hanım da çok ilgili ve güleryüzlü. Doğru doktora denk gelmek çok önemli. Yorumlarda bahsedildiği gibi gerçekten çok iyi bir doktor.Kesinlikle tavsiye ediyorum


A
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Ülseratif Kolit

2008 yılında ülseratif kolit teşhisim konuldu, ilk zamanda yaşam kalitemde çok önemli bir değişiklik hissetmiyordum sadece kullandığım ilaçların fazlalılığı biraz sıkıntı oluyordu, yıllar ilerledikçe hastalığım ilerledi tuvalet ihtiyacım günde 7 - 8 defa kanlı isal olmaya başladı ve eski doktorum sadece ilaç dozunu arttırak devam etti, en sonra anti-tnf grubu ilaca başladık ilk zamanlarda ilaç etki edip tuvalet sayım azalmasını sağladı ama çok uzun sürmedi hastalığım biraz daha ilerdi sonra 2 yıldır tuvalet ihtiyacım 10 -11 defa olmaya başladı en kötüsü de tuvaletimi tutamaz hale geliştim. en son yeni çıkan bir ilacı kullanmaya başlandı 4 kür yapıldı ve bu süre zarfın benim bağırsaklarımın kötüleştiğini ameliyat olmamı söylüyordu eski doktorum, bu hastalıktan başka bir arkadaşım ise Yüksel Hocamızı tavsiye etti sonra çare ya ameliyat olacaktım ya Yüksel Hocaya gidecektim, Yüksel Hocamızla ilk muayenemiz tam 1 saat sürdü, bundan önceki 10 yıllık hastalık yaşantımın tamamen yanlış olduğunu anlattı, hastalıkla nasıl yaşamam gerektiğini , hem psikolojik hem de diyetisyenlik bilgileriyle bizi aydınlattı, ertesi gün kolonoskopi yaptı ve bunun akabinde 1 haftalık beni hastaneye yatırdı, 1 haftalık tedavisi ile 2 günden etkisini gördüm ilk başta kanlı isal azalmaya başladı , sonra tuvalet sayım git gide azalıyordu, şuan hastaneden çıkmamın ikinci haftasındayım, tuvalet sayım 1e düştü, yaşam kalitem oldukça arttı. hocam dediklerine uyduğum sürece ülseratif kolit belirtileri şuan hiç bir şekilde yaşamıyorum.Yüksel Hocam çok teşekkür ediyorum. Ayrıca yardımcısı Naime Hn. hakkını ödemeyiz, ilk telefonla randevu aldığımız dakikadan itibaren ilgileri için çok çok teşekkür ediyorum.


B
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Randevu

Yaklaşık 4 yıldan beri isal ve gaz sıkıntısı çekiyordum nerdeyse gitmediğim bir doktor kalmamıştı.Bir türlü verdikleri teşhis ve tedaviden sonuç alamamıştım en sonun da ishalim kanlı gelmeye başladı yine başladım doktor doktor gezmeye gitmediğim doktor bütün doktorlar farklı ve korkutucu konustular taki Dr. YÜKSEL GÜMÜRDÜLÜ hocamı bulana kadar muhteşem bir doktor. ilk önce beni hastalığım konusunda rahat olmamı ve iyileşeğimi söyledi ve gerçektende iyileştirdi.Ben burdan DR.YÜKSEL GÜMÜRDÜLÜ hocama çok teşekkür ederim. Ayrıca NAİME hanımda sürekli ilgilendi ve nezaman olursa olsun kafamıza takılan birşey olduğun da aradığımız da ilgili alakalı bir şekil de hocamıza sorup bize geri dönerek her zaman bilgilendirdiği için çok teşekkür ederim.


Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Aşırı mide yanması ve sonrasında oluşan sancılı ağrılar

Son 10 yıldır midemdeki rahatsızlığım nedeniyle gitmediğim doktor kalmamıştı. Bu süreç içerisinde farklı doktorlarda endoskopi olduğumda her defasında gastrit , fıtık gibi sonuçlar ile karşılaşıyordum. Yıllardır midemde ki rahatsızlığıma hiçbir doktor tam anlamıyla çözüm bulamadı. Arayış içerisinde iken internette tesadüfen rast geldiğim değerli doktorum Yüksel beye Adana da muayene için gittiğimde , yıllardır hiç bir doktorun tam olarak teşhis edemediği sorunumu gluten hassasiyeti olduğunu çözdü ve şuan ortalama 20 gündür glütenli gıdalar tüketmiyorum ve gerçekten midem de ne yanma kaldı ne de yanma sonrasında oluşan sancıdan eser kalmadı. Kendisine olduğum endoskopi tedavisinde yıllardır gastrit ve fıtık olduğunu bildiğim sorunların olmadığını gösterince ayrıca bi rahatlamamı sağladı. Bu konudaki rahatsızlığımı teşhis edip tedavimi bulduğu için sayın Yüksel beye ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendisine Şükranlarımı sunuyorum.


H
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Ileostomi(Ülseratif Kolit Cerrahisi)

Babam 62 yaşında ülselaktif rahatsızlığı vardı yaklaşık 6 yıldır gitmediğimiz doktor hastane kalmadı, tuvalete gece 5-6 defa gündüz 10-14 drfa giriyordu, evden dışarı cıkması mümkün değildi, tuvalete gitmemek için kanama olmaması için su bile iç içmemeye başlamıştı, kilosu 88 kilodan 53 kiloya düşmüştü bir gün tvde yüksel hocamı izledik işte o gün son çare olarak Balıkesir den Adanaya gittik, şimdi o kadar çok dua ediyoruz ki iyiki gitmişiz, muayenede 1 saat tuvaletten dahi çıkamadı hocamızı bekletmiştik o seviyedeydi, hocam kontrol etti geçmiş evrakları gösterdik, tedavi başaldı 23 gün hastanede yattı, o hemşirelere doktorlara cok teşekkür ediyorum, en ufacık soru işareti bile incelendi kaynağı bulundu sonunda doğru teşhiş ve tedavi ile ve hocamımızın psikolog tavrı herşeyi ince ayrıntısına kadar anlatması ilgisi ve alaksı ile 6 yıl sonra iyileşti , Hiç unutamadığım hala gözümün önünde gitmeyen ilk karşılaştığımızda hocama demiştim ki artık siz son çaremizsiniz bu kapıdan çıkınca başka doktora hastaneye gitmeyecez kaderimize razı olacaz demiştim kendiside baban iyi olacak ve adanadan öyle gideceksiniz demişti gerçekten öyle oldu, şimdi nasıl mı diye sorarsanız tuvalete gitmemek için su bile içmeyen babam şuanda günde 4 öğün yemek yiyor sürekli aç bir öğünde yediği yemekleri inanın 4 kişilik ailenin bir öğün yemeği .HOCAM babamı doyuramıyoruz sizin sözününüzden çıkmıyor diyet programı aynen gecerli 10 günde 2 kilo almış evden çıkmayan babam şimdi otobüs minübüse binerek normal hayatına döndü, geziyor dolaşıyor en önemlisi torunlarıyla ilgileniyor gücü kuvveti yerine geldi, naime hanımada ilgisi alakası için çok teşekkür ediyorum, En büyük teşekkürü Yüksel hocam hakediyor çok teşekkürler hocam iyiyki sizi tanımışız iyi ki adanaya gelmişiz...


M

Hepatit b rahatsızlığım sebebiyle bugün muayene oldum. Bu rahatsızlıkla ilgili tüm sorularıma gayet güzel ve rahatlatıcı cevaplar verdi. Tedavi sürecini de ince ayrıntısıyla anlattı. Inşallah ileri ki tedavi süreçlerinde güzel sonuçlar alırım ve burdan paylaşırım.


P
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi ülser hastalığı,reflü

Ben ülser hastasıydım 5 yıldır çekmediğim ağrı kalmamıştı sürekli açıkıyor ve mide yanması,ağrısı çekiyordum.gitmediğim doktor kalmadı hem adana da hemde başka şehirlerde bütün doktorlar farklı ve korkutucu konustular taki Dr. YÜKSEL GÜMÜRDÜLÜ hocamı bulana kadar muhteşem bir doktor. ilk önce beni hastalığım konusunda rahat olmamı ve iyileşeğimi söyledi ve gerçektende iyileştirdi.Ben burdan DR.YÜKSEL GÜMÜRDÜLÜ hocama çok teşekkür ederim. Ve NAİME hanımda sürekli ilgilendi her zaman bilgilendirdiği için çok teşekkür ederim.


Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Yaklaşık 1 yıldır kabizligim ve şişkinligim var

Yaklaşık bir yıldır kabizligim ve şişkinligim var gitmedigim hastane gitmedigim doktor kalmadı ve enson internete araştıma yaptım ve yüksel hocama yapılan yorumlara baktım ve hiç zaman kaybetmeden randevu aldım ve eski tahlillerimi gösterdim ve hiç zaman kaybetmeden bana endoskopi yaptı ve gereken ilaçlarımı yazdi inanki bir hafta içerisinde düzelmeye başladım bir yılda doktorların bana çare bulamadığı yüksel hocam bir haftada düzelti allah ondan razı olsun ayrıca naime hanıma da çok çok teşekkür ediyorum hiç bıkmadan usanmadan telefonlarımıza cevap veryor her konuda destek oldu tekrar teşekkürler naime hanım €isa geçkin €sadık geçkin


M
Konum: Yüksel Gümürdülü Muayenehanesi Mide ve Bağırsak Ağrıları

Mehmet Sabancı - Yüksel Hocama 2 hafta önce huzursuz bağırsak sendromu ve gastrit teşhisi üzerine gittim. Aslında bu rahatsızlıkların hiç birinin semptomlarını yaşamıyordum ve teşhisin doğru konulmamış olduğuna kanaat getirerek Yüksel hocamı ziyaret etmeye karar verdim. Kendisi gerçektende çok profesyonel bir doktor. Ne kadar karamsar ve pimpirikli olsamda, Yüksel hoca ve Naime hanımın korkularımı yok edecek kadar özverili yaklaşımı beni çok rahatlattı ve süreç boyunca bana karşı sabırlı olmalarından dolayı kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. Görüşme sonrası bazı testler yapıldı. Bu test sonuçları doğrultusunda endoskopi ve kolonoskopi olmam gerektiği sonucuna varıldı. Gayet rahat ve hiç bir acı hissetmeden ( uyutularak ) gerçekleştirilen endoskopi ve kolonoskopi sonrası bağırsak iltihabi teşhisi konuldu. Bu süreç sırasında Naime hanım her konuda bana telefon üzerinden destek verdi. Sürekli kendisini arayıp soru üzeri e soru sormamdan dolayı umarım beni affeder .. :) Şu anda Yüksel hocamın yazmış olduğu ilaçlar ile tedavim sürmekte ve aldığım ilaçlar ile tekrar normal hayatıma dönmüş vaziyetteyim. Şimdiden tedavimin güzel ilerlemesi özellikle ağrılarımın çok çok azalması beni tekrar hayata bağladı diyebilirim. Yüksel Hocama ve Naime hanıma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Sıkıntıları azalmayan ve yanlış teşhis konulan herkese Yüksel Hocamı tavsiye ederim. Tekrar tekrar teşekkür eder ve kendileri ile tanışmaktan büyük bir zevk duydum. Tekrar kendiler ile görüşmek ve tedavimi tamamlamak ümidiyle. Esen kalınız...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Yüksel Gümürdülü, kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Gastrointestinal Kanama
 • Anal Bölge Hastalıkları
 • Siroz
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi - GASTROENTEROLOJİ -- HEPATOLOJİ,
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - İÇ HASTALIKLARI (DAHİLİYE),
 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - İŞLETME YÖNETM ORGANİZASYON DOKTORASI,
Tümünü göster

Deneyimler

 • Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - Bölüm Başkanı,
 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fak. Balcalı Hastanesi, Prof. Dr. - Halen Devam ediyor,


Bilinen diller

İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (8)

Röportaj