Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Hisar Intercontinental Hospital genel

Yunus Bey kizimin dogumundan beri doktoru. 10 yasina geldi.Her zaman ulaşıp bilgi alabiliyorsunuz. Her konuda bize yardımcı olup yol gösterdi. Hersey icin teşekkür ederiz.


M
Doğrulanmış kullanıcı

Yunus bey allah korkusu olan insanlara değer veren saygıdeğer mükemmel bir doktordur iki cocugumu da onu götürmekteyim çok memnunum her keze tavsiye ederim


Doğrulanmış kullanıcı

9 günlük bebeğim ateşlendi yunus hocama getirdik kanında enfeksiyon olduğunu öğrendik yoğun bakım tedavisi gerektiğini söyledi bebeğimi ben yoğun bakıma vermek istemedim benim psikolojimi düşünerek ayrı bir odada tedavi edilebileceğini benimde bebeğimin yanında kalıp besleyip bakımını yapabileceğimi söyledi ve sürekli takibini yaptı sürekli ihmal etmeden gereken ilginin fazlasını gösterdi çok şükür bebeğim sayesinde sağlığına kavuştu Allah ım ne duası varsa kabul etsin inşallah doktorluk tan ziyade büyüklük yaptı hayatta böyle doktorlarda varmış Rabbim başımızdan eksik etmesin..


F

Yunus hocam mükemmel bir doktor kızımla ilgili olan her problemi ona sorabiliyorum doktordan çok ailemizden biri iyiki yunus beyi tanımışız kızım 5 buçuk yaşında yunus Bey'den başka doktora gitmek istemiyor gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bi doktor


B

Doğduğu günden beri oğlumu Yunus Bey muayene eder. geçirdiği tüm rahatsızlıklarda uyguladığı tedaviler hep faydalı olmuştur. Kendisine her zaman ulaşabiliyoruz. Ona çok güveniyoruz.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar