Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 13 ziyaret var

1974 DE SAMSUN DA DOĞDUM. İLKÖĞRENİMİM DENİZLİ VE KIBRISTA OLMAK ÜZERE ORTA VE LİSEYİ KIBRIS TÜRK MAARİF KOLEJİNDE OKUDUM. 1998 DE DOKUZ EYLÜL TIP FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA… daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların/danışanların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hasta, Danışan Soruları (10)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • 1974 DE SAMSUN DA DOĞDUM. İLKÖĞRENİMİM DENİZLİ VE KIBRISTA OLMAK ÜZERE ORTA VE LİSEYİ KIBRIS TÜRK MAARİF KOLEJİNDE OKUDUM.
  1998 DE DOKUZ EYLÜL TIP FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA DEVLET VE ÖZEL SEKTÖRDE ACİL HEKİMİ OLARAK ÇALIŞTIM.
  2014 YILINDA İZMİR DR. BEHÇET UZ ÇOCUK HASTANESİNDEN ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANLIĞIMI ALDIKTAN SONRA
  VAN DA VE AFRİKADA SOMALİ DE DEVLET ADINA AÇILAN EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNDE ÇOK SAYIDA YENİDOĞAN VE ÇOCUK HASTALIKLARI CERRAHİSİ OPERASYON DENEYİMİ EDİNDİM.
  2016 YILINDA TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİNDEN YARDIMCI DOÇENT ÜNVANI ALDIĞIM HALDE ÜNİVERSİTE YERİNE ÖZEL SEKTÖRDE ÇALIŞMAYI PLANLAYARAK BU MUAYENEHANEYİ AÇTIM.

Okullar / Eğitimler

 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
 • İZMİR DR.BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Deneyimler

 • DR.BEHÇET UZ ÇOCUK HASTALIKLARI VE CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ 2014
 • VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE 2015
 • SOMALİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ 2016
 • TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ YARDIMCI DOÇENTLİK ÜNVANI 2016
 • VAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE 2017
daha fazla

Makaleler

 • YENİDOĞAN VE ÇOCUKLARDA KABIZLIK

  08 Şubat 2018

  Bebek ve Çocuk yaş grubunda Kabızlık günümüzde sık rastladığımız sorunlardan birisi; Öncelikle en sık rastladığımız nedenler başta yetersiz sıvı alımı...
 • Yeni Doğanda Göbek Kanama veya Akıntıları

  07 Temmuz 2017

  Yeni Doğan döneminde göbek bağı düşmesi sonrasında az miktarda kanamalar beklediğimiz bir durumdur. Göbek bölgesindeki kanamanın fazla miktarda damla...
 • Çocuklarda Alt Islatma

  21 Haziran 2017

  Çocuklarda Alt Islatma (Üriner İnkontinans) Çocuklarda 3 yaşını doldurmuş olmaları ile gündüz alt ıslatma hemen hemen tamamen sona erer. Bunun...
 • LOKAL ANESTEZİYLE SÜNNETİN AVANTAJLARI

  14 Haziran 2017

  LOKAL ANESTEZİYLE SÜNNETİN AVANTAJLARI 1- Günümüzde ki tartışmalardan biride Sünnetin Lokal Anesteziyle veya Genel Anesteziyle uygulanması. 2-...
 • ERKEK ÇOCUKLARDA YUMURTA İNMEMESİ

  02 Haziran 2017

  ERKEK ÇOCUKLARDA YUMURTA İNMEMESİ İnmemiş testis olarak tabir edilen ve erkek çocuklarda yumurtaların torbaya inmemesi durumu toplumda hiç de azımsanmayacak...
 • Yenidoğan Sünneti Neden Gerekli?

  24 Mayıs 2017

  Bilindiği üzere sünnetin tarihi Müslümanlıktan çok öncelere eski Mısır yazıtlarına kadar uzanır ve o dönemde geleneksel olarak yapıla gelen bir cerrahi...

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Hayatımın her aşamasında insanlara yardımcı olabileceğim ve faydalı olabileceğim bir meslektercihim vardı.Bu tercihim beni lise yıllarımda hekim olmaya yöneltti. Tıp fakültesi yıllarımda stajlarım sırasında çocuk hastaların masumiyeti ve onlara yardımcı olabilmenin bana verdiği huzur etkili oldu.Bununla beraber cerrah olmanın , sorunları kesin ve net çözüme ulaştırabilmenin cazibesi; benim Çocuk Cerrahisi Uzmanlığını tercih etmeme neden oldu.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Mesleğim gerçekten severek ve her türlü zor koşulu göze alarak yapılabilecek bir meslek ve özellikle bizim branşımız çocuklarla ilgili olduğu için üzerine bir kat daha fazla titizlik ve hassasiyet gerektiriyor.Biz hekimlerin özelliklede cerrahi branşların hem çalışma koşulları hemde eğitimi zorlu bir süreçtir.Birde çocukların cerrahisi hem ameliyatlarının daha riskli hemde çalıştığımız bölge anatomik olarak çok küçük bir alan içinde operasyon yapmak zorunluluğumuz bizim branşımızı daha da zorlu kılıyor.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Mesleğimin en sevdiğim tarafı sonuçları insanların hayatına dokunur ; onların hastalık ve sıkıntılarını giderir güçtedir. Toplumda eski saygınlığında olmasa bile hala kadirşinaz ve verilen emeğe saygı duyan insanların gözünde saygın bir meslektir.Bunların hepsinden de ötesi birey olarak yaptığım mesleğimden sonuçları ile manevi olarak aldığım haz benim yaşam felsefemle birebir örtüştüğü için mesleğimi severek yapıyorum.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Hayatımda hiç unutamadığım ve hiç bir zamanda unutmak istemediğim vakamla ilk asistanlık yıllarımda karşılaştım.Prune Belly sendromlu 4-5 yaşlarında bir kız çocuğuna kolostomisini kapattıktan sonra ilk kez makatından kaka yaptığını gören ailesinin mutluluğu hiç bir zaman unutamadığım ve beni çok etkilyen bir olaydı.İnsanların bu kadar basit ve gündelik hayatlarımızdaki rutinimiz olan bir olayı bu kadar büyük sevinçle karşılaması ;benim Çocuk Cerrahisine olan istek ve saygımı çok daha fazla arttırdı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
43 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  58 günlük oğlum Mert’i tavsiye üzerine Op. Dr. Yusuf Demircan beye gelmeye karar verdik. Ve kararımızdan son derece memnun ayrıldık. Doktor beyin ilgisi, alakası, fotoğraflarla bilgilendirmesi, sünnet aşamasındaki hassasiyeti ile ilgili herşey çok güzel geçti. Şu an oğlum 3 aylık ve hiçbir problem yaşamadık. Herşey için çok teşekkür ederiz. Çalışma hayatınızda sonsuz başarılar dileriz..

  Op. Dr. Yusuf Demircan2018-02-08

  Nazik yorumunuz için kliniğim adına çok teşekkür ediyorum.

 • S
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Merhaba,
  Biz 29.01.2018 tarihinde Yusuf Bey’in muayenehesinde sünnet olduk. Oğlum 7 yaşında olduğu için çok endişeliydi. Yusuf Bey’in gerek sünnet öncesi gerekse sünnet esnasındaki sakinliği ilgi ve alakasıyla bu süreci çok güzel atlattık. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2018-02-01

  Nazik yorumunuz için teşekkür ederim.Tekrar geçmiş olsun.

 • A
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  9 ocakta oglumuz Mustafayı doktor beye sunnet ettirdik. Doktor beyin ilgi ve alakası mukemmel duzeydeydi. Sunnet oncesi her turlu bilgilendirmeyi buyuk bir sabirla yapti. Sunnet sirasinda ve sonrasinda hic sorun yasamadik. sunnet sonrasi whatsapp uzerinden her turlu sorumuza cok hizli cevap verdi. Sunnet konusunda tereddut yasayan herkese gonul rahatligiyla tavsiye ederim.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2018-01-22

  Nazik yorumunuz için teşekkürler...

 • N
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sunnet

  10 aylik oglumuzun sunnetini arkadas tavsiyesiyle doktor beye yaptirdik.Gerek sıcak karsilamasi gerek uzmanligiyla cok memnun olduk.Kendisine tesekkur ederiz.Aklimiza gelebilecek tüm sorulari cok akici bir sekilde cevapliyor.Yaninda bulunan calisanlarinin kibarligi ve ilgisi de endiselerinizi alıp götürüyor.Cok tesekkur ederiz...

  Op. Dr. Yusuf Demircan2018-01-18

  Nazik yorumlarınız için kliniğim ve çalışanlarım adına teşekkür ediyorum.

 • G
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  3 aylık bebeğimizin sünneti için Yusuf bey e başvurduk.Kendisi ilgili,sakin ve işinin ehli bir doktor. Ebeveynlerin aklında soru işareti kalmaması için a dan z ye her seyi anlatıyor.Ayrıca WhatsApp uygulamasıyla sünnet sonrasında aklınıza takılan herhangi bir durumda hemen yanıtlanıyor.Biz memnun kaldık, teşekkür ederiz.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2018-01-17

  Nazik yorumunuz için kliniğim adına teşekkür ediyorum

 • S
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Ben böyle ilgi böyle alaka gormedım yusuf bey diger beyefendıden cok memnunuz süper ekip 5 günde iyileşen bebegımız guler yuz her dakıka gece gunduz ulasabıldıgımız bir doktor hijyen on numara biz cok memnun kaldık herkesede tavsıye ettık etik ve paraya dayalı olmayan bir doktor hasta ilişkisi bu zamanda bunca sey bır arada bulmak cok zor yigit sizi asla unutmucak ve ıyı hatırlıyacak not: ten ten ????????

  Op. Dr. Yusuf Demircan2018-01-10

  Nazik yorumunuz ve tavrınız için kendim ve kliniğim adına teşekkürler ediyorum.

 • C
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Mükemmel harika iki kelime lie anlatılmak istenirse bu kelimeler bile bence yetersiz olur ama gerçekten öyle. 3 aylık Çağdaş Ata mızı sünnete götürdük bizimde kafamizda soru işaretleri vardı ancak Yusuf Bey ile görüştükten sonra bütün sorular cevabını buldu. Herkese kesinlikle öneririm bizde yorumlara bakarak gittik ama ne kadar da doğru karar verdiğimizi anladık. Yusuf Bey dalındaki en iyi doktor diyebilirim çalıştığı ekip de bir o kadar mükemmel, kusursuz ve profosyoneldi. Yusuf Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler. Düşünmeden korkusuzca gidin pişman olmayacaksınız.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2018-01-08

  Nazik yorum ve tavrınız için kliniğim ve çalışanlarım adına teşekkür ederim...

 • M
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  7 aylık bebeğim Ertuğrul Aras'ımın sünnetini Dr. Yusuf Demircan beyefendi gerçekleştirdi. Kendisi ve ekibi tarafından güler yüzle karşılandık.Doktor bey, aklımdaki tüm soruları sormama gerek kalmadan, eşim ve bana güleryüzle ve samimi bir şekilde açıklamada bulundu. Sayesinde operasyon öncesi tüm endişelerimizden arındık. Sünnet çok başarılı geçti ve sonrasında hiçbir şikayetimiz olmadı. Muayenehaneden çıktıktan sonra oğlum günlük hayatına devam etti ve hareketlerinde hiçbir kısıtlama yoktu. Ayrıca en çok korktuğum sünnet sonrası oğlumun acı çekmesiydi, çok şükür hiçbir acı ve ağrısı olmadığı için de hiç ağlamadı. Bu nedenle iyi ki sünnetini Dr. Yusuf Demircan beyefendi yapmış diyorum, kendisi ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Bu arada benim gibi oğlunun üzerine titreyen ve endişeyi hat safhada yaşayan anneler; kesinlikle başka yer aramayın, gideceğiniz adres Dr. Yusuf Demircan'ın muayenehanesi????

  Op. Dr. Yusuf Demircan2018-01-04

  Nazik tavrınız ve yorumunuz için kliniğim adına teşekkür ediyorum, tekrar geçmiş olsun.

 • S

  Öncelikle ilgi ve alakalarına çok teşekkür ederim sünnetimiz gayet iyi geçti sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık gayet temiz ve hijyenik bir ortam işlerinde çok profesyoneller herkese tavsiye edebileceğimiz bir yer

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-12-28

  Nazik yorumunuz için çok teşekkürler...

 • E
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sunnet

  Kendisini daha omce tanimadigim icin cok endiseli gittigim yerden cok mutlu bir sekilde ayrildik oglumun sunnet asamasi ve sonrasi da cok rahat gecti
  Yusuf beyden cik memnun kaldik cok tesekkurler... ????

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-12-26

  Nazik yorumunuz için teşekkür ederim.

 • G
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Hocamızın sakinliği Güler yüzü her konuda biz ebeveynleri aydınlatması bizi daha relax hale getirdi.Operasyon sırasında 4 aylık bebeğim hiç huzursuzlanmadı..Doktorumuzdan Allah razı olsun Bi oğlum daha olsa yine aynı doktora giderim

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-12-13

  Nazik yorumlarınız için teşekkürler...

 • A
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Doktorumuz Yusuf Hocamiz ve ekibi gerçekten iyi ve profesyonelce çalışıyor. Biz çok memnun kaldık. Oğlum sünnet oldu. Hayırlısı ile iyileşme surecimizde güzel geçecek. Hocamiza ve ekibine sonsuz teşekkürler.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-12-13

  Nazik yorumunuz için teşekkürler..

 • H
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Oğlum sünnet oldu. Çok ilgili bi doktor çalışanları da ilgili. İyileşme sürecinde doktorumuz çok yardımcı oldu. Gelişimini sürekli takip etti. Çok memnun kaldım.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-12-12

  iyi günler nazik yorumunuz için teşekkürler...

 • S
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet sonrası muane

  Doktor yusuf demircan geçektende çok iyi bi doktor allah ondan razı olsun işin çok iyi bi şekilde yerine getiriyo biz çok mennun kaldık ve herkeze tavsiye ederimederiz

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-12-12

  iyi günler nazik yorumunuz için teşekkürler

 • D
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  İkiz bebeklerimin sünneti için gittik. Birinin aynı gün sorunsuzca sünneti oldu, oğlum normal hayatına devam etti. Diğerinin hipospadias ve su fıtığı var sanıyorduk, devlet hastanesi doktoru hipospadias diye korkutmuştu bizi ama şükür Doktor Yusuf Bey ikisinin de olmadığını, sadece bir çeşit kasık fıtığı olduğunun teşhisini koydu. Başkasına kalsa boşu boşuna hipospadias ameliyatı yapacaklardı. Şimdi onun da ameliyatını yapacak doktor bey, aynı anda sünneti de olacak. Allah doktor beyden razı olsun biz her iki oğlum için de çok memnun kaldık.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-11-21

  Nazik yorumunuz için teşekkürler,geçmiş olsun.

 • E
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Oğlum(6yas) bugün sünnet oldu doktorumuzdan çok memnun kaldık,sabırlı ve şevkatli olduğu için yanindakilere ve kendisine çok teşekkür ederim.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-11-21

  Nazik yorumunuz için teşekkürler, geçmiş olsun.

 • 1
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Genel olarak okadar memnun kaldık ki yusuf bey ve ekibi ilgileri ve bilgileriyle bizim emin ellerde oldugumuzu okadar hissettirdiler ki cok memnun kaldik herkese tavsiye ederim süperler

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-11-16

  Nazik yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • U
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Deneyimli bir ekiple sünnet operasyonumuz gerçekleşti operasyon öncesi bilgilendirme ve detaylı açıklamalarından dolayıda çok rahatladık tüm ekibe teşekkürlerimizi sunuyoruz

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-11-16

  Nazik düşünce ve yorumunuz için teşekkürler.

 • G
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet öncesi kontrol

  Sünnet öncesi kontrol yapıldı.Yusuf beyin ses tonu bile içimizi ısıtmaya yetti.Tüm kafamıza takılan soruları biz sormadan cevapladı.
  Umarım sünnetimiz de sorunsuz geçer.Şimdiden emeklerine sağlık.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-11-14

  Nazik yorumlarınız için teşekkürler.

 • O
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Bir arkadaşımızın vesilesiyle Yusuf Beyi tercih ettik, iyi ki de öyle yapmışız biz çok memnun kaldık 8 aylıktı oğlumuz sünnet olduğunda. Doktor bey çok sakin ve herşeyi açıklıyor. Muayenehanesi de oldukça temizdi.
  Sünnet yaptıracak aileler muayenehanesini gidip görmeli

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-11-14

  Nazik yorumunuz için teşekkürler.

 • 1
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Hiç tahmin etmediğim kadar güzel geçti ve kısa sürdü. Doktorumuzun ellerine sağlık Bebeğim hiç ağlamadan bitirdi inşallah iyileşme süreci de güzel geçer işini iyi yapan bir doktor sizi tanıdığıma çok memnun oldum

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-11-14

  İyi günler dilerim nazik yorumunuz için çok teşekkür ederim.

 • E
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Yusuf bey persembe gunu 5 aylik oglumun sunnetini gerceklestirdi. Bugun 5. Gun kontrolu oldu. Hersey yolunda ve ilgi alakalarindan operasyon sirasindaki uzmanligindan dolayi hic korktugum gibi olmadi. On muayenede zaten kafanuza takilan her konuda bilgilendiriyor. Operasyon sonrasi da her an ulasabiliyorsunuz. Kendisine tekrar tesekkur ederiz. Herkese tavsiye edebilecegimiz bir cerrah. Gozunuz kapali gidebilir cocugunuzu emanet edebilirsiniz.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-10-25

  iyi günler ,bu nazik yorumunuz için çok teşşekkür ederim.Tekrar geçmiş olsun.

 • A
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: sünnet

  Oğlumuz Arda'nın sünneti için Yusuf beyle ilk görüştüğümüz anda aklimizdaki bütün soru işaretlerini giderdi.oncelikle cok iyi bir doktor herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.sunnet sonrasında da gittigimiz kontroldede son derece ilgili ve alakalıydi.hersey için cok teşekkür ederiz.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-10-24

  İyi günler,Bu nazik yorumunuz içln Teşekkürler ,tekrar geçmiş olsun.

 • R
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan Muayenehanesi

  Sünnetimiz çok basariliydi bir hafta geçti herşey yolunda arkadaş çevreme çok memnun oldumu duyurdum ve tavsiye ederim çok tesekurler Yusuf Demircan

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-10-24

  İyi günler,Bu nazik yorumunuz içln Teşekkürler ,tekrar geçmiş olsun.

 • Y
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Yusuf bey gerçekten mükemmel bir doktor çalışanları da gayet samimi 5 aylık oğlumu sünnet yaptırdım hiç bir sıkıntı yaşamadık tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz teşekkür ederim

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-10-24

  İyi günler,Bu nazik yorumunuz içln Teşekkürler ,tekrar geçmiş olsun.

 • D
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sunnet

  Yusuf Bey'i oğlumu sünnet ettirmek için doktor ararken bu site üzerinden bulma şansına eriştim. Işinin ehli harika bir doktor. Cocugumdaki sünnet korkusunu sıfıra indirerek mükemmel bir sünnet gerçekleştirdi. Sonrasındaki süreci sayesinde sıfır sorunla atlattık. Beyefendi kişiliği ve meslegindeki tecrübesi ile sünnet konusunda bize tam bir şans oldu.Çocuğunu sünnet ettirecek ailelere gözü kapalı tavsiye ediyorum. Kendisine buradan bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-10-24

  İyi günler,Bu nazik yorumunuz içln Teşekkürler ,tekrar geçmiş olsun.

 • 3
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan Muayenehanesi

  Kesinlikle mukemmel bir doktor cok arastirdim izmirde bu konuda en iyisi oldugunu dusundugum icin tercih ettim ve pisman olmadim.Oglumun sunnet operasyonu guzel gecti iyilesmesi hizli oldu hic sorun yasamadik.En guzel yanida doktorumuza telefonla her istedigimizde ulasabildik ve sabirla bizi bilgilendirdi. Hersey icin cok tesekkurler Yusuf Bey basarilarinizin devamini dilerim.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-10-24

  İyi günler,Bu nazik yorumunuz içln Teşekkürler ,tekrar geçmiş olsun.

 • Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Başta Yusuf Bey ve diğer çalışanlarına gayet samimi ve içten davranışları ve tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-10-24

  İyi günler,Bu nazik yorumunuz içln Teşekkürler ,tekrar geçmiş olsun.

 • A
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  İlgi alaka bilgi verme herşey harikaydı çok memnun kaldık oğlum keyifle psikolojisi bozulmadan oyun oynayarak sünnet oldu teşekkürler dr yusuf bey

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-10-24

  İyi günler,Bu nazik yorumunuz içln Teşekkürler ,tekrar geçmiş olsun.

 • E
  Yer: Op. Dr. Yusuf Demircan MuayenehanesiHizmet: Sünnet

  Biz aileler için sıkıntılı olan sünnet sürecini tahminimden kolay ve sıkıntısız atlattık.Çok çabuk ayağa kalktık..teşekkürler...

  Op. Dr. Yusuf Demircan2017-10-24

  İyi günler,Bu nazik yorumunuz içln Teşekkürler ,tekrar geçmiş olsun.