Zafer Küreğibüyük, Diş Hekimi Bursa

Dt. Zafer Küreğibüyük

Kaydet

Diş hekimi

23 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

FSM Bulvar , barış m. Lozan s. Atış yapı A blok kat 4 daire 7 Nilüfer BURSA, Nilüfer, Bursa
Estetik Dişhekimi Dt.Zafer Küreğibüyük

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Diş Hekimi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

1975 Tokat doğumluyum. Gazi üniversitesinden 1999 yılında mezun olduğumdan beri bitmek tükenmek bilmeyen bir mesleki gelişim aşkıyla kendimi sürekli ç...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diş Gıcırdatma
  • Diş Ağrısı
  • Diş Çürükleri
Tümünü göster

Hizmetler


FSM Bulvar , barış m. Lozan s. Atış yapı A blok kat 4 daire 7 Nilüfer BURSA, Bursa

Estetik Dişhekimi Dt.Zafer Küreğibüyük

23 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dt. Zafer Küreğibüyük Muayenehanesi Diş İmplantı

Doktor Zafer Bey'in herkesin ön yargılı olduğu bir tedavi yöntemi olan Diş İmplant tedavisini misafirperverlikleri ve Uludağ manzaralı kliniği sayesinde harika bir terapiye çevirdiğine tanıklık ettim. Korkumu yendim Diş İmplant tedavime başladık. Güzel sonuçlara doğru gidiyoruz. Ellerinize sağlık Zafer Bey


M

İlk gittiğimde diş pırlantası yaptırdım, daha sonra diş eti ameliyatı ve gülüş tasarımı yaptırdım. Bu uygulamalardan çok memnun kaldım. Yapacağı her şey anlattı ve her adımda bilgi verdi. Kendisi çok ilgili ve alakalı bir doktor. Endişelerim ve korkularım vardı ama tüm bunları kırmamı sağladı. Hastalarının ne istediğinde önem veren bir diş hekimi. İşinde tam bir uzman. Kontrollerim kendisi ile devam ediyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


G

Amalgam dolgularımın zamanı dolmuştu ve bunların yenilenmesi ve beyazlatılması için gittim Zafer Bey'e. Arkadaşlarımın memnuniyeti nedeni ile tercih ettim kendisini. Tedavilerim çok güzel ve rahat geçti. Doktorum çok tatlı biriydi. Normalde çok korkarım dişçiden ama gayet rahattım ve bir sorun yaşamadık. Zafer Bey profesyonel bir hekim, tüm süreç hakkında bilgi verdi. Çok memnun kaldığım için daha sonra da farklı tedaviler aldım. Tabii ki tavsiye ediyorum.


A

Dolgu, kanal, lamine tedavilerim yapıldı. Bu tedavilerim günlüktü, sadece lamine tedavim 1 hafta sürdü. Zafer Bey bir ağrı ve sızı hissettirmeden sorunuma çözüm buldu. İşlem sırasında yaptığı her şeyi açıkladı ve tüm süreç boyunca çok rahattım. Kendisine teşekkür ediyorum.


F

Bir dişim yoktu ve bunun yerine implant tedavisi almak istemiştim. Kırık bir dişim için de kaplama tedavisi istiyordum. Bir arkadaşım gitmiş ve çok memnun kalmıştı. Ben de gittim ve bir ön görüşme yaptık, bilgi verildi ve tedaviye karar verdim. Tedavim devam ediyor ve kontrollerim de düzenli olarak yapılıyor. Şimdiye kadar yapılan işlemlerden gayet memnunum. Zafer Bey işine ve hastasına odaklı hizmet veriyor. Tedavi konusunda belli bir yöne kanalize etmiyor ve alternatifler sunuyor. Samimi ve rahat bir ortamda tedavim sürüyor. Beklentimizin dışında bir durumla kaşılaşmadık ve gayet memnunum.


N

Kanal ve porselen tedavimi yaptı Zafer Bey. Bir yakınımın tavsiyesi üzerine ulaştım kendisine. 2 hafta sürdü tedavim ve çok memnun kaldım. Yapacağı her şeyi öncesinde anlattı. Zafer Bey eli hafif bir hekim, güleryüzlü ve hasta psikolojisinden anlıyor. İşinde çok iyi bir diş hekimi.


A

Kanal ve kaplama tedavisi aldım Zafer Bey'den. Bir arkadaşımın yakını gitmiş ve memnun kalmıştı, ben de bu şekilde tercih ettim. Çok memnun kaldım ve ailemin diğer bireylerini de götürmeye karar verdim. Kendisi hastasına her anlamda yardımcı olan, insani yapısı ve karakteri ile çok iyi bir hekim. Yapacağı her uygulamayı açıklayarak ilerledik ve rahat bir süreç oldu. Tedavim bitti ve gayet memnun kaldım. Tüm tanıdıklarıma ve dostlarıma öneriyorum. Bir insan ve bir hekim olarak, kendisinden ve tüm ekibinden memnunum.


N

20'lik diş çekimi için başvurdum Zafer Bey'e. Bir tanıdığımız tavsiye etmişti ve çok memnun kaldık. Diş çekimi öncesinde tüm uygulama hakkında bilgilendirildim. Hastane fobime rağmen beni rahatlatı ve işlem süresince çok rahattım. Kontrollerim de yapıldı daha sonra. Çok memnun kaldım.


B

Diş ağrım sebebi ile gittim Zafer Bey'e. Arkadaşımın tavsiyesi ile gittim; dolgu ve kanal tedavisi yapıldı. Çok memnun kaldım. Zafer Bey eli hafif ve ilgili bir hekim. Şu an bir sıkıntım kalmadı ama olursa kendisini tercih ederim.


K

Diş çürüğüm vardı ve bu nedenle Zafer Bey'e ulaştım. Diş çekimi yapıldı ve implant tedavisi aldım. Çok memnun kaldım. Süreç sırasında her bilgiyi verdi ve tedavi sürecimi anlattı. Zafer Bey güleryüzlü bir hekim. Temiz ve hijyenik bir çalışması var. Çok memnunum ve ilgileri için teşekkür ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1975 Tokat doğumluyum. Gazi üniversitesinden 1999 yılında mezun olduğumdan beri bitmek tükenmek bilmeyen bir mesleki gelişim aşkıyla kendimi sürekli ç...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diş Gıcırdatma
  • Diş Ağrısı
  • Diş Çürükleri
Tümünü göster

İlgili aramalar