Prof. Dr.

Zeki Yıldırım

Göğüs hastalıkları

Randevu Hattı: 0 850 333... numarayı göster

Tıp Eğitimi 1983-1989 arası Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı Uzmanlık Eğitimini Anakara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesind... daha fazla

Hasta soruları (41)

 • crp yüksekliği

  Merhaba eşim 5 gündür bronşit . 2 Ayrı doktora gittik 1000 mg antibiyotik kullanıyor şuan. ve eşimde hepatit b var (taşıyıcı)
  Benim sorum şununla ilgili olacaktı;
  Kan testi yaptırdığımızda kandaki crp oranı 52 olarak çıktı. Bunu antibiyotik dışında yani artı yanına eklenebilecek vitamin… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Hepatit konusu uzmanlık alanım dışında olduğu için bir şey diyemeyeceğim.

 • KOAH HASTALIĞI

  Merhaba Hocam. Babam 73 yaşında Ağır derecede Koah hastası. Hiper tansiyon ve şekeri de var.

  25 sene maden ocağında çalıştı, 15 yasından itibaren de sigara geçmişi var.

  Sizin uyguladığınız tel yöntemi ile Koah tedavisini duydum. Babamın durumunda bir hasta için uygun bir… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Benim o tedavi konusunda tecrübem yok.

Tüm cevapları kontrol et (41)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Hakkımda

Hakkımda

 • Tıp Eğitimi 1983-1989 arası Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı
  Uzmanlık Eğitimini Anakara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde1991-1995 yılları arasında tamamladı.
  İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1996 yılında yardımcı doçent olarak çalışmaya başladı.
  1997-1998 yıllarında Amerika Birleşik Devletlerinde akciğer kanseri üzerine doktora sonrası eğitim aldı.
  1999 yılında doçent, 2006 yılında profesör oldu. Halen özel muayenehanesinden çalışıyor.

Mezun olunan okullar

 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi 1989 (Tıp Eğitimi)
 • Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezi 1995 (Göğüs Hastalıkları Uzmanlığı)

Deneyimler

 • Tıp Eğtimi: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Uzmanlık: Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim vre Araştırma Hastanesi
 • Yardımcı doçentlik ve doçentlik: İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Yurt dışı eğitimi: Akciğer kanseri konusunda doktora sonrası eğitim: Amerika Birleşik Devletleri MD Anderson Cancer Merkezi
 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Merhaba Zeki hocam, insanligiyla yardimseverligiyle dört dörtlük bir insan hastasina bir doktor gibi degilde arkadaş gibi yaklaşmasi inanin insani mutlu ediyor.Kendisini internet aracigiyla ulasmistim babam akciger kanseriydi Eskişehir'den kendisine tel aradim telefonda bile beni motife etti telefonda bile insana yardimci olmaya calisti yanina gittim Eskişehir'den hastasina o kadar morel ve destek veriyorki anlatamam yok böyle bir doktor İYİKİ VARSINIZ HOCAM ......

 • çok memnunum

  merhaba hocam hatırlarmısınız bilmem 2012 yılında babamı 7 günlük yoğun bakımda zorlu ve umutsuz günlerin ardından önce allah cc sonra sizin ve ekibinizin sayesinde babam hayatta ve cok aha saglıklı size cok teşekkür ediyor minnettarlığımın bir ömür boyu sürecegini belirtmek isterim mahmut gülhan

 • çok memnunum

  Teşekkürler Hocam
  Annem Döndü ÇAVUŞ uzun yıllardır astım, nefes darlığı hastasıdır. Annemin doktoru olan Dr.Zeki Yıldırım bu konudaki uzmanlığı tescilli olan Ankara sanatoryum hastanesinde uzmanlık eğitimini aldıktan sonra akademik hayatına devam etmiş ve kendi alanında otorite olmuş bir doktordur.
  Özellikle yaşlı hastalar için doktorun bilgisinin yanında hastaya olan ilgiside son derece önem arz etmektedir.
  Hastalığımızın teşhisinde ve tedavisinde göstermiş oldugu duyarlılık yanında anneme olan ilgi ve sevgisinden dolayı annem nezdinde bağımlılık yaratmış olan bir doktordur.
  Annem hafif bir öksürük geçirse illaki doktor zeki yıldırımı aramamızı ister.
  Hocamız ise telefonda bile olsa yaşlı bir hastaya hizmet vermenin mutluluk ve gururu ile bugüne kadarki bu yöndeki taleplerimizde bize öf bile dememiştir.
  Değerli hocamıza teşekür eder başarı ve mutluluklar dilerim
  Abdullah ÇAVUŞ

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Zeki Yıldırım ( 20 Aralık 2016)

  Çok teşekkür ederim. Sizlerin yorumlarını okuyunca iyi ki doktor olmuşum diyorum.

 • çok memnunum

  Babam da olusan istahsızlık halsizlik ve kanli balgam sonucu zeki hocama başvurduk hocamin titizlikle yaptıgı testler sonucu 1.evrede akciger kanseri oldugunu ögrendik zaman kaybedilmeden 35gün içinde hem teşhis konuldu hem ameliyatı yapıldı simdi 8ay oldu ve babam cok iyi Allahıma şükürler olsun zeki beyin titiz çalismalarindan sonra babam hala hayatta ve cok iyi Rabbim zeki beyi başimizdan eksik etmesin hastalarina göstermis oldugu ilgiden dolayi zeki beye teşekkür ederiz hastalarina sahip çikan tek doktordur
  Allah ondan razi olsun.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Zeki Yıldırım ( 20 Aralık 2016)

  Babanızın iyi olması beni çok mutlu etti. Geçmiş olsun sağ olun.

 • çok memnunum

  Benim ailemin Zeki Hocam ile tanışması ilk önce babamı acile kaldırmamız ile oldu. Hocamın koyduğu teşhis ve tedaviyle uyku Apne sendromu ve KOAH hastalığının olduğunu öğrendik ve fazlasıyla tedirgin olduk.Aradan 1 sene geçmeden ağabeyim de rahatsızlandı hiç tereddüt etmeden göğüs hastalıklarında uzman olan Zeki Hocama gittik.Hocamın koyduğu teşhis ve tedaviyle ağabeyiminde uyku Apne sendromu ve KOAH olduğunu öğrendik Zeki Hocamın bize gösterdiği sabrı,insanlığı ve tıbbi tedaviyle hayatimdaki 2 önemli insanin sağlığına kavuşmasına ve en önemlisi yaşam kalitesinin artmasında büyük emeği olan ailemizin doktoru Zeki Hocama teşekkürlerimi borç bilirim.İyiki varsınız Hocam.Saygılarımla

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Zeki Yıldırım ( 20 Aralık 2016)

  Bizi en çok mutlu eden şey hastalarımızın şifa bulması. Sizlerin varlığı ve iyilik haberlerini almak bize güç veriyor. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Merhaba. Ben yeni mezun bir hekimim. Geçen yaz annemin rahatsızlanması sonucu yaklaşık 3 aylık  bir arayış sonrasında zeki hocamla tanıştık. Annemde ateş öksürük eklem ağrısı şikayetleri vardı. Öncelikle özel bir hastanede pnömoni yani akciğer  enfeksiyonu tanısı  kondu. 2 hafta antibiyotik tedavileri aldı. Hiçbir gerileme olmadı. Yatışı yapıldı.Sonrasında tomografide gerilemeyen lezyonlar görülünce altında kanser olduğu şüphesi ile üniversite hastanesine sevk edildik. Ateşi devam ediyordu.  Orada da tetkikleri tekrarlandı, çeşitli branşlara danışıldı fakat hala pnömoni ve emboli üzerinde duruluyordu. 1 ay bu tedavilerle üniversite hastanesinde yattık. Gerileme olmayınca ilaçları da kesildi ve eve gönderdiler. Ben bir arayışa girdim ve hocalarımın da tavsiyesi üzerine Prof Dr Zeki Yıldırım ile tanıştık. İlk muayenesinde anneme organize pnömoni teşhisi koydu. Kortizol ile tedaviye başladı. Tedavisinin 5.ayında ve şuan gayet iyi durumda. Teşekkürler hocam emeğinize sağlık.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Zeki Yıldırım ( 20 Aralık 2016)

  Doktor hanım annenizin şifa bulması beni çok mutlu etti. Çok teşekkür ederim duygularınızı paylaşmanız bize motivaston oluyor.

 • çok memnunum

  Babamın ani rahatsızlığı nedeniyle başvurduğumuz Zeki Hocamın titizlikle ve kısa zamanda koyduğu organize pnömoni teşhisiyle 1 yıllık tedaviye başladık. Çok şükür 1 yılı atlattık ve babamın son kontrol sonuçları güzel çıktı. Bu süreçte babama ve bizlere destek olarak hastalık takibini yaptı.Göğüs hastalıkları konusunda branşının en iyisi diyebilirim. Bu süreçte bize karsı göstermiş olduğu ilgiden, anlayıştan ve sabrından dolayı hocama çok teşekkür ediyorum.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Zeki Yıldırım ( 20 Aralık 2016)

  Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için

 • çok memnunum

  Zeki hocam beni yaklaşık 12 senedir takip ediyor. 2004 yılında geçirdiğim ağır eozinofolik pnomoni rahatsizligimda zaman ve emeğini unutamiyorum. Son 1 yıldır astım hastaligima onermis olduğu tedavi yöntemiyle hayatım yeni olumlu bir döneme girdi. Hiçbir dönem ilgisini ,emeğini,zamanını ve bilgisini benden esirgemeyen Prof Dr Zeki Yıldırım hocama teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Zeki Yıldırım ( 20 Aralık 2016)

  Merhaba Atilla bey. Yıllardan beri takip ettiğim kardeşim. Kronik hastalarımızı bir süre sonra aileden biri gibi görmeye başlıyorum. Son başladığımız tedaviden fayda görmen beni ayrıca mutlu etti.

 • çok memnunum

  Değerli İnsan; Sayın Prof.Dr.Zeki Yıldırım, Yıllardır gerek Dr'luğu ve
  gerekse İnsanlığı ile hastalarının-hasta yakınlarının her daim morali,
  güveni olmuştur...
  Göğüs Hastalıkları Dr'u denildiği an ve rahatsızlık duyulduğu zaman tereddüt etmeden aklımıza gelen ilk kişi ve ismidir,kendilerini her zaman saygı ile anıp,yaşadığımız hastane günlerimizde bizlerden yardımını esirgemeyen özel bir İnsan olarak yüreğimiz de taşıyoruz..
  Rahmetli ANNEM'in kıymetli dr'u ve Oğlu olmuştur kendileri..
  Çünkü Annem Dr konularında bilinçli bir kişiydi..ZEKİ Hocamızı tanıdığı ve muayene ettiği, teşhisi ve de hastalarıyla görüşme anında ki yaşadıklarından sonra başka dr kabul etmedi..Annemizin sağlığında ki aksamalarında eve düzelerek moral ve sıhhatli şekilde dönerdik..Artık Dr'umuz Ailemizin,
  Tavsiye ile eş-dostlarımızında memnuniyet duyarak gittiği Dr'ları olmuştur..Allah başımızdan eksik etmesin, kendilerine sağlıklı ömür versin..Önce insanlığı sonra Dr'luğuna saygı duyuyoruz..
  (Sayfalar yazabilirim, yıllarca hastalarımıza sağlığını kazandıran Güzel İnsan için)
  İyi ki varsınız Hocam..

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Zeki Yıldırım ( 04 Kasım 2016)

  Bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.