Prof. Dr.

Zeki Yıldırım verifiedCreated with Sketch.

Göğüs hastalıkları

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Konum: başka bir yerHizmet: Zatürre

  Merhaba Zeki Hocam. Ben İsmail Talip Yıldız, babam Mustafa Yıldız'ın acil olarak hastaneye yapmasıyla tanıştık. İyiki böyle bir tesadüf oldu. Hastanede kaldığı 11 gün süresince yaptığınız tetkikler, tedaviler ve diğer branşlarda toplanan kondültasyonlar sırasında gösterdiğiniz ilgi, alaka ve duyayarlılığınız mükemmeldi. Herşey için çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız, sağlıcakla kalın.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Tıp Eğitimi 1983-1989 arası Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı
  Uzmanlık Eğitimini Anakara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde1991-1995 yılları arasında tamamladı.
  İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1996 yılında yardımcı doçent olarak çalışmaya başladı.
  1997-1998 yıllarında Amerika Birleşik Devletlerinde akciğer kanseri üzerine doktora sonrası eğitim aldı.
  1999 yılında doçent, 2006 yılında profesör oldu. Kudret Internatıonal Hastanesinde hizmet vermektedir.

  Hastalıklar

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  11 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Konum: başka bir yerHizmet: Zatürre

   Merhaba Zeki Hocam. Ben İsmail Talip Yıldız, babam Mustafa Yıldız'ın acil olarak hastaneye yapmasıyla tanıştık. İyiki böyle bir tesadüf oldu. Hastanede kaldığı 11 gün süresince yaptığınız tetkikler, tedaviler ve diğer branşlarda toplanan kondültasyonlar sırasında gösterdiğiniz ilgi, alaka ve duyayarlılığınız mükemmeldi. Herşey için çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız, sağlıcakla kalın.

  • M
   Konum: başka bir yerHizmet: Sol akciğerde gözüken kitle

   Merhaba zeki hocam. Sizi tanımak bizim için bir şanstı. Geçen yıl bizi yönlendirmelerinizle aynı zamanlı sağ ve sol akciğer kanserinden babamın amaliyat olmasına vesile oldunuz. İyiki varsınız hocam.

  • Merhaba Zeki hocam, insanligiyla yardimseverligiyle dört dörtlük bir insan hastasina bir doktor gibi degilde arkadaş gibi yaklaşmasi inanin insani mutlu ediyor.Kendisini internet aracigiyla ulasmistim babam akciger kanseriydi Eskişehir'den kendisine tel aradim telefonda bile beni motife etti telefonda bile insana yardimci olmaya calisti yanina gittim Eskişehir'den hastasina o kadar morel ve destek veriyorki anlatamam yok böyle bir doktor İYİKİ VARSINIZ HOCAM ......

  • merhaba hocam hatırlarmısınız bilmem 2012 yılında babamı 7 günlük yoğun bakımda zorlu ve umutsuz günlerin ardından önce allah cc sonra sizin ve ekibinizin sayesinde babam hayatta ve cok aha saglıklı size cok teşekkür ediyor minnettarlığımın bir ömür boyu sürecegini belirtmek isterim mahmut gülhan

  • Teşekkürler Hocam
   Annem Döndü ÇAVUŞ uzun yıllardır astım, nefes darlığı hastasıdır. Annemin doktoru olan Dr.Zeki Yıldırım bu konudaki uzmanlığı tescilli olan Ankara sanatoryum hastanesinde uzmanlık eğitimini aldıktan sonra akademik hayatına devam etmiş ve kendi alanında otorite olmuş bir doktordur.
   Özellikle yaşlı hastalar için doktorun bilgisinin yanında hastaya olan ilgiside son derece önem arz etmektedir.
   Hastalığımızın teşhisinde ve tedavisinde göstermiş oldugu duyarlılık yanında anneme olan ilgi ve sevgisinden dolayı annem nezdinde bağımlılık yaratmış olan bir doktordur.
   Annem hafif bir öksürük geçirse illaki doktor zeki yıldırımı aramamızı ister.
   Hocamız ise telefonda bile olsa yaşlı bir hastaya hizmet vermenin mutluluk ve gururu ile bugüne kadarki bu yöndeki taleplerimizde bize öf bile dememiştir.
   Değerli hocamıza teşekür eder başarı ve mutluluklar dilerim
   Abdullah ÇAVUŞ

   Zeki Yıldırım2016-12-20

   Çok teşekkür ederim. Sizlerin yorumlarını okuyunca iyi ki doktor olmuşum diyorum.

  • Babam da olusan istahsızlık halsizlik ve kanli balgam sonucu zeki hocama başvurduk hocamin titizlikle yaptıgı testler sonucu 1.evrede akciger kanseri oldugunu ögrendik zaman kaybedilmeden 35gün içinde hem teşhis konuldu hem ameliyatı yapıldı simdi 8ay oldu ve babam cok iyi Allahıma şükürler olsun zeki beyin titiz çalismalarindan sonra babam hala hayatta ve cok iyi Rabbim zeki beyi başimizdan eksik etmesin hastalarina göstermis oldugu ilgiden dolayi zeki beye teşekkür ederiz hastalarina sahip çikan tek doktordur
   Allah ondan razi olsun.

   Zeki Yıldırım2016-12-20

   Babanızın iyi olması beni çok mutlu etti. Geçmiş olsun sağ olun.

  • Benim ailemin Zeki Hocam ile tanışması ilk önce babamı acile kaldırmamız ile oldu. Hocamın koyduğu teşhis ve tedaviyle uyku Apne sendromu ve KOAH hastalığının olduğunu öğrendik ve fazlasıyla tedirgin olduk.Aradan 1 sene geçmeden ağabeyim de rahatsızlandı hiç tereddüt etmeden göğüs hastalıklarında uzman olan Zeki Hocama gittik.Hocamın koyduğu teşhis ve tedaviyle ağabeyiminde uyku Apne sendromu ve KOAH olduğunu öğrendik Zeki Hocamın bize gösterdiği sabrı,insanlığı ve tıbbi tedaviyle hayatimdaki 2 önemli insanin sağlığına kavuşmasına ve en önemlisi yaşam kalitesinin artmasında büyük emeği olan ailemizin doktoru Zeki Hocama teşekkürlerimi borç bilirim.İyiki varsınız Hocam.Saygılarımla

   Zeki Yıldırım2016-12-20

   Bizi en çok mutlu eden şey hastalarımızın şifa bulması. Sizlerin varlığı ve iyilik haberlerini almak bize güç veriyor. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

  • Merhaba. Ben yeni mezun bir hekimim. Geçen yaz annemin rahatsızlanması sonucu yaklaşık 3 aylık  bir arayış sonrasında zeki hocamla tanıştık. Annemde ateş öksürük eklem ağrısı şikayetleri vardı. Öncelikle özel bir hastanede pnömoni yani akciğer  enfeksiyonu tanısı  kondu. 2 hafta antibiyotik tedavileri aldı. Hiçbir gerileme olmadı. Yatışı yapıldı.Sonrasında tomografide gerilemeyen lezyonlar görülünce altında kanser olduğu şüphesi ile üniversite hastanesine sevk edildik. Ateşi devam ediyordu.  Orada da tetkikleri tekrarlandı, çeşitli branşlara danışıldı fakat hala pnömoni ve emboli üzerinde duruluyordu. 1 ay bu tedavilerle üniversite hastanesinde yattık. Gerileme olmayınca ilaçları da kesildi ve eve gönderdiler. Ben bir arayışa girdim ve hocalarımın da tavsiyesi üzerine Prof Dr Zeki Yıldırım ile tanıştık. İlk muayenesinde anneme organize pnömoni teşhisi koydu. Kortizol ile tedaviye başladı. Tedavisinin 5.ayında ve şuan gayet iyi durumda. Teşekkürler hocam emeğinize sağlık.

   Zeki Yıldırım2016-12-20

   Doktor hanım annenizin şifa bulması beni çok mutlu etti. Çok teşekkür ederim duygularınızı paylaşmanız bize motivaston oluyor.

  • Babamın ani rahatsızlığı nedeniyle başvurduğumuz Zeki Hocamın titizlikle ve kısa zamanda koyduğu organize pnömoni teşhisiyle 1 yıllık tedaviye başladık. Çok şükür 1 yılı atlattık ve babamın son kontrol sonuçları güzel çıktı. Bu süreçte babama ve bizlere destek olarak hastalık takibini yaptı.Göğüs hastalıkları konusunda branşının en iyisi diyebilirim. Bu süreçte bize karsı göstermiş olduğu ilgiden, anlayıştan ve sabrından dolayı hocama çok teşekkür ediyorum.

   Zeki Yıldırım2016-12-20

   Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için

  • Zeki hocam beni yaklaşık 12 senedir takip ediyor. 2004 yılında geçirdiğim ağır eozinofolik pnomoni rahatsizligimda zaman ve emeğini unutamiyorum. Son 1 yıldır astım hastaligima onermis olduğu tedavi yöntemiyle hayatım yeni olumlu bir döneme girdi. Hiçbir dönem ilgisini ,emeğini,zamanını ve bilgisini benden esirgemeyen Prof Dr Zeki Yıldırım hocama teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

   Zeki Yıldırım2016-12-20

   Merhaba Atilla bey. Yıllardan beri takip ettiğim kardeşim. Kronik hastalarımızı bir süre sonra aileden biri gibi görmeye başlıyorum. Son başladığımız tedaviden fayda görmen beni ayrıca mutlu etti.