Ahmet Adil Esen, Üroloji İzmir

Prof. Dr. Ahmet Adil Esen

Üroloji

5 görüş

Kaydet


Adresler (2)

Şair Eşref Bulvarı No:43 Daire:5 Güz Apt. Alsancak, İzmir
Ahmet Adil Esen Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Mithatpaşa Caddesi No:1606 İnciraltı Yerleşkesi, Balçova
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

R
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ahmet Adil Esen Muayenehanesi Böbrek Nakli (Transplantasyonu)

Dogustan bilateral up darlık ve hidronefroz baglı sag nefrektomi oldum ölümcül yani tıp diliyigle maling hipertansiyon hastalığına yakalandım 8 sene boyunca bir of bile demeden gece gündüz arayınca ulasan bildiğim babacan bir insan kendi dedem daha cok severim iyiki varsınız adil hocam sizi cok seviyorum Allah razı olsun sizden iyiki sizinle ve Ömer hocayla tanıtım ellerinizden öperim canım hocam


M

Öncelikle Sayın Adil hocamdan çok memnun olduğumu belirterek başlamak istiyorum. Ameliyat öncesi ve sonrasında bana göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü size çok teşekkür ediyorum. Böbrekten taş alma operasyonu gerçekleştirildi ve bu süreç çok kısa bir zamanda atlatıldı. Herkese tavsiye ettiğim, başarılı bir hekim. Teşekkür ederim.


M

Sayın Adil hocam sizden çok mennun olduğumu ifade ederek başlamak istiyorum.Ben hasta yakını olarak sizin, ameliyat öncesi ve sonrası hastama gösterdiğiniz,hasta doktor ilişkisine teşekkür ediyorum.çünki bizzat tanık oldum.böbreklerimizden taş alındı ve hiç bir slıkntı yaşamadan bu süreci çok çabuk atlattık.çok iyi bir hekim,herkeze tavsiye ederim.


M

Kendisinden hasta-doktor ilişkisi konusunda çok zayıf olduğu için memnun kalmadım. Bir de oldukça astronomik bedeller karşılığı ameliyat yapıyor ve ameliyat öncesi ve ameliyat sonrasın da ise ilgilenmiyor. Tavsiye etmem.


E

HASTALIĞIMLA İLGİLİ UYGULAMIŞ OLDUĞU TEDAVİ SONUCU 7-8 AYDA NORMALE DÖNMESİ BEKLENEN DEĞERLERİM 77 GÜN İÇERİSİNDE NORMALE DÖNDÜ. HERKESE TAVSİYE ETMEK İSTERİM.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar