Ahmet Sarıalp, Nöroloji Kayseri

Uzm. Dr. Ahmet Sarıalp

Nöroloji

6 görüş

Adres

Kayseri
Doktor Muayehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • SVO
  • Glomus Carotium
  • Obsesif-Kompulsif Bozukluk
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
6 görüş

E

Ahmet beye kız kardeşimin baş ağrısı olduğu için gittik şuan çok iyi kendisi çok memnun kaldık Ahmet hoca çok iyi bir hekim daha öncesinde bir çok doktora gittik ama sonuç alamadık şuan kız kardeşim iyi başında ağrısı kesildi .


M

Kendisi mükemmel bir değerdir kayseri için. Yıllardır doktor doktor gezerdim en fazla bir serum verip rahatlatıp gönderirlerdi. Tesadüfen tanıştım Ahmet hocamla bir baba gibi yaklaşıp konuşmalarıma dikkat etti benimle çok ilgilendi dinledi doğru teşhis koyup çok kısa bir sürede sağlığıma kavuşturdu hala kendisinde tedavi görüyorum. İyi ki böyle bilgili değerli ve kıymetli insanlar hala var Allah binlerce kez razı olsun hocamdan..


Ö

çocuğuma yanlış teşhis koydu.hiç memnun kalmadım.oğluma epilepsi dedi çok şükürki oğlum gayet iyi.ahmet beye kalsaydı çocuğuma çok ağır ilaç tedavisine başlamıştı.tavsiye etmiyorum


A

adil özel ahmet hocam gerçekten dalında (branşında) çok iyi bir doktordur ben kendisinin hastası olarak (sinir tedavisi gördüm) çok mmemnunum şimdi tedavi sonucunda eski sağlığıma kavuştum çok başarılı bir doktordur herkese tavsiye ederim


S

Kayseri de nöroloji dalında çok başarılı bir doktor.Gayet bilgili.Muayeneyi itina ile yapmakta. Verdiği isabetli kararlarla ve doğru ilaçlarla hastalar sağlığına kavuşuyor.Benim de bir yakınım şifa buldu, bu hekim sayesinde.Memnunum, tavsiye ediyorum.


D

7 yıl önce trafik kazası sonucu Ahmet hocam beni muayene etmişti bana bir baba şevkati ile yaklatı tedavi sürecim boyunca çok yakından ve çok candan ilgilendi iyeleşme sürecimde beni sürekli gözlemleyip moral verdi çok candan bir hekim dir. kendisine çok ama çok tşk ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • SVO
  • Glomus Carotium
  • Obsesif-Kompulsif Bozukluk
Tümünü göster

İlgili aramalar