Op. Dr.

Ali Fuat Paker

verifiedCreated with Sketch.

Kalp ve damar cerrahisi

20 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 446 profil ziyareti var

Dr. Ali Fuat Paker,Özel Ceylan International Hospital'da hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
20 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Konum: başka bir yerHizmet: Teşekkür ziyareti

  Hikayem çok uzun, yazmayacağım.
  Sağ kolumdaki sancıdan dolayı 1995-2007 arasında her gittiğim dr. kas ağrısı deyip kas gevşetici yazıp gönderdi. Ocak 2007'de Opr.Dr. Ali Fuat hocama muayene oldum, en az üç damarımın tıkalı olduğunu, hemen anjiyo olmam gerektiğini söyledi. Anjiyo sonucu birisi %100 olmak üzere dört damarım tıkalı çıktı, 23.02.2007'de Anadolu Hst.nde Opr.Dr. Ayhan Müdüroğlu ve Opr.Dr.Ali Fuar Paker'in müşterek katılımı ile koroner by-pass oldum. Çok memnunum.
  Bu gün de kendilerine 11. yıl ziyaretimi yaptım.
  Buradan tekrar selam ve saygılarımı sunuyorum.

 • G

  2006 yılından itibaren lenf ödem ve hiper tansiyon rahatsızlığım var ve ali fuat bey doktorum.çok naif saygılı işini bilen bir kişidir.kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • N

  Tavsiler üzerine gittik Ali fuat beye ve dogru tercih yaptigimizi anladik. Allah razi olsun. varis tedavisinde kesinlikle Ali fuat PEKER den başkasını düşünmenize gerek yok.

 • M

  Mesleğine son derece saygılı ve hastalarına değer veren ender doktorlardandır. Kendisine varis - venöz yetmezlik amelyatı oldum ve çok memnunum. Kalp damar cerrahına ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

 • A

  Ali bey çok iyi biri hastalara nasıl yaklaşılacağını bilen bir doktor en çokta varislere yüzeysel değil derinden incelemesi güzel işini seven bir doktor kendisine çok teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum

 • E

  Daha önce dr mağduriyeti yaşamış ve dr fobisi olan biri olarak varislerim için çok dr a gittim ve en son Ali Fuat beyde karar kıldım sebebi ise gerçekten işini son derece özveriyle ve severek yapmasıdır.Tartışmasız çok iyi bir dr amelyat oldum çok memnunum.Kendisine sonsuz teşekkür eder sağlıklı bir ömür dilerim.

 • S

  ali fuat beye 15 gün önce varis amelıyatı oldum amelıyattan önce 2 ay kadar arastırdım stres ve korkudan mıdeme kramplar gırıyordu bır turlu karar verememıstım amelıyat olmaya istanbula kadar arastırdım alı fuat beyın cogu hastasıyla gorustum hepsı cok ovdu en sonunda karar verdım allaha sukur cok ıyım su an. kendısı alanında harıka bır doktor ve cok ıyı bır ınsan ona nekadar tesekkur etsem az gozumuz kapalı kendınızı ona emanet edın derım bosu bosuna dr. gezmeyın bızım gıbı

 • M

  ali fuat bey benim 14 senelik dr um dur onun sözü bende çok degerlidir hastalıgınızı anlatır sizi psikolojikman rahatlatır zaten birkere gittinizde onun kalbinin ,insaniyetliginin yüzüne yansıdıgını görürsünüz. ben şu an şehir deiştirdim ama konturollerimde gider onay alırım bana söyledigi bir söz vardı nereye gidersen git benim söyledigimi diyecekler veöyle dr a denk gelirsin ameliyatına zaman varken ameliyatını yapar demişti evet sözün kısası nereye gitdiysem dr umun söylediğine geldim herkese tavsiye ederim

 • S

  2 ay önce varis ameliyatı oldu. Op.Dr.Ali Fuat PAKER beye çok teşekkür ederim. Daha öncesinde sözüm ona meşhur, her TV de boy gösteren Prof. hocaya ameliyat olmama rağmen bu kadar memnun kalmamıştırm. Daha önceki yanlış ameliyatıma rağmen Ali Fuat bey tıbbi bilgisi ve hastaya psikolojik desteği ile çok iyi yerleri fazlası ile hak eden başarılı bir hekim.

 • Y

  Benim 17 senelik doktorum .Ben ondan çok memnunum benim bütün derdime çare bulan tek insandır ona ne kadar dua etsem azdır.Herkesin kalp ve damar sorunuı varsa bu doktora gitmelerini tavsiye ederim.Benim aile doktorum ALİ BEY.İyiki varsın doktorum.

Hakkımda