Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Konak, Lefkoşe Cd. No: 22, Nilüfer

Nilüfer Doruk Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

ÖZGEÇMİŞ

1. Adı Soyadı: Ali ÖZEREN
2. Doğum Tarihi: 01.01.1972
3. Unvanı/ Yabancı dil: Yardımcı Doçent / İngilizce
...

Daha fazla

Diğer içerikler

Makaleler (3)

Röportaj

18 hasta/danışan görüşü

Genel skor

M
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Ali hocamı ben 2009 da Bursa özel anadolu hastanesinde tanıdım rahmetli babam Şaban Akgül 2009 da gönen devlet hastanesinde kalp krizi geçirdi bursaya özel anadolu hastanesine sevkini istedim dahiliye doktorundan oda sevkini yaptı kalbine stent taktı ve merhum babam Şaban Akgülü hayata döndürdü uyguladığı tedavi ile babam 15.12.2021 TARİHİNDE VEFAT ETMİŞTİR çok teşekkür ederim Ali hocama

R
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

30.10.2017 tarihinde geçirmiş olduğum kalp krizi sonucunda kendisini tanıdım . Bilgisi ve Tecrübesi ile Harika bir doktor . Bugün hayatta olmama vesile olan mükemmel insan . Teşekkürler Doktor Ali ÖZEREN

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özeren

TEŞEKKÜR EDERİM

N
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Eşim doğumdan sonra çok aşırı öksürük vardı. Kadın doğum uzmanı, iç hastalıkları uzmanı ve kardiyoloji doktorumuz Ali hocamın görmesini istedi ve Hocam eşimin ultrason kontrolünden sonra yoğun bakıma yatmasını istedi ve eşimin ARDS olduğunu ve tedaviyi uygulamaya başladı ve eşim 3. Basamak yoğun bakıma sevk olmasını istedi. Çünkü Bulunduğu hastanede yoktu. Ve biz Ankara da özel bir hastaneye sevk olduk ve oradaki doktorların dediği Ali hocamın doğru teşhis doğru tedavi Sonucu ve rabbiminde mucizesi ile eşim şuan çocuklarımın başında. Ali hocama Çok teşekkür ederim. (Eşimin tedavisi Süresi ve taburcu olana kadar Sürekli bilgi aldı Yanımızdaydı .)

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özeren

TEŞEKKÜR EDERİM

Z
Doğrulanmış
Konum: inegöl devlet hastanesi Diğer

Eşimin genc yasta kalp krizi geçirdiğini anlayıp ,anında müdahale edip stent takip hayata tutunmasını sağlayan,diğer tıkalı damarlar icin ,Doğru tedavisi ve yönlendirmesi ile bypass kararı almamızı ve eşimin tedavi aşamasının her detayını kalp damar doktorlarıyla takip etmeye devam etmesi takdire şayan. Hiçbir şüpheniz olmadan kardiyoloji muayenesinde Bursa da ilk başvurmanız gereken hekim. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özeren

TEŞEKKÜR EDERİM

A
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Merhaba, Dr. Ali Bey'i annem kalp krizi ile hastaneye getirildiğinde tanıdık en önemli damarı tıkalıydı yerinde ve doğru bir müdahaleyle stent takıldı allah razı annemi kurtardınız her zaman size duacıyız 5 stenti var annemin sağlığı yerinde kütahyaya gittiğinizde çok üzüldük ama orda da sizi asla bırakmadık bursaya gelmenize çok sevindik.. Allah başımızdan eksik étmesin her zaman ilgilendiniz başarılarınız daim olsun ..

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özeren

TEŞEKKÜR EDERİM

Z
Doğrulanmış
Konum: inegöl devlet hastanesi Diğer

Sayın Ali Özereni tanığımız için çok şanslıyız.Genç yaşta kalp krizi geçiren abimin iyileşmesinde ameliyat aşamasında çok emeği vardır kendisini tereddütsüz tavsiye ediyorum

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özeren

TEŞEKKÜR EDERİM

A
Doğrulanmış
Konum: inegöl devlet hastanesi Diğer

Kalp krizi nedeniyle ambulans ile gönderildik. Damarların çoğunda problem varmış bu nedenle bypass yapılması gerekiyormuş fakat 2 damara stent takıldı ve daha sonra yeniden stent takılacağını belirtti. 2. kez gittiğimizde bir süre aralıklarla stent takılacağını belirtti. Bu yanlış bir müdahaleymiş, sonradan öğrendik.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özeren

HANGİ CERRAHA GİTSEN İZ AMELİYAT DER HANGİ KARDİYOLOGA GELDİĞİNİZ GİBİ AKS/KRİZ İLE GİTSENİZ KRİZE SEBEP OLAN DAMARA STENT YAPAR. CERRAHİ SADECE ANA KORONER DARLIKLARINDA ÖLÜMÜ AZALTIR VE ŞARTTIR. DOKTORUNUZA SYNTAX SKOR VE LAD PROKSIMAL DARLIGINIZI SORUNUZ . LAD PROX LEZYON OLMAYANDA CERRAHİ YANLIŞ.

H
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Yaklaşık 5 yil once kalp krizi geçirmem dolayısıyla tesadüfen Ali hocanin çalıştığı hastaneye acil sevk edilmem nedeniyle tanıştık.. 2 tane stend takıldı 24 Saat yoğun bakım...Sukur Ali hocanin mudahalesiyle hala hayattayız..Hastanede kaldigim süre içerisinde göstermiş oldugu tıbbi yaklaşım ve ilgi ust düzeydeydi.. Sorduğumuz tum sorulara anlayabileceğimiz yanıtlar aldık.. Insanın içinde bulundugu durumu anlayabilen ve buna gore yaklaşımlar geliştirebilen donanımda bir hakimdir Ali Hoca..Hem teknik bilgisi hemde insanı yaklaşımı cok iyiydi..Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim Ali Hocayı.. Saglikli günler..
Dr. Öğr. Üyesi Ali Özeren

Teşekkürler efendim teveccühünüz güveninize layık olamayan çalışıyoruz saygı sevgiler an hocam

M
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Tamamen tikali 2 damari ustelik kalp krizi gecirmisken sakinligi ve ustaligiyla benide rahatlatarak bir iki saat icinde stent ile iyilstirdi. İleri tarihte tikanan bir damarla ilgili Kutahyada devlet hastanesindeyken bir dost bir kardes gibi benimle ilgilendi ve bir iki saat icinde balonla sorunumu cozerek evime gonderdi. Ali bey deyince aklima "Allah razi olsun" demek geliyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özeren

hepimizden Allah razı olsun
teveccühünüz

A

Ali Bey dedemi hayata döndürdü diyebilirim, eski kurumunda hizmet veriyorken tanıdık kendisini. Başka bir hastaneden sevk edilmiştik, sağolsun bizi kabul etti. Dedeme stent takıldı, şuan maşallah sağlığı yerinde, sıkıntılarına çözüm oldu. Riskli bir ameliyattı ama gözü kara bir şekilde girdi ameliyatına ve başarılı bir sonuç çıkardı. Daha sonrasında babamın da stentlerini kendisi taktı. Operasyon sonrasında takiplerini birebir kendisi yaptı. Kurum değişikliği olsa bile takip ettik kendisini. İlgisi, alakası, tedavisi, her konuda kendisine borçluyuz. Çok yetenekli, çok becerikli, her konuda çok dolu dolu bir hekim. Ailecek çok memnunuz kendisinden, ne söylesem kıfayetsiz kalır kendisi için

Dr. Öğr. Üyesi Ali Özeren

Teşekkür ederim. dede kaç yaşında idi ya şimdi:)
Risk bizim işimiz ve risk ne kadar yüksekse aslında kazançta o kadar yüksek

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar