Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

İmbatlı Mahallesi 1825. Sokak No:12, Karşıyaka
Medical Point İzmir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Randevusu


Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Hiperlipidemi
  • Adrenal Hastalıklar
  • Kısırlık
Tümünü göster

Hizmetler


İmbatlı Mahallesi 1825. Sokak No:12, Karşıyaka

Medical Point İzmir

17 hasta yorumu

Genel skor

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Point İzmir Diğer

Kilo veremiyordum .Dahiliye doktoruna gidip bir sonuç alamadım diyetisyene gittim spor yaptım olmadı veremedim .ali hocaya sıkıntılarımı söyledim .boyunumu elle muayene etti eline birşeyler geldiğini söyledi .Uzmanlığı sayesinde tiroid Ca teşhisi konuldu .erken teşhis sayesinde ameliyat olacağım .Onun gibi değerli hocalarımız iyiki varlar .kıymetlerini bilelim .

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Point İzmir Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Randevusu

Ali beyle 2019 yılında, böbreküstü bezimde bir kitle çıkması ile tanıştık. Zorlu bir süreçten geçtim. Bir böbreküstü bezim alınmıştı ve diğeri çalışmıyordu. Kendisi ameliyat sürecimde, sonrasında tüm tedavilerimde en doğru tanılarla ve tedavilerle beni bu süreçten en hızlı şekilde kurtardı. Gerçekten alanında en iyisi diyebilirim. Doğru tedaviler sayesinde çok hızlı bir şekilde kendimi toparladım. İstediğiniz zaman size kafanıza takılanlarla ilgili size yardımcı oluyor.

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dr. Öğr. Üyesi Ali Saklamaz Diğer

Kilo alma ve yeme bozukluğu konusunda sıkıntım olduğu için Dr. Ali Saklamaz'dan randevu aldım uzun araştırmalar sonucunda buldum doktorumu ve ilk konuşmaya başladığı anda en doğru kararı verdiğimden emin oldum Ali Bey sanki ailenizden biri gibi emin olun aileden biri sizi bu kadar dinlemez Sabrı ve güler yüzü ile gerçekten işini hakkıyla yapan bir Doktor olduğuna inanıyorum çevremdeki birçok kişiye bahsettim ve görmeden birçok kişinin tanımasına sebep oldum Tedavim bitse bile doktorumu görmek için tekrar kapısını çalarım bundan eminim İyiki varsınız emeğinize ve güzel yüreğinize hayran kaldım sizin gibi doktorlar hep hayatımızda olmalı

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dr. Öğr. Üyesi Ali Saklamaz Kilo vermek

Kilo vermek için gittiğimde sadece eli ile yoklama yaparak çok küçük olan troidlerimi tespit etti.ardından yapılan tüm tetkiklerle troid ca teşhisi kondu ve 2 hafta içinde ameliyat oldum.doktorumun profesyonel muayenesi ve tecrübesi ile erken teşhis edilen hastalığım atom tedavisi dahi almadan iyilesme surecine girdi. Herşey için ona minnettarım.

M
Doğrulanmış kullanıcı

Ali beyi internetten araştırarak ve yorumları okuyarak buldum ve annemi götürdüm. Hashimato teşhisi koydu ve çok ilgilendi çok memnun kaldık. Emeğine yüreğine sağlık.

Doğrulanmış kullanıcı

Ali Bey bu dünyada unutamadigim doktorlar arasında en öndedir .. 8 sene önce troid rahatsızligiyla muayene olmuştum.. Biopsi önerdi ve yapıldı.. Biyopsi de patoloji saptanmamisti. . Ve ben rahatlikla eve donnustum .. Ama Ali Bey ultrason la biyopsi arasında şüpheye girip bir daha incelenmesini istemiş gorevlilerden ve benim bundan haberim yok kendışı benden sonra ilgilenmis... Ve sonuç çıkmış ki troid ca .. Ben eve varmamla çalan telefonu açtım ve Ali Bey arıyor şaşırdım.. Konuştuk ve beni tekrar hastaneye çağırdı. . Gittim konuştuk durumu çok güzel sakin bir dille anlattı ... Ameliyat önerdi ve oldum... Çok erken teşhisdi.. Ameliyatı yapan doktorlar şaşırmışti.. Nasıl bu kadar küçükken bu tumor bulunmuştu diye .. Kendisine çok teşekkür ederim.. Benimle ilgilendiği için. . Şu an çok iyiyim ve bebegimle ilgileniyorum .. Sonsuz teşekkürler ediyorum. ..

Doğrulanmış kullanıcı

2001 yılından beri tip 1 diabet hastasıyım.2006 yılına kadar gittiğim hiç bir dr Ali bey gibi bilgilendirmemişti beni. Sayesinde hastalığımı gerçek anlamda öğrendim. 10 yıldır Ali beye gidiyorum. Düzenli şeker takibi ve doğru yönlendirmesi sayesinde çok rahat da bir hamilelik geçirdim. Bu tip rahatsızlığı olan herkese de Ali beyi tavsiye ediyorum. Doğru tedavisi, ilgisi alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

S
Doğrulanmış kullanıcı

Kendisiyle obezite ameliyatı icin gerekli saglık kurulu raporunu almak icin gittiğimde tanıştım tahlillerde benim cushing sendromu hastası oldugumu ve kilonun bununla ilintili olduğunu söyledi emar cekimleriylehipofizde adenomu saptandı acil ameliyat olmamı söyledi ben ameliyatımı istanbulda oldum takiplerim Ali bey de doktorluğunun yanında hasta iletişimi de cok başarılı sizi aydınlatıyor rahatlatıyor yıllarca istanbulda ünlü Dr ve diyetisyenlere gittim hiçbiri hastalığımı bulamamıştı şimdi ameliyatımın altıncı ayindayim saglıgım düzeldi yasım 58 ve 16 kg verdim teşekkürler önce insan sonra da iyi bir hekim olduğunuz icin

M

Şeker hastası olduğumu başka bir hekimden öğrendim ve o bana diyet yapmanın başıma gelecek en masum şey olduğunu söylediğinde kahrolmustum ama araştırarak Ali Bey i bulduk beni hastalık hakkında bilgilendirdi ve sayesinde hâlâ ilaç kullanmadan diyetle şekerim kontrol altında bana çok moral verdi ve korkmamayi öğretti teşekkür ederim kendisine

E

ALİ HOCA İLE 2 SENE OLDU GORUSELI SEKER KOMASINA GIRMISTIM VE BENIM DUZELMEM İÇİN BİREBİR BENIMLE İLGİLENEN HARIKA BIR DOKTOR HİÇBİR HASTANEDE KARSIMA GECEN BANA BU HASTALIK HAKKINDA BILGI VE MORAL VEREN KARSISINA ALAN BIR DOKTOR OLMADI BUNU BEN KENDISINDE GORDUM SÜPER BİR İNSAN KENDISINE MINNETTARIM

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Hiperlipidemi
  • Adrenal Hastalıklar
  • Kısırlık
Tümünü göster

İlgili aramalar