Op. Dr.

Ali Saraç

verifiedCreated with Sketch.

Genel cerrahi, Metabolik cerrahi

22 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 467 profil ziyareti var

Op. Dr. Ali Saraç Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2007 2012 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Anabilimdalında uzmanlığını… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
22 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Y

  Tesadüf üzerine gittim.Daha sonra Ali Bey'i araştırdım ve ameliyat olmaya karar verdim .Tüp mide ameliyatı oldum.Çok başarılı bir operasyon geçirdim.3 gün hastanede kaldım.Çok aşırı ilgili .Whatsapptan yazdığımda hemen geri dönüyor.Olası bir durumda hemen çağırıp tetkitlerim yapılıyor.Herhangi bir rahatsızlığım olduğunda neler yapabileceğim hakkında bilgi alıyorum .Kesinlikle kendilerinden çok memnunum ve beni en iyi hekide yönlendiriyor.Ameliyat sonrasında da çok memnun kaldım.Ali Bey'i çok seviyorum.

 • M

  Ali Bey'e araştırarak gittim .Bir kaç hastasıyla görüştüm.Memnun kaldıklarını belirttiler.Öncelikle çok insancıl .İnsanlara yaklaşımı çok iyi.Hastalarını çok iyi motive ediyor.Ali Bey ile tanıştığım için çok memnunum.İhtiyacı olan diğer hastalara da tavsiye ederim.Ameliyattan çok korkmama rağmen öyle güzel güçlendirdi ki ameliyat olmaya karar verdim.Kendisinden çok memnunum.

 • O

  Araştırarak gittim.Ali Bey'e hem ameliyat öncesi hemde ameliyat sonra için verdiği destek için çok teşekkür ederim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.Başarılı ve bu alanda doğru adres.

 • E

  Araştırarak gittim.Facebook hesabım üzerinden doktorun profilinden hastasının yaptığı yorumdan fikir edinerek hastasını facebooktan ekledim ve iletişime geçtim .Memnuniyetini öğrendim ve bunun üzerine Ali Bey'i tercih ettim.İlgi ve alakasından çok memnun kaldım.Hiç sıkıntı yaşamıyorum.Tedaviden ve süreçten son derece memnun kaldım.

 • M

  17 Temmuz'da Ali Bey'e tüp mide ameliyatı oldum.Çok memnunum.Böyle bir doktor hayatımda görmedim.Hastalarıyla yakından ilgileniyor.Allah kendilerinden razı olsun.4 ayda 25 kilo verdim.Benden bir hafta sonra da Ali Bey'e oğlum ameliyat oldu.Oğlum 181 kiloydu 45 kilo verdi.Benim mide kapakçıklarımda problem vardı.Reflüm vardı.Geceleri boğularak uyanıyordum.Mide kapakçık ameliyatı olmam gerekti.Bu sayede hem hastalığımdan hemde kilolarımdan kurtuldum.Şeker ilacı kullanıyordum.Şeker ilacı kullanmayı bıraktım.Hipertansiyon hastasıyım.3-4 ay sonrada tansiyon ilacımı bırakıcam inşallah.Kilolu olan herkese tavsiye ederim.Boşuna hamballık yapmasınlar.Sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.

 • F

  Farklı bir doktorda şeker ilacı başlanacaktı reddettim.Hipotoridim var.Bunu nedenle ameliyat olmaya karar verdim.Uzun araştırmalarım sonucun Ali Bey'i buldum.2014 yılında Ali Bey'e ameliyat oldum.100 kiloydum 49 kiloya düştüm Tüp mide ameliyatı oldum.Şuan 53 kiloyum.55 kiloya hiç çıkmadım.Çok çok memnunum.Hiç pişman değilim asla.Herşeyden çok memnun kaldım.Ameliyattan sonra 2.günde taburcu oldum.3.gün evime geldim.1 hafta içinde işime başladım.Çabuk iyleştim.Hiç bir enfeksiyon kapmadı yaralarım.

 • C

  Tavsiye üzerine ve araştırarak gittim.Obezıte için tüp mide küçültme ameliyatı oldum.Çok memnunum. Ameliyat olalı 2 ay oldu.Herşey söylediği gibi gidiyor.Sağlık sorunu yaşamıyorum..Yer zaman saat fark etmeksizin heran ulaşabiliyorum.Benimle ekip olarak yakından ilgilendiler.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.Ali Bey'e çok teşekkür ederim. Beni sağlığıma kavuşturdu ve 10 senedir uğraşıpta veremediğim kilolarımı sayesinde 3 ayda 40 kilo verdim.

 • O

  Araştırarak gittim.Ali Bey'e hem ameliyat öncesi hemde ameliyat sonra kişisel ve yetkinlik açısından verdiği destek için çok teşekkür ederim.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • A

  Araştırarak kendilerine gittim.Ali Bey'den çok memnunum.Çok ilgili ve alakalı.Ameliyatımdan sonra hiçbir rahatsızlık geçirmedim.Herşeyim normal gidiyor.Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası ilgisinden çok memnunum.Diğer hastalarında Ali Bey'e gidip ameliyat olmasını isterim.Kendilerinden bilgi almasını tavsiye ederim.Dalında çok iyi bir doktor.Kişilik olarakta uzmanlık olarak ta çok iyi bir doktordur.Tüp mide ameliyatı oldum.5 ay oldu.Gece geç saat olsa dahi aradığımda telefonlarıma cevap veriyor.

 • K

  Ali Bey sürekli bana yardımcı olmaya çalıştı.Açık bir dille neler yapmam gerektiğini neler yapmamam gerektiği söyledi.En genç hastasıydım.Ameliyat öncesi ameliyat sonrası destek oldu. Kafamdaki soru işaretlerini sormama dahi gerek kalmadı.Sormuş olacağım soruları kendisi soracağımı sanki biliyormuş gibi belirtleyip cevaplarıyla birlikete bana yönlendirdi.Ameliyat olduğum için hiç pişman olmadım.Tedavi süreci iyi yönetti.Tekrardan ameliyat olmam gerekse bu ameliyatı tekradan Ali Bey'in yapmasını isterim.Tüp mide ameliyatı oldum.Bu ameliyatı olmak isteyen herkese kesinlikle Ali Bey'i gözüm kapalı öneririm.

Hakkımda

Hakkımda

 • Op. Dr. Ali Saraç Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2007 2012 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Anabilimdalında uzmanlığını tamamlayan Ali Saraç Mono Sağlık Kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, 2007-2012

Deneyimler

 • Mono Sağlık Kliniği
 • Bitlis Ahlat Sağlık Ocağı, 2005-2007
 • Antakya Devlet Hastanesi, 2012-2014

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar