Adresler (2)

Altunizade Mahallesi Yurtcan Sokak No:1, Üsküdar
Acıbadem Altunizade Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Halit Ziya Uşaklıgil Cad. 1, Bakırköy
Acıbadem Bakırköy Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

Ö

Oğlumuz Eymen'in anne karnındayken sağ aortik ark hastalığı tespit edildi.Bu hastalığın sonuçlarıyla ilgili doktorlar bizi çok korkuttular.Hamileliğim sürekli o hastalığın sonuçlarını düşünmekle, kaygılarla geçiyordu. Ta ki iyi bir doktorun bizi Arda Bey'e yönlendirmesine kadar.Arda Bey muayene ettti ve beni çok rahatlattı.Gerçektende insan psikolojisinden çok iyi anlayan ve işini severek yapan biri.Hamilelik sürecimi psikolojik olarak rahat tamamlamamı sağladı,dediği gibide oldu.Arda Bey'e çok teşekkür ederiz


Y

Gebeliğimin 24. haftasında oğlumun aort damarında darlık tespit edildi. Hemen Arda Bey kontrole aldı beni. Bu dönemde farklı doktorlara da gösterdim kendimi. Onlar çocuğumun fazla yaşamayacağını söylediler. Moralimi sıfıra indirdiler resmen. Fakat diğer tarafta Arda Bey her şeyin yoluna gireceğini üstüne bastırarak söyledi bana. Bu zor günlerde destekçi oldu. Oğlumu başka hastanede doğurdum ama Arda Bey hiç yardımını eksik etmedi bizden. Ayrıca oğlum doktorumun kontrolünde açık kalp ameliyatı oldu. Sağ olsun kendisi sürekli gelir bizi kontrol eder. İnsanın psikolojisinden iyi anlayan biri. Sabırlı ve başarılı. Bize yaptıklarından ötürü kendisine minnettarız.


S

Oğlumuz Ege nin anne karnında 24. haftada aort damar darlığı fark edildi ve arda bey tarafından kontrol altına alındık arda beye gitmeden önce başka doktorlara da gittik gittiğimiz doktorlar çocuğumuzun yaşamayacağını her an ölebileceğini vesaire şeyler söyleyip moralimizi fena halde bozdular arda bey ise bize her şeyin yoluna gireceğini ve yapılması gerekenleri neler olabileceğini tek tek anlattı bizi rahatlattı sonrasında haftada bir kontrol e gittik oğlumuz başka bir hastanede doğmasına rağmen arda bey sabah kendi hastanesine gitmeden önce gelip bebeğimize eko yapıp işine döndü 2 defa sabah erken saatte geldi ve eko sunu yaptı bu yaptığı davranıştan dolayı kendi işinide tehlikeye attı şuan onun kontrolünde oğlum açık kalp ameliyatı oldu ve sağlığına kavuşmak üzere yoğun bakımda şuan kendisiyle bugün görüştüğümde ege den hergün haber aldığını söyledi "ben hastamın peşini bırakmam"dedi kendisi ege bu hastaneden çıkana kadar...Arda bey gerçekten süper bir doktor insan psikolojisinden iyi anlayan insanları dinleyen ve tüm sorulara sabırla cevap veren gerçek bir hekim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar