Uzm. Dr. Arzu Gökdemir Yanardağ

Dermatoloji

Çankaya 1 adres

29 görüş

Adres

Ankara Özel Güven Hastanesi
Remzi Oğuz Arık Mahallesi Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere, Çankaya

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

29 hasta/danışan görüşü

Genel skor

H
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Arzu hocam ile geçen yıl tanıştım. Birden bir alerji reaksiyonu yaşadım ve geçmek bilmedi. Farklı bir doktora gitmeme rağmen alerjim devam etti ve bir sonuç alamadım. Bu nedenle Arzu hocam ile tanıştım. ilk günden kaşıntılarımı, kırmızılıklarımı rahatlattı alerjim saat geçtikçe azaldı. Bu süreci titizlikle takip etti, çok ilgiliydi. Arzu hanıma minnettarım.

D
Doğrulanmış
Konum: Ankara Özel Güven Hastanesi Diğer

Yaklaşık 1.5-2 senedir dudak kenarlarımda ufak acı veren kabarıklar çıkıyordu. Alerjik olduğu düşünülüp verilen kremler de fayda etmemişti. Daha sonra Arzu hocamız gerçekten sağ olsun verdiği tedavi ile tamamen geçirdi. Şimdi tekrarlayacak diye bile korkmuyorum. Kendisi ilgili olduğu kadar da bilgili. Sürekli hassasiyete yatkın bir bünyem olduğu için yaşadığım her türlü sorunda Arzu hocaya gidiyorum.

S
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

İlgisine, tavrına, hastaya yaklaşımına en çok da işindeki uzmanlığına hayran kaldım. Cildimdeki akneler resmen 2 haftada söndü :) Eminim tedavim bittiğinde her şey çok daha iyiye gidecek.

G
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Arzu Hanıma üç yıldır süren ve acı veren sedef hastalığım nedeniyle gittim.Güler yüzle karşılaması,bilgisi,ilgisi,uyguladığı tedavi sonucunda sedef yaralarım artık yok,sadece izleri kaldı.Sıkıntım tamamen son buldu.Sonsuz teşekkürler....

Y
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Kolumda çıkan nokta kadar bir 'ben'den şüphelenerek aldırmamı isteyen ve dikkati sayesinde daha 0. evredeki melanomanın tespit edilmesini sağlayan kıymetli doktorum. Sonrasında görüştüğüm tüm doktorlar, bu aşamada melanomanın tespit edilmesinin neredeyse imkansız olduğunu, tespit eden doktoru tebrik etmemiz gerektiğini söylediler. Arzu hanımın dikkati ve ilgisi sayesinde; benim için zorlu ve sıkıntılı olacak bir süreci, hiç başlamadan atlattım. Arzu hanıma çok şey borçluyum. Kendisine çok çok teşekkür ederim. Bundan sonraki rutin kontrollerim için de yine kendisine başvuracağım.

G
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

24 Şubat'ta burun kenarındaki kılcal damarlar için kendisine gittim. İlk izlenimim ilgili ve pozitif olmasıydı. Kendisinin iletişimi çok iyi ve ilgili. Ancak lazer sonrası burun kenarlarımda izler kaldı. Üstelik dört seans gitmeme rağmen kılcal damarlar da duruyor. Bazı ciltlerde bu yan etkinin görüldüğünü söyledi ancak tedavi öncesi iz kalır mı diye sorduğumda bundan hiç bahsetmemişti. Kalan izlerden dolayı çok üzgünüm.

M
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

4 senedir yüzde kızarıklık, kaşıntı, pullanma şikayetimi bir türlü çözememiştim. Arzu Hocamı ziyaret ettiğimde ilk aşamada SD olduğunu düşündü fakat daha fazla soru sorarak asıl hastalığımın Atopik Dermatit (AD) olduğunu teşhis etti. Ve buna göre ilaçlarımı yazdı. 4 gün içinde yüzümdeki tüm sıkıntılar geçti ve hastalığımın gerçekte ne olduğunu öğrenmiş oldum. Nazik karşılayışı, dikkatlice dinlemesi, çözüm odaklı olması açısından Arzu Hocam'a çok teşekkür ediyorum. Ömür boyu çekeceğimi düşündüğüm bir hastalığı, şipşak çözümledi. Dinlemek, vakit ayırmak ve önemsemek çok önemli! Tebrikler ve Teşekkürler Hocam.

S
Doğrulanmış
Konum: Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Botoks

Botox denince aklıma sadece yapay görüntüler geliyordu ve uzak duruyordum. Yapma cesaretini bir gün Arzu Hanımla buldum. Her botox isteyen bildiğimiz gibi o doğal, kişinin ifadesini değiştirmeyen ve farkedilmeyen mükemmel sonucu hayal eder ama maalesef çoğu zaman bulamaz. Ben bu konuda şanslıydım, her seferinde aynı doğal ve harika sonucu onun sayesinde elde ediyorum. Yaklaşımı, uygulamadaki pratikliği ve kaygı gideren pozitifliğiyle alternatifsiz doktorum oldu. Sonsuz teşekkürler,,kesinlikle tavsiye ediyorum.

M
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

BOTOX'un denildiği gibi bir şey olmadığına karar vermiştim. Ta ki son kez Arzu Hanım'a yaptırana kadar. Meğer her botox, botox değilmiş. Tekrardan muhteşem sonuç için teşekkür ederim.

M
Doğrulanmış
Konum: Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Diğer

Annemin ellerindeki yaralar için gitmediğimiz yer kalmamısken arzu hanım care oldu. Bilgisi ve aydınlatıcı tavrı ile o kadar guclü bir iletişim kurdu ki artık nerede olursak olalım her sorunumuzda onun yanına gidiyoruz. Hekimliği ve hastaya yaklaşımıyla örnek alinasi bir doktor.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular