Prof. Dr.

Ayşe Gürbüz

verifiedCreated with Sketch.

Kadın hastalıkları ve doğum

24 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 375 profil ziyareti var

Zeynep Kamil Kadın Hastalıkları ve Doğum hastanesinde, 1987-1991 yılları arasında Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası yapan Doç Dr. Ayşe Gürbüz,2005 yılında Doçent ve 2010 yılında… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
24 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • O
  Yer: Ayşe Gürbüz Muayenehanesi

  Benim eşsiz doktorum
  2016 yılında hamileliğinin 22 haftasında tanıştım canım doktorum la bebeğim de gelişim geriliği vardı 4 doktor yaşamaz dedi tam ümidimi kesmişken aile dostumuzun tavsiyesiyle kendisine gittik Allah'tan ümit kesilmez dedi ve başladık tedaviye önce Allah'ın sonra canım doktorumun sayesinde aldım kızımı kucağıma. Sıcaklığı, samimiyeti, soğuk kanlılığı, bilgisi tartışılmaz iyi ki tanımışım sizi iyi ki benim dokt o rumsunuz sizi çok seviyorum

 • H
  Yer: Ayşe Gürbüz MuayenehanesiHizmet: Doğum

  Gebeliğimin 7. ayında doktor değiştirmeye karar verdim ve kendisiyle tanıştım. Çok bilgili, anlayışlı, sabırlı, saygılı ve özenli bir doktor. Sayesinde yavrumu en sağlıklı şekilde aldım kucağıma. Kısmetse 2. bebek için yine muhakkak kendisine gideceğim.

 • Ayşe hanım için tüm yazılanların üstüne başka ne yazılabilir ki, normal doğum doktoru, ikinci gebeliğimde de kesinlikle şüphesiz kendisini tercih edicem. Mükemmel ilgili, kibar ve özverili bir doktor, o kadar benimsemişim mi kendisini yaklaşık bir buçuk senedir görmüyorum ama muayenesinin önünden arabayla bile geçerken hep bakarım. İyiki varsınız Ayşe Hanım bakarsınız yakında tekrar görüşürüz. Allah'a emanet olun.

 • Ö

  ayşe hanım gerçekten hastasıyla oldukça ilgili , güleryüzlü , detaylıca sorularınıza yanıt veren ve güzel enerjisi olan harika bir doktor. kendisinin yeni hastasıyım aklımda ki soruların cevaplarını almakla kalmadım hatta tahmin etmediğim ve bir sıkıntı hissetmediğim durumu bile güzellikle izah edip endişe etmemem gerektiğini söyleyip hastasıyla oldukça ilgileniyor. şimdiden sizinle birlikte olduğum için çok mutluyum ve rahat hissediyorum. doktor takvimi'ne beni ayşe hanımla buluşturduğu için teşekkür ederim.

 • B

  24 yaşından beri polikistik over hastasıydım.Eşimde varikosel operasyonuna rağmen sperm sayısı düşüktü.Ayşe hanımın uyguladığı tedavi sonrası ilk tüp bebek denememde hamileyim..K.KÖK

 • I

  Merhaba,
  Bende yaklaşık 1 yıldır Ayşe Hanım'ın hastasıyım. İkiz gebe olmama rağmen Ayşe Hanım sayesinde çok rahat gebelik süreci ve doğum geçirdim. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese tereddütsüz olarak tavsiye ederim.

 • K

  Çok değerli saygıdeğer bir doktor ve akademisyen.
  Elleri Opulesi bir hanımefendi.
  Böyle doktorların artması dilek ve dualariyla. ...

 • S

  Hocamızdan gerçekten çok memnun kaldım. Karaciğer Nakli olan bir hastayım. Rahmimde miyom tespiti yapıldı. Gittiğim de çok güzel karşılandım. ilgi muhteşemdi. Çok hijyenik bir ortamdı. Galoşsuz kesinlikle gezinilmiyor. Sonuçlarımda güzel çıktı. Karaciğer nakilli hasta oldugum için ilaç kulllanımı hakkında detaylı olarak bilgi verdi. hiç ilaç kullanmadım. Kesinlikle tavsiye ederim yakınlarıma ilgi ve alakasından dolayı.

 • B

  2008 ve 2009 yıllarında iki adet bebeğimi erken doğum nedeni ile kaybettim. üçüncü çocuğuma hamile kaldığımda tesadüfen internetten ayşe hanımın iletişim bilgilerine ulaştım ve muhayenehanesine gittim. sonuçta 2011 yılında kızımı sağ salim kucağıma aldım. önce allaha şükrediyor sonra ayşe hanıma dua ediyorum. Allah razı olsun..

 • B

  Dünyalar tatlısı Ayşe Hanım, eşi, benzeri olmayan bir doktordur. Her türlü sağlık sorunumda benim en güçlü yol göstericim oldu hep. Kendisinin 7-8 yıllık hastasıyım ve ben Ayşe Hanım kadar bilgili bir doktor daha görmedim. İş sebebi ile değişik şehirlerde ve değişik ülkelerde ikamet etmek zorumda kaldığım zamanlarda farklı doktorlara gitmek durumunda kaldığım olmuştu ve sonuçta yine eksik bilgilendirme, hatalı tedavi sonrası hep Ayşe Hanım'ın bilge ellerine bırakmak durumunda kaldım kendimi. Sorduğunuz her soruya gerçekçi, olumlu cevaplar veren, hastalarını sahiplenen mükemmel bir doktordur kendisi. Herkese %100 tavsiye ederim. Problemli hamileliğim boyunca yaşadığım her sorunda beni hep iyi etti. Şuan bebeğimi kucağıma alabiliyorsam Ayşe Hanım sayesindedir.

 • Z

  Diğer doktorlar gebelik için %15%20 şans verirken ilk tüp bebek denememizde başarıyı yakalayan, bize dünyanın en güzel duygusunu tattıran doktorumuz Ayşe Hanımla tanışmamızı büyük bir şans olarak değerlendiriyorum.Her aradığımızda ulaşabildiğimiz,pazar günleri bile 2 kez evinden kalkıp bizim için muayeneye gelen, konuştuğunuzda bile rahatladığınız güven duyduğunuz mükemmel bir insan kendisi.Başka bir doktoru asla düşünemem bile.

 • S

  43 yaşında iki yıllık evli idim . Korunmamaa rağmen çocuğum olmuyordu .Ayşe hanım yaşımdan dolayı hemen tüp bebek önerdi ancak ben aşılama yapılmasında ısrar ettim. İlk aşılamamın olumsuz olması üzerine tüp bebek yaptırmaya karar verdik . İlk denememde tuttu . Bu süreçte Ayşe Hanım neredeyse hergün beni ultrasonla takip etti . Ayşe hanımı gebe kalamayan herkese tavsiye ediyorum

 • T

  Sevgili Doktorum Ayşe Gürbüz'e başvurduğumda 32 yaşında FSH düzeyi 20 olan 5 yıllık evli tüm tedavilerim olumsuz sonuçlanmış bir hasta idim .Gittiğim doktorlar gebelik şansımın %2-3 kadar az olduğunu belitmişti. Dr Ayşe hanımın uyguladığı tüp bebek tedavisi ile ilk denemede gebe kaldım ve şu anda 7 aylık gebe olup oğlum kucağıma alaağım günü sabırsızlıkla bekliyorum .

 • E

  Sebebini profesör doktorların dahi açıklayamadığı 3 manasız kürtajdan eşimin tamda artık evlâtlık çocuk. Dediği anda Zeynep Kamil hastanesinde tanıdığım bir bebek aspirini ile yavrumu kucağıma veren doktor Dünya tatlısı doktorluğu sadece doğrultmak değil moral motivasyon asla maddiyata önem vermeyen bir doktor Tamam arttık bitti benim çocuğum olmayacak dediğim anda tanıştım Ve sorunun çözümü o kadar basitki bebek aspirini Anlatımda Ayşe hanımın ağzından o kadar net ve anlaşılır ki Emelcim bebek ilk haftalarda kan pıhtısından ibaret ve senin kan değerlerine göre kanın pıhtı sen kendi kendine yetebiliyorsun ama iş bebek sahibi olmaya kalkınca sen bebeği besleyemiyorsun Çözüm bebek aspirini ve hamilelik boyunca kan sulandırıcı iğne Bitti gitti şuan 13 yaşında bir tosun Çok ama çok teşekkür ederim Ayşe hanım

 • G

  Hamileligimin 7. Ayına kadar başka bir doktora gidiyordum fakat yapılan ayrıntılı ultrason sonucuna göre rahime damarlanma olduğunu ve doğumun riskli oldugunu risk alamayacaklarını söylediler birçok özel hastaneye gittik hepsi aynı cevabı verdi. Zeynepkamil veyai çapa hastanelerine gitmemi başka yerde hayatı risk olduğunu söylediler. İnternette doktor araştırırken Ayşe Hanim'a rastladim ilk muayenede okadar güven verici konuştu ki okadar büyük stresin hepsini aldı üzerimizden korkacak bisey olmadığını kanama riski görmediğini ve kanama olursada problem olmayacağını anlattı bize. Bir doktorun hastaya güven vermesi okadar önemli ki. o zor psikolojiden kurtardı bizi. Daha sezeryan bitiminde gözlerimi açarken herşeyin güzel geçtiğini kanama olmadığını ve bebegimin nekadar güzel ve sağlıklı olduğu söyleyen sesi kulağımda allah razı olsun nezaman arasam doğum sonrası bile her soruma aileden biri sıcaklığıyla cevap veriyor ilgileniyor hoş sohbet çok tatlı bir bayan

 • D

  Merhabalar, Ayşe doktorumuzla 20 senedir beraberiz. 2 çocuğumun doğumu ve bu zaman kadar kişisel doktorum olarak özel bir sevgi ve saygıyı paylaşıyoruz. Günün 24 saati arayabildiğim, hertürlü sıkıntımda yanımda olan samimi, doğru, güvevenebildiğim, gözümkapalı kendimi ve çocuklarımı teslim ettiğim bir doktor. Ayşe doktorum seni çok seviyorum.....

 • S

  Ayşe gürbüz süper bilgili ve çok ilgili bir doktor onun branşı dışındaki tüm sağlık sorunlarım için danıştığım ve güvendiğim sevgili doktorum.herkese tavsiye ederim.özellikle kanser ameliyatlarında çok çok başarılı. Mutlaka kanser konusunda kendisine danışmayı unutmayın.

 • T

  Çocuklarımın dünyaya gelmesini sağlayan, bir çok arkadaşımın çocuklarının doğumuna yardımcı olan, kadın hastalıkları konusunda sonuna kadar güvenebileceğiniz , en son yenilikleri takip eden güler yüzlü doktoruma çok teşekkür ediyorum. Artık benim için tüm sağlık sorunlarımı danıştığım her konuda uzman gördüğüm biri oldu benim için. Kendisini tanımış olduğum için çok mutluyum.

 • H

  sevgili Ayşe hanım size ne kadar teşekkür etsem azdır 10 senedir çocuk sahibi olamıyordum sayenizde çok güzel bir evlat sahibi oldum yapmış olduğunuz tedavi sayesinde bence dalınız da çok iyi bir hekimsiniz Her keze tavsiye ederim mutlaka ulaşın memnun kalacaksınız tekrar çok teşekkürler

 • H

  Sayın Doç.dr Ayşe Gürbüz hocam yaptığı başarılı ameliyatı sayesinde sağlığıma kavuştum.Kendisini tanımak benim için büyük şans oldu. Sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 • E

  Ayşe hanıma miyom nedeniyle gitmiştim 8cm çapında miyomum vardı.Ayşe hanım laparokopi ile miyomumu aldı. 3yıldan beri adetlerim sırasındaki ağrı ve kanamalarım yok .Kendisi olağanüstü ilgili ve yetenekli bir hekimdir .Ona rastladığım için mutluyum..

 • S

  Doc. Dr. Ayşe Gürbüz'e arka arkaya gelen 4 düşükten sonra aynı durumda olup Ayşe hanımın takibi ile bebek sahibi olan bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim olağan üstü ilgisi, dikkatli takibi, ilaç dozlarını bebeğimin gelişimi durumuna göre ayarladı benim bebeğimi kuçağıma almamı sağladı ona müteşekkirim.

 • E

  Ayşe hanıma miyom nedeniyle gitmiştim 8cm çapında miyomum vardı.Ayşe hanım laparokopi ile miyomumu aldı. 3yıldan beri adetlerim sırasındaki ağrı ve kanamalarım yok .Kendisi olağanüstü ilgili ve yetenekli bir hekimdir .Ona rastladığım için mutluyum..

 • S

  Dünya tatlısı, dünya iyisi ve son derece bilgilidir Ayşe Hanım. Sizi rahatlatmak için elinden geleni yapar ve rahatlarsınız.. Kızımı doğuralı 15 sene oldu. Öncesinde doktorumdu, sonrasında da doktorum ve kesinlikle düşünmüyorum. Herkese de şiddetle tavsiye ederim... :)

Hakkımda

Hakkımda

 • Zeynep Kamil Kadın Hastalıkları ve Doğum hastanesinde, 1987-1991 yılları arasında Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası yapan Doç Dr. Ayşe Gürbüz,2005 yılında Doçent ve 2010 yılında Onkoloji Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 2011 yılında Tüp Bebek Sertifikası (IVF) Zeynep Kamil Hastanesi'nde eğitim olarak Tüp Bebek (IVF) Sertifikası almıştır. 2011 Yılında Zeynep Kamil Hastanesi Eğitim görevlisi ve Jinekolojik Onkoloji ve Ürojinekoloji Eğitim Sorumlusu olan Doç Dr. Ayşe Gürbüz şu anda kendi muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1980 - 1986
 • İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğt. Ve Arş. Hast. - Doçentlik, 2005
 • İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğt. Ve Arş. Hast. - Jinekolojik Onkolojisi Uzmanlık Eğitimi, 2010
 • İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğt. Ve Arş. Hast. - Jinekolojik Onkolojik Cerrahisi yan dal, 2010
daha fazla

Deneyimler

 • Zeynep Kamil Hastanesi Eğitim görevlisi ve Jinekolojik Onkoloji ve Ürojinekoloji Eğitim Sorumlusu, 2011
 • Zeynep Kamil Kadın Hastalıkları ve Doğum hastanesi, 1987-2010

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar