Uzm. Dr.

Ayşen İnceoğlu

verifiedCreated with Sketch.

Nöroloji

64 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 845 profil ziyareti var

Uzm.Dr. Ayşen İnceoğlu Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Kliniğinde uzmanlığını tamamlıyan Ayşen İnceoğlu Özel… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
64 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • (1) yıl önce Annem Ayşe AKTAŞ Bandırma Hacıyusuf Mahallesindeki ikametinde ani şekilde rahatsızlanmış kaldırıldığı Bandırma Devlet Hastahanesinde gerekli muayene ve tetkikleri anında yapılmış beyin damarlarında baloncuk oluştuğu tespit edilmiş, yoğun bakımdaki tedavisinin ardından İzmir'e sevki sağlanmış ve bilahare tedavisi yapılarak taburcu edilmiştir. Annemin İzmir Özel Su Hastahanesine geldiği andan itibaren günümüze kadar olan süreç içerisinde yakın ilgi alaka ve tedavisi kapsamında gösterdiği çaba nedeniyle Doktorumuz, Uzm.Dr. Sayın Ayşen İNCEOĞLU'na Annemin şahsında sonsuz teşekkürler ediyorum. Sayın Hocamızın bilgi birikimi ve tedavi usullerinin tereddüte mahal bırakmayacak şekilde gayet yeterli olduğunu görmek bizleri son derece memnun etmiştir. İzmir'in nöroloji alanında gururu olan Sayın Ayşen İNCEOĞLU hocamıza bir kere daha teşekkürü borç biliyoruz. Sağolsunlar varolsunlar.

 • O

  Ayşen hanım a babamı bir dost sayesinde götürdüm. Babam bu sırada bir ay gibi süredir yatalak altını ıslatır ve sabahı akşamı günleri yani hiç bişey hatırlamaz kimseyle konuşmaz durumdaydı. Ayşen hanım hemen tedaviye başladı 10 gün sonunda babam yürümeye lavaboya dahi kendisi gitmeye ve düzene girmeye sohbetler dahi etmeye başladı şuan bir ay oldu baba önceki sağlığına Ayşen hanım sayesinde kavuştu .
  Doktorumuz Ayşen hanıma çok teşekkür ederim branşının en iyisi harikulade bir insan mesleğini bu kadar bağlı ve hastasına tedavide uzman kısa sürede sonuç alabilen bilgiye sahip bir doktor Teşekkürler

 • Konum: Özel Su HospitalHizmet: uyku problemi ve bacak krampları

  Uzun süredir devam eden uyku problemim ve gece yattıktan sonra başlayan şiddetli bacak kramplarım vardı.Günde ortalama 3-4 saat uyku uyuyordum ve bu her gece tekrar ediyordu.Normalde ikinci günün sonunda uykusuzluktan bayılmam gerekirken,ardı arkası kesilmeyen uykusuzluk devam etti.ve beynimde gece yattığım andan itibaren sanki güne yeni başlamışım gibi dinç ve sürekli istemsiz düşünceler oluşuyordu.Üçüncü ,dördüncü günden sonra sinir sistemimde düşüşler başlıyordu.Çalıştığım için işe konsantrasyonum sıfıra inmeye başlamıştı.bu şikayetlerden ayrı da her gece bacak kramplarım çekilmez bir hal almıştı.En sonunda Dr. Ayşen hanım dan randevu alarak kendisiyle tanışma fırsatı buldum. Güleryüzlülüğü,samimiyeti ,göstermiş olduğu ilgi ve alakası,en önemlisi de problemlerime çözüm bulduğu nokta atışlarıyla beni hayata yeniden döndürdü diyebilirim.Hemde 1 günde:) İlk tedavi sürecimin başlayalı yaklaşık 3 ay oldu ve her akşam o uzun zamandır özlediğim uykuya ve sıfır krampsız huzurlu yatağıma beni kavuşturduğu için kendisine çok teşekkür ederim.Gerçekten mükemmel bir doktor.Allah o ve onun gibi doktorlara uzun ömürler,bizlere de acil şifalar versin.

 • I
  Konum: Özel Su Hospital

  Merhabalar,ben yaklaşik üç dört yıl önce,rahatsızlığım olan baş ağrısı,mide bulantısı ve baş dönmesinden dolayı, özel su hastanesine,nöroloji bölümüne gittim,ve gerçekten çok samimi,güler yüzlü,sıcakkanlı,deyerli doktor Ayşen hanimı gördüm,hastalığımı ve ve rahatsızlığimı kendisine anlattim,tabiki kendiside beni dikkatli bir şekilde dinledi,ve kendisi gerekli gördüğü mr ultrason tahliller vs bunları benden yapmami ve sonrada sonuçlari kendisine getirmemi söyledi,ve bende sonuçları yapıp kendisine gösterdim ve, hemen ilaç tedavisine başlattı beni,ve her geçen gün tedevi sonucunda durumum iyiye gitmeye başladi,ve yaklaşık üç dört yıl devam etti,tabiki arada kontroller için yanina muayeneye gidiyordum,ve Allahıma sonsuz şükürler olsun,şu an durumum iyi yani iyleştim ve bendeki o rahatsızlık hastalık geçti,tedavimde bitti,ayrıca kolumda uyuşma ve bacağımda tutulma kasilma vs oluyordu, onlar içinde ayrı bir muayene ve tedavi oldum,Allaha binlerce şükürler olsun ve o hastalık ve rahatsızliklarda geçti,o yuzden kiymetli doktor Ayşen hanıma çok teşekkür ederim,iyiki öyle deyerli bilgili ilgi,alaka gösteren,ve sonunda tedavisi sonuç veren bir doktor var,daha önce başka doktorlarada gitmiştim ama hiç iyleşememiştim,sonuç alamamiştim,hastaliklar için bence en önemlisi, doğru doktor ve doğru tedavi oldumu sonuç alınir, ve gerçekten samimi bir şekilde,hastalara doktor Ayşen hanımı tavsiye ediyorum,kendisi çok iyi, anlayışlı tedaviside sonuç veriyor,kendisine ben çok çok teşekkür ediyorum,hayatında da sağlık,huzur,mutluluklar ve başarilar diliyorum,iyiki varsınız doktor Ayşen hanım,Allaha emanet olun,kolaylıklar diliyorum...

 • S
  Konum: Özel Su Hospital

  2016 Ağustos ta acil ve ölümcül hasta olarak ( çoklu organ yetmezliği tanısı ile) Su hastanesinden kabul aldım. O gün farkında değildim ama yaşadığım bir yıldan fazla günlerde hep minnetle anlatıyorum. Yaşama yeniden başladım, ancak kısa süre sonra his ve güç kaybı ile karşılaştım, ( beyin kanaması ve felç) tanı ve tedavi Dr.Ayşen İnceoğlu tarafından yapıldı. Zamanlama ve doğru tedavi yöntemleri .... Sadece bu değil güven, samimiyet, güleryüz, saygı ve sevgi tedavinin bir parçası haline geldi. Bugün sağlıklıyım. Teşekkürler Dr. Ayşen İnceoğlu ve ekibi.
  *******

 • A
  Konum: Özel Su Hospital

  Dr.Ayşen hanım'a annem Güldane Yiğit'i götürdüm. Kendisinin yaklaşımı son derece olumluydu. Bize çok güven verdi. Annemin daha önceki tedavisinde yaptığı değişiklikler hemen yararlı olmaya başladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Dr. Ayfer Candanoğlu

 • S
  Konum: Özel Su HospitalHizmet: Beyin damarında tıkanma

  Kemoterapi sen dolayı el ve ayaklarında uyuşmalar denge kaybı ve hissizlik vardı ilk başta bu kadar ilgili güler yüzlü ve daha içeri girerken karşılaması hatta yüzümden bile bi sıkıntı yaşadığımı anlayan canım doktorum iyi ki varsın sayende iyiyim...

 • K
  Konum: Özel Su HospitalHizmet: Kalp hastası ve nöroloji

  Uzun zamandır rahatsızLık duyduğum hastalığımdan kısa sürede beni sağlığıma kavuşturduğu için sonsuz minnettarım ve tüm sağlık sektörünüde teşekkürlerimi sunarım.
  Cafer YAPICI

 • Konum: Özel Su Hospital

  Merhaba;
  Annemin parkinson rahatsızlığı bulunmaktadır. Ayşen İnceoğlu Hanımla yaklaşık 2 senedir bu hastalık vesilesiyle tanışmış bulunmaktayız.

  Son derece güler yüzlü ve pozitif bir insan. Her soruya sabırla anlaşılır dilde cevap vermektedir. Hastasına gösterdiği sıcak ilgi, güler yüz yüksek motivasyon ve güven duygusu oluşturmaktadır.
  Tedavi yöntemlerinde de başarılıdır. Başımıza gelen rahatsızlığın geçmesini beklemiyorum, ancak verdiği güven ve motivasyon o kadar yüksek ki hasta zaten tedaviye 1-0 önde başlamakta.
  Ayşen Hanımı tanıdığımız için çok mutluyum. İyi ki varsınız. Göstediğiniz ilgi, güler yüz, başarılı tedavi yöntemleriniz ve sağladığınız yüksek motivasyon için size sonsuz teşekkür ederim.
  Başarı ve övgü dolu bir meslek hayatı dilerim. Gülen yüzünüzün hiç solmamasını ümit ederim.
  Sizin gibi hekimlerin, hayatımızdan hiç eksik olmaması dileğiyle.
  Sevgi ve saygılarımızla

 • I

  Ayşen hanım son derece işine ve profesyonelliğin gerektirdiği bilgiye hakim, hastalarına karşı ilgili, güler yüzlü ve gördüğüm en sempatik doktor ! Hastanenin işleyişindeki tüm aksaklıkları dahi gülümsemesinde ki enerjisiyle yok eden bir hanımefendi. Kendisine teşekkür ediyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm.Dr. Ayşen İnceoğlu Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Kliniğinde uzmanlığını tamamlıyan Ayşen İnceoğlu Özel Su Hospital'da hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi , Nöroloji Kliniği, Uzmanlık

Deneyimler

 • MARDİN DEVLET HASTANESİ , (2010-2012 MART)
 • GAZİANTEP 25 ARALIK DEVLET HASTANESİ , ( 2012 NİSAN- EKİM).
 • Özel Su hospital
 • İzmir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi , Nöroloji Kliniği,
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar