Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 406 profil ziyareti var

2004 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi 'nden mezun oldum. 2005-2010 yılları arasına Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlığımı,… daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların/danışanların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hasta, Danışan Soruları (1)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi 'nden mezun oldum. 2005-2010 yılları arasına Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlığımı, Miami Üniversitesi Miller Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı'nda Üroloji Rotasyonumu tamamladım. Mecburi hizmetimi Şanlıurfa Doğumevi'nde yaparak mesleğimde oldukça tecrübe edinme şansım oldu. Bir süre Antalya'da Medisu Hastanesi ve Antalya Tıp Merkezi'nde çalıştıktan sonra 2014-2017 tarihleri arasında Menemen devlet hastanesi'nde çalıştım. Şu an kurucusu ve sahibi olduğum İnci Klinik'te hastalarıma hizmet vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi
 • Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Uzmanlık 2005-2010
 • Miami Üniversitesi Miller Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı'nda Üroloji Rotasyonu
 • Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) Cinsel Disfonksiyon Terapileri Eğitimi
daha fazla

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
2 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Z

  Tavsiye üzerine gittim.Ben Bahar Hanım'a ne sorsam kesinlikle ve kesinlikle tatmin edici cevaplar alıyorum.Aynı zamanda hasta takibi konusunda çok iyi.Ne zaman kontrole gideceğim konusunda beni uyarıyor.Hasta ilgisi çok iyi.Çok ilgili ve alakalı.Tedaviden ve süreçten kesinlikle memnun kaldım.

  Op. Dr. Bahar Baykal2018-01-19

  Güzel sözleriniz için teşekkür ederim.Sağlıklı günler dilerim..

 • F

  Bahar Hanım'a vajina tedavisi için gittim.Muayene sırasında bakire olmamarağmen beni hem psikolojik olarak rahattı.Hemde rahatsızlığım ile ilgili detaylı bilgi verdi.Uyguladığı tedaviden çok memnun kaldım.Bakire olduğum için ağızdan tedavi uyguladı.Çok memnun kaldım.Akıntım geçti.Her hangi bir sorun yaşamadım.Evlenmek üzere olduğumdan rütin kontroller için tercih ettim.Doğum kontrol hapı hakkında bilgi aldım.Detaylı bilgilendirdi,yönlendirdi.Bahar Hanım nereye giderse onunla birlikte devam edicem.Kendisine çok teşekkür ederim.Gerçekten çok bilgili ve anlayışlı bir doktor.Mesleki hayatında başarılar dilerim.

  Op. Dr. Bahar Baykal2018-01-19

  Nazik sözleriniz için teşekkür ederim. Sağlıklı, güzel günler dilerim.