Op. Dr.

Bahar Baykal

verifiedCreated with Sketch.

12 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 302 profil ziyareti var

2004 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi 'nden mezun oldum. 2005-2010 yılları arasına Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlığımı,… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: başka bir yerHizmet: Doğum Kontrol

  Devlet hastenesinde gebelik.takibmiive.dogumumu yaptrdi. Her zman diyordum onun gibi bi doktr özelde bile bulunmaz.. Size bir hediye.getremdigim.icin resmen vijdan azabi duyuyorumm. Allah binkez razi olsn sizden.. Sizin gibi doktr yoktur bnce.????????

 • R

  Bahar Hanım çok hoş bir doktor, çok güzel ilgilendi, hastasını dinleyen ve onlarla gerçekten ilgilenen bir doktor. Tavsiye ediyorum tüm hastalara. Vajinismus şikayeti ile gittim, kendilerinin tedavisi sayesinde sorunum halloldu.

 • D

  Çok memnun oldum, ilgisi için çok teşekkür ediyorum güler yüzlülüğü içten samimi ve uzman olduğu için memnun kaldım çok iyi bir gebelik süreci geçirdim, ilgisinden de çok memnun kaldım.

 • E

  Kaşıntım vardı, gittim bana fitil verdi, hap verdi. Bir de adetli zamanlarımda ağrılarım oluyordu, Bahar Hanım'ın tedavisiyle şikayetlerim geçti. Şu an iyiyim. Gittim 1 ay süre verdi ve 1 ay içerisinde de iyileştim.

 • S

  Çok memnunuz Bahar Hanım'a annemi götürüyorduk her konuda yardımcı oldu tedavimizde annemin idrar kesesi sarkıktı ondan dolayı rahim içine bir aparat yerleştiriyor biz her ay gidiyoruz aparatı çıkarıp kese temizlenip tekrardan yerleştiriyor kontrollerimizede gidiyoruz her ay. Çok güler yüzlü bir doktor bizi iyi karşılıyor her konuda memnunuz.

 • R

  Bahar Hanım çok hoş bir doktor, çok güzel ilgilendi, hastasını dinleyen ve onlarla ilgilenen bir doktor. Tavsiye ediyorum tüm hastalara. Vajinismus şikayeti ile gittim, kendilerinin tedavisi sayesinde sorunum halloldu.

 • Konum: Op.Dr.Bahar Baykal Muayenehanesi - İnci KlinikHizmet: Yumurtalık Kistleri

  Inci klinik olarak muayahane ortami ve calisan personel olarak guler yuzlu saglikta hozmetim tam adresi dr bahar baykal in guler yuzu ve doktorlugundan cok memnun kaldim basarilarinizin devamini diliyorum iyi calismalar

 • N

  Hamileliğim süresince bilgisi ve yakın ilgisi ile oldukça stressiz ve rahat bir gebelik süreci geçirmemi sağlayan canım doktorum. Erken koyduğu preeklampsi teşhisi ile hem benim hem bebeğimin hayatını kurtardı. 32-37. haftalar arası oldukça yakından takip etti ve hemen her sorumu sakinlikle açıklayarak cevapladı. Sezaryen ameliyatımda ve ameliyat sonrasında da yakın ilgi gösterdi. Rutin kontrollerimi ben unutsam o hatırlatır, hastalarını çok yakından takip eden harika bir doktordur. Eğitimi, bilgisi, kendini işiyle ilgili her alanda geliştirmesini oldukça takdir ediyorum.

  Bahar Baykal2018-03-20

  Küçük meleğinizi sağlıkla büyütmeniz dileği ile.. güzel sözleriniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim..

 • M

  Bahar Hanım ile tesadüfen tanıştım. 36 haftalık gebeyim.Takipli hastasıyım.Gebelik sürecimde rutin kontrollerim için kendileriyle devam ediyorum.Kesinlikle çok memnunum kendilerinden,çok iyi bir doktor.Daha öncede beni dış gebelik ameliyatı yaptı.Hatta hayatımı kurtardı da diyebilirim.Doğumumu da kendileriyle gerçekleştiricem.Memnun kaldığımdan Bahar hanımla devam ediyorum.Herşeyden den çok memnunum.Hastalarına karşı çok ilgili ve güler yüzlü.

 • D

  Bahar Hanım'ın takipli hastasıydım.Gebelik sürecimdeki rutin kontrollerimi kendileriyle gerçekleştiriyorum.Gebeliğimin sağlıklı devam etmesi Bahar hanım sayesinde oldu.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

  Bahar Baykal2018-03-20

  Bebeğinizi sağlıkla büyütmeniz dileği ile. .Sağlılı günler dilerim..

Hakkımda

Hakkımda

 • 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi 'nden mezun oldum. 2005-2010 yılları arasına Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlığımı, Miami Üniversitesi Miller Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı'nda Üroloji Rotasyonumu tamamladım. Mecburi hizmetimi Şanlıurfa Doğumevi'nde yaparak mesleğimde oldukça tecrübe edinme şansım oldu. Bir süre Antalya'da Medisu Hastanesi ve Antalya Tıp Merkezi'nde çalıştıktan sonra 2014-2017 tarihleri arasında Menemen devlet hastanesi'nde çalıştım. Şu an kurucusu ve sahibi olduğum İnci Klinik'te hastalarıma hizmet vermekteyim.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi
 • Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Uzmanlık 2005-2010
 • Miami Üniversitesi Miller Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı'nda Üroloji Rotasyonu
 • Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) Cinsel Disfonksiyon Terapileri Eğitimi
daha fazla

Makaleler

 • Vajinismus

  6 Eylül 2018

  Son yıllarda cinsel sağlık uzmanlarının medyada sık sık yer alması sayesinde vajinismus kelimesine aşina olmaya başladık. Ama hala vajinismus rahatsızlığı...