Bengü Altunay Tuman, Dermatoloji İstanbul

Uzm. Dr. Bengü Altunay Tuman

Kaydet

Dermatoloji

6 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

İstanbul, İstanbul
Özel muayenehane

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Dermatoloji Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Bengü Altunay Tuman, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş olup. Hastalarına Dermatoloji alanında hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Cilt Lekeleri
  • Saç Dökülmesi
  • Akne
Tümünü göster

Hizmetler


İstanbul, İstanbul

Özel muayenehane

6 hasta yorumu

Genel skor

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ota Estetik Polikliniği Dermatoloji Randevusu

Dermatolojik bir problem nedeniyle başvurmuştum, bana detaylı bir şekilde tedavi yöntemlerini anlattı ve süreç uzamadan tedavimi oldum. Geçenlerde masseter botox işlemi yaptı ve gayet başarılı, güvenilir ve bilgili bir doktor


Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ota Estetik Polikliniği Leke Tedavisi

Beni çok rahatsız eden çillerim için dr. bengü hanıma başvurdum. daha önceki gittiğim yerlerde herhangi bir bilgilendirme yapmadan doğrudan işlem yapmak istemişlerdi, sonuçtan emin olamadığım için yaptırmamıştım. Doktor hanım beni çok detaylı olarak bilgilendirerek öncelikle yüzümün daha az görünen bölgesinde deneme atışı yapıp bir hafta gibi bir süre bekleyerek tedavinin sonucunu görmemi sağladı. Tedaviye ilişkin endişem ortadan kalktığı için tüm yüzüme uygulama yaptırabildim. artık çillerim yok. sonuç gerçekten şaşırtıcı. tedavi öncesinde de sonrasında da çok ilgili ve her aşamada cevap alabildiğim, gerçekten ilgilenen bir hekim. Çok memnun kaldım.


A

Ben birkaç işlem yaptırdım. Yaklaşımından çok memnun kaldım. Çok kibar, hanımefendi bir doktor.Eli çok hafif, ağrı sızı hissetmedik.Yaptığı işlemler baya kalıcı oldu.Göz dolgusu, botoks işlemleri yaptırdım. Tedavi olmadan önce de gittiğim zaman işlem sonralarında beni bilgilendirdi.İşlem sonrasında arayıp takip etti, hala da arayıp ilgileniyor.Durumla alakalı çok ilgili bir doktor.


T

Botoks ve göz altı parlaklığı, hacim için gitmiştim.Çok memnun kaldım.İlgili ve güleryüzlü bir doktor.Tekrar gitmeyi düşünüyorum.Kendisi beni bilgilendirdi, ben de sorularımı sordum.Daha önce birkaç araştırma yapmıştım, gayet tatmin edici cevaplar aldığım için memnun kaldım.Sabırlı olması hoşuma gitti.


N

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile botoks işlemi için gittim Bengü Hanım'a.Gayet memnun ayrıldım.Tekrar kendisini tercih edeceğim.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Gayet açıklayıcı, güven verici bir yaklaşımı vardı. Gayet memnun kaldım.


A

Çok kibar, anlayışlı, ilgili bir doktordu.Ben çok memnunum, çok sevdim.Yine bir sıkıntım olursa kendisine gelmeyi düşünüyorum.Benim saçlarımda dökülme vardı, bu sebeple gittim.Bazı kan tahlilleri sonucu kansızlık ve vitamin eksikliği varmış.Bazı ilaçlar verdi, onları kullandım.Şikayetlerim azaldı, tedavimden memnun kaldım.Üslubu ve ilgisinden çok memnun kaldım.Hep gitmek isteyeceğim bir doktor.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Bengü Altunay Tuman, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuş olup. Hastalarına Dermatoloji alanında hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Cilt Lekeleri
  • Saç Dökülmesi
  • Akne
Tümünü göster

İlgili aramalar