Doç. Dr.

Bora Bostan

verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

36 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 498 profil ziyareti var

UZMANLIK ALANLARIM Omuz, diz ve kalça protezleri Ortopedik travma Diz ve kalça çevresi osteotomiler Spor cerrahisi ( Artroskopik) Menisküs, Ön Çapraz cerrahisi Skolyoz Vertebra… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
36 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Ayak bileğimden artrodez ameliyatı olmak için bir yakınımın tavsiyesi üzerine Tokat'tan Kayseri'ye gittim. İlk kez gitmiş olmama rağmen doktor beyin uzun zamandır hastasıymışım gibi hissettim. İlgi, alaka ve güler yüzlülük bu meslekte çok önemli bir kere daha anladım. Muayene oldum ve ameliyat için kesin karar verdim. 4 saatlik bir operasyon geçirdim. Ve sonrasında tabiki kontrollere gittim. Her seferinde aynı samimiyetle ve içtenlikle karşılandım. Ameliyat olalı üç buçuk ayı geçti. Yürümeye başladım walker yardımıyla ve herhangi bir enfeksiyon sorunu yaşamadım ameliyat sonrası. Gördüğüm ilgiden dolayı çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

 • K
  Konum: Özel Medical Palace HastanesiHizmet: El Cerrahisi

  17-05-2018 tarihinde düşme sonucu elimde oluşan parçalı kırıktan, leğen kemiğinden serçe parmak ve yüzük parmağa kemik nakli yapılarak ameliyat oldum. Değerli doktorum Bora Bostan'ın bu zor ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirmesi sonucu şu an elimi çok rahat kullanabiliyorum ve bu iyileşme süreci içinde Bora beyi tercih ettiğim için ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlıyorum . Daha önce gittiğim doktorların cesaret edemediği bir kırık oluşmuştu. Değerli doktorum Bora Bostan tüm riskleri göze alarak ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirmekle kalmadı ameliyat sırasında ve sonrasında sık kontrol ve doğru tavsiyeleriyle kısa sürede elimi tekrar kazanmama yardımcı oldu . Ayrıca güleryüzlü ve sabırlı tavırları için kendisine teşekkür ediyorum. Sevgilerimle. Gamze İlter

 • Konum: Özel Medical Palace Hastanesi

  I saw Dr Bostan, as a 2nd opinion,for hip pain, which turned out to be bursitis. He helped me with a cortical steroid injection, so that I could go on vacation. It didn't resolve right away, but I was able to travel and ended up enjoying my vacation, since it did resolve after a short time. Thank you Dr. BORA!!

 • C
  Konum: Özel Medical Palace HastanesiHizmet: Osteomyelit

  Kronik osteomyelit hastasıydım gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmadı defalarca ameliyat olmama rağmen olumlu bi sonuç alamadım bazı doktorlar bu hastalığın tedavisi olmadığını ömür boyu bu şekilde devam edeceğini söyledi. Bacağımdan kapanmayan bir yara ve sürekli akan enfeksiyon vardı. Bora hocaya muayene oldum bu hastaligin ameliyatla tedavi olunabileceğini söyledi ve Allah'a şükür geçti yaram kapandı. Hiç bir sorunum kalmadı 6 aydır. Bora hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Hastasıyla bu kadar ilgilenen bir doktor ben ne gördüm ne işittim. Hastaneye yattıgım süre boyunca her gün 6 defa pansumana geldi gece yarısı hafta sonu hiç fark etmiyo. Hem doktor olarak hem insan olarak mükemmel birisi tokat niksar çağlar uğur

  Bora Bostan2018-08-29

  Geçmiş olsun Çağlar. Yıllar süren akıntının kesilmesi beni çok mutlu etti. Selamlar.

 • E
  Konum: Özel Medical Palace HastanesiHizmet: Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Sağ diz çapraz bağ ve menisküs yırtığı nedeniyle ameliyatımı gerçekleşiren Doç. Dr. Bora Bostan'a hem ameliyat öncesinde hemde ameliyat sonrasında göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka için teşekkkür ederim.
  Dr. Öğr. Üyesi Emrah Soylu

  Bora Bostan2018-07-31

  Emrah bey, geçmiş olsun.

 • Ö
  Konum: Özel Medical Palace HastanesiHizmet: Kuyruk sokumu kemiğindeki aşırı ağrı

  Annemin kalça üzerine düşmesine bağlı kuyruk sokumu diye bildiğimiz kemikte eğilme meydana gelmiş. Çektirdiğimiz mr sonucunda hersey normal oldugu söylendi başka bir doktor tarafından fakat 1 senedir annem kalçasının üzerine oturamıyordu. En sonunda Bora hocamıza gittik ve iğne tedavisi yaptı. İlk iğne sonucunda annemin agrıları büyük olasılıkta geçti. Fakat tam düzelmediği için bugün ikinci iğneyi de yaptı hocamız. İnşaallah bu iğne sonucunda tamamen sağlığına kavuşur annem.Sayın hocamız Bora beyin her türlü sorumuza ilgi ve alakalı cevap verişi güler yüzlü olması ve daha da önemlisi alanında ki bilgi seviyesi ile çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • F
  Konum: Özel Medical Palace HastanesiHizmet: Diz Problemleri

  kızımın diz ağrısı şikayeti için gittik . Ayrıntılı grafikleri istedi inceledi. Kemikten kaynaklanan sıkıntı olmadığını söylerek içimizi rahatlattı. Takibini yapacağız. Hastaya muamele ve ilgi gayet güzeldi Teşekkür ederiz.

 • S
  Konum: Kayseri Özel Medical Palace HastanesiHizmet: Menisküs Cerrahisi

  2 Ay önce menisküs ameliyatı oldum allaha şükür şuan çok iyi durumdayım rahat bir şekilde günlük yaşantıma ve sporuma devem edebiliyorum ,tüm ortopedi hastalarının doç dr bora bostan'a tedavi olmalarını tavsiye ediyorum

 • B
  Konum: Kayseri Özel Medical Palace HastanesiHizmet: Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  1 hafta önce Ön çapraz bağ ameliyatı oldum, çok başarılı geçti.Şuan fizik tedavi sürecindeyim ve gün geçtikçe iyileşiyorum.Türkiyenin en önemli ortopedi doktorlarından Doç Dr Bora Bostan'a ve Asistanı Elif Hanım'a ameliyatın öncesi ve sonrasındaki ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • A
  Konum: Kayseri Özel Medical Palace HastanesiHizmet: Sol omuzda ağrı ve kolda hareket kısıtlığı

  3-4 yıldır sol omuzumda oluşan ağrı ve hareket kısıtlılığı sonucu kayseri de gittiğim doktorlardan kesin netice alamayıp ağrı ile yaşamaya çalışıyordum . Taki Doc.Dr Bora BOSTAN hocama muayene olana kadar , Bora HOCAMIN teşhisi üzerine ameliyata karar verdim. Başarılı ameliyat sonrası , kol hareket ve ağrılarım normale geldi.Bir hafta sonra herşey yolunda, Herkese sizin başarınızı ,hasta ile ilgi ve alakanızı anlatıp tavsiye ediyorum.Bora hocam ellerinize sağlık , ekibinize ve size teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • UZMANLIK ALANLARIM
  Omuz, diz ve kalça protezleri
  Ortopedik travma
  Diz ve kalça çevresi osteotomiler
  Spor cerrahisi ( Artroskopik)
  Menisküs, Ön Çapraz cerrahisi
  Skolyoz
  Vertebra ( Omurga) Kırıkları

Okullar / Eğitimler

 • Erciyes Üniversitesi

Deneyimler

 • Gazi Osmanpaşa Üniversitesi

Hastalıklar

daha fazla